De ratjes vertrokken in de vroege ochtend naar het indoortornooi te Wevelgem/Moorsele. In de poules waren de ratjes ingedeeld met Gullegem & Moorsele B. Onmiddellijk namen de ratjes het initiatief & na enkele mooie acties & doelpunten werd de eerste klip FC Gullegem genomen met 6-1. De 2e wedstrijd was tot ieders verbazing niet tegen Moorsele B maar wel tegen Wevelgem. De ratjes speelden de tegenstander zoek & de score liep op naar 7-0. Door deze zeges mochten de ratjes de halve finales spelen & daarin stond Dadizele tegenover ons. Dadizele had verrassend Westhoek B geklopt in de poules. Het was direct duidelijk dat de ratjes op een groter veld nog meer de ruimte zouden benutten & al snel scoorden we 1-0. Dadizele verweerde zich maar eens de 2-0 op het bord stond brak hun veer & konden de ratjes de wedstrijd rustig uitspelen naar een 5-0 zege. In de finale stond de verwachte clash tegen Westhoek A op het programma. Ook in onze competitie & vriendschappelijk waren dit steeds zeer spannende wedstrijden. De finale begon gelijkopgaand met het overwicht voor de ratjes maar een scherp Westhoek liet geen enkele ruimte om uit te breken. De minuten tikten weg & 5' voor het einde werd de score geopend 1-0. De ratjes versnelden & direct stond het 2-0. Door het systeem van direct starten aan je eigen doel kon Westhoek al even snel de 2-1 scoren & zo bleef het spannend. De wedstrijd bleef boeiend, veel duels, maar de ratjes gaven geen krimp. Uiteindelijk kon Deaclan de bevrijdende 3-1 scoren. Oververdiende zege van de ratjes die hierdoor hun eerste tornooizege pakken dit seizoen & schitterend het jaar 2013 afsluiten Doelpunten werden gescoord door Anas, Milo, Mathis, Quinten, Seppe, Deaclan aangevuld met doelman Milan.
De ratjes trokken voor hun eerste indoortornooi naar Zulte-Waregem & Milo ontbrak wegens ziekte. De eerste wedstrijd was tegen het onbekende Biergeois. De ratjes speelden bijna constant op de helft van de tegenstander maar de bal strandde telkens op de paal of nipt naast of onbesuisd in de handen van de doelman. Uiteindelijk bleef het ook 0-0. De tweede wedstrijd was tegen Heule. Onmiddellijk enorme druk van de ratjes die opnieuw veel kansen versierden maar ook 3x wisten te scoren nl. 3-0. De derde poulewedstrijd was tegen FC Antwerp. De great-old werd tegen hun doel gedrukt maar alweer konden we toch zo moeilijk scoren. Plots viel uit de lucht de openingstreffer aan de overzijde 0-1. De ratjes knokten terug & na een goeie aanval kon Quinten & in de laatste seconden Mathis de 2-1 scoren. De laatste poulewedstrijd was duidelijk de zwakste partij van de dag. Overal kwamen de ratjes tekort in de duels, constant balverlies & gelukkig vonden de spelertjes van Aalter de weg niet naar het doel. Uiteindelijk was de brilscore 0-0 voldoende voor de poulewinst. In de halve finale stond SV Zulte-Waregem A op het programma. Deze ploeg had alles reeds gewonnen & een doelsaldo van 15-1. De gevraagde druk van de trainer werd perfect uitgevoerd & Zulte-Waregem kon zijn technisch overwicht niet tonen. Constant waren de ratjes scherp in de duels & halverwege kon Anas ons zelfs op een 0-1 voorsprong trappen. Zulte-Waregem ging iets sneller voetballen & kon via een gelukje 1-1 scoren na een afgeweken bal. De ratjes hielden alles op slot & de shoot-outs zouden beslissen over de finaleplaats. Deze werden een ware thriller, Milan werd bijna de held met 3 geredde shoot-outs maar uiteindelijk kon Waregem de 4e shoot-out wel scoren. De ratjes grepen dus nipt naast de finaleplaats maar mogen heel fier zijn op deze wedstrijd! Een elite-ploeg zo onder controle houden, chapeau! In de strijd voor het brons was RC Waregem onze tegenstander. De ratjes waren duidelijk enkele klassen te sterk & via Seppe, Quinten & Anas scoorden we 3x. Deaclan trapte nog eens snoeihard tegen de kruising. Een knappe 3e plaats op 20 deelnemende ploegen & dit zonder nederlaag. Doelsaldo 9-2 SW speelde met Milan, Mathis, Seppe, Deaclan, Quinten, Anas.
Vandaag stond de eerste wedstrijd van de terugronde op het programma nl. Moorsele. De heenwedstrijd hadden de ratjes gewonnen met 2-11 na een niet al te gemakkelijke wedstrijd. De ratjes namen onmiddellijk het heft in handen & dicteerden de wet. Na 2' stond de verdiende 1-0 op het bord & de ratjes gingen rustig verder op hun elan. Na 7' stond het 3-0. De motor in afwerking stokte eventjes door enkele reddingen van doelman Moorsele & ook enkele ballen op de paal. Halverwege de eerste helft toonden de ratjes enkele mooie aanvallen met perfecte afwerking & zo liep de score op naar een 11-1 ruststand na goals van Milan, Mathis, Anas, Milo & Seppe. In een overbodige tweede helft bleef het kansen regenen maar gelukkig was de doelman van Moorsele regelmatig hun reddende engel of de score had nog veel hoger opgelopen. De ratjes scoorden nog eens 10x (Quinten, Deaclan, Anas, Milo & Mathis) na enkele knappe aanvallen. De ratjes wonnen oververdiend met 21-1. SW speelde met Milan, Mathis, Anas, Quinten, Milo, Seppe & Deaclan.
Na de storm aan de kust kregen de spelers van Oostende ook in Harelbeke een wervelstorm over zich heen. De ratjes waren vandaag veel te sterk voor een moedig Oostende & dit resulteerde dan ook in een verdiende & gemakkelijke 9-0 ruststand na goals van Seppe, Milo, Mathis & Anas. In de 2e helft bleef het doelpuntenfestival verder gaan & kon Oostende amper voor gevaar zorgen. Uiteindelijk wonnen de ratjes met 20-2 na één van de mindere wedstrijden dit seizoen. De ratjes hadden het veel te gemakkelijk & dan verwatert het voetbalspel natuurlijk ook. In de 2e helft werden de doelpunten gescoord door Milo, Quinten, Anas, Mathis. Oververdiende zege in de laatste competitiewedstrijd van de heenronde! SW speelde met Milan, Mathis, Quinten, Seppe, Milo & Anas.
De ratjes mochten zich vandaag opmaken voor een trip naar het sterke Zulte-Waregem. Zulte begon het best aan de partij & had het meeste balbezit. De eerste doelkans was dan ook meteen raak 1-0 na 4'. De ratjes begonnen beter in de wedstrijd na dit doelpunt & na een knappe combinatie Mathis-Quinten-Milo trapte Anas de verdiende 1-1 tegen de netten. Harelbeke ging op zijn elan door & na een solo van Milo stond het 1-2 na het eerste kwartier. De ratjes hadden duidelijk hun drive gevonden & gingen nog beter voetballen. Via een goede pas van Milan tikte Milo tot bij Quinten & de score stond 1-3. Eventjes later kon Deaclan perfect afleggen voor Quinten & 1-4. Zulte-Waregem deed ook zijn duit in het zakje & kon nog voor de rust de score milderen tot 3-4. De ratjes hadden het nu even terug moeilijk om de vrije man te vinden & Waregem profiteerde 4-4. Dit was terug het sein om terug beter te voetballen & via een mooie actie Milo trapt Mathis onhoudbaar binnen 4-5. De ratjes drukten verder het gaspedaal in & nog voor het einde van 3e kwartier konden Seppe op pas van Milan & Milo op pas van Anas de verdiende 4-7 voorsprong scoren. Het begin van het laatste kwartier was opnieuw voor de ratjes & eerst zorgde Milo voor 4-8 waarna Mathis met een pareltje 4-9 scoorde. Iedereen dacht dat de zege binnen was bij 5-9 maar de laatste 5' waren nog een echte thriller. De boeren konden milderen tot 7-9 maar op karakter kon Seppe de 7-10 scoren. Toch vielen er nog 2 doelpunten ruim over tijd voor Waregem waardoor het spektakelstuk eindigde op 9-10. De ratjes wonnen de topper na een leuke partij! SW speelde met Mathis, Quinten, Anas, Milo, Seppe, Deaclan & Milan.
De ratjes vertrokken in droge weersomstandigheden naar Oostkamp. Wat een contrast met het rotweer van vorige woensdag. Na het fluitsignaal begonnen de ratjes aan een verzorgde opbouw maar een sterke speler van Oostkamp stak onmiddellijk een voet er tussen & het stond 1-0. De ratjes waren niet van slag & bleven de bal in de ploeg houden, probeerden te combineren op een hobbelig terrein & na 6' was de achterstand omgezet in een 1-2 voorsprong via Milo na assist van Milan & Mathis. Harelbeke was duidelijk de betere ploeg maar moest voornamelijk opletten voor de snelle uitbraak van hun rechterflankaanvaller. De ratjes konden regelmatig een goede combinatie op de mat leggen & nog voor de rust wezen de bordjes 1-6 via Quinten, Anas & Milo. Verdedigend zat alles mooi op slot via Mathis & Milan. Het begin van de 2e helft werd er verder heel goed gevoetbald door de ratjes maar onze pocketspits Seppe werd telkens op het nippertje afgeblokt om de score op te drijven. Uiteindelijk lukte het Seppe toch om zijn competitiedoelpunt te scoren. Oostkamp had het moeilijk om aanvallend uit te breken. Harelbeke bleef de wet dicteren & enkele pogingen van Deaclan & Mathis gingen rakelings naast. In de laatste 5' combineerden Quinten & Milo zich door de verdediging & brachten de eindscore op 2-9. Verdiende zege van de ratjes na een hele goede partij! SW speelde met Milan, Mathis, Seppe, Deaclan, Quinten, Anas, Milo.
Vandaag speelden de ratjes de uitgestelde wedstrijd van vorige week
woensdag omdat deze afgelast was door de voetbalbond omwille van het slechte
weer???
Helaas waren de weergoden vandaag helemaal niet zomers maar echte winter
met regen, sneeuw, ijzige wind.
De ratjes begonnen als echte krijgers aan de wedstrijd & dicteerden
tijdens de ganse eerste helft de wet met goed voetbal, scherp verdedigen &
ook enkele doelpunten via Quinten & Milo. Er volgden nog kansen via Seppe,
Deaclan & Anas maar scoren lukte niet meer. Ruststand 4-0.
Intussen ging het alsmaar meer sneeuwen & begonnen verschillende
spelertjes de koude echt te voelen. Westhoek kon meer & meer duels winnen
& men zorgde ook voor een ommekeer naar 4-4 in 15' tijd.
De wedstrijd was nu echt een heroïsche strijd geworden maar de ratjes
begaven niet & gingen terug meer kansen bij elkaar voetballen. Uiteindelijk
konden we na heel hoog druk zetten van een sterke Mathis de bal doorgeven aan
Quinten die de doelman omspeelde & scoorde 5-4.
Proficiat aan de ratjes om te strijden voor deze zege tegen een heel goed
Westhoek!
SW speelde met Milan, Mathis, Seppe, Quinten, Anas, Milo &
Deaclan
De ratjes mochten na enkele afgelaste trainingen/wedstrijden het tornooi spelen op kunstgras te Olsa Brakel. De ratjes waren in de poule ingedeeld met Gent-Zeehaven, Nokere-Kruishoutem & Bottelare. Het was dus op voorhand duidelijk dat hoogstwaarschijnlijk de wedstrijd tegen Gent-Zeehaven zou beslissen wie naar de halve finales zou gaan. De openingsmatch was onmiddellijk tegen Gent-Zeehaven & de spanning zat er duidelijk in. Na 10' stonden de bordjes 0-0. De ratjes hadden het betere voetbalspel & konden in 5' tijd de voorsprong uitbreiden naar 0-3. Wedstrijd gespeeld zou je denken maar Gent-Zeehaven knokte terug & kon de score milderen tot 2-3. De ratjes begaven niet & beslisten de partij op het einde met 2 knappe doelpunten 2-5 winst. In de 2e partij speelden we tegen Nokere-Kruishoutem. Eventjes was het opschrikken want onmiddellijk na de aftrap stonden we 0-1 achter. De ratjes waren niet aangeslagen & gingen de bal zeer vlot rondspelen & er volgden massaal veel kansen. Uiteindelijk duurde het tot in de 12' vooraleer de bevrijdende 2-1 voorsprong op het bord stond. Harelbeke was heer & meester, speelde heel goed voetbal & scoorde nog 3x. Eindstand 5-1. In de laatste poulematch was Bottelare de tegenstander. Een ploeg die toch sterk speelde tegen Gent-Zeehaven maar de ratjes vlogen er direct stevig in & na 1' stond het reeds 2-0. Vloeiende aanvallen, mooie doelpunten bleven elkaar opvolgen & na een demonstratie stond het 11-0 bij het fluitsignaal. De halve finale werd gespeeld tegen Sottegem. De ratjes toonden terug een perfecte ingesteldheid met veel doelgevaar, sterke combinaties & Sottegem wist niet waar ze stonden. Als er een tegenprik was stonden Mathis & Milan paraat & aan de overzijde waren we zeer doeltreffend. Perfecte wedstrijd na een 8-1 overwinning. In de finale was eliteploeg AA Gent van de partij. De ratjes moesten eervol hun meerdere erkennen tegen de technisch & vinniger tegenstander. Aan goede wil geen enkel gebrek maar de tegenstander was te sterk. Uiteindelijk verloren de ratjes met 0-5 maar konden ze terugblikken op een heel mooi tornooi met een oververdiende 2e plaats! Proficiat aan alle spelers Milan, Mathis, Quinten, Anas, Milo, Seppe & Deaclan.
