U15 KSV Roeselare 2014-2015
Foto
Maandag , 23/02 , géén training !!
Inhoud blog
  • Selectie wedstrijd KSVR - Geel
  • Programma volgende week
  • Stickerboek
    Zoeken in blog

    Categorieën
    Willemyns Bart U15a
    0473/670337
    willemyns.bart@pandora.be

    Afgevaardige:
    Denorme Patrick
    0477/460972

    Trainingsdagen:
    maandag , dinsdag en donderdag.
    19u - 20u30
    28-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loopschoenen

    Vanaf heden zorgt iedereen dat hij loopschoenen bij zich heeft op training !!!!!!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    28-01-2014, 17:42 geschreven door Bart Willemyns  
    18-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 mei
    De wedstrijd tegen en in Aalst wordt verplaatst van zaterdag 3 mei naar donderdag 1 mei.
    Na die wedstrijd willen we het seizoen afsluiten met een barbecue in de kantine van ons jeugdcomplex.
    De groep van Sven sluit uiteraard aan als ook de -11 van trainers Chris , Arne en Simon.

    Hou alvast die namiddag vrij !
    Verdere info volgt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    18-01-2014, 16:08 geschreven door Bart Willemyns  
    16-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender bijzondere

    31-08-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K. SK STEENBRUGGE

    6-1

    07-09-2013

    14:30

    K. SV VEURNE

    K. SV ROESELARE

    4-5

    14-09-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    KV KORTRIJK

    5-3

    21-09-2013

    14:30

    K.VC DEERLIJK SPORT

    K. SV ROESELARE

      FF  

    28-09-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K. FC. MEULEBEKE

    5-2

    05-10-2013

    14:30

    K. FC POPERINGE

    K. SV ROESELARE

     5-1 

    12-10-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K. VK AVELGEM

      1-2  

    19-10-2013

    13:45

    OMS INGELMUNSTER

    K. SV ROESELARE

      1-4  

    02-11-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    R. KNOKKE FC

      3-1  

    09-11-2013

    13:00

    K. FC VARSENARE

    K. SV ROESELARE

      afg  

    16-11-2013

    13:45

    K. SK STEENBRUGGE

    K. SV ROESELARE

      0-8  

    23-11-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K. SV VEURNE

      4-2  

    30-11-2013

    14:30

    KV KORTRIJK

    K. SV ROESELARE

      1-0  

    07-12-2013

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K.VC DEERLIJK SPORT

      FF 

    14-12-2013

    15:15

    K. FC. MEULEBEKE

    K. SV ROESELARE

      1-5  

    11-01-2014

    13:45

    K. VK AVELGEM

    K. SV ROESELARE

      2-6  

    18-01-2014

    13:45

    K. SV ROESELARE

    OMS INGELMUNSTER

      6-3  

    01-02-2014

    13:45

    R. KNOKKE FC

    K. SV ROESELARE

      4-1  

    08-02-2014

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K. FC VARSENARE

      -  

    22-02-2014

    13:45

    K. SV ROESELARE

    K. FC POPERINGE

      -  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    16-01-2014, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    15-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Avelgem - KSVR

    1ste wedstrijd na de ‘euh..winter?’stop en meteen een lastige verplaatsing naar Avelgem op ons bord; de enige ploeg totdusver die ons op Schiervelde punten wist te ontfutselen(1-2 verlies) na een mindere, wat ongelukkige prestatie van onze jongens. We hadden dus nog een eitje te pellen met de roodblauwen aan de voet van de Kluis. Keeper Robbe viel tijdens de opwarming helaas uit wegens blessure en werd vervangen door… Joachim. De spelers bleken alvast heel gretig voor aanvang en na een verstandige kantwissel (vanwege de laagstaande zon)bij de toss van onze kapitein namen we van meetafaan stevig de touwtjes in handen : er werd hoog druk gezet, goed gecombineerd, snel omgeschakeld en de wil om (duels) te winnen was duidelijk aanwezig en dit alles in een goede organisatie. Die gedrevenheid resulteerde in een resem kansen en hoekschoppen die ons na een 20-tal min reeds een 0-4 bonus opleverde via Robbe Demets, Robbe Demunck, Mathis en Tibo Herman(met gevoel binnengekopt!!). We noteren ook nog de prima kopbal van Mathis op de deklat na hoekschop. Avelgem kwam slechts sporadisch op onze helft aan voetballen toe. Veel brandstof verbruikt op een zwaar veld eistte zijn tol uiteraard en net voor de rust gaven we wat meer ruimte weg achteraan. Avelgem kwam opzetten en na mistasten in onze verdediging wisten ze alsnog tegen te scoren. De 2de helft was van een iets minder niveau met meer balverlies in de eigen rangen en Avelgem dat geregeld snel uitbrak via hun aalvlugge 11-speler. Helaas stootte hij telkens op onze coole doelman die goed stond opgesteld. Robbe Demuynck werd diep gestuurd en zag zijn voorzet/schot vanuit een heel scherpe hoek toch voorbij de verraste keeper binnengaan. Na geharrewar net binnen onze zestien lukte de thuisploeg een 2de treffer via terechte strafschop. Robbe Demets prikte eizona zijn 2de maar trof het doelkader. Tibo Herman lukte wel zijn 2e doelpunt via Gilles en had er ook nog een derde moeten scoren op aangeven van Yarrik maar niettemin gingen we handjes schudden bij een 2-6 eindstand. Veel spelers haalden vandaag een vrij degelijk niveau olv de immer hardwerkende kapitein Tibo en handlanger Mathis maar uitblinker van dienst was onze gelegenheidsdoelman JOACHIM die bijna iedereen verbaasde met een prestatie om U tegen te zeggen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-01-2014, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    13-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Meulebeke - KSVR

    Laatste wedstrijd voor de winterstop op een belabberd veld en vrij matige tegenstander bracht ons zoals verwacht een wedstrijd om snel te vergeten. Bijna continu veldoverwicht maar veel balverlies en slechte inspeelpasses brachten ons slechts op een 0-2 voorsprong bij de rust. Het begin van de 2de helft liet ons even een doelpuntenkermis en beter voetbal verhopen maar na 2 treffers van Joachim ging het snel weer bergaf met enkele kansjes voor Meulebeke tot gevolg. Op een corner moest Robbe zich echter gewonnen geven. Net voor affluiten was Brooklyn nog bij de pinken waardoor we met een 1-5 overwinning richting douches trokken.

    Wim Madou

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-12-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Kortrijk - KSVR

    In alle vroegte deze morgen richting Weverstraat om de roodwitte co-leider partij te geven. Een laatkomer noopte trainer Sven nog in laatste instantie de opstelling bij te sturen vooraleer onze jongens de grasmat betraden. Al in de 3de minuut moest onze keeper ver uitkomen om aldanniet foutief de meubelen te redden waarmee we meteen wakker schoten en we de rest van de 1ste helft hoofdzakelijk afhaspelden op de helft van de thuisploeg. Voor een gemene fout op Thibo werd zelfs geen geel getrokken. Er werd deftig gevoetbald via de flanken maar eens te meer ontbrak het ons aan precisie en overzicht om de laatste pass secuur in te spelen op de inlopende mannen of om af te werken. Een voorsprong had zeker gekund maar die treffer viel maar niet. Naar het einde toe kwam kvk nog een 2tal keer flink opzetten en bij de volgende doorbraak was het alle hens aan dek om een tegentreffer te voorkomen. De scheids floot terecht fout maar legde onbegrijpelijk de bal op de stip voor een overtreding op een 2-tal meter buiten de 16… Maar gerechtigheid geschiedde en de strafschop ging hoog over waarmee we de rust introkken met een brilscore. De vele (positie)wissels en de spanning naarmate de 2de helft vorderde kwamen het spelbeeld niet ten goede maar bleef niettemin aantrekkelijk om volgen en misten we opnieuw wat scherpte in de afwerking; een voorsprong had nochtans gekund. Net voor affluiten werd een flater achterin ons fataal en gingen de roodwitten op een diefje aan de haal met de drie punten waardoor we leider af zijn.

     

    Wim Madou


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-12-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    02-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Veurne

    Door Crosscupperikelen onstond er een ware vaudeville omtrent plaats en tijdstip van deze wedstrijd; zelfs een onsportieve forfait leek in de maak. Uiteindelijk zegevierde het gezond verstand in EIGEN rangen en werd er overeengekomen deze wedstrijd dan maar op verplaatsing af te haspelen… Trainer Sven had geen zin in Veurnse babelutten en liet zich vervangen door een stand-in die makkelijk 120dB haalt, nl den Francis. Hij nam de touwtjes stevig in handen en na de warming up werd er ‘en bloc op zijn fcb’s’ gevoetbald in een 1ste helft met 95% balbezit en veldoverwicht voor onze jongens maar scoren lukte warempel amper tegen een ploeg die nog met een zuivere libero speelt. Enkel kapitein Tibo brak na 17’ de ban met een gelost afstandschot die in doel verdween. Ook de vrije trappen en vele hoekschoppen leverden geen verdiende ‘walk-over’ voorsprong op bij het rustsignaal. Er werd bijgestuurd in de rust en dat leverde een aantrekkelijker spelbeeld op met meer diepgang en meer druk op het Veurnse doel en na snedige flankaanvallen wist Robbe Demets 2 maal te scoren. Veurne kon tot 2 maal toe tegenprikken na slap uitverdedigen en miste een volstrekt onterechte strafschop. Net voor affluiten wist Robbe Berten langs links uit te breken na een vlotte combinatie, hij speelde mooi in op Robbe Demuynck die in 1 tijd beheerst afwerkte in de verste hoek. Eindstand 4-2, een overwinning waarmee we- samen met KVK- aan de kop van het klassement komen en laten we nu volgende week uitgerekend bij hen op bezoek moeten gaan. Hopelijk een onvervalste topper waarin we de oppergaai kunnen meegraaien.

     

     

    Wim Madou


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-12-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    01-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Steenbrugge - KSVR

    Eerste wedstrijd van de terugronde tegen een ploeg waar we thuis uiteindelijk al bij al nog makkelijk van wonnen nadat ze lang stand hielden op 1-1. Deze maal bleken ze helemaal geen stugge ploeg om tegen te spelen hetgeen resulteerde in een 0-5 tussenstand na amper een kwartier en volledig veldoverwicht. Incl mooie hattrick van Antoine. Het moment om wissels bij de vleet door te voeren en eens van positie te wisselen, wat ons nog altijd eenrichtingsvoetbal bracht maar de honger en concentratie/combinatiespel om af te werken was wat weggeëbd. Na de rust werd gedaan wat gevraagd werd : de nul houden en nog 3 maal scoren in een mindere 2de helft waarin Steenbrugge sporadisch gevaarlijk uitbrak maar een eerreddend doelpunt werd door Yorben en de paal verhinderd. Wij daarentegen combineerden naar het einde toe weer wat beter en lukten nog een doelpunt van prima makelij!! Slechts 0-8 bij het laatste fluitsignaal, boeken dicht en Sven 15 spaghetti’s, euh nee, zakjes chips armer.

     Wim Madou

     



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-12-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    14-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kledij

    Vanaf heden dient men een lange , of 3/4 , broek te dragen op training !


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    14-11-2013, 17:01 geschreven door Bart Willemyns  
    04-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Knokke

    Het klassement liet al vermoeden dat het ‘knokken’ zou worden deze zaterdagmiddag tegen een stevig voetballende tegenstander en dit zonder sterkhouders Tibo en Mathieu. Na een truitjes- en scheidswissel(trainer Sven nam de plaats in van diegene die zijn ‘poes’ stuurde) konden we met enige vertraging van start. De eerste helft kregen we veel rommelig middenveldspel op ons bord, speelden we nog iets te compact waardoor teveel ingespeelde passes van onze zijde in de voeten van de tegenstander belandden. Wel gaven wijzelf weinig tot geen kansen weg en verzuimden een 2-tal keer af te werken. De coach ad interim haalde de rust met een brilscore en verzeilde na een bleke prestatie terug op de bank. Tijdens de rust werden trainer en scheids vervangen door collega’s van hoger niveau. De ksv-11 pikten dit niveau op en begonnen beter georganiseerd te spelen, stevig in de duels en hoog druk zettend waaronder de bezoekers nog maar sporadisch uit kwamen. Fysisch haalden we zienderogen opnieuw de bovenhand; doelpunten konden dus niet uitblijven en na een resem kansen + hoekschoppen liepen we verdiend tot 3-0 uit. Knokke kon nog milderen tot 3-1 via hun stevige en bedrijvige puntspeler maar hoger liep de score niet meer op in een wedstrijdeinde waar nog enkele maal gewisseld werd. Gilles en Jitze breidden een vervolg aan hun prima midweekwedstrijd op Gits. Op inzet en karakter scoorde nagenoeg de ganse ploeg een dikke duim waarvoor ze na de wedstrijd dan ook beloond werden. Dank tevens aan Andy om als gelegenheidsscheids de wedstrijd vol te maken!

    Wim Madou


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    04-11-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    03-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussels -KSVR

    Ondanks de 2-0 nederlaag een uitstekende prestatie van de hele ploeg !
    Gespeeld als één blok , geconcentreerd en met veel overgave.
    Er wordt meer en meer gekozen voor de voetballende oplossing en qua organisatie begint alles op zijn plooi te vallen.

    Keep up the good work !!

    Tr. Bart

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    03-11-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    27-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    KSVR - E.Aalst


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    27-10-2013, 14:57 geschreven door Bart Willemyns  
    23-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Ingelmunster - KSVR

    We zouden ze wel eens wegtikken’ dacht onze ploeg alweer vooraf. Het wordt een makkie…en dat had het ook moeten worden. Helaas speelden we een draak van een wedstrijd waarin we nooit aan degelijk voetballen toe kwamen gezien de erbarmelijke staat van het veld, slechte passing en dito controles; teveel spelers misten opnieuw wat gedrevenheid. Rots in de branding Tibo Dierynck speelde wederom een verdienstelijke partij alsook Mathieu deed het meer dan voortreffelijk. Aan de rust stond het 0-1 in ons voordeel na een 1ste helft waarin we al 0-3 hadden moeten voor staan maar de afwerking liet ons in de steek. Kort na de rust kon een moedig Ingelmunster via een counter en lucky afwerking de bordjes terug in evenwicht brengen en ging het spelpeil bij ons verder naar beneden. Trainer Sven, ijsberend en knarsetandend, kon het niet meer aanzien en voerde een aantal wissels door alsook werd er aan de veldbezetting gesleuteld. De druk werd nu opgevoerd, ksvi werd tegen hun doel gedrukt en de bevrijdende 2de treffer viel dan toch kort voor het einde. De veer was wat gebroken bij de tegenstander en zo konden we toch nog de wedstrijd afsluiten met een wat overdreven 1-4 eindstand in ons voordeel. Tegen een niet voetballend geheel liepen we in de val om veel te compact te spelen, vooral centraal op het middenveld  ipv de nodige ruimte te creëren en misten onze wingers enige alertheid in de omschakeling.

     Wim Madou

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-10-2013, 17:49 geschreven door Bart Willemyns  
    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Poperinge - KSVR

    Met de degelijke wedstrijd op Moeskroen in het achterhoofd zakten we zaterdagmiddag vol goede moed af naar de Hoppestad voor de clash met de geelroden. Van meetafaan werd duidelijk dat het een felbevochten duel zou worden op een minder goed veld met in het begin veel middenveldspel. Beide ploegen staken hun neus eens op voor doel maar konden slechts 1 maal scoren voor de rust. De richtlijnen om het af te maken en peptalk in de rust van de trainer werden helaas in de wind geslagen en wat volgde was éénrichtingsvoetbal van Poperinge die veel te makkelijk kon uitlopen tot een voor hen verdiende 5-1 eindstand. Trainer Sven probeerde nog in te grijpen met een aantal wissels naar het einde toe maar het spelbeeld wijzigde geenszins. Met beide voeten terug op de grond na een wedstrijd waarin we het verdedigend te makkelijk weggaven, centraal niet konden optornen tegen hun fel opzittende middenvelders en aanvallend onbegrijpelijke kansen niet wisten te benutten.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag oefenwedstrijd Moeskroen - KSVR ( bijzondere )

    Op vraag van Moeskroen werd donderdagavond een vriendschappelijke wedstrijd georganiseerd op Futurosport ter vervanging van de training. De scheids had nog maar afgefloten toen hun flankaanvaller druk zette op de bal die hij wist te ontfutselen en onze doelman simpelweg kon te verschalken met een hoge bal. De verdediging liet dan een aantal maal na de buitenspelval dicht te doen en één keer kon er centraal eentje gemakkelijk doorglippen. 0-2 dus. Het vertoonde spel was aan weerszijden vrij aangenaam volgen met opbouw van achteruit en combinatievoetbal. Onze jongens lieten de kopjes niet hangen en werden aan de rust aangemaand zo verder proberen te voetballen. Tijdens de 2de helft kregen we de bovenhand en onze ijver werd beloond met drie doelpunten waaronder een omgezette penality. Gelegenheidslinkerflankaanvaller Yorben speelde een opgemerkte en verdienstelijke partij. Net voor affluiten werd er na corner verkeerd uitverdedigd waardoor Moeskroen toch nog kon gelijkstellen : al bij al een terechte 3-3 eindstand en voor herhaling vatbaar vonden beide trainers.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    30-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    29-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Meulebeke

    We zouden ze wel eens wegspelen’ dacht onze ploeg vooraf. Het wordt een makkie…en dat had het ook moeten worden. Helaas speelden we een draak van een wedstrijd waarin we nooit aan degelijk voetballen toe kwamen gezien de slechte passing en dito controles; teveel spelers bleven onder hun niveau en misten wat gedrevenheid/alertheid. Kapitein van dienst Tibo Dierynck speelde evenwel een verdienstelijke partij. Aan de rust stond het 3-1 in ons voordeel na een 1ste helft waarin we al 7-0 hadden moeten voorstaan maar de afwerking was helaas ook van een bedenkelijk niveau. Kort na de rust kon Meulebeke via een dubbele buitenspelgoal de moed er terug in brengen en ging het niveau bij ons verder naar beneden. De bevrijdende 4de treffer viel zoals verwacht uit de lucht en konden toch nog de wedstrijd afsluiten met een 5-2 eindstand. Tegen een niet voetballend geheel liepen we in de val om veel te compact te spelen ipv de ruimte op te zoeken. Met dit voetbal zullen we het de volgende 2 weekends niet rooien en zullen we uit een ander vaatje moeten tappen. Op naar de Hoppestad.

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Kortrijk

    Bezoek dit weekend aan Schiervelde van de kvk-jongens. Gemotiveerd waren de ksv boys al maar een extra winstpremie viel te verdienen(enkel bij winst uiteraard). We startten gezwind met fris voetbal en degelijke combinaties op de helft van kvk, klommen op voorsprong maar lieten jammerlijk verschillende kansen onbenut. Wie dacht dat we er na de rust een gezondheidswandelingetje zouden van maken kwam bedrogen uit. Kvk kwam meer in de wedstrijd en bij ons werd er veel balverlies geleden en teveel ruimte gelaten op het middenveld waarvan hun nr 10 gretig gebruik maakte. Evenwel eens in de 16 kon kvk het niet afmaken en via counters en wat geluk vielen de doelpunten aan onze zijde waardoor de wedstrijd eindigde op 5-3 in ons voordeel.

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    10-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Brussels

    Na de met logische winst afgesloten competitie-opener van vorige week tegen het zwakke broertje uit de Borinage mochten we vandaag de Schierveldse wei in tegen een tegenstander van een heel ander allooi nl. fusieploeg RWDM brussels fc(ontstaan uit Strombeek en de 3-ledige fusieploeg RWDM) uit Molenbeek. Een treffen dus met een fysiek sterk duellerende ploeg en voorzien van de nodige creatieve en technische bagage viel te verwachten.

    In een gelijk opgaande en spannende eerste helft was de eerste kans voor Lester die na amper 2’ met een schuiver helaas net naast besloot. Onze tegenstander liet zich niet onbetuigd en goalie Lars pareerde na 6’ een schot van RWDM die nog een 2-tal keer gevaarlijk kwam opzetten maar evenveel keer gooide Lars zich in de baan van de bal. Robbe werd 2 keer diep gestuurd maar eens bij de 16m lijn werd hij vakkundig van de bal gezet door hun sterke centrale verdediger die liet blijken dat er centraal geen doorkomen aan zou zijn zolang hij op de 4 geposteerd bleef. Na slordig uitvoetballen in onze verdediging kregen de Brusselaars een dot van een kans maar een klaarkijkende Wout alsook Lars hielden onze netten tot 2 maal toe schoon vanop de doellijn. Net voor affluiten (27’)werd een slecht ingespeelde bal van hun doelman op zijn flankverdediger onderschept door Lester aan de rand van de 16 die ditmaal beheerst afwerkte. Met een onverhoopte en een ietwat gevleide(who cares anyway?) voorsprong trokken we richting kleedkamers.

    Zelfde spelbeeld in de tweede helft waarin Lester na 5’ richting doelman trok, neergehaald werd en er helaas geen terechte rode kaart voor Brussel volgde. Mede door de warmte verwaterden de combinaties zienderogen in fysische man-tegen-man duels en rommelig middenveldspel waardoor het spel veelvuldig diende onderbroken te worden door de scheids. Bij een prima getrapte hoekschop kopte Antoine ons ei zo na naar een  2-0 voorsprong maar zijn bal trof helaas de buitenkant van de paal. Na 22 minuten raakten de brandstoftanks centraal op het middenveld leeg en drong een dubbele wissel zich op waardoor de organisatie enigszins wegviel en we de controle op het middenveld verloren. In een alles of niets offensief schoof de bezoekende trainer zijn sterke centrale verdediger door naar het middenveld in een vrije rol hetgeen onze organisatie ontwrichtte. Nog geen minuut later kon hij immers vrij aanleggen van net buiten de 16 en krulde de bal mooi in de verste winkelhaak voorbij een kansloze Lars. 1-1 en alles was te herdoen; In een bloedstollend slot waarin de scheids 4 min liet overspelen waren eerst de bezoekers aan zet en daarna was ksv met een 3-tal hoekschoppen er nog dicht bij maar scoren lukte niet meer.

    Al bij al een terechte uitslag in een wedstrijd waar trainer Bart veel energie moest steken in niet-aflatende (positionele) coaching om de groep alert te houden en bij te sturen. Volgende week wacht ons de immer lastige verplaatsing naar Tubize die wellicht samen met Moeskroen de top van de rangschikking zullen bevolken.

    Uw verslaggever ad interim (WM)

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Veurne - KSVR

    Deze week trokken we richting ‘Bachten de kupe’ om het Veurnse varkentje te wassen of zij ons gezien hun indrukwekkende seizoensopener in Ingelmunster. De wedstrijd werd echter een exacte kopie van die van vorige week thuis tegen Steenbrugge. In een eerste helft waar beide ploegen elkaar in evenwicht hielden, kwam Veurne op voorsprong via een slecht ontzette bal centraal in onze verdediging die in de voeten van een tegenspeler viel en die met een droge knal onze doelman wist te verschalken. Toch stelden we nog voor de rust gelijk; hetgeen een terechte 1-1 tussenstand opleverde.

    De tweede helft was nog maar goed en wel begonnen toen Veurne opnieuw op voorsprong klom, het sein voor onze spelers om collectief een tandje bij te steken en in 3 min tijd kwamen we voor het eerst in de wedstrijd op voorsprong : 2-3. De ksvr trein was vertrokken :niet veel later werd een prima vrijschop met gevoel in de zestien gedropt en in het geharrewar scoorden we opnieuw. Daarop volgde ook nog een hoekschop voor ksvr die ons op een oververdiende 2-5 bracht. De Veurnse trainer kreeg het danig op zijn heupen en schreeuwde op gans zijn ploeg dat het niet meer mooi was en waagde zich er aan om dan ook een robbertje te bekvechten met onze Sven(die zelfs na de wedstrijd fysiek belaagd werd door de Veurnse trainer). Net voor affluiten vond de scheids het nog nodig om de vroege Sinterklaas uit te hangen en eerst een duidelijke trekfout op onze verdediger niet te fluiten waardoor Veurne een vrijgeleide kreeg om te scoren en kort daarna een huizenhoge buitenspel door te laten gaan waardoor het uiteindelijk nog 4-5 werd. De ksvr supporters hadden er blijkbaar van genoten en bedankten met ‘Sven is van ons olé olé’. Trainer Sven op zijn beurt was best tevreden met het geleverde spel waarin we vooral een COLLECTIEF(‘Oaltegare Roeselare’) sterke prestatie onthouden gekoppeld aan een prima inzet en WERKmentaliteit. Net zoals vorige week bewust daarom geen namen van spelers in het verslag. We zijn echter momenteel niet DE technisch voetballende ploeg maar geef de spelers wat tijd en ruimte en dan komen de vloeiende combinaties er wel uit.

    Op naar volgende week zaterdag tegen de roodwitten uit de Kortrijkse Weverstraat; een geladen wedstrijd waarin we allicht enkele ex-ksv’ers zullen kunnen begroeten op Schiervelde. We zijn eens benieuwd. 

    Wim Madou

     

     

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    04-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Boussu Dour - KSVR

    We zijn gestart aan het nieuwe seizoen ! Zoals in de volksmond : ‘De kop is eraf’. En direct een busverplaatsing naar Boussu Dour, ergens in Henegouwen, de Borinage, de teloorgegane glorie.

    We hebben niet echt een idee over deze groep voetbalclubs, zowel sportief als het randgebeuren. Dus een sprong in het duister.

    Een onzekere start met het meeste balbezit maar bij de eerste tegenaanval was het al meteen raak ,1-0 in de 4de  minuut. Een flinke opdoffer waarvan onze jongens even moesten bekomen voor ze het evenwicht konden herstellen .In de 10de minuut konden we gelijk maken via een knal van Lars, 1-1. Het veld liet niet toe te voetballen zoals het hoort zodoende het  balletje te laten rollen, het  was eerder botsen dus. Enkele minuten later een duidelijke trekfout van Lester (slecht beoordeelt door de zeer jonge scheids) die daardoor voor zichzelf de vrije ruimte creëert en binnentrapt , 1-2 (14’). Doorbraak op rechts via Joran, via Lars die Lester de 1-3 voorschotelt (23’). En dan begint het spel bitsig te worden mede door de onzekere leiding van de scheids , die zijn eerste match fluit , gevolgd door enig duw en trekwerk . In de fase erna wordt Joran in het strafschopgebied onderuit getrokken en Thomas zet de strafschop beheerst om ,  1-4 (30’).

    Tijdens de pauze wordt iedereen er op gewezen dat we weer aan voetballen toe zijn en de agressie in ons spel moeten leggen. Tweede helft op gang gefloten, Joran op rechts via Simon doorgestoken naar Robbe op links en mooi over de keeper , 1-5 (31’). Hoekschop voor de thuisploeg binnengekopt 2-5 (35’). Antoine wordt door het midden aangespeeld en trekt richting doel, schot van buiten de 16m en perfect in de hoek , 2-6 (38’). Een nieuwe hoekschop voor de thuisploeg en opnieuw staan we er naar te kijken hoe de bal via het hoofd in ons doel verdwijnt ! 3-6 (42’). Het gesleur en getrek blijft nu wel achterwege en de eindscore wordt nog aangedikt door een mooi schot van Jordy over de keeper , 3-7 (61’).

    De overwinning is binnen maar qua positiespel, coaching, looplijnen ….. is er nog veel werk aan de winkel.

    Volgende week thuis tegen Brussels : Let’s go for it !

    Uw verslaggever vanuit de frisse Dug-Out. (JDW)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    04-09-2013, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    Foto
    Maandag , 23/02 , géén training !!
    Archief per week
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs