Het duiveltjestornooi gaat door van 9u tot 12u. Ik ga ervan uit dat iedereen hierop aanwezig kan zijn. Wie niet kan, laat het mij zo snel mogelijk weten!
Graag zou ik weten wie al dan niet aanwezig kan zijn op de coca cola cup op 14 mei te Lede? Ik denk dat het doorgaat van 's morgens tot ongeveer 15u ten laatste. Het is niet zomaar een tornooi. Het zijn tal van leuke voetbalspelletjes tegen andere ploegen zoals een slalom tussen coca cola flessen. Ga gerust een kijkje nemen op http://www.kvcjonglede.be/site/coca-cola-cup/ Graag van iedereen zo snel mogelijk reactie dus!
Op
28 mei gaat onze BBQ door. Graag zouden we het werk een beetje verdelen. Voor
volgende dingen zou moeten worden gezorgd (voor 17 volwassenen en 14 kinderen). Graag van iedereen een reactie via
'reageer'. We zouden het appreciëren indien iedereen iets zou doen. Alle
rekeningen worden samengebracht en de kosten worden verdeeld over het aantal
personen.
Wie?
Aperitief Drank
Sylvie
Aperitiefhapjes
Vlees
Bjorn en Cindy
Groenten:
-Komkommer
-Wortel
-Sla
-Tomaat
Bereide aardappelen (koude patatjes of
patatjes in de pel)
Zaterdag is het Paastornooi voor de BIJZONDERE U8. Ik ga mee in de plaats van Henry als coach aangezien ik er toch een hele dag ben. De eerste wedstrijd is om 10u, de laatste wedstrijd is om 13u of 13u30.
We verzamelen allen rechtstreeks op Deinze om 9u15 aan de ingang van het tornooi. Zie bijlage voor schema. Selectie: Lars, Milan, Arnaud, Garben, Gerben en Ximm
Adres: Burgemeester Van De Wielestadion Stadionlaan 5 9800 Deinze
Wedstrijd op Volkegem om 17u! Verzamelen op Volkegem ten laatste om 16u30. Wie? Ximm, Senne, Quinten, Winter, Volodia, Anton (Jef en Jacub zijn afwezig)
Het was pas twee weken geleden dat we Ronse voor de eerste keer ontmoetten. Vandaag 20 maart stonden we opnieuw tegenover elkaar. Op Ronse speelden we 2-2 gelijk, we speelden daar een goede wedstrijd waarin het gelijk opging een er een correcte eindscore op het bord stond. Ronse kwam maar een tiental minuten voor de start van de wedstrijd het veld op met een andere trainer en met 2 spelers van hun provinciale ploeg. We hoopten opnieuw op zijn minst gelijk te spelen. Vandaag was onze keeper Marco er ook niet bij waardoor Jacub en Jef elk een helft in doel stonden. Na 3 minuten scoorde Ronse al een eerste keer. Aan de rust stond het 0-5. Kort samengevat: de 5 goals vielen door een onervaren keeper bij ons in doel en door een goed keepende tegenstander. Geen enkele goal van Ronse was een uitgespeelde kans. Wij daarentegen zetten meerdere mooie aanvalsacties op die niet werden afgewerkt.
In de tweede helft werd wat bijgestuurd en het eerste kwartier kwam Ronse niet over zijn helft en zette KSVO goed druk met goed voetbal. Daarna scoorde Ronse 2 keer kort na elkaar. Het stond 0-7. De kopjes gingen een beetje hangen, maar door hard te werken viel onze welverdiende doelpunt dan toch. Anton die de bal in doel schiet na een voorzet van Quinten. Ronse scoorde tenslotte nog 2 keer. De wedstrijd eindigde op 1-9. Ondanks het zware verlies valt ons niets te verwijten. Op bepaalde momenten voetbalden we beter dan Ronse en iedereen speelde met heel veel inzet een verdienstelijke wedstrijd. Op naar de volgende wedstrijd tegen Eine (heenwedstrijd 3-2 winst).
Beste KSVO-spelers, bestuursleden, ouders, trainers, medewerkers, sympathisanten,
Na bijna één seizoen van hervormde jeugdkampioenschappen heeft de KBVB reeds deze week de labeling bekend gemaakt voor het seizoen 2011-2012.
