Ik wil iedereen bedanken voor het voorbije seizoen en een dikke proficiat
wensen aan alle spelers voor hun geleverde prestaties.
Iedereen heeft als individu een zeer goede vooruitgang geboekt, ook als ploeg
zijn we heel hard gegroeid. We voetbalden op een schitterende manier en als
trainer stelt me dat zeer tevreden.
Ik wens iedereen nog heel veel succes in zijn verdere voetbalcarrière. Blijven
werken zou ik zeggen en je vooral blijven amuseren in het voetbalspelletje.
Hieronder vind je nog enkele statistieken terug van het voorbije seizoen:
ALS PLOEG
227
AANTAL GEMAAKTE DOELPUNTEN
129
TOTAAL AANTAL TEGENDOELPUNTEN
17
TOTAAL AANTAL GEWONNEN WEDSTRIJDEN
8
TOTAAL AANTAL VERLOREN WEDSTRIJDEN
In bijlage nog statistieken per speler: - aanwezigheden - aantal basisplaatsen - aantal speelminuten - speelpercentage - aantal doelpunten
Maandag: 23/04: training om 18u Woensdag: 25/04: training om 16u (met Terry) Zaterdag 28/04: laatste thuiswedstrijd van het seizoen om 14u30 Woensdag 02/05: training om 16u (met Terry) Zaterdag 5 mei: apotheosedag: start om 9U30u tot + 14u (9u30: wedstrijdje in opblaasbaar veld; 11u: Levende kicker; 12u30: KSVO CUP)
Op vrijdagavond 20 april geef ik aan iedereen een spelersevaluatie. Dit gaat door in de jeugdkantine. Ik verwacht hierbij de speler zelf en minstens 1 van de ouders (mogen ook beide zijn). Je neemt je eigen evaluatieformulier mee dat je zelf hebt ingevuld (gekregen van Terry). Ook stuur je mij dit ingevuld door ten laatste op woensdag 18 april.
Op het tornooi op Nederename eindigen we op een mooie 4e plaats van de 9. Eerste wedstrijd tegen Kluisbergen Sportief zeer mooi voetbal gezien met een mooie eindscore 10-2 winst. In onze tweede wedstrijd tegen Kersken (ploeg uit bijz.prov reeks) hadden we het moeilijker, al waren wij in het voetbal beter, zij daarentegen speelden meer potteke stamp Verlies met 0-3 De wedstrijd Kluisbergen - Kersken eindigde op een nipte 1-1 (Kluisbergen stond de hele tijd 1-0 voor, Kersken scoorde werkelijk in de laatste seconde, anders werden wij 1e in onze poule bij een 1-0 winst voor Kluisbergen). We eindigen dus 2e in de poule. We kwamen in onze volgende 2 matchen uit tegen Herzele en Zingem waar we spelen voor plaats 4,5 en 6. Tegen Herzele misten we duidelijk frisheid voor doel. Vele, vele kansen werden gemist en een zeer goede keeper van Herzele belette ons om te scoren. Eindscore 2-2. In onze laatste wedstrijd tegen Zingem moest er zeker gewonnen worden indien we de 4e plaats nog wouden innemen want Zingem won met 2-1 van Herzele. We starten goed aan de wedstrijd en winnen met 1-3.
Proficiat aan Anton, Henri, Jef, Maarten, Matteo en Volodia! Nog een extra bedankje voor Henri en Maarten die ons kwamen depanneren.
We verzamelen op 9 april ten laatste om 8u15 op Nederename (Pelikaanstraat). Onze eerste wedstrijd start om 9u. Er zijn in totaal 4 wedstrijden van 2x10 minuten. Het tornooi eindigt ongeveer rond 13u.
Selectie: Anton, Jef, Matteo, Volodia, Henri (prov) en Maarten G. (prov) Afwezig: Senne (op reis), Jacub en Quinten (familiefeest)
Zoals jullie ondertussen al weten wordt de wedstrijd van zondag verplaatst naar zaterdag 31 maart! Gelieve er nog steeds rekening mee te houden dat het druk zal zijn op de baan aangezien de wielertoeristen de RVV rijden. Ik verwacht iedereen ten laatste om 10u op Nederename (Pelikaanstraat, 9700 Oudenaarde). Van wie ik nog geen bevestiging kreeg, graag nog te bevestigen via blog of sms.
@ Matteo: Matteo kan jij zaterdag wel meedoen nu dat het niet meer op zondag is?
Het PAASTORNOOI gaat voor ons door op paasmaandag 9 april (en niet op paaszaterdag zoal eerder gezegd) in de voormiddag. Start vanaf 9u, gedaan rond 13u. In bijlage ons wedstrijdschema (kijk bij U9). Bij afwezigheid deze week nog te verwittigen aan mij!
Voor zondag 1 april: Wedstrijd om 11u op Nederename, verzamelen doen we om 10u daar. Gelieve tijdig te vertrekken, zware verkeershinder te verwachten in Oudenaarde en omstreken wegens de Ronde van Vlaanderen!! Check niet enkel het parcours van de mannen, maar ook dat van de vrouwen die plaatselijke ronden rijden in en rond Oudenaarde. Het is vooral het parcours van de vrouwen dat ons voor problemen zal zorgen want zij rijden de hele tijd plaatselijke ronden en moeten over de Ohiobrug en door de Abdijstraat (straat waar je uitkomt na de Lotharingenbrug). Vertrek dus op tijd en niet de laatste minuut! Beter te vroeg dan te laat...
PAASVAKANTIE: Aangezien 4 à 5 spelers van onze ploeg naar de voetbalstage gaan tijdens de eerste week, worden er geen trainingen gepland. Op zaterdag en zondag krijgt iedereen rust, op paasmaandag is er het paastornooi. Op dinsdag 10 april trainen we niet. Op woensdag 11 april is er wel terug training.
Dus volgend schema voor in de paasvakantie: Zondag 1 april: wedstrijd om 11u op Nederename Dinsdag 3/04 en woensdag 4/04: GEEN TRAINING Maandag 9 april: PAASTORNOOI Dinsdag 10 april: GEEN TRAINING Woensdag 11 april: TRAINING
Zaterdag terug de eerste competitiewedstrijd sinds lang. We verzamelen rechtstreeks om 9u15 op Volkegem. Selectie: Anton, Quinten, Jef, Senne en Volodia
Vanaf volgende week traint onze ploeg op woensdag samen met de U9 provinciaal van Terry waar Terry en Cindy Pycke de training zullen leiden. De training gaat door op het kunstgras telkens om 16u (advies schoeisel: GEEN PLATTE, wel gewone voetbalschoenen)
Volgende week
Dinsdag 28/02: training om 18u Woensdag 29/02: training om 14u (de training gaat uitzonderlijk door om 14u omdat er in de namiddag wedstrijden gepland zijn op ksvo tegen de provinciale selectie van Oost-Vlaanderen)
Vanaf 6 maart en voor de rest van het seizoen Dinsdag 6/03: training om 18u Woensdag 7/03: training om 16u
We doen mee aan het paastornooi van KFC Nederename. Het tornooi gaat normaal door op zaterdag 7 april in de namiddag. Gelieve die dag dus vrij te houden. Meer details over het tornooi komen later wanneer ik het tornooiboekje ontvangen heb.
De training zal doorgaan van 18u tot 19u. We mogen niet op de voetbalvelden, maar we gaan samen wat lopen op de finse piste en enkele spelletjes spelen naast het terrein.