Normaal komen we zaterdag naar huis, als de erkenning vanuit Brussel toegekomen is! Ik ben al stevig aan het aftellen, alles aan't poetsen hier in het appartement, aan het plannen wat ik allemaal op het vliegtuig moet meenemen voor onze Ian, en deze avond een afscheidsetentje met de andere Belgen.
Vorige woensdag hebben we Ian zijn 1e verjaardag gevierd! Ilse, en Peter en Annick zijn toen langsgekomen voor een mini-feestje: zij hebben een verjaardagsliedje gezongen voor Ian, en hadden een cadeautje bij ik had een Kazachs taartje gaan kopen, en daar hebben we allemaal een stukje van gegeten, inclusief Ian. Hij vond het heel lekker, vooral de creme-fraiche!
Momenteel is hij een tandje aan het krijgen, dus hij slaapt nogal moeilijk. Hij wordt regelmatig wakker van de pijn (veronderstel ik). Gisteren was het zelfs overdag erg met wenen, maar ik hoop dat het ergste nu door is, want vandaag was hij een stuk vrolijker!