Ik ben oprecht zeer fier jullie te mogen meedelen dat aan onze jeugdwerking opnieuw het nationaal label werd toegekend. Onze club behaalde 4.552 punten en daarmee bekleden wij de 7de plaats in België en (net na Aalst) de 2de plaats in Oost-Vlaanderen.
Een schitterend resultaat want met deze7de plaats worden wij samen met 14 andere ploegen ingedeeld in één van de twee Areeksen. De overige 42 van de in totaal 70 clubs met nationale labeling worden onderverdeeld in 3 B-reeksen.
Ik werd als jeugdvoorzitter intussen spontaan overstelpt met felicitaties uit alle hoeken, waarvoor mijn welgemeende dank. Maar deze felicitaties komen niet alleen mij toe want deze bekroning is het werk van een team, waarvan jullie op één of andere manier ook deel van uitmaken.
Dit al na 1 jaar voorzitterschap mogen meemaken, voelt als een enorme waardering aan voor het geleverde werk. Maar dat werk is niet alleen mijn werk maar datvan het geel-zwarte team dat ik met veel plezier en overgave leid. Teamwork is een begrip dat mijn voorganger Antoine, die reeds jaren terug de basis heeft gelegd van dit resultaat, hoog in het vaandel voerde en dat ik alleen maar kan beamen.
En dat team, van de erevoorzitter, trainers, afgevaardigden tot de medewerkers die in de kantine staan,wil ik bij deze speciaal bedanken voor de inspanningen die steeds weer opnieuw worden en werden geleverd.
In het bijzonder wil ik echter mijn sportieve staf en jeugdbestuur bedanken: Tom, Philippe, Patrick, Antoine, Elie, Hendrik, Christiane, Marc, Stefaan, Bruno, Geert, Franky, Eddy, Chris, Luc, Luc en Luc. Zij treden niet altijd op de voorgrond en werken vaak in de schaduw maar hun vrijwillige inzet, eendracht ,spirit, enthousiasme en doorzettingsvermogen zijn voor het jeugdvoetbal van KSVO van onschatbaar belang! Als voorzitter kan ik steeds als vrienden op hen rekenen en dat is wederzijds. Mijn oprechte dank hiervoor.
Hiermee is het niet gedaan, besturen is vooruitzien en werken aan de toekomst van KSVO Jeugd. De eerstvolgende stap is de beste club van Oost-Vlaanderen worden maar dat kan alleen met de blijvende steun van jullie allemaal.
De definitieve datum voor onze BBQ ligt vast. Deze zal doorgaan op zaterdag 28 mei bij Cindy thuis. Graag wil ik van iedereen weten met het aantal personen jullie aanwezig zullen zijn.
13/03: Kluisbergen Sportief B - KSVO: 6-5 (ter info heenwedstrijd 1-5 verloren)
We begonnen redelijk goed aan de wedstrijd al kregen we heel snel een goal tegen na balverlies van Volodia: 1-0. Direct erna herstelden we onze achterstond door een goal van Senne op een corner. Daarna nog een kans voor KSVO waarbij de bal net naast gaat. Even later geeft Quinten een goede voorzet en Jef scoort de 1-2. De concentratie was even weg en het stond al gauw 2-2 nadat Jacub werd uitgespeeld door Kluisbergen. Daarna werd het heel snel 3-2 en 4-2 door collectief slecht positiespel, concentratieprobleem?? Op het einde van de rust werd het nog 5-2. Maar de kopjes gingen bij de spelers niet hangen en na de rust was KSVO de baas. Al van in de eerste minuut scoort Volodia en het stond 5-3. De achtervolging was ingezet. Daarna kwamen nog kansen voor Quinten en Senne maar die werden jammer genoeg niet afgewerkt. Even later lukte het dan wel. Jef onderschept de bal, past naar Senne die scoort: 5-4. Drie minuten later scoort Jef voor de tweede maal na een goede inworp van Anton en het stond 5-5. Daarna kwamen kansen voor beide ploegen, al was KSVO de betere voetballende ploeg. Maar in de 18e minuut was een speler van Kluisbergen alleen door na een heel snelle tegenaanval, de KSVO spelers stonden nog niet op hun positie en het stond 6-5 wat ook de eindstand werd. Een gelijkspel, of zelfs winst was hier zeker en vast verdiend geweest. We onthouden het goede voetbal en de progressie die de jongens de laatste maanden maken. Proficiat jongens!