De ratjes namen het vandaag in een 3e wedstrijd in 5 dagen op tegen SV Roeselare. SW begon als een wervelwind & na 20 seconden stond de 1-0 reeds op het bord. Harelbeke bleef domineren, kreeg voldoende kansen & halverwege de eerste helft stond de score 3-1. SW duwde het gaspedaal verder in & in een dolle 5 minuten werd de score opgedreven naar 7-1. SV Roeselare kwam af en toe eens opzetten & bracht de score aan de rust op 9-2. Tijdens de 2e helft kenden de ratjes eventjes een mindere 10' & zo bleef de score lang op 11-3. In een tussensprint & na enkele heel mooie combinaties konden de ratjes een ruime zege veilig stellen nl. 17-6. Doelpunten werden gescoord door Milan, Deaclan, Milo & Quinten. Mathis, Seppe & Anas waren de andere spelers in het team. Proficiat ratjes & geniet nu van enkele vrije dagen!
De ratjes mochten op allerheiligen de voetbalschoenen aanbinden in Oudenaarde. Oudenaarde begon heel gedreven aan de wedstrijd & drukten de ratjes tegen hun eigen doel. Dit leidde na 5' in een 2-0 achterstand. De ratjes toonden hun weerbaarheid & zorgden voor een knappe ommekeer. In een hele sterke 15' werd de achterstand omgezet in een 2-5 voorsprong. Oudenaarde voetbalde ook heel goed mee & kon nog voor de rust de score in evenwicht brengen 5-5. Tijdens het eerste kwartier van de 2e helft bleef de wedstrijd spannend met de ratjes die eerst 5-6 & later 6-7 scoorden maar Oudenaarde kwam telkens terug. In het laatste kwartier konden we Oudenaarde toch een nederlaag aansmeren door enkele snelle combinaties & sterke afwerking van Milo. Mooie overwinning 8-11 tegen een goed voetballend Oudenaarde na doelpunten van Milo, Anas & Quinten. Proficiat aan het ganse team nl. Milan, Mathis, Quinten, Anas, Seppe, Deaclan & Milo.
De ratjes speelden een zeer sterke eerste helft waarin we bijna constant kampeerden op de helft van Gullegem. Na een lange studieronde & deels door pech in onze afwerking openden we pas in de 11' de score via Deaclan. De ratjes bleven domineren & konden nog voor de rust de score opdrijven naar een verdiende 0-5 tussenstand via Milo & Mathis. Een pluim ook voor het sterk verdedigend werk van de doelman & medespelers om geen enkel doelpunt toe te staan. In de tweede helft gingen de ratjes verder op hun elan & via Milo werd de score gebracht op 0-7. Gullegem probeerde ook wel te voetballen & uiteindelijk slaagde men na 35' om ook te scoren 1-7. Harelbeke bleef wel aanvallend spelen & kon nog regelmatig een knappe aanval in elkaar steken. Eerst scoorde Quinten, daarna Mathis & de score werd 2-9. Gullegem kwam op het einde nog eventjes dichterbij tot 4-9 nadat we onze verdedigende positie eventjes uit het oog verloren waren maar Milo op assist van Anas & Quinten op assist van Deaclan brachten de verdiende overwinning op 4-11. We onthouden een goed Harelbeke dat vooral in de eerste helft zeer sterk met iedereen zowel aanvallend als verdedigend voor elkaar werkte. SW speelde met Milan, Seppe, Deaclan, Anas, Quinten, Milo & Mathis.
De ratjes vertrokken op het vroege aanvangsuur naar Wevelgem City. Onmiddellijk namen de ratjes initiatief maar een goede thuisdoelman verhinderde de openingstreffer. De ratjes kampeerden op de helft van Wevelgem maar werden op tegenaanval koud gepakt 1-0. De ratjes mochten in de achtervolging & zetten dit zeer snel recht 1-1. Harelbeke de voetballend sterkere ploeg kreeg onmiddellijk opnieuw een opdoffer 2-1. De ratjes vochten terug & konden de achterstand ombuigen in een 2-3 voorsprong. Vervolgens bleven we altijd op voorsprong maar Wevelgem kon steeds de aansluitingstreffer scoren. Aan de rust wezen de bordjes 7-9. Het begin van de tweede helft drukten de ratjes door & konden de voorsprong uitbreiden naar 7-11. Wevelgem moest nu wel begeven & kon nog sporadisch voor doelgevaar zorgen. Verdedigend werd er beter gewerkt want het is niet enkel scoren & aanvallen dat telt. De ratjes bleven de baas op het terrein & konden nog diverse keren voor doel van Wevelgem opduiken maar de laatste pas was soms net onzuiver op het hobbelige terrein. Uiteindelijk werd er een verdiende & ruime zege behaald nl. 9-17 na doelpunten van Milo, Anas, Seppe, Quinten. Mathis & Milan waren de andere spelers SWH.
De ratjes begonnen heel goed aan de partij & kregen kans na kans maar het duurde tot in de 6' vooraleer Milo de bal tegen de netten kreeg. Izegem kon sporadisch de neus aan het venster steken maar kwam toch verrassend op gelijke hoogte. De ratjes lieten de kopjes niet hangen & bleven de ene aanval na de andere in elkaar knutselen & scoorde ook regelmatig. Izegem kon nog enigszins de schade beperken tot 4-2 maar nog voor de rust werd een veilige 10-2 voorsprong op het bord gezet na doelpunten van Quinten, Deaclan, Seppe, Milo, Mathis & Anas. In de 2e helft bleef het doelkansen regenen maar regelmatig lieten we de mooie open doelkans liggen nadat we een hele knappe combinatie op de mat legden. Izegem verweerde zich kranig maar groot doelgevaar leverde dit niet echt. De ratjes wonnen dan ook oververdiend vandaag met 17-5. SW speelde met Milan, Seppe, Deaclan, Mathis, Milo, Anas & Quinten.
De ratjes maakten de verplaatsing naar het zeer sterke Torhout. De ratjes begonnen heel goed aan de wedstrijd & voerden de taken van de trainer perfect uit. Torhout had het moeilijk maar kon toch de score openen 1-0. De ratjes lieten de hoofdjes niet hangen & bleven aanvallen. Dit werd oververdiend beloond met de gelijkmaker. Torhout kwam ook regelmatig de neus aan het venster steken met hun technisch vermogen & scoorde 2-1. Een sterke 10 minuten van de ratjes volgde hierop & men duwde Torhout tegen hun eigen doel. Dit resulteerde in een 2-4 voorsprong. Net voor rust viel nog de aansluitingstreffer van Torhout 3-4. Aan de rust werd er gevraagd verder te spelen zoals men bezig was na een knappe eerste helft. Helaas voor de ratjes waren we iets minder scherp & kon Torhout iedere aanval die men opbouwde of na balverlies van onze eigen ratjes scoren & werden we op een zware 11-4 achterstand geplaatst. Wat een ommekeer in de wedstrijd nadat we zo goed gespeeld hadden in de eerste helft. De ratjes herpakten zich toch nog op het einde & milderden de score nog tot 12-9. Voetballend waren de ratjes vandaag zeker de evenknie van Torhout maar tegen een sterk team moet je de ganse wedstrijd geconcentreerd spelen. Doelpunten werden gescoord door Milo & Quinten. SW speelde met Milan, Quinten, Mathis, Milo, Anas, Deaclan & Seppe.
Na de nederlaag tegen Zwevegem Sport mochten de ratjes vandaag de verplaatsing maken naar Westhoek (Ieper). In de heenwedstrijd eindigde de stand op 4-4 na een spannende wedstrijd. Ieper begon het best aan de partij & kon tijdens de eerste 5' 2x scoren. De ratjes zochten naar een gaatje in hun verdediging & dit lukte via Milo. De ratjes begonnen beter te voetballen & Ieper werd teruggedrongen op hun eigen helft. De druk werd groter & via Anas, Quinten konden we nog voor de rust de achterstand ombuigen in een 2-5 voorsprong. Het begin van de 2e helft was Harelbeke heer & meester, kreeg diverse kansen maar scoorde slechts 1x. Door de bezetting van onze ratjes kon Ieper sporadisch nog eens uitbreken & milderde de score naar 4-6. Toch bleven de ratjes de match controleren & beslisten op het einde van de partij met enkele knappe goals via Quinten, Mathis & Milo. De ratjes hebben zich vandaag goed herpakt voor de match van vorige zondag! SW speelde met Milan, Seppe, Mathis, Milo, Quinten & Anas.
De ratjes begonnen aan een nieuwe topper vandaag tegen Zwevegem Sport. Vanaf het fluitsignaal namen de ratjes initatief, combineerden heel goed & de kansen volgden snel op elkaar. Na een sterke eerste 10' stond het 3-0 & leek er geen vuiltje aan de lucht want verdedigend zat ook alles mooi op slot. Plots viel uit het niets de 3-1 maar al snel scoorden we opnieuw 4-1. Zwevegem ging nu een tandje vlugger voetballen & kwam meer & meer aan ons doel kamperen. Dit leidde dan ook een terugkeer van Zwevegem in naar een 5-6 voorsprong bij de rust. De ratjes waren zo goed gestart aan de match & dan veel te gemakkelijk de duels verliezen, te weinig combineren & het deksel op de neus gekregen. Tijdens de 2e helft wordt er opnieuw met verse moed gestart & de match blijft heel spannend. Beide ploegen komen regelmatig voor doel maar scoren lukt helaas niet. Zwevegem komt dan na 10' 5-7 voor maar de moed zakt niet in de schoenen van de ratjes & blijven op zoek gaan naar ook een doelpunt. Dit lukte ook halverwege 6-7. Zou de match terug kantelen in het voordeel van paars-wit? Helaas niet want 5' voor het einde scoort Zwevegem opnieuw 6-8. In een laatste slotoffensief komen de ratjes nog terug tot 7-8 & bleef de verdiende gelijkmaker uit. Een logisch gelijkspel had verdiend geweest maar we werden afgestraft in 10 zwakke minuten in eerste helft. SW speelde met Milan, Quinten, Mathis, Milo, Anas, Ryan & Seppe.
De ratjes stonden vandaag voor de eerste topper van het seizoen nl. tegen RC Waregem. SW Harelbeke moest het vandaag ook stellen zonder Milan & Seppe wegens vakantie. De ratjes begonnen sterk aan de wedstrijd & konden reeds in de 1' scoren via Quinten. Het voetbal was knap & al snel stond er een 0-3 voorsprong op het bord. RC Waregem voetbalde goed mee & kon terugkomen in de wedstrijd naar een 3-3 tussenstand. De ratjes waren eventjes het noorden kwijt & doelman Robbe moest enkele keren gevat ingrijpen. Aan de overzijde begonnen we terug beter te combineren & de doelpunten volgden elkaar snel op. Uiteindelijk stond het aan de rust 5-10 voor de ratjes na een spektaculaire eerste helft van beide ploegen. In de 2e helft bleven de ratjes & de vrienden van Waregem aanvallende acties in elkaar knutselen & zo ging de score aan beide kanten verder de hoogte in. Voetballend werden er door beide ploegen kansen bij elkaar gevoetbald & diverse knappe doelpunten gescoord. Uiteindelijk wonnen de ratjes voor het eerst in hun jonge voetbalcarrière met 12-23 tegen RC Waregem met doelpunten van Milo, Anas, Quinten & Ryan. Aanvallend voetbal langs beide zijden werd beloond met een zeer aangenaam kijkstuk voor alle supporters! Proficiat aan Robbe, Mathis, Ryan, Milo, Anas & Quinten! Speciale dank ook aan Robbe om vandaag doelman te zijn in de A-ploeg!