U15 KSV Roeselare 2014-2015
Foto
Maandag , 23/02 , géén training !!
Inhoud blog
  • Selectie wedstrijd KSVR - Geel
  • Programma volgende week
  • Stickerboek
    Zoeken in blog

    Categorieën
    Willemyns Bart U15a
    0473/670337
    willemyns.bart@pandora.be

    Afgevaardige:
    Denorme Patrick
    0477/460972

    Trainingsdagen:
    maandag , dinsdag en donderdag.
    19u - 20u30
    25-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Overijse - KSVR

    Waarschijnlijk onze verste verplaatsing van het jaar, toch wel bijna 2 uren op een (klein uitgevallen) bus, maar alle plaatsen bezet en zelfs vurige supporters (veel papa’s) met een kleinere bus. Toen we aankwamen moesten we ons wel even vergapen aan de mooie accommodatie en de ontvangst was ook hartelijk.

    De welgekende studieronde bij de aanvang van een match duurde tot in minuut 6 want dan kon Drin, via een afvallende bal, de keeper met een grondscherend schot verslaan 0-1. Enkele minuten later kon Robbe, op een afgeblokt schot van Milan, de score verdubbelen. 0-2. De thuisploeg zette echter een aanval op heel diep in onze hoek (aan de cornervlag) voorgetrokken en in het dak van het doel afgewerkt. Maar onze jongens bleven geconcentreerd voetballen en scoorden vlot tegen, kopbaldoelpunt Louis. 1-3 (15’). Nog net voor de rust kon Jean-Baptiste ook nog eens uithalen en stond het al 1-4.  De tegenstand kon ons niet echt verontrusten en we maakten ons meer druk in de scheids dan in het geleverde spel. Naar het einde van de match wilden de jongens toch nog wat meer en in de 57ste minuut werd dan toch de 1-5 gescoord via Max. Twee minuten later combinatie Drin-Wannes-Max-Olivier en mooi 1-6. En de kers op de taart in de 67ste  minuut (hallo ???) enig mooi doorgestoken in het midden en Max alleen op de keeper en 1-7. Nog twee minuten later besloot de scheids dan toch maar af te fluiten, hij had waarschijnlijk zijn vierde adem gevonden.

    Al bij al een vlotte zege. Proficiat jongens. Zaterdag tegen Aalst moeten we dit ook kunnen brengen… Go for It !

     

    Reporter van dienst


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    25-10-2012, 21:40 geschreven door Bart Willemyns  
    17-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Tubeke

    De hemelsluizen stonden al enkele dagen wagenwijd open en zaterdagmorgen was er opnieuw een regenzone en een storing vanuit het Westen met enkele opklaringen in de tweede helft van de dag (zou Frank Deboosere zeggen). Het veld lag er dus superglad bij en veel van de jongens kozen voor ijzeren studs ! En het moet gezegd , de toestand van het veld speelde de keepers van beide ploegen toch wel parten ; doorglijdende ballen, ontglippende ballen, kletsnatte handschoenen zonder grip …..

    Zoals gevreesd kwamen we uit tegen een technisch sterke en goed voetballende ploeg (de 9 en de 10 gezien ?) en werden we direct onder druk gezet met als gevolg dat we in de eerste minuut een goal moesten  incasseren , 0-1. Onze eerste echte actie kwam er in minuut 7 maar kon net niet door Olivier in doel worden gegleden. Het volgende kwartier werd weer door Tubize gedomineerd maar op een goed uitgevoerde tegenaanval via Louis-Maxim-Wannes, besluit de laatstgenoemde beheerst onder de keeper 1-1. Maar op tijd van rust gaan we de mist in bij een korte terugspeelbal en een gladdige 1-2 op het bord.

    Na toch een klein beetje warmte in natte truitjes beginnen we vol goede moed aan de tweede helft maar de tegenstander blijft ons onder druk zetten en kunnen nogmaals scoren in de 35ste minuut 1-3, met een lage gladde schuiver. Maar onze jongens knokken zich terug in de match, en Jean-Baptiste stuurt Max in het laantje en die werkt mooi af 2-3. (41’) Op een knal van Olivier moet de keeper zich (gladdig) gewonnen geven en 3-3 (46’). Jean-Baptiste gaat door en doet een grondscherend schot maar op de lijn gered, direct tegenaanval, opnieuw het gladde veld als boosdoener en 3-4 (52’). En onze jongens willen nog wel maar het geluk blijft eventjes niet bij ons hangen … en dan toch in de 61ste minuut  (!!) kan Aaron beheerst van op 20 meter, met opnieuw het gladde veld in de hoofdrol voor de bezoekende keeper, de bal perfect naast de paal plaatsen 4-4. Fel bevochten maar zeker verdiend. Prima.

     

    Volgende week hebben waarschijnlijk onze verste verplaatsing van het seizoen, ‘t zal vroeg zijn ! But again : Go for it !

     

    Reporter van dienst


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    17-10-2012, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    10-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag Harelbeke - ksvr

    Een verplaatsing naar onze buren in Harelbeke, niet ver maar wel nat. En onze jongens kregen letterlijk maar ook figuurlijk een koude douche bij de aanvang van de match. Nog maar afgetrapt of de verdediging wordt onder druk gezet, de staat van de gladde grasmat laat de terugspeelbal een uiterst moeilijke onderneming worden voor onze keeper en de bordjes tekenen 1-0 aan.

    Maar het koude water werd lauw en zelfs warm en zie in de zevende minuut op vrijschop legt Jean-Baptiste de bal droog in de hoek : 1-1. We creëren nu een constante (hoge)druk(reiniger) en eindelijk bij de vierde hoekschop binnengekopt door Jean-Baptiste droog in het dak.1-2. En net voor rust een verre uittrap Benjamin opgepikt door Olivier die er een run uitperst afwerkt op doel, gered door een goed keepende thuisdoelman en de rebound droog voor Milan.1-3 ruststand.

    De tweede helft met natte truitjes op gang getrokken maar de thuisploeg had te veel energie verbruikt in de eerste helft en liep leeg als een lekgeslagen ton. De doelpunten volgen elkaar nu snel op : schot van Drin, Milan herneemt 1-4. Mooie actie Louis op rechts en voor doel, Olivier werkt af 1-5. Voorzet Drin Robbe werkt af 1-6. Met 4 voor doel in een scrimmage, Wannes werkt af 1-7. En Drin stuurt Maxim mooi in het kanaal, onder de keeper 1-8.

    Al bij al een vlotte overwinning. Proficiat. En nu focussen op de waarschijnlijk technische tegenstander van zaterdag. Go for it.

     

    Uitgeregende reporter van dienst

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    10-10-2012, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    30-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Dender
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na onze deugddoende zege van vorige week, en dan nog op verplaatsing, was iedereen reikhalzend aan het uitkijken naar de bevestiging van al het goede. Het bezoek van Dender is een goede waardemeter want hun jeugdopleiding wordt ook geroemd en ze hadden reeds een mooie 9 op 12. Spannend dus.

    En opnieuw vanaf de eerste minuut werd er gevoetbald, het ging vlot maar toch een veldoverwicht voor een iets snediger Dender. Daardoor werden enkele kansen afgedwongen maar Benjamin en de verdediging stonden pal. En dan twee schitterende momenten van voetbalgeluk. In 26 ‘ wordt de verdediging volledig opgerold met één simpele maar schitterende doorsteekpas van Maxim op Jean-Baptiste en die besluit fraai in de rechter bovenhoek (eerste koude rilling) en één minuut later opnieuw een perfecte doorsteekbal nu van Milan op Jesse, die nadert nog enkele meters en deponeert hem overhoeks in de linker benedenhoek. (tweede koude rilling) 2-0 ruststand.

    Na de pauze werd er opnieuw goed hernomen maar de twee ballen van Drin strandden op de paal en niemand kon de rebound binnentikken. Anders waren de boeken sneller toe geweest. Er werd nu wel een ander soort voetbal gespeeld, op de korte ruimte, mede door de druk van de tegenstander maar zonder veel resultaat. Reken daar dan nog vooral de nervositeit van een brullende bezoekende trainer erbij en zijn jongens bakten er niets meer van uit vrees iets verkeerds te doen. De ruststand werd de eindstand en we kunnen stellen dat de zege niet gestolen was. (hoewel de bezoekende trainer daar anders over dacht).

    Volgende week hebben we een burenduel, benieuwd of we onze positieve lijn kunnen doortrekken. Go for It !

     

    Reporter van dienst : Referee on the field

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    30-09-2012, 14:26 geschreven door Bart Willemyns  
    19-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Diegem - KSVR

    Onze eerste busverplaatsing ( naar het verre Diegem) met een gezonde spanning tussen de oren en benieuwd of we vandaag onze eerste overwinning kunnen binnen halen. De cijfers liegen er niet om. Diegem het seizoen gestart met een 6 op 9 en vol vertrouwen.De normale studieronde werd door onze jongens vandaag overgeslagen door de gretigheid waarmee ze aan de match begonnen. Vanaf de eerste seconde werd er hoog druk gezet en enkele vloeiende acties werden direct beloont met een doelpunt na 2 minuten, koelbloedig afgewerkt door Louis, 0-1. Nog geen 2 minuten later hebben we eindelijk succes op een hoekschop, binnengekopt door Maxim. Een blitzstart met prima voetbal maar naar het einde van de eerste helft verloren we echter een beetje de grip en net op tijd van rust incasseren we de aansluitingstreffer 1-2 ruststand.

    De tweede helft starten we zoals de eerste maar bij de afwerking laat moeder geluk ons in de steek, met een prachtig schot van Drin op de deklat en een redding op de rebound van Milan. Dit kan het kantelmoment van de wedstrijd worden want met een listige doorsteekpas wordt onze verdediging verschalkt en onze Evert koud gepakt 2-2. Nu pompen of verzuipen maar de knokkers kwamen boven vandaag en na een slopende 10 minuten wordt Olivier in het straatje gestuurd door Milan. Hij houdt 2 man van zijn lijf en na een rush van 30 meter werkt hij beheerst af onder de doelman 2-3. (en dik verdient). Nog 10 minuten doodgaan maar we houden stand. Prima gedaan. De overwinning smaakt zoet maar ook vooral de manier waarop. We hopen nog meer van dit te zien dit seizoen. En terecht onze slogan : Go for It !

     

    Reporter in the field

    J.D.

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    19-09-2012, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    18-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag KSVR-Brussels

    Voor het matchverslag kunnen we kort zijn. De eerste helft waren we nergens, dus een logische 0-2 tussenstand. Na de rust dwingen we op karakter enkele kansen af met een goal van Olivier als gevolg, maar te weinig om een punt te rapen. 1-2 Eindstand.

     

    De match in de match ? Twee gezichten ? Wakker worden of wakker zijn ? Te laks of geconcentreerd ? En zo kunnen er nog vele tegenstellingen op papier gezet worden die onder dezelfde noemer vallen. In alle geval zullen onze jongens moeten begrijpen dat het woordje KNOKKEN geldt vanaf minuut 1 tot aan het laatste fluitsignaal ( en niet ergens halverwege). Het overwicht van vorig jaar wordt nu door onze tegenstanders weggewerkt met snelheid van uitvoering. We moeten een versnelling hoger spelen en die aanpassing blijkt niet zo gemakkelijk te verlopen. Het mag echter ook gezegd dat we een aangepaste ploeg hebben in vergelijking met vorig jaar maar toch……

    Dus : Handen uit de mouwen, tanden op elkaar, kopjes helder maken en vooral toeleven naar de volgende match. Laten we daar mee beginnen. Go for it !

     

    Langs de zijlijn.

     

    J.D.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    18-09-2012, 21:15 geschreven door Bart Willemyns  
    12-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Oudenaarde - KSVR

    Prachtig stralende zon, een mooi biljartveld (met 1 enkel putje), onze eerste verplaatsing met volle moed na een week van intensieve training en goede focus. Door het vroege uur nog niet te warm om te sjotten. En dat hebben onze jongens gedaan, gesjot. Het eerste kwartier was een studieronde van beide kanten met verzorgd voetbal en dan in minuut 17 een mooi opgebouwde aanval over 8 stations tot aan de achterlijn, teruggelegd door Aaron en beheerst afgewerkt door Milan 0-1. De thuisploeg even van slag maar op een vrijschop van rechts, die lang onderweg was, werd al dan niet uit off-side, hoog in het doel getrapt 1-1. Alles te herdoen. Intussen werden onze rangen vervoegt op de gekwetstenbank door Thomas en de onfortuinlijke fietsenacrobaat Lars. Het is duidelijk dat ze nog eventjes op de bank zullen blijven. Maar ze zagen wel een gretig voetballende ploeg die de juiste spirit op het veld etaleerde.

    Na de pauze was Oudenaarde ietsje vinniger uit de kleedkamer gekomen maar zonder gevaar te creëren. Na het evenwicht te hebben herstelt, met de nodige gele kaarten (goed gecoached van de thuistrainer voor de scheidsrechter), dwingen we kansen af maar helaas vinden we de weg tussen de palen niet en de keiharde wet van het voetbal liet zich ook hier gelden, wie niet scoort kan niet winnen. Een schaarse aanval van Oudenaarde belandt ongelukkig in het doel en de bordjes geven winst aan voor de thuisploeg. 2-1.

    Wat we moeten onthouden is dat het iedere week knokken wordt en dat we met de mentaliteit van vandaag wel punten zullen halen maar gemakkelijk zal het niet zijn. Go for it !

    Reporter van dienst

    J.D


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    12-09-2012, 17:07 geschreven door Bart Willemyns  
    04-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR - Wetteren

    Mooi zomerbruin, kortgerokte dames, vrolijke stemming en hoge verwachtingen. Onze eerste stap in een onbekende reeks van matchen en ploegen. ‘Let the games begin’.

     

    Iedereen op post en doordrongen van zijn taken maar de uitvoering bleef achterwege. Na 9’ reeds het deksel op de neus na slecht ontzetten op een corner 0-1. In minuut 20 en 21 prachtige open kansen om langszij te komen maar geen succes. En voor de rest liepen we 30 minuten lang achter de feiten aan. De donderpreek aan de rust was terecht. Een bijsturing op het middenveld moest de match doen kantelen maar na 4 minuten in de tweede helft, na hoog druk zetten van de tegenstander, hingen de bordjes 0-2. En plots is daar toch enige weerbaarheid en proberen we met wisselend succes een beetje te voetballen.

    Jammer genoeg verliezen we in minuut 44 onze 3-positie Thomas, na een stevig maar correct duel, gebroken sleutelbeen ! (Spoedig herstel Thomas). In de volgende dolle 10 minuten weten we de situatie recht te zetten : 1-2 (Robbe), 1-3 tegenstoot, 2-3 (Robbe) en 3-3 (Olivier).

    We komen goed weg met een gelijkspel maar tevreden kunnen we niet zijn want ons spelpeil was ondermaats. Jongens, we beginnen aan een nieuw seizoen en iedereen zal bij de les moeten zijn want het niveau ligt merkelijk hoger dan vorig jaar, dus zal er harder moeten gewerkt worden ! Hopelijk is iedereen nu wakker ! Te bewijzen volgende week in Oudenaarde. ‘Go for it’.

     

    Reporter van dienst

    J.D.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    04-09-2012, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    21-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Beste Trainer Bart en délégé Johan,

    Wij willen jullie danken voor de fijne opvolging van onze voetballertjes gedurende het voorbije voetbalseizoen.

    Het was een fijn en leerrijk jaar!

    Tevens een dankjewel voor de correcte en leuke communicatie met de ouders.

    Op naar een volgend schitterend voetbalseizoen!


    Van harte,

    De Voetballers U11a,

    De ouders.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    21-05-2012, 18:41 geschreven door Bart Willemyns  
    08-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Bierbeek

    U11 The Daily Times (vanop locatie)

     Een weekendje uit naar Bierbeek, busje komt zo, en de ouders erachteraan ! De naam wekte hoge verwachtingen maar wij voetballers gingen om te voetballen en de Roeselaarse eer hoog te houden. Na een fikse rit van 150 km werden we bij aankomst opgewacht door onze begeleider Stijn (een sympathieke jonge Bierbekenaar zonder toogzweer met een afgrijselijk dialect) die ons direct meetroonde naar onze kleedkamer. Een beetje zenuwachtig wat komen zou want door onze gespeelde competitie hadden we niet echt kijk op onze waarde. De eerste uitdaging werd Visé en na 20 minuten stond onze eerste overwinning op de tabellen 1-2. Direct nadien een treffen met Bergen en een onverdiende nederlaag na tal van open kansen voor ons : 0-1. Op naar de ploegenvoorstelling en het middagmaal en om 17h00 de clash tegen Beerschot. Jammer genoeg zaten de balletjes van de soep nog in onze maag want na 5 minuten stond het reeds 4-0 !! Langzaamaan konden we het evenwicht herstellen en milderen tot 4-2 maar dit niveau was te hoog gegrepen voor ons. Na een krachtige speech van de coach gingen Brussels (3-0) en Woluwe Zaventem (5-0) wel voor de bijl ! Dit resultaat leverde ons de derde plaats op in onze poule en een maidenmatch tegen Anderlecht de volgende dag. Busjes oproepen, ouders uitzwaaien en hen goede raad meegeven om het niet te bont te maken en wij naar de jeugdherberg ‘De Blauwput’. Na enig speurwerk toch een parkeerplaats gevonden, kamerverdeling uitgedokterd (wie zal er wie wakker houden), bedden opgemaakt en de dan de refter in voor een laatste late sandwich (met kaas of ham met zonder boter ….) en een zelfgebakken lekkernij als toetje (met dank aan de warme bakker van dienst). De lichten gingen uit om 22h45 maar de mondjes nog niet. Gelukkig waren de deuren goed vergrendeld zodat onderlinge uitwisselingen niet mogelijk waren. De Security Afdeling in kamer 1 kon nog nagenieten met een glaasje wijn en een stukje kaas, nog een laatste controle om 23h30 en de eerste dag zat er op. Spontane wekdienst om 07h15 via de vroege vogels, douchen, lakens verzamelen, dekens opplooien, kamers uitmesten en dan een rijkelijk ontbijt, nadien tanden poetsen, koffers pakken en opnieuw richting Bierbeek. We worden opgewacht door Karel (de grote broer van Stijn en trainer van de U8 van Bierbeek met hetzelfde vreselijke accent) die ons verder zou begeleiden. Vandaag gaat het om de knikkers, de plaatsen 9 tot en met 12 ! En een droom voor velen, spelen tegen Anderlecht, die uitkomt. Na een intense match met kansen aan beide kanten moet de tegenstander voor ons de duimen leggen en winnen we welverdiend met 2-0. Door deze overwinning komen we uit tegen onze West-Vlaamse buren Cercle Brugge voor de 9de en 10de plaats. Zowaar een derby in het verre Bierbeek ! Hier gaat het om de prestige, welke West-Vlaamse ploeg zal de eer hoog houden ? Een pittige match met snelle balwisselingen en opnieuw kunnen we verdiend het laken naar ons toetrekken en zegevieren 0-1 !!!! De negende plaats die ons toebehoort in dit tornooi heeft bevestigd wat we dit jaar hebben geleerd en proberen op de mat te leggen. Een mooie prestatie van alle spelers waar jullie trots mogen op zijn. Een prachtige afsluiter van een mooi seizoen. PROFICIAT ! Bij deze ook een welgemeende ‘dankjewel’ voor al diegenen die ons verlaten en hierbij een succesvolle overstap toegewenst. 

     Mvg JD

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    08-05-2012, 18:04 geschreven door Bart Willemyns  
    17-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag -11a

    U11 The Daily Times

     In het hol van de leeuw moest het dan maar gebeuren om onze kansen te vrijwaren. Iedereen moest een keer meer gaan plassen..., een beetje gezonde nervositeit zat wel goed. Het kunstgras, een zeer klein voetbalveld en een potige tegenstander zaten een beetje tegen. Maar niet getalmd, iedereen kreeg zijn opdracht en wist wat er van hem verwacht werd. We probeerden te voetballen maar kregen geen ruimte en het middenveld zag alleen overvliegende ballen. Een misverstand in de verdediging laat hen toe te scoren na 10 minuten. We houden echter goed stand tegen de krachtpatserij met de verre inworpen als gevaarlijk wapen. Met volle moed de tweede helft in maar hetzelfde scenario was reeds geschreven en na 5 minuten 2-0. De trainer schakelt om naar een 3-mans verdediging om druk te zetten en deze tactische keuze brengt direct meer animo. Het vlot beter en we scoren via Maxim 2-1, en het is stil aan de overkant ! Jammer genoeg kunnen we niet lang genieten van deze situatie want bij een directe mooie tegenaanval (de enigste) krijgen we het deksel op de neus en 3-1. Match gespeeld, kopjes naar beneden. De brandstof was op en we sleepten ons naar het einde. Al bij al hebben we ze toch het vuur aan de schenen gelegd en getoond waarom we onze plaats verdienen in de top. We mogen zeker niet vergeten welk mooi parcours we reeds hebben afgelegd dit jaar. Chapeau. Nog een laatste inspanning tegen Rumbeke om in schoonheid af te sluiten en dan de kers op de taart onze galamatch tegen Monaco. Mvg Johan

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    17-04-2012, 17:31 geschreven door Bart Willemyns  
    08-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Oostende - 11a

    U11 The Daily Times .

    Eerst en aangenaam zeezonnetje, dan een beetje regen, een dosis gezonde zeelucht, dus een ideale mix maar de eerste 10 minuten kwamen we niet aan ons gewoon voetbal toe. De eerste opdracht om de ruimte te zoeken was ver zoek ! Met als gevolg een potje rommelvoetbal op een vierkante meter. En dan toch 2 kansen, Lars aan het kanon en 0-2 (11’ en 24’). Op het einde van de eerste helft bedient Lars Maxim die afwerkt 0-3. En diezelfde Maxim is er als de kippen bij wanneer de keeper op een hoekschop de bal moet lossen 0-4. En dit zonder ons voetballend vermogen te gebruiken. Na het trainerswoordje……… en de vraag om de ruimte te benutten is de wil er wel maar de fut niet. We lopen verder uit via doelpunten van opnieuw Maxim en Henri maar echt tevreden over het geleverde spel kunnen we niet zijn. Nu 2 weken rust om iedereen op scherp te krijgen voor onze match op Luingnes want we willen hen tonen wat we de laatste 8 maanden geleerd hebben, dus jongens….. ga er voor. Succes.

     Mvg JD

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    08-04-2012, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    18-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag -11a - Avelgem

    The U11 Daily Times

     

    By your reporter DJ

     

    Zoals we vooropgesteld hadden ‘met de wil om te winnen’ werd de match op gang getrapt. En het mag gezegd de start was vinnig, scherp en iedereen op focus. De schrik van onze thuismatch tegen die bonken van Avelgem was weg want iedereen heeft duidelijk aan ‘body’ gewonnen. Een leerproces van enkele maanden dat nodig en noodzakelijk was, maar alle spelers met glans geslaagd.

    We kregen een match voorgeschoteld met hoog tempo van beide teams en veel voetballend vermogen. Na 10 minuten werd onze collectiviteit beloond met een doorsteekpas van Aaron, in de diepte, op Maxim die zijn lichaam en snelheid optimaal benutte om koelbloedig af te werken 0-1. 2 minuten later een identieke prachtige actie maar deze keer beslist Maxim aan de verkeerde kant van de paal. Aan de rust een krappe 0-1 voorsprong.

    We wisten dus dat de tweede periode een fysieke veldslag zou worden maar de tegenstander beet zijn tanden stuk op onze rotsvaste centrale verdedigers Thomas en Tomas met daarnaast 2 ijzersterke mandekkers Wannes en Aaron en als Avelgem er dan toch doorheen glipte stond een alerte Siebe pal op alles dat op hem afkwam. Sterk !!!

    Ons middenveld zorgde dat de linies goed gesloten bleven en de tegenstander begon te wanhopen want langzaamaan begonnen we ook weer enkele kansen af te dwingen via de voortdurende bewegende aanvallers. Het bleef echter 0-1, maar oververdiend. Dikke proficiat voor een hecht team en nu …………. Frietjes. (vrijdagavond 23.03 en ook voor onze harde supporterskern).

     

    Mvg

    Johan



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    18-03-2012, 22:11 geschreven door Bart Willemyns  
    12-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 11a - Poperinge

    Met de moeilijke heenwedstrijd in het achterhoofd (1-2 winst) wisten we dat het vandaag niet van een leien dakje zou gaan tegen deze stugge bezoekers. Dat resulteerde dan ook in de aanvangsfase in veel middenveldspel. Maar vandaag was het bij onze eerste hoekschop bingo : een goed getrapte bal door Louis en Sam in één keer op de slof 1-0 . 10 minuten later verdubbelde onze Sam de score : inworp naar Milan, doorgetikt naar Robbe, teruggelegd op Sam en opnieuw in één tijd strak in de hoek 2-0.

    Na de korte pauze werden we echter direct er op gewezen dat de match nog niet gespeeld was en na 1 minuut was het al 2-1. Maar 5 minuten later kon Milan ons weer een veiligere marge geven na een afleggertje van Matteo 3-1. En dan komt de best voetballende en vlotste actie van de match er aan : Maxim recupereert op rechts, kantelt direct naar Robbe, die steekt volledig door op links naar Henri die naar binnen snijdt richting doel en met een strakke bal onder de keeper scoort 4-1. De tegenstander gaf zich echter nog niet gewonnen en scoorde nog de 4-2. Maar dan hielden we de match onder controle en Milan scoorde nog met een enig mooie lob de 5-2.

     

    Bij momenten goed voetbal tegen een moeilijke ploeg, prima gedaan. En nu op naar Avelgem met de wil om te winnen !

    D.J.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    12-03-2012, 17:47 geschreven door Bart Willemyns  
    07-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Zwevegem - 11a

    Met de richtlijnen van de trainer op het veld , " direct hoog druk zetten ", werd de tegenstander direct bij de keel gegrepen. Door slecht ontzetten van de keeper in de voeten van Louis , na 30 seconden reeds 0-1. Een blitzstart ! Na enkele prachtige combinaties ,  op een tractorveld , een lange actie op rechts via Lars die de bal mooi achteruit kan leggen tot bij Louis die vervolgens de bal door kopt tot bij Robbe die in doel verlengt , 0-2. Een knaller van Lars gepareerd door de keeper maar tweede bal voor een attente Maxim 0-3. En een partij met zeer veel voetballend vermogen.

    Na de rust een meer gedreven tegenstander (na een bolwassing van de trainer) maar we houden de match onder controle, maar ook niets meer. Aaron op links dweilt de flank af , zet scherp voor met een owngoal als gevolg door de goede pressing van Louis, 0-4. Na een ongelukkig uitverdedigen kan de thuisploeg toch milderen tot 1-4.

     

    En inderdaad een grillige match, een eerste helft om je duimen af te likken en een tweede helft om vlug te vergeten.


    D.J.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    07-03-2012, 00:00 geschreven door Bart Willemyns  
    13-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag 11a - Varsenare

    Met de ruime overwinning in de heenmatch op verplaatsing (0-6) zaten de kopjes misschien niet echt geconcentreerd. De laatste match voor de winterstop en al een beetje aan uitbollen, denken aan de Sint die gepasseerd was. Dus een gemakkelijke zege in het verschiet en de handrem op. Het zal wel lukken. Met als gevolg een matte start, enkele onbenutte kansen en dan toch een mooi doelpunt van Maxim op aangeven van Matteo (4de minuut). In de 9de minuut een afgeblokt schot van Maxim en in de herneming Matteo 2-0. En dan was het gespeeld zeker ? Maar de tegenstander putte moed uit onze laksheid en kon milderen, een onnodige fout, een vrijschop onrechtstreeks maar toch beroerd door onze goalie en 2-1. Tevens ook de ruststand ! Tijdens die pauze is er waarschijnlijk maar 1 iemand aan het woord geweest : de trainer. En met succes !

    Aftrappen, de bal opeisen, vloeiende looplijnen uitvoeren, vrijlopen, elkaar coachen…. Gevolg : 31ste minuut Maxim, 33ste minuut Milan, 34ste minuut Henri, 39ste minuut Matteo …..  6-1 !! En in de 54ste minuut de kers op de taart, VIA EEN HOEKSCHOP, Robbe die scoort 7-1.

    We gaan nu een welverdiende rustperiode in en iedereen moet nu weer de batterijen opladen want het is zwaar geweest, prima heenronde van iedereen en Prettige Feesten !!!!

    D.J.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    13-12-2011, 19:10 geschreven door Bart Willemyns  
    24-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mededeling !

    Iedere ploeg (jeugdspelers en ouders) kunnen op vertoon van een geldig abonnement of dagticket na de wedstrijd terecht op het eerste verdiep.

    Indien ploegen dit wensen kunnen zij mits inschrijving aanschuiven aan het buffet op het eerste verdiep en dit voor de prijs van €10.00.

    Wij vragen om in te schrijven met minimum van 10 personen en dit naar ann.van.poucke@ksvroeselare.be

    en dit voor de vrijdagavond.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    24-11-2011, 17:11 geschreven door Bart Willemyns  
    21-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdverslag 11a-Luingnes

    Na het optrekken van de ochtendmist zag het er een veelbelovende dag uit, zeker eentje om te voetballen. En opnieuw een match met de nodige spanning want de ongeslagen leider Luingnes kwam op bezoek. Onze jongens hadden er een intensieve trainingsweek opzitten en de trainer hoopte dat hij alle richtlijnen goed had doorgegeven. Nu nog de oefeningen doortrekken op het veld.

    Zoals reeds geweten stond er een potige tegenstander op het terrein en blijkbaar waren onze jongens toch een beetje geïntimideerd want de voetjes werden iets te vlug teruggetrokken. Dus waren we niet echt baas in de duels. Voetballend probeerden we wel een oplossing te vinden maar de fysieke overmacht was spelbreker. Na 11 minuten toch een eerste afwerking op het doel maar met veel geluk werd onze poging gepareerd, tot 2 x toe. In de fase die daarop volgt vergeten we te communiceren in het middenveld, daardoor dom balverlies, een steekpass door het midden, een keeper die daardoor moet komen en volledig wordt uitgespeeld : 0-1 in de 12de minuut. Wat dan volgt is middenveld spel waaruit geen enkele kans komt. Tot in de 25ste minuut een bal te kort teruggespeeld wordt op de keeper die moet komen en haalt de tegenstander onderuit buiten het vierkant maar de bal wordt op de stip gelegd : 0-2.

    Tijdens de rust wordt bijgestuurd maar de tweede helft is een kopie van de eerste helft, enkel middenspel, geen diepgang, geen voetbal, geen enkele kans afdwingen, te veel respect voor de potige tegenpartij. Eigenlijk een draak van een wedstrijd die eindigt op een 0-2 eindscore. We kunnen beter dan dit maar het jaartje ouder was hier duidelijk een beslissende factor.

     D.J.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    21-11-2011, 18:45 geschreven door Bart Willemyns  
    16-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdverslag 11a - KV Oostende

    Voor vandaag hadden we weer hetzelfde scenario in het hoofd zoals altijd ; een beetje bang voor de grotere jongens, afwachten of ze zullen voetballen, onder druk een beetje mindere passing, en dan een tegengoal….0-1 (13de minuut) en wakker schieten. Enkele minuten later reeds de aansluitingstreffer via Matteo 1-1 (17de min) en 2 minuten later voorzet Louis en opnieuw Matteo 2-1 (19de min). En net voor de rust vrije trap Benôit, kopstoot Louis en 3-1. Terug het veld op na de rust, het tempo zakte beduidend maar de tegenstander liep achter de feiten aan, na een kwartiertje voorzet Maxim en een goed gevolgde Louis tikte binnen. Wat echter verschilde met de vorige weken is dat de passing onverzorgd bleef, we namen het iets te gemakkelijk op en lieten de tegenstander weer in de match komen. En zo brachten we onszelf (en de zenuwen van de trainer) weer in moeilijkheden. Want na een slechte terugspeelbal werd het 4-2, daartussen zat nog een puntertje van Benôit 5-2, maar opnieuw een te korte terugspeelbal en 5-3. De tegenstander begon er feller in te geloven en de laatste 6 minuten was pompen of verzuipen. Al bij al een overwinning maar met een scherp kantje aan. Nog even meegeven dat we opnieuw 6 corners afdwongen maar daaruit niet konden scoren ! Blijvend werkpunt ?

    D.J.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    16-11-2011, 17:29 geschreven door Bart Willemyns  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdverslag 11a - Avelgem

    We waren gewaarschuwd dat deze match geen gemakkelijke opdracht zou worden, een kaskraker om het zo te zeggen, de top van de rangschikking in een onderling duel. En het moet gezegd we waren de eerste 10 minuten te bedeesd. We toonden te veel respect voor een robuuste tegenstander die echter wel over 2 rappe spitsen beschikten. Na enige waarschuwingen werden we na 5 minuten reeds op snelheid gepakt en 0-1. Het signaal voor onze jongens om het voetballend op te lossen en de nodige kansen af te dwingen. Maar onze pogingen werden gekeerd of niet benut. Dan in de 22ste minuut een slechte inspeelbal door het midden onderschept, de vlugge spits op links voorzet tweede paal en 0-2. Opnieuw de juiste reactie van ons team, en 2 minuten later de perfecte combinatie Henri-Lars-Milan-Robbe en 1-2. Jammer genoeg net voor de rust een scheidsrechterlijke dwaling, handsbal, scoren en 1-3.

    Terug uit de kleedkamer met de focus op voetballen en dadelijk werd de tegenstander onder druk gezet met een resem kansen als gevolg en 4 corners op rij, maar geen doelpunt. En zoals het in voetbal soms gaat, een tegenaanval, Evert pakt geel, een vrijschop die er uit volgt in het dak van het doel en onze doelman kansloos laat 1-4. (48ste minuut). En toch met alle moed, karakter en voetballende oplossingen zochten we weer het doel op, maar het was niet voor vandaag. Integendeel in 65ste minuut !!!!!?? moeten we de beker helemaal leegdrinken 1-5. Maar jongens kop op, jullie hebben getoond dat er ook karakter in de ploeg zit.

    D.J.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    16-11-2011, 17:27 geschreven door Bart Willemyns  
    Foto
    Maandag , 23/02 , géén training !!
    Archief per week
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs