Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Dilbeek () en mijn beroep is invalide urgentieverpleegkundige.
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
klop...... coma....... voor maanden! (2001)
Hele(levens?)lange revalidatie.
Ik krijg nogal wat commentaar op mijn blog: *Van mijn m.... euh persoonlijke sencuurcommissie: "azo een oversext gedoe" Ik heb ochotte 2 moppen "verteld" die over sex gingen. *van iemand op het werk: die mop over die Marokkanen in die camion met die eieren. Zo racistisch. "Ge gaat er problemen mee krijgen". Ik herhaal: Ik ben geen racist!!! Verre van. Ik heb zelfs een paar vrienden-vreemdeling (zelfs aangetrouwde familie -alle, nu gescheiden maaralle-)
Ik vind het wel tof feitelijk, reakties losweken!!!!
UB
Reacties op bericht (2)
07-03-2008
taalfoutje
t moest zijn 'op U af ', maar alé ge weet wel wat ik bedoel.
07-03-2008 om 19:31
geschreven door kristien
bruin
ja, pas maar op met uw moppen over vreemdelingen of k stuur mijn 2 afrikanen eens op uw af (die zijn wel in de familie gebleven he).
07-03-2008 om 19:29
geschreven door kristien
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Sint-Ulriks-Kapelle / Dilbeek (België) en mijn beroep is urgentieverpleegkundige (invalide, nu zorgdatacel).
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .