Voor de heren in eerste nationale zit het seizoen er op. De laatste wedstrijd - tegen Kapellen - is gespeeld en ... verloren. Hiermee sluit VDK deze competitie af op de zesde plaats.
Ondertussen heeft de Belgische Volleybalbond ook de barragewedstrijden in eerste nationale bekend gemaakt. Op woensdag 22 april om 20u30 is er Beivoc Humbeek of Avoc Achel tegen Shanks Guibertin. Op zondag 26 april wordt de terugwedstrijd gespeeld om 18 uur in Guibertin. Een eventuele belle wordt de woensdag daarop afgewerkt. Vandaag, 19 april spelen Humbeek en Achel tegen elkaar. In die reeks heeft Waremme, het team van Sandy Barbieux lang meegespeeld in de titelrace. Uiteindelijk moesten ze afhaken en zullen ze het seizoen afsluiten op een vierde, of misschien nog derde plaats.
In tweede divisie staat nog één wedstrijd op het programma. Tegen de absolute leider en kampioen Moorslede (Doskom verloor dit jaar slechts 3 keer), kon VDK niet beter doen dan in de heenronde. Toen verloren ze met 1 - 3, dit keer met 3 - 0. De laatste wedstrijd, op 25 april in Wervik, kan nog een derde plaats in het klassement opleveren, van een vierde plaats zijn onze mannen al zeker.
|