Vandaag stond de volgende topper tussen SV Zulte-Waregem & SW Harelbeke op het programma. Iedereen kon genieten van een zeer spannende wedstrijd tussen 2 sterke voetballende ploegen. Zulte-Waregem kwam na 5' 1-0 voor maar de ratjes toonden hun gedrevenheid & gingen de achterstand snel ongedaan maken via Jannis 1-1. Het sein aan Waregem om terug tegen te prikken & halverwege stond het 2-1. Daarna volgde een heel sterke periode van onze ratjes die de bal mooi rondspeelden & de kansen & doelpunten volgden elkaar snel op via Jonas & Rune. Aan de rust stond het 2-5. Na een lange pauze kon Zulte-Waregem de score milderen tot 3-5. De ratjes bleven ook zeer goed voetballen & konden via Emile 3-6 scoren. De kansen bleven voornamelijk voor onze ratjes maar een superdoelman bij essevee zorgde ervoor dat de score op 6 doelpunten bleef voor onze ratjes. Als de doelman geklopt was, stond dan de paal in de weg. Een zeer knappe kopbal van Jonas en een trap van Gilles uit de draai strandden eveneens op de paal. Toch kon Zulte-Waregem nog milderen tot 5-6 maar onze sterke verdediging met Jannis & Jarne hielden mooi stand! Een mooi zege op het kunstgras & proficiat aan alle spelers voor deze leuke wedstrijd! SW speelde met Jarne, Jannis, Jonas, Milan, Emile, Gilles & Rune.
De ratjes
begonnen aan hun 2e opeenvolgende wedstrijd zonder onze zieke Jonas. Na een
moeizame start & een achterstand 0-1 kwamen onze ratjes op dreef &
begonnen ze beter te combineren & volgende de kansen elkaar snel op. De
achterstand werd in enkele minuten tijd omgezet in een 2-1 voorsprong via Emile
& Rune. Poperinge stak regelmatig zijn neus aan het venster & kon tot
aan de rust de schade beperken. Aan de rust wezen de bordjes 5-3 na goals van
Jannis & Milan. In de tweede helft waren de ratjes veel sterker &
speelden een zeer sterke eerste 15 minuten waarin er kans na kans werd
samengespeeld & de doelpunten volgden elkaar dan ook snel op. Op het einde
van de match kon Poperinge nog enkele keren scoren. Volgende week naar
Zulte-Waregem! Doelpunten werden gescoord door Jannis, Milan, Rune, Emile
& Gilles. Jarne was doelman.
Zoals de uitslag laat vermoeden, waren de ratjes veel te sterk voor een moedig Wielsbeke. Wielsbeke kon in de eerste helft de schade nog redelijk beperken mede doordat de ratjes enorm veel kansen niet verzilverden omdat hun doelman, de paal in de weg stonden ofwel de bal naast het doel belandde. Aan de rust wezen de bordjes 8-2. In de tweede helft bleef het kansen regenen door nog meer de vrije speler te vinden & zeer geslaagde combinaties. Uiteindelijk werd het 18-2 met doelpunten van Milan, Jannis, Rune, Emile, Gilles. Jarne stond in doel & Jonas was ziek.
Na de verloren wedstrijd van vorige week tegen RC Waregem waren de ratjes gebrand op een sterke prestatie. In de heenwedstrijd hadden we het niet onder de markt met een collectief sterk SV Oostkamp. De ratjes namen onmiddellijk het heft in handen & speelden een hele sterke partij waarin we constant heel goed voetbal brachten met diverse kansen, mooie acties & subliem collectief verdedigen. In de eerste helft wezen de bordjes terecht 0-6 via Gilles, Jonas & Rune. Verdedigend zat het slot op onze deur via Jannis & Jarne. In de tweede helft bleven de ratjes heer en meester & was de bal bij momenten ongrijpbaar voor de tegenstander. Uiteindelijk wonnen we met 0-10 na goals van Jannis & Jonas. Emile & Milan speelden ook heel sterk, scoorden niet maar hielpen constant mee zowel aanvallend als verdedigend. Proficiat aan het ganse team! SW speelde met Jarne, Jannis, Jonas, Milan, Emile, Gilles & Rune.
Vandaag stond de topper tegen RC Waregem op het programma. RC Waregem had duidelijk iets goed te maken van in de heenwedstrijd & ging voluit voor de overwinning. Ze konden niet echt aan een doelkans geraken in het begin van de wedstrijd maar het was snel duidelijk dat wij een zeer moeilijke wedstrijd mochten verwachten. De ratjes probeerden via hun inzet tot een doelkans te geraken maar het was heel moeilijk een goede combinatie op te bouwen. Na 13' kon RC Waregem de score openen 0-1. De ratjes kregen dan één zeer goede mogelijkheid om de gelijkmaker maar de bal van Jonas ging naast het doel. Vervolgens was RC Waregem overal een stapje sneller op de bal dan onze ratjes & konden net voor rust nog 0-2 scoren. Met de nodige verse moed begonnen we aan de 2e helft. Jannis ging onmiddellijk zijn kans maar werd op het laatste ogenblik nog afgeblokt & dus geen 1-2. Het doelpunt viel aan de overzijde 0-3. De ratjes konden dan eventjes de druk hoog houden & na een combinatie scoorden Gilles & Jannis samen 1-3. Helaas zat er vandaag niet meer in & liep RC Waregem terug verder uit tot 1-7. Een verdiende nederlaag tegen een zeer sterk RC Waregem. In de heenwedstrijd waren wij een klasse te sterk, nu waren zij te sterk. Het zal altijd een wedstrijd blijven die door beide ploegen gewonnen kan worden. SW speelde met Jarne, Jannis, Jonas, Emile, Milan, Rune & Gilles.
De ratjes waren gewaarschuwd voor deze tegenstander na de moeilijke heenmatch. SW begon sterk aan de match & na 1' kon het reeds 0-1 staan voor paars-wit maar de bal ging nipt over. De druk bleef hoog maar op het breed veld van Luingne was het steeds moeilijker om de vrije speler te vinden. Toch konden de ratjes af en toe gevaarlijk prikken & kon men de score openen & uitbreiden tot 1-5 aan de rust via Jonas & Jannis. In de 2e helft bleven de ratjes de wedstrijd controleren & hield onze verdediging alles goed gesloten, af en toe werd er nog een knappe combinatie op de mat gelegd & die leidde dan ook tot doelpunten. Verdiende zege 2-9 tegen een strijdend Luigne. Doelpunten werden gescoord door Jannis, Jonas & Emile. Milan, Gilles & Rune waren de overige spelers.