Het blog is terug van griepverlof en kan er dus weer invliegen ... .
We beginnen rustig, met een vrij weekend voor onze heren 1. Oorspronkelijk stond op zaterdag de wedstrijd VDK - CDF/AIF op het programma. CDF/AIF heeft echter laattijdig algemeen forfait gegeven in de reeks. Dit betekent dat de wedstrijden niet gespeeld worden, maar dat ze wel opgenomen worden (natuurlijk met forfaitcijfers) in de rangschikking.
Voor de mannen in tweede divisie zal het iets minder eenvoudig zijn om dit weekend punten te winnen. Zij spelen op zaterdag om 17u30 in de Wolfput hun wedstrijd tegen het sterke Evoco Comines.
Op zondag tenslotte is er nog in eerste provinciale de thuiswedstrijd VDK - Berlare/Zele. Dé kans voor onze heren 3 om nog eens één of meer punten te pakken. Berlare/Zele slaagde er immers dit seizoen nog maar één keer in om een set te winnen .... Mits voldoende supporterssteun, moet een overwinning bij de mogelijkheden liggen.
|