Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Dilbeek () en mijn beroep is invalide urgentieverpleegkundige.
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
klop...... coma....... voor maanden! (2001)
Hele(levens?)lange revalidatie.
Ik heb vandaag gemerkt dat het ook in Dag Allemaal staat. Ze hebben het opgepikt uit Het Laatste Nieuws denk ik. Ik heb maar 1 intervieuw gegeven. Aan die krant. De journalist van Het Nieuwsblad heeft mij zelf niet gezien. In Het Laatste Nieuws denken lezers dat ik miljoenen gekregen heb, anderen denken dat ik in het zwart aan 't bijklussen was als security terwijl ik effe gratis en voor niks mijn oud-Chirogroep aan het helpen was. Nu schrijven ze in Dag Allemaal dat ik geld gekregen heb van het slachtofferfonds. Iedereen weet het blijkbaar beter. Maar het klein beetje dat ik gekregen heb van de loonafhoudingen kunnen maar voor een heel klein gedeelte de kosten dekken. Hiermee wens ik er een punt achter te zetten en heel de discussie te sluiten!
Reacties op bericht (2)
23-03-2009
lieve neef!
Laat zo een leeghoofden als rtftyio (die inderdaad te laf zijn om hunne eigen naam te schrijven) maar praten en denken (voor zover dat lukt). Wij weten allemaal wat ne ferme gast da ge zijt. Hoe lang da ge al moeten (figuurlijk) 'vechten' hebt om te kunnen zijn wie je nu bent. Met alle tegenslagen en belemmeringen. Maar onthou één ding je hebt massa's vrienden en familie die je blijven steunen en er altijd zullen zijn voor jou! Laat al die anoniempjes en lqjoqoapn maar praten! En ne JD hem maar belachelijk maken in Temptation (met een vrouw da nie eens zijn lief is!) om maar van de één naar de ander te kunnen ***! jongens! denk toch eens na....al die daders van zinloos geweld!!! Gewoon laten lopen!?! Beseffen jullie nu echt de impact nie van zo een daden!?! Ouders raken hun kind kwijt (in dit geval gelukkig nét niet) voor een sigaret, ne mp3 of door teveel alcohol int lijf van den dader! Wie dit goedpraat, moet dringend eens naar zichzelf laten kijken! lieve Ulrik nog véél coroge en een dikke knuffel van je kleine nichtje
23-03-2009 om 21:28
geschreven door nichtje vicky
19-03-2009
dfghjklo
schrik aan 't krijgen ? blijkbaar krabbelt ge opeens terug ? kloppen er enkele zaken niet die u rond strooit en wordt het nu te heet onder uw gat ?
19-03-2009 om 03:45
geschreven door rtfgyio
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Sint-Ulriks-Kapelle / Dilbeek (België) en mijn beroep is urgentieverpleegkundige (invalide, nu zorgdatacel).
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .