VELOTOUR
Inhoud blog
  • Pyreneeën 2012
  • Pyreneeën 2012
  • Pyreneeën 2012
  • Pyreneeën 2012
  • Pyreneeën 2012
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    13-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    13-05-2012, 22:33 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (7 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    13-05-2012, 22:31 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    13-05-2012, 22:30 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    13-05-2012, 22:27 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    13-05-2012, 22:25 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela

    Verslag Compostela: 13 Mei 2012 Puente La Reina-Burgos

    Deze morgen vertrokken om 08u30.
    Eerst brachten we een bezoek aan de brug in Puente la Reina, romaanse brug over rivier de Arga. aangelegd voor en door de Sint Jacobs route. Alle pelgrims nemen deze brug om het dorp te kunnen verlaten. De voormiddag rit verliep vlot, veel wind en wat pittige hellingen. Het middagmaal bestond uit pasta. We vertrokken redelijk snel na het eten daar we nog 100 km moesten fietsen. Dit met een beklimming. De kilometers schoven snel weg onder de wielen. We reden op wegen die in aanleg waren voor autosnelwegen. De kaarten en gps klopten niet. Gelukkig was de bewegwijzering ok, zodat we zonder problemen en omwegen onze bestemming bereikten. Er was één Col vandaag, de Puerto de la Pedraja, hoogte 1150 meter. Op de Col vormde zich al snel een kopgroep van 6 man, als snel haakte Johan zijn karretje af. op de top had Theo de voorhand op Reggy, Tino, Georges en Jan. Na de hergroepering reden we in groep naar Burgos. Iedereen kwam veilig binnen. Het hotel is zeer goed, grote kamers en de fietsen mochten mee op de kamer, daar er niet echt een veilige bergplaats ter beschikking was. Het avondmaal was om 20u00, soep, vis en ijstaart, soep en vis aan vollenté. Ook wijn werd geserveerd en natuurlijk water voor bij de wijn. Verder stelt iedereen het goed. Nog vergeten te vermelden dat Peter gisteren de pechvogel was van de dag, ketting breuk, lekke band en voorderailleur ging stuk. Dit euvel werd snel weggewerkt.
    Gegevens van de rit: 187 km, gemiddeld 25,5 km/hr, 7u18 op de fiets, 2232 hoogtemeters en max temperatuur 22 graden.
    Groetjes Stephan

    13-05-2012, 22:19 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    13-05-2012, 00:02 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    13-05-2012, 00:01 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    12-05-2012, 23:56 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela
    Verslag Compostela: 12 Mei 2012: Maslacq-Puente La Reina

    Vandaag een rit van 176 km. Redelijk pittig met 3 beklimmingen. We vertrokken om 08u15. Na 35 km hadden we reeds en 6tal heuveltjes van ± 10 à 18 % verteerd.
    Even rustig tot aan de beklimming van Col Gamia, niet echt stijl doch door het heuvelachtig parcours niet te onderschatten. Na de beklimming reden we richting Saint-Jean-Pied-de-Port, waar eigenlijk de Camino voor de Pelgrims start.  (Baskisch:Donibane Garazi) is een gemeente in het Franse departement Pyrénées-Atlantiques. In dit stadje werd ook het middagmaal benut. De middagpauze was iets korter dan anders, gezien het nog af te werken parcours. Vanaf
    Saint-Jean-Pied-de-Port ging het direct steil omhoog, daarna werd het iets rustiger. Reggy nam de groep op sleeptouw op zijn eigen tempo. Al snel dunde de groep uit. (we hadden afgesproken dat iedereen zijn eigen tempo mocht rijden tot op de Top van de "Ibanetta") Spijtig genoeg moesten de renners de beklimming rijden in een dichte mist. Bij het naderen naar de top werd er harder en sneller gereden. Uiteindelijk kwam Reggy als eerste boven, kort gevolgt door Theo en Jan. Ze gaven elkaar de hand en proficiateerden elkaar. Na enkele minuten kwamen de anderen naar boven, uitgeput maar content dat ze de top hadden bereikt. Gezamelijk reden we veilig naar beneden, dit in een blakende zon reden we Spanje binnen. Dit op mooie wegen, heuvelachtig en redelijk veel wind. Iedereen kwam veilig in het hotel aan. Na een welverdiende douche kregen we een buffetmaaltijd voorgeschoteld. Iedereen kon naar hartelust zijn buikje vol eten. En ja er waren zelfs frietjes...
    Ook kregen we bericht aangaande ons kapot Duboitje (zwierderke) De garantie op het zwierderke is spijtig genoeg één week overschreden.
    Morgen kunnen we half uurke langers slapen, daar ze hier op zondag pas het ontbijt serveren vanaf 07u30.
    Wel vertrekken we morgen om 08u30.
    Groetjes uit Spanje, Stephan

    12-05-2012, 23:49 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela
    Vandaag zaterdag de 7de rit, dus voorbij café halfweg van Maslacq 5r) over de Pyreneeën Spanje binnen gereden, met als eindpunt Puenta la Reina.
    Een klein ritje op papier van 176 km. Stephan van "velotour" is nen brave gast, maar mijn teller sloot af op 182 km.
    Een vlakke aanloop werd gezegd, maar na 35 km hadden we reeds een 6 tal heuveltjes "zonder naam" beklommen tussen de 10 en de 18%.
    Als voorgerecht kwam de Col Gamia, die ik met Daniel ben naar boven gereden. Daniel een voorbeeld op de fiets en tevens een goede wegkapitein.
    Als Hoofdschotel kwam de "Ibanetta" 26 km lang. Wie vind dat het stil is in het Meetjesland moet maar eens z'n colletje oprijden, niemand van de fietsers gezien want er hing een dicht mist over de col. Enkel een verdwaalde krekel die zijn eentonig lied zingt naar de eenzame Camino......
    Ook van die oorverdovende stilte wordt je stil.........
    Groetjes Carlos

    12-05-2012, 23:23 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela
    Beste vrienden van het thuisfront ondertussen zitten we reeds in Spanje en hebben we reeds 1309 km op de teller. Tot op heden is de reis voorspoedig verlopen. We zijn allemaal vrienden en de sfeer is perfect. Natuurlijk wordt er eens gelachen en gezeverd (dat maakt het plezant) maar in feite is er van competitie onder elkaar totaal geen sprake. s'avonds wordt de rit nog eens gereden met een goei pot in de hand . De ritten zijn prachtig uitgestippeld en degene die een garmin hebben kunnen elke dag de rit inladen bij Stephan. Helaas zal het mij weer niet lukken om gewicht kwijt te spelen met dank aan de Guido die zorgt voor prachtige maaltijden onder de middag. Qua bevoorrading is er werkelijk niets op aan te merken die is gewoon top.Dank u Guido De fietsers die materiaalpech hebben kunnen rekenen op de stielkennis van Yves, gewoon een schitterende mens die een passie heeft voor fietsen en die ervoor gezorgd heeft dat de pijn aan mijn voet draaglijk is geworden,dank u Yves. De mensen die deze blog lezen en die ook wel eens een fietsavontuur wensen te beleven kan ik je de organisatie van velotour ten sterkste aanraden de organisatie is werkelijk perfect in orde op alle gebied waarvoor dank aan Stephan. Nog een goei 700 km te fietsen en we beginnen volop pelgrims te ontmoeten vanuit alle landen. Mensen die om welke reden ook absoluut in Compostella willen geraken,mensen met elk hun eigen verhaal,hun eigen drive chapeau voor hun prestatie. Ooit wil ik die tocht ook eens te voet afleggen gewoon om de sfeer te proeven,het samenhorigheidsgevoel, ik hoop dat de gezondheid dit mij zal toelaten.
    Voor alle vrouwen van de mannen die meefietsen maar natuurlijk speciaal voor mijn vrouwtje een gelukkige moederdag van en mogen jullie ervan genieten dit zullen wij hier ook doen ))
    Aan alle fietsvrienden van Aalter-Brug jullie hebben ongelijk om er niet bij te zijn want jullie missen hier een ongelooflijk schoon avontuur.
    Aan al mijn lieve collega's in het RIZIV: zorg ervoor dat er zo weinig mogelijk werk op mijn bureau ligt als ik terug kom ))

    Zonnige groeten vanuit Puente La Reina vanwege Tino

    12-05-2012, 22:19 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    12-05-2012, 00:38 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela Rit 6

    Verslag Compostela: 11 Mei 2012 Sainte Foy La Granda-Maslacq

    Hotel (gisteren), het logement wat minder maar de apéro, snacks en een deftige maaltijd, wijn (aangeboden door velotour) en dessert deden het delen van één groot bed dit al snel vergeten. Terug gestart onder een blakende zon. Al snel werd het 30 graden. Moeilijke rit heuvelachtig. We gingen starten om 0800 uur maar door omstandigheden, een voertuig dat de uitgang van het hotel belemmerde, vertrokken we met een vertraging van 20 min. Geen nood de groep zou dit wel inhalen. Onderweg worden tal van foto’s genomen, en Carlos was vandaag (doet hij altijd) onze fotograaf van dienst. Op alle mogelijke plaatsen neemt hij foto’s, terwijl de groep zich verder verplaatst. Op een bepaald moment komen we voorbij een mooi kasteel, en Carlos wou dit natuurlijk vastleggen, niet wetende dat de groep op een kruispunt kwam met vijf wegen. Carlos nam foto van het kasteel en eens op het punt van de vijf wegen, moest Carlos een besliising nemen, waar zou de groep naar toe zijn gereden. Zoals de wet van Murphy reed Carlos de verkeerde weg op. Conclusie we waren onze fotograaf kwijt. Terwijl Carlos aan zijn beklimming (die niet op het parcours lag) bezg was, had peter een kettingbreuk, die stond langs het parcours te wachten op steun. Peter moest in de wagen hopende dat ze snel de groep zouden terugvinden. na een Tf van Yves werd snel duidelijk waar ze zich bevonden, en afspraak was in het dorpje Duras, snel vonden we elkaar. Carlos brachten we terug bij de groep en de kettingbreuk van Peter werd hersteld. Ik melde aan Carlos beter zo dan een man overboord of een ongeval. Dus vertrok de groep zonder morren. Om 1300 uur namen we het middagmaal, dit op het punt waar een monument (lees steen) staat “Compostela 1000 km” Daar kwamen we ook onze eerste pelgrim tegen, een Nederlandse dame. Ze was reeds 9 weken onderweg. We gaven de dame wat pasta en drank, en op bevel van Stephan werd de middagpauze ingekort, natuurlijk door het tijdsverlies van eerder op de dag. We moesten verder, daar we op een redelijk uur in het hotel moesten zijn. De namiddag verliep heel vlot dit met wat pittige beklimmingen op het programma maar de pittigste werden behouden voor de laatste 20 km. Er werd telkens gesprint op de hellingen, een klassement werd niet bijgehouden. Iedereen heeft de rit goed doorstaan.
    Hotel is OK, aparte bedden, goede maaltijd voorafgegaan door een apero (lees bavik) aangeboden door velotour.
    Spijtig gegeven ons Duboike (zwierderke) heeft het begeven………………jammer!
    Gegevens van de rit: 209 km, (Carlos 219 km) gemiddeld 26,8 km/hr, 7u48 op de fiets, 1400 hoogtemeters en terug max temperatuur 32 graden.

    12-05-2012, 00:36 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    12-05-2012, 00:34 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    12-05-2012, 00:32 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    12-05-2012, 00:00 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    10-05-2012, 23:36 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    10-05-2012, 23:34 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    10-05-2012, 23:32 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    10-05-2012, 23:31 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    10-05-2012, 23:29 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    10-05-2012, 23:25 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela Rit 6

    Verslag Compostela: 10 Mei 2012 Limoges-Sainte Foy La Granda

    Vandaag vertrokken onder een stralende zon. Direct na de start ging het bergop en redelijk stijl. We zijn ongeveer een 60tal kilometers op dezelfde weg gebleven, saai maar kon niet anders. De groep heeft al deze km op één lijn gereden, dit voor de veiligheid. Eens van deze weg, zijn we verder gereden langs kleine dorpjes. Het middagmaal was terug met belegde broodjes, koffie, cola…… Verder valt er over deze rit niet veel te schrijven. Iedereen heeft de rit goed doorstaan, alhoewel de eerste hitte bij sommigen wel wat tegen viel. Maar een pilsje doet soms wonderen!
    Gegevens van de rit: 170 km, gemiddeld 26,6 km/hr, 6u23 op de fiets, 1400 hoogtemeters en max temperatuur 32 graden.

    10-05-2012, 22:58 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    09-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    09-05-2012, 23:54 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    09-05-2012, 23:53 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    09-05-2012, 23:51 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    09-05-2012, 23:50 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela Rit 5
    Verslag Compostela: 09 Mei 2012:  Issoudun-Limoges
    Toen we wakker werden om 0600 uur was de hemel mooi blauw, tot we vertrokken grauw en kletsnat. Jullie raden het al we vertrokken in de pletsende regen, dit bleef duren tot de middag. Gelukkig konden we het middagmaal nuttigen onder bewolkte maar droge hemel. Guido had ebli met tonijn en een peche klaargemaakt. Sommigen hadden dit nog niet geproefd. En wat bleek iedereen nam een tweede portie. Verder verliep de rit zonder problemen. Door het goede weer in de namiddag ging het gemiddelde  van de groep omhoog, doch was het parcours zeer heuvelachtig, met een beklimming "Col de la Roche 459 m en niet vermeld in het logboek daar deze col niet op de kaart te vinden is. Toch heeft iedereen de beklimming goed verteerd. Vandaag reden we richting Limoges. Het hotel ligt midden in het centrum. Maar geen nood alles was perfect in orde, zelfs de voertuigen konden parkeren voor het hotel. De maaltijd een drie gangen menu en wijn en water à volonté, natuurlijk meer wijn dan water. Om 21u00 was de maaltijd voorbij. Sommigen deden nog een verkenning van de stad, genoemd de stad van het porcelein. Op naar de 5de rit hopelijk in een blakende zon. Gegevens van de rit: 173 km, gemiddelde 25,7, hoogtemeters 1640m en uren op de fiets 6u43.
    Tot morgen.

    09-05-2012, 23:41 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Georges en Carlos
    Gelieve de groeten te doen aan alle deelnemers en in het bijzonder aan Georges en Carlos.wij volgen met veel belangstelling jullie vorderingen hier aan het thuisfront.Ik hoop voor jullie allemaal het beste en hoop dat het weer nu toch wel een beetje zal verbeteren naar mate jullie verder naar het zuiden trekken.

    Nog veel mooie km.
    Grtjs van Moens Ronald.

    09-05-2012, 09:38 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    08-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    08-05-2012, 23:00 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    08-05-2012, 22:58 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    08-05-2012, 22:57 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    08-05-2012, 22:56 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    08-05-2012, 22:54 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela Rit 3

    Verslag Compostela: 08 Mei 2012 Nemours-Issoudun: Droog vertrokken, maar na 20 km begon het te regenen, en dit bleef duren tot op 25 km van het einde.De rit verliep heel vlot, door bossen en nog eens bossen. We reden op wegen die 15 km gewoon rechdoor liepen, zonder bocht of dorp. Dit op “randoneursasfalt” een nieuw woord bij velotour. Iedereen heeft vlot het einde gehaald. Er werd vandaag niet echt veel gesproken onderweg, dit door de regen, toch blijft de moed erin desondanks het slechte weer. Deze middag was er stokbrood met kas en hesp, tomaatje, saus, koffie, cola, limo, carré-confituurke....

    Iedereen kent nu iedereen, doch door het slechte weer moete de renners zich concentreren op de veiligheid, want deze primeert op alles. In Laon hebben we iedereen een stempelkaart bezorgd (dank aan Sabrina). Deze wordt door iedereen goed bijgehouden, km en stempels van de aankomstplaatsen. Iedereen kreeg ook een gewijde Sint Jacobs schelp als hanger. Symbool van onze tocht. Om 1610 uur waren we in het hotel. Dit na en tocht van 183 km, 6u53 op de fiets met een gemiddelde snelheid 26,5 km/uur. Een vlakke rit met 623 hoogtemeters. Daar we vroeg in het hotel waren, en nat, heeft ons “Duboitje” weer zijn werk gedaan. Zonder dit hoogtoerental draaiende zwierderke zouden niet alle kleren droog zijn. Ook de fietsen kregen een oplap en poetsbeurt en zijn terug proper om morgen de 4de rit aan te vatten.

    Groetjes en tot morgen.

    08-05-2012, 21:58 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    07-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compostela Rit 2

    Vandaag met z’n allen vroeg opgestaan. Ontbijt om 0700 uur. Ontbijt was heel goed ook voor Dré…Vertrek rit om 08u15. Iedereen was stipt op tijd, dus konden we zoals afgesproken op tijd vertrekken.We vertrokken voor 212 km in een dikke mist. Reggy nam de groep op sleeptouw, wat hij uiteindelijk een ganse dag zou doen. Na enkele uren fietsen konden we de mist achter ons laten en was het aangenaam fietsen met weinig wind en een aangename zon kon deze lange toch alleen maar goed eindigen. Rond de middag hadden we ons eerste obstakel, markt in het midden van het centrum Montmirail, tja wie organiseerd nu een markt op maandag, ah ja in Kortrijk doen ze dit ook, maar niet op de openbare weg. Nu niet geklaagd met een omweg van 6 km konden we ons welverdiend middagmaal nuttigen. Deze keer geen belegde broodjes maar verse paste gemaakt door Guido. Tevens ook stokbrood, koffie, cola, limo en carré-confituurke moest erbij. Na het middagmaal moest er nog 120 km gereden worden, maar de vooziene 212 km werden uiteindelijk 220 km. Niemand die klaagde maar allemaal blije gezichten bij de oprit van de parking van het hotel te Nemours. Zoals gewoonlijk trakteren we de mannen op een pintje met wat chips en nootjes. Dit schept een band tussen alle deelnemers. Zoals velotour telkens wenst vriendschap en veiligheid is onze belangrijkste troef.Na de kamerverdeling zijn we op een korte afstand van het hotel gaan eten. Na de tweede rit werden al frietjes voorgeschoteld en een glasje wijn aangeboden door de organistatie waren de lange kilometers van vandag snel vergeten.

    Nog te vermelden bij de 9 Moskouvieten nog geen teken van vermoeidheid. (meer commentaar volgt) Ook nog te vermelden, de rit was 220 km, hoogtemeters 1575m, gemiddelde snelheid 25,9 km/uur. Meteo: tot km 30 mist en daarna bewolkt met zon.

    Zoals gisteren heeft iedereen de rit goed doorstaan.

    07-05-2012, 23:09 Geschreven door velotour  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Archief per week
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs