Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Dilbeek () en mijn beroep is invalide urgentieverpleegkundige.
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
klop...... coma....... voor maanden! (2001)
Hele(levens?)lange revalidatie.
Ik ben deze voormiddag gaan getuigen in de Hogeschool Universiteit Brussel (HUB, ervoor KHB, nog vroeger Hivek, ervoor PiusX) Aan 't Zuidstation, de school waar ik verpleegkunde en dan spoed en intensieve heb gevolgd. Over wat me is overkomen. 3 keer dezelfde 45 minuten met een Powerpointvoorstelling aan 3 verschillende groepen. Ik zal zien of ik ze hier kan opkrijgen. 't Is al 't vierde jaar dat ik dat doe. Maar ik had veel liever dat dat niet nodig was natuurlijk!
8/4/2009: Het schijnt dat ge een PWP-voorstelling niet op bloggen kunt krijgen. Spijtig. Weet er iemand dat ge dat via mail kunt verzenden. Dan kunnen mensen die willen ze zo krijgen van mij. Ge stuurt een mailtje met uw vraag naar ulrik.boon@telenet.be
Reacties op bericht (5)
04-04-2009
Beste Ulrik
Ik vond je presentatie heel goed en vind je ook een moedige persoon. Ik wens je verder nog veel kracht en steun.
Met vriendelijke groet
Studente medische beeldvorming
04-04-2009 om 22:01
geschreven door Ellen
03-04-2009
Presentatie HUB
Beste Ulrik
Ik vond echt dat je het super goed hebt gedaan! Het toont inderdaad echt veel moed om zo je verhaal te komen brengen voor vele studenten! Ik denk niet dat ik het zelf zou kunnen, zowel heel het revalidatieproces, moed hebben. Je hebt bewezen dat er nog wel degelijk een leven bestaat na een coma en je bent echt wel een voorbeeld voor vele mensen! Ik wens je dan ook nog heel veel succes in het leven, je bent een fantastisch persoon!
Groetjes
03-04-2009 om 22:33
geschreven door Sybille Bossu
chapeau
Er moet echt moed voor nodig zijn om al die ellende, die pijn, die wanhoop, weer te zien passeren. Succes met het erop krijgen van je presentatie. 'k Vind het ook wel een goed initiatief van de school en hopelijk doen ook veel (Dilbeekse) scholen en jeugdbewegingen iets in die aard. Geweld is een probleem en ik vind dat alles zo vaak in termen van conflict gesteld wordt. Jouw verhaal kan bijdragen tot echte sereniteit en kalmte. Prettig we, 't zonneke zit uit!
03-04-2009 om 14:44
geschreven door wim
02-04-2009
.
Beste Ulrik,
ik vermoed dat het heel vermoeiend en saai was om uw verhaal opnieuw en opnieuw op te rakelen, maar het loont de moeite. Ikzelf kan mij nie voorstellen dat ik de moed zou hebben die jij had. Toen je vier jaar voor het eerst je verhaal deed aan de studenten stond je nog belange niet waar je nu staat en hopelijk, als je volgend jaar weer over je ervaring praat, ben je weer al beter gerevalideerd.
Met vriendelijke groeten
02-04-2009 om 21:18
geschreven door Sam De Metzeler
Gastspreker
Hey!
Ik vind dat je dat dan ook schitterend gedaan hebt die presentatie! Vond het verhaal interessant .. misschien wel ongelukkig om dat zo te zeggen .. het is vooral jammer dat dit jou overkwam .. Zelf ben ik ook van Dilbeek en ga/ging ik vaak naar die fuif ..
Groeten, Joni Studente verpleegkunde
02-04-2009 om 18:31
geschreven door Joni
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Sint-Ulriks-Kapelle / Dilbeek (België) en mijn beroep is urgentieverpleegkundige (invalide, nu zorgdatacel).
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .