Omwille van de krokusvakantie zal de training van vrijdag een halfuur vroeger van start gaan! Dit betekent dus van 17u tot 18u30, zowel voor bijzonder als gewestelijk! Indien er iemand niet zou kunnen geraken omwille van werkende ouders, geef me een seintje, ik kan eventueel de speler gaan ophalen.
Graag van iedereen een 'OK' als reactie hierop zodat ik weet wie dit allemaal gelezen heeft! (klik rechts onderaan op 'reageer'!)
Het einde van het seizoen nadert dus het wordt tijd dat we een datum zoeken om ons voetbalseizoen af te ronden met een bbq'tje. Net zoals vorig zal dit doorgaan bij Cindy, onze afgevaardigde. Er is daar een hele grote tuin en bij goed weer kunnen we allen het zwembad in Cindy en ik hebben al eens in onze agenda gekeken en die blijkt al redelijk vol te zitten maar we vonden nog een vrij weekend, nl. het laatste weekend van mei (28-29 mei). Op 14 mei is de allerlaatste voetbalactiviteit (een ternooi in Lede 'coca-cola cup'). Ik zou graag van iedereen een reactie hierop of hij al dan niet nog vrij is, doet dit niet via email of sms, maar klik onderaan dit bericht op 'reageer'. Gaat de voorkeur uit naar de zaterdag of de zondag?