Vergeet niet dat we op woensdag 7/12 een wedstrijd spelen op en tegen Kruishoutem. We verzamelen om 16u30 op Kruishoutem.
Wie met mij wil meerijden: afspraak om 16u10 op de parking van het zwembad (vertrek om 16u15). Voorlopig zijn dit Senne en Jef. Wie nog wil meerijden laat het mij weten.
Voor het sinterklaasfeestje houden we eerst een korte training van 1 uur. De training zal van start gaan om 17u30 en eindigt om 18u30. Daarna gaan we allen samen naar de kantine een drankje en een koek eten en wachten we daar op Sinterklaas die zal aankomen rond 19u15. Broertjes en zusjes zijn ook welkom.
Ik verwacht hierbij aanwezigheid van iedereen.
In bijlage de brief die Sinterklaas opstuurde naar mij. Lees deze ook eens.
De training van donderdag 16/11 zal uitzonderlijk van start gaan om 18u ipv 17u30. Deze zal wel eindigen om 19u.
PS check grondig de kalender, er werden wijzigingen aangebracht (o.a. bijkomende wedstrijd op Kruishoutem op woensdag 7/12 om 17u30, de dinsdag of donderdagtraining wordt dan geschrapt).
Dinsdag is er ploegfoto zoals ik vandaag reeds gezegd heb.
We verzamelen ten laatste om 17u45 aan de kleedkamers. Iedereen komt gekleed aan in zijn wedstrijdtenue (gele kousen, wedstrijdbroekje en wedstrijdshirt). Na de foto doen we onze trainingskledij aan (de wedstrijdkledij wordt terug proper in de valies gestoken).
We verzamelen zondag 6/11 allen om 9u45 aan de inkom van de kleedkamers! Voor de wedstrijd gebeurt eerst nog een WEGING en METING. Dus schoenen en scheenbeschermers al aandoen op voorhand heeft geen zin want dit moet toch weer uitgedaan worden.
Het wordt stilletjesaan kouder en kouder daarom volgende regeling. Alle spelers trainen vanaf nu in lange broek (ook geen driekwartbroek), sweater en trainingsvest. Iedereen heeft steeds zijn regenjasje, handschoenen en muts mee.