De Jeugd speelt weer Nationaal, we hebben verschillende provinciale jeugdkampioenen, de uitbouw voor volgend jaar loopt zoals voorzien.
Kortom, we hebben reden tot vieren en doen dat graag met jullie allemaal op vrijdag 1 juni vanaf 21u in de Jeugdchalet.
DJ Danny is geboekt en verscheidene trainers hebben reeds beloofd dat het, na een jaar zwoegen van hun spelertjes, nu eens aan hen is om het beste van zichzelf te geven.
Voor deze nu al memorabele avond, vraagt de