U7 Sint-Eloois-Winkel - FC Passendale: 6-4
Gespeeld:
Team 1: Lien, Louis-Lysander, Miel, Remie en Staf
Team 2: Lien, Lowie, Eli, Luka en Wannes
Vooraf voorspelden we een moeilijke wedstrijd voor onze spelertjes aangezien we in de heenwedstrijd met 10-1 verloren van de rood-zwarten. In de aanvang van de wedstrijd hielden onze jongens en meisje zich goed stand. Sint-Eloois-Winkel bleef aandringen en uiteindelijk vonden ze toch een gaatje door onze defensie. 1-0. Na een resem afstandschoten dikte de thuisploeg verder aan tot 6-0.
Maar toen moest de Eli-show nog beginnen. Tien minuten na de rust kwam zijn motor op gang en in geen tijd stond de score op 6-4. Mede door goed verdedigwerk van alle spelertjes en een aantal puike reddingen van Lien scoorde de thuisploeg niet meer tegen.
Chapeau voor de inzet! Bedankt ook aan alle aanwezige ouders die onze spelertjes terug in de wedstrijd schreeuwden. Op naar volgende week!
23-11-2013 om 00:00
geschreven door Trainer Jens 
|