De ratjes begonnen terug sterk aan de match & de kansen volgden elkaar in snel tempo op. Bij momenten werden mooie acties op het veld getoond & vielen er ook regelmatig doelpunten in de eerste helft. Verdedigend werd ook alles zo goed als mogelijk opgelost & stond Jarne ook goed mee te voetballen & zo stonden we overduidelijk 1-7 voor bij de rust na goals van Ian, Jasper, Mats, Gaultier & Gaëtan. In de 2e helft sputterde eventjes de machine maar al snel begon het doelpuntenfestival opnieuw met enkele knappe doelpunten op basis van mooi samenspel. Uiteindelijk gingen we dan ook verdiend met de zege lopen 4-20 na doelpunten van Mats, Tiziano, Gaultier, Rimas & Jasper. SW speelde met Jarne, Mats, Gaultier, Rimas, Ian, Gaëtan, Tiziano & Jasper.
Na onze goede wedstrijd in Zulte-Waregem vorige week, stonden we vandaag tegenover de jongens uit de badstad Oostende. De ratjes startten sterk & konden Oostende terug dringen op hun helft. Na goed stoorwerk van Jasper kwam Ian voor de keeper & werkte beheerst af 1-0. De ratjes bleven goed spelen & konden de score verdubbelen via Jasper 2-0. Oostende herstelde het evenwicht dankzij één zeer sterke speler die de bal mooi in de loop speelde van zijn medespelers & zo stond het 2-1. Na 15' stonden de ratjes verdiend op voorsprong 2-1. Oostende ging in het 2e kwartier ook meer & meer op onze helft spelen & na vrije trap werd het 2-2. De ratjes lieten de moed niet zakken & Tiziano kon er 3-2 van maken & even later ging nog een reuzenkans naast. De druk blijft, Rimas kan zich doorzetten op de flank maar de bal gaat nipt naast. Halverwege terug aan Oostende die veel te gemakkelijk de bal mag aannemen & zo de bordjes op 3-3 brengt. Net voor rust komt Oostende op voorsprong 3-4. De start van het 3e kwartier was moeilijk, eerst kon Gaultier met een mooie dribbelactie net niet scoren maar vervolgens kon Oostende te gemakkelijk de vrije man vinden & liep dan ook uit tot 3-6. De ratjes toonden karakter & kwamen terug in 10 zeer sterke minuten, eerst na doorsteekpas Ian werkt Jasper af 4-6. Even later werd het 5-6 na assist van Gaëtan trapt Ian recht in de kruising. De ratjes voelden zich nu terug baas in de wedstrijd & na sterk onderscheppen van Mats kan Gaëtan de gelijkmaker scoren 6-6. Oostende eventjes van slag maar hun dribbelaar kon met een knal 6-7 scoren. De ratjes werden nog beloond met de 7-7 via Jasper na 45'. Een zeer intens kwartier! In de laatste 15' was de spanning te snijden, vele spelers hadden hun brandstoftank al bijna volledig opgebruikt maar op wilskracht bleef men verder strijden. Beide ploegen konden dan ook nog elk 1x scoren waarin de ratjes de gelijkmaker scoorden via Jasper. Ook onze doelman Jarne kwam nog enkele keren gevat tussenbeide op enkele voorzetten. Een gelijkspel voor de ratjes 8-8 die nooit opgaven & verdiend beloond werden met deze opsteker! SW speelde met Jarne, Mats, Ian, Gaëtan, Tiziano, Jasper, Gaultier & Rimas.
De verplaatsing naar Zulte-Waregem was aangekondigd als een zware dobber, de ploeg had nog geen enkele nederlaag geleden. De ratjes begonnen super sterk aan de wedstrijd & speelden heel goed mee met Waregem. De kansen volgden elkaar zeer snel op langs beide zijden. De eerste kansen waren voor Waregem maar geleidelijk aan speelde de match zich af op de helft van Zulte-Waregem & creëerden we kans na kans & werd er ook regelmatig een doelpuntje gescoord. We liepen dan ook verdiend uit tot 0-4 via Gaëtan, Jasper, Tiziano & Gaultier. Verdedigend was Mats sterk in duel & we hadden ook een zeer sterke Jarne in ons doel die enkele knappe reddingen uit zijn mouw toverde. Ian speelde heel goed positiespel & liet heel weinig ruimte aan de tegenstander. Toch gingen we rusten met 2-4 na een zeer sterke eerste helft maar met het gevoel dat de score al hoger had moeten zijn voor ons. In de 2e helft begon Zulte-Waregem het best & kon al snel de score op 4-4 brengen. De ratjes gaven niet op & via Rimas werd het 4-5. Toch werd de druk groter & groter & konden we nog moeilijk het mooie samenspel van de eerste helft op het veld brengen. De duels gingen meer & meer verloren & Waregem ging over de ratjes naar een 7-5 voorsprong. Het spektakel bleef verder gaan & de ratjes kwamen terug via Mats & Tiziano naar 7-7. Waregem gaf niet op & Jarne kwam nog enkele keren gevat tussenbeide maar moest zich toch nog gewonnen geven 8-7. Via een mooie kopbal in de loop van Gaëtan konden we de bordjes verdiend terug op 8-8 brengen. In de laatste minuut scoorde Waregem via een afgeweken voorzet 9-8. Nog een laatste slotoffensief leverde nog één kans voor de ratjes op maar de bal ging er niet in. We kregen terecht een pluim van de tegenstander! Hopelijk kunnen we deze prestatie de komende weken verder doortrekken! SW speelde met Jarne, Mats, Ian, Gaëtan, Jasper, Rimas, Tiziano & Gaultier.
De ratjes begonnen heel goed aan de wedstrijd & konden Mouscron gedurende 13' op 0-0 houden dankzij de grote inzet, mooie reddingen Jarne & we staken af en toe de neus aan het venster maar we konden spijtig genoeg het doelpuntje niet scoren. Net voor het einde van het eerste kwartier kon Mouscron de score toch op 2-0 brengen. Met verse moed begonnen we aan het 2e kwartier & Tiziano kon milderen tot 2-1. Toch was het Mouscron die verder uitliep dankzij een zeer sterke speler die eigenlijk alles voor zijn ploeg deed nl. zelf scoren & assists uitdelen. Na het 2e kwartier stonden de bordjes op 5-1 maar de ratjes hadden ook nu terug enorm veel inzet getoond. In het 3e kwartier speelden de ratjes zeer sterk & konden gelijke tred houden met de tegenstander. Regelmatig een mooie combinatie & ook 3 doelpunten via Jasper, Gaultier & Ian. Het laatste kwartier bleven we verder met inzet spelen & konden de score terugbrengen tot 10-6 via Ian & Gaëtan. Uiteindelijk was het toch Mouscron die de overwinning pakte met 14-6 maar we onthouden vandaag dat het verschil terug veel kleiner was dan in de heenwedstrijd & iedereen veel inzet toonde met regelmatig een mooie actie-combinatie. SW speelde met Jarne, Jasper, Mats, Ian, Gaëtan, Rimas, Gaultier & Tiziano.
Zoals de uitslag laat uitschijnen waren de ratjes vandaag enkele klassen te sterk voor hun tegenstander uit Ledegem. Vanaf het fluitsignaal gingen de ratjes de ene aanval na de andere in elkaar knutselen & liepen in een mum van tijd uit tot 7-0 na 10'. Er werden mooie doelpunten gescoord & ook knappe combinaties op het veld gedemonstreerd. Aan de rust stond het overduidelijk 13-1. In de tweede helft ging het aanvallend voetbal verder, knappe acties, overzicht, doelpunten, soms een gemiste kans & verdedigend alles mooi op slot! De ratjes lieten dan ook de score brengen op 24-2. Doelman Jarne kreeg in de slotminuut de kans om ook een doelpuntje te scoren maar de bal ging jammer genoeg naast het doel. Een deugddoende zege voor de ratjes! Doelpunten werden gescoord door Ian, Gaëtan, Tiziano, Jasper, Mats, Gaultier. Nigel & Jarne waren de overige spelers!