Op zondag 27 april om 15h speelt de 1ste ploeg zijn laatste thuiswedstrijd.
We worden uitgenodigd om die dag met alle jeugdploegen een ereronde te lopen voor de wedstrijd.
Praktische richtlijnen worden later nog mee gegeven.
Die dag kan er ook aangeschoven worden voor de steak à volonté. Vanaf 12.30 uur op de eerste verdieping van het businessgebouw.
De kostprijs voor dit festijn, steak met 3 soorten warme sausen en frietjes, bedraagt 15,00/pers of 2 frikadellen voor 10,00.
Tijdig inschrijven voor woensdag 23/04/2014 is de boodschap!
Wie inschrijft voor de maaltijd krijgt er bovendien een gratis ticket bij voor vak J of tribune 2. Betaling (en ontvangst van ticket) dient de dag zelf te gebeuren aan de inschrijvingstafel.
Wil jij dit festijn niet missen? Schrijf je dan snel in via een e-mail naar Ann Van Poucke.
Oltegoare Roeseloare!!!
Om zo snel mogelijk een idee te hebben hoe veel mensen er zullen komen op ons feestje op het einde van het seizoen, zouden we graag hebben dat iedereen zich inschrijft tegen volgende week zaterdag (5 April) bij trainer Dirk.
Om eventuele misverstanden te vermijden, het is wel de bedoeling dat ook de speler zich inschrijft en betaald. Dranken zullen dan weer voor 1 te verkrijgen zijn.
Wedstrijd waar we niet veel hebben bijgeleerd. Eerder wat zwakke ploeg, er zat niet veel in, speelden ook nauwelijks voetbal. Gewoon achter de bal lopen en proberen te
scoren van hun kant. Wij hebben er gewoon niet ingetrapt en geprobeerd te voetballen wat soms ook goed lukte, als ze het
toelieten en niet onze jongens in de grond boorden .
Er was
nooit sprake van een echte wedstrijd. Rumbeke speelde een eindeseizoens
wedstrijdje met weinig samenhang en inzet. KSVR probeerde te combineren
maar door te weinig tegenstand verzwakte ook de concentratie. Toch een dikke proficiat voor onze spelertjes.
Speelden
voor KSVR: Alleman Bruce, Arabi Sami, Despriet Dion, Leverze Liano, Prekazi Althin, Vanackere Robin en
Depuydt Guess
Verslag van trainer Jurn:
U8 Zwevezele - U7 KSVR: 7 - 4 Ondanks de nederlaag opnieuw een knappe prestatie van onze jonge bengels. Het jaartje verschil was voor 1 keer goed te merken naar postuur en kracht toe, maar voetballend waren we opnieuw ruimschoots de betere, iets wat de trainer van de tegenstander ook verrast naar keek gaf hij achteraf toe. Ook van mij een dikke proficiat voor de geleverde prestatie: Guillaume, Stan, Gideon, Marijo, Liano, Roan en Dion.