K. Sassport Boezinge U7 A - KVK Westhoek U7 E (U6) 17 - 2
De allerjongste Westhoekspelertjes waren niet van de eerste minuut heel alert tegen de grotere en krachtiger Boezingse spelertjes . Ze waren wat teveel onder de indruk en Boezinge kon wat te makkelijk meerdere doelpuntjes scoren ! Maar Westhoek bleef steeds moedig strijden ! In het tweede halfuur liet de Boezingse trainer slechts 4 spelertjes op het veld en dat bracht wat meer evenwicht op het veld. Westhoek kon wat dueltjes winnen en we slaagden er zelfs in om tweemaal te scoren ! Wauw !! Maar de thuisploeg kon de verdiende zege netjes veilig stellen ! Een dikke duim voor het initiatief van Boezingse trainer !!!
Scoorden : Omer en Matteo
Dikke duim van de Westhoektrainsters en de vele ouders !!
VK Langemark-Poelkapelle U7 A - KVK Westhoek U7 B 1 - 21
Met slechts 5 spelertjes werd de verplaatsing naar de buren uit Langemark gemaakt. Maar daar hadden ze bij Westhoek zeker geen nadeel bij ! De machine draaide goed rond en de thuisploeg werd op hun helft gedrukt ! Vele mooie combinaties werden uit de voeten getoverd. Judith speelde super op de staart (4) en durfde enkele keren zelfs met succes een mooie schaarbeweging en gaf een mooie assist. Andres speelde met een neus voor doelpunten als piloot van het Westhoekvliegtuig en scoorde heel vlot! Tiebe liep weer zijn vele meters op de flank scoorde en liet scoren . Een knappe prestatie van deze atleet ! De allerjongste speler Remi speelde vlot mee en dankzij zijn goede spelinzicht en goede posities kon ook hij enkele keren scoren . En dan hebben we nog Stan dewelke ook weer vlot scoorde en nog wat pech had bij de afwerking ! Kortom een goede collectieve prestatie van dit Westhoekteam !
Scoorden : Andres 7x - Stan 5x - Judith 4x - Tiebe 3x - Remi 2x
Dikke proficiat van trainer Philippe en de meegereisde ouders !
We wachten nog even op het verslag van de match maar ik kan jullie nu al de foto meegeven van de beide ploegjes voor aanvang van het onderling duel van zaterdag 05/03 !
Zodra ik in het bezit ben van het verslag , wordt dit op de blog gepubliceerd !
Zaterdag 12/03/2016 hebben we opnieuw een stevige brok voetbal voor onze jongste voetballertjes van KVK Westhoek. Hopelijk storen de Maartse buien ons niet teveel en kunnen we naar hartelust weer sjotten.
Westhoek nam een snelle start en was goed geconcentreerd met als gevolg een resem doelkansen. Vik was er als de kippen bij , om een slecht ingespeelde bal van de thuisgoalie te onderscheppen. Hij nam de bal direct op de slof en de bal verdween netjes in het dak van het doel. De debatten waren geopend ! Westhoek kon de score makkelijk verder uitdiepen. Alle spelertjes slaagden erin om één of meerdere doelpuntjes te scoren. Vooral het eerste half uur van de match zagen we heel veel geslaagde pogingen tot samenspel. We konden dan ook hierbij vaststellen dat er bij alle spelertjes nu wel al veel progressie merkbaar was ! In het laatste kwartier werd het tempo wat trager en namen we het trage ritme van de thuisploeg over. De verleiding werd alsmaar groter om tegen de mindere tegenstrever de solotoer op te gaan en zelf iets proberen te forceren , wat begrijpelijk is . De eindstand werd gezet op 4 - 16 na een zeer goede collectieve prestatie van de ganse ploeg met een tevreden trainer Olivier als gevolg !!
Scoorden : Gao 4x - Vik en Ilyan 3X - Carsten en Arthur 2x - Leonard - 1 owngoal
Proficiat van trainer Olivier voor deze glansrijke match !!
Na enkele confrontaties in tornooien wisten we dat met Moorsele er ons een stevige en goed voetballende tegenstrever te wachten stond. En ja , we moesten heel diep gaan om een verdiend gelijkspel uit de brand te slepen ! Westhoek begon heel slecht aan de match. Het eerste kwartier was zwak. Heel zwak verdedigen , slechte balbeheersingen en slechte posities lagen aan de basis van de 2 - 1 achterstand na 15'. Gelukkig scoorde de thuisploeg niet meer en kon Jacob en Remi als eerste doelmannen de achterstand minimaal houden. In het tweede kwartier speelde Westhoek wel beter en kwamen we gevaarlijk voor doel van Moorsele. Een sterke thuisdoelman en minder geluk bij de afwerking weerhielden Westhoek van een voorsprong. De stand bleef met het kleinste verschil in het voordeel van de thuisploeg 3 - 2 , maar het stond op een moment zelfs 3 - 1 ! Na een half uur spannend voetbal was alles nog mogelijk ! In het derde kwartier bleek de zege naar Moorsele te zullen gaan want ze bouwden de voorsprong wat verder uit.: 4 - 2 . Toch was het Westhoek dewelke de meeste kansen afdwong maar onbeheerst trappen , opnieuw een sterke thuisdoelman en de paal , beletten het scoren. Deze twee aan elkaar gewaagde ploegen zouden dus in het laatste kwartier beslissen wie vandaag de zege zou behalen. In het laatste kwartier kon Westhoek eindelijk eens verdiend langszij komen tot 4 - 4 . We bleven goed aanvallen maar opnieuw een iets te zwak verdedigen liet aan een Moorseelse speler de mogelijkheid om ongestoord te scoren. Dan volgden een verbeten laatste 5' waarbij Westhoek heel intensief op zoek ging naar de verdiende gelijkmaker. Heel verdiend konden we met een knappe goal van Rhune gelijkstellen en de nederlaag voorkomen. Maar het moet gezegd , ook de thuisploeg verdiende dit gelijkspel! Jammer genoeg zit er maar één stevige tegenstrever van het niveau Moorsele in onze reeks , want eigenlijk moeten we met deze selectie elke week tegenover dergelijke ploegen kunnen spelen ! Proficiat aan alle spelertjes van beide ploegen voor de getoonde inzet in deze match met heel veel doelgevaar en super sterk verdedigend werk langs beide kanten.
Hierbij nog een laatste warme oproep om jullie lijsten van de koekenverkoop ten laatste in het weekend of uiterlijk op maandag 07/03 aan de trainer over te maken !!
KVK Westhoek U7 C - Jespo Comines-Warneton U7 A 18 - 9
De start was helemaal voor Jespo waardoor Westhoek eerst op achterstand kwam. We kwamen dan stilaan beter in de match waarna er een gelijkopgaande strijd losbrak met wisselend scoreverloop . Het eerste kwartier werd afgesloten met een 6 - 4 stand. In het tweede kwartier legde Westhoek een sneller tempo op en kon verder uitlopen. Naar het einde van dit kwartier nam Jespo weer wat de bovenhand en werd de score gebracht op 12 - 7 . Het derde kwartier was super spannend en kwam er wat meer bikkelvoetbal aan te pas ! Er werd slechts door elke ploeg éénmaal gescoord en de score werd dus 13 - 8. Voor het laatste kwartier konden de Westhoekjongens nog eens extra worden opgepept door trainer Philippe . Hun reactie mocht er zijn ! Er kwamen meerdere mooie combinaties op het veld en na vele knappe acties kon de match nog op overtuigende wijze gewonnen worden ! Een zege waar ondanks het scoreverschil heel erg hard moest voor gewerkt worden !! En dus hiervoor dan ook een dikke proficiat aan deze spelersgroep !
Scoorden : Ilya 7x - Khacik 5x - Leonard 3x - Andres 2x - Thorsten
Het is weer maandag en dan kijken we met zijn allen al weer vooruit naar de komende speeldag van zaterdag 05/03/2016. Alweer zullen al onze jongste voetballertjes aan het werk worden gezet op de voetbalvelden van de ganse Westhoek !
Voor de wedstrijden van de U7 wordt met de trainers nog overlegd welke ploeg en welke spelertjes waar worden ingezet !
Programma :
09.00 uur JV Lo-Reninge U7 A - KVK Westhoek U7 E
10.15 uur KSV Moorsele U7 A - KVK Westhoek U7 A
10.30 uur US Ploegsteert U6 - KVK Westhoek U6
10.30 uur KVK Westhoek U7 D - KVK Westhoek U7 C
11.00 uur VK Langemark-Poelkapelle U7 A - KVK Westhoek U7 E
Het werd een goed gelijk opgaande wedstrijd met een verdiende winnaar gezien het wedstrijdverloop ! Maar er was een aarzelend begin bij Westhoek waardoor Proven op voorsprong kon komen. Westhoek kwam bij mondjesmaat beter in de match en de thuisploeg werd meer op hun helft geduwd. Habib bracht de bordjes terug in evenwicht en even later kwamen we zowaar op voorsprong. Dit doelpuntje was er ééntje om in te kaderen. Voetbal kan zo mooi zijn als je het maar simpel houdt ! Een diepe bal vertrok op eigen helft , tot bij Remi op links en deze kon de bal netjes voor doel brengen en Habib kon eenvoudig weg binnenduwen ! Doelpunt na drie tikken tegen de bal en het ganse veld overbruggen... Op corner werd het zelfs 1 - 3 na owngoal. Iedereen dacht dat Westhoek vertrokken was voor een ruime en makkelijke zege maar niets was minder waar . Proven kwam terug in de match en stelde gelijk : 3 - 3 !! Daarna was weer Westhoek aan de beurt en na een mooie steal van Carsten en doelpunten van Nawin en Remi werd de score uitgediept tot 3 - 6 !! Nawin ontpopte zich op links tot een echte gesel voor de thuisploeg !Het geluk was zeker niet aan onze zijde en hierdoor liep de score ook niet hoger op !! Onze jonge (U6) speler Remi De Ridder kende veel pech na een mooie actie op links maar zijn schot miste wat kracht ! Proven slaagde erin om nog de aansluitingstreffer te scoren maar een secure Carsten op de 4 zorgde voor een efficiënt sluitstuk en tevens zorgde hij voor menig mooie infiltratie vanuit de verdediging! De zege werd door Westhoek niet meer uit handen gegeven maar er moest tot de laatste minuut gestreden worden om de deze overwinning mee te nemen naar Ieper . Ook dankuwel aan Proven voor deze sportieve match waarbij alle spelertjes als winnaar uit komen !!
Scoorden : Habib 2x - Carsten , Remi A. en Nawin - 1x Owngoal
Met enkele spelertjes dewelke al een match in de benen hadden en omwille van meerdere zieke vriendjes , was het zeker geen gewone opdracht om het sterke Moorsele te bekampen! Maar we mogen al bij al spreken van een goede wedstrijd. Westhoek startte te zwak , meerdere spelertjes wilden niet echt de bal en het positiespel was minder. Na zwakke verdedigende acties kon Moorsele driemaal scoren en de stand alzo op 0 - 3 brengen na een kwartier ! Het tweede kwartier hield Westhoek wat meer stand en konden de bezoekers een halt worden toegeroepen met een 1 - 5 stand als ruststand ! Maar dan volgde opnieuw een wat mindere periode waarin enkele spelertjes weer onder hun niveau speelden en heel slecht op positie bleven en niet goed liepen zonder bal aan de voet en dit ondanks de vele oefeningen op trainingen !! Bij een 1 - 8 stand bleek Moorsele af te stevenen op een ruime zege , maar Remi en Jarne konden zich hierin niet vinden . Ze speelden een super sterk laatste kwartier ! Moorsele kwam er niet meer aan te pas en we kwamen terug tot 4 - 8 !! En Julien liet een drietal loepzuivere doelkansen onbenut en er belandde nog een mooie knal op de paal ! Maar we mogen zeker tevreden zijn over deze match gezien de omstandigheden !
Wegens ziekte werd met slechts 5 spelertjes de match aangevangen. Maar juist dit gegeven moest een serieuze uitdaging worden voor de betere spelertjes ! De opdracht was slim spelen zonder te veel krachten verlies zodat het volle uur kon worden volgemaakt ! En , ja , er werd goed gevoetbald door deze groep spelertjes! Snelle uitvallen , strakke crosses , mooie afleggertjes en knappe dribbels : alle ingrediënten waren aanwezig om ondanks de ruime zege , te kunnen spreken van een sterke match. Het eerste kwartier werd afgesloten met een 6 - 0 stand na sterk aanvallend werk van Boaz en Julien ! Na het tweede kwartier stond het 16 - 0 na eventjes stevig doorduwen van Westhoek ! In het derde kwartier was het eventjes stoom aflaten want de vele loopacties zonder vervangingen vergden hun tol ! Poperinge kwam wat meer voor ons doel maar sterk verdedigend werk voorkwamen het scoren. De moedige en faire bezoekertjes waren op zoek naar een verdiend doelpuntje maar enige tegenslag , doelpaal of doelman verijdelden hun kansen ! Westhoek hernam hun stevige overmacht in het laatste kwartier en de stand werd nog wat stevig uitgebouwd. Maar Poperinge kon heel erg verdiend tegenscoren . Het siert de Westhoekspelertjes dat ze steeds het collectief opzochten en veel ééntijdsvoetbal speelden wat heel efficïent bleek te zijn ! Het ganse speelveld werd met weinige baltoetsen bestreken ! Het siert de bezoekers dat ze steeds zijn blijven proberen te voetballen en nooit hun kopje lieten hangen tegen dit sterke Westhoekteam.
Het werd een genietbare match tussen twee aan elkaar gewaagde ploegjes ! Westhoek slaagde erin om vlot te scoren en na het eerste kwartier was het 1 - 4 in ons voordeel. daarna was het de beurt aan de thuisploeg om het heft in handen te nemen. Ze vochten zich terug in de match en de score werd wat evenwichtiger gezet : 4 - 6 . Maar dan kwam Westhoek weer sterker op het veld na de rust. Het derde en vierde kwartier was hoofdzakelijk Westhoek getint maar met toch veel weerwerk van Poperinge ! Enkele leuke acties lagen aan de basis van enkele mooie collectieve doelpuntjes ! De match werd niet meer uit handen gegeven en Westhoek haalde de zege binnen na een aangename en faire derby !
Scoorden : Remi A. 4x - Andres 3x - Mayhis 2x - Nawin - Thorsten en Habib
KFC Poperinge U7 A - KVK Westhoek U7 B 3 - 19
In deze tweede opeenvolgende derby van de voormiddag was het Westhoek die zorgde voor heel veel overwicht in de aanvangsfase. De jongens waren goed wakker en sterk gemotiveerd. De bal werd goed en snel rondgespeeld. De Westhoekjongens waren sterker en sneller aan de bal . Veel loopwerk en hoge duelkracht lagen aan de basis van een sterke partij. De zege kwam nooit in gevaar maar er moest toch alert verdedigd worden om de vele Poperingse aanvallen af te weren ! Leuk voetbal dus van dit team , gespijsd met mooie acties en vele mooie doelpuntjes. Knappe collectieve prestatie ! Als trainer kunnen we best genieten van dergelijke wedstrijden bij deze jonge leeftijdscategorie !
Scoorden : Vik 6x - Leonard en Julien 3x - Jacob , Gao en Ilyan 2x - Mathis
Een dikke proficiat van trainer Philippe aan alle spelertjes van beide Westhoekteams !!
Deze Westhoek U7 ploeg bestaat uit enkel en alleen U6 spelertjes !! Maar ze weerden zich als duiveltjes in een wijwatervat... De tegenstrever , voltallige U7 ploeg , bleef fair voetballen en de Diksmuidse trainer gaf zijn spelertjes een extra opdracht mee in de match om alzo de mogelijkheid te geven aan de jongste Westhoekspelertjes om aan de bal te geraken! Westhoek was wel wat onder de indruk van de grote ouder spelertjes en de eerste 30' was het dus wel wat zoeken ! Maar beetje per beetje wenden ze aan het spel en vonden ze beter hun plaats op het veld. De jonge Westhoektrainsters , versterkt met Peter Mollez (trainer U12) , slaagden erin om deze jonge groep vol enthousiasme een uur lang aan het werk te houden ! En ja ze slaagden erin wonderwel in om menig duel te winnen en zelfs meerdere keren te dreigen voor het Diksmuidse doel. Maar ze kwamen kracht tekort om het zo hard verdiende doelpuntje te scoren !! Alle spelertjes hielden het kopje recht en bleven hard werken ondanks de hoge score ! Bij de tegenstrever werd alleen maar veel respect getoond voor deze jonge enthousiaste Westhoekmeute !! Waarvoor dank ...En talent zit er zeker tussen hoor , wees daar maar zeker van ! Alleen nog wat groeien en veel geduld en blijven oefenen en met dezelfde positieve ingesteldheid verder de wedstrijden blijven afwerken !! Op naar de volgende opdracht tegen Boezinge !!
Vanavond werd door de sportieve cel beslist dat we met de groep U6 en U7 de rest van het seizoen op maandag telkens op T2 = kunstgras , zullen trainen !!
We hebben maar één uurtje ipv één uur en een kwartier , dus wees zeker op tijd zodat we ons uurtje in zijn globaliteit nuttig kunnen invullen !!
Op woensdag blijven we op T5 trainen van 17.00 uur tot 18.15 uur !!
Komende zaterdag 27/02/2016 zal er weer door heel wat U6 en U7 spelertjes gevoetbald worden . Hopelijk werpen de weersgoden niet teveel roet in het eten en kan er overal een match betwist worden !
Programma thuiswedstrijden :
09.00 uur : KVK Westhoek U6 - FC Houthem U6 op T2 = kunstgras
KVK Westhoek U7 C - Jespo Comines-Warneton U7 A op T2 = kunstgras
KVK Westhoek U7 A - KFC Poperinge U7 A op T5
10.30 uur : KVK Westhoek U7 B - KSV Moorsele U7 A op T5
Programma uitwedstrijden :
10.00 uur : TSC Proven U7 - KVK Westhoek U7 D terrein : Roesbruggestraat 6A te 8970 Proven
10.30 uur : K. Sassport Boezinge U7 B - KVK Westhoek U7 E terrein : Dr. Dekemelelaan 5A te Boezinge
Veel voetbalplezier en zoals gebruikelijk kaartjes woensdag na de training !!
Fotograaf Bjorn kon enkele actiefoto's vastleggen van de U7 D in Komen ( of in Frankrijk zoals Judith het me vertelde...) Ook de glijpartij van ref Koen werd op de gevoelige plaat gezet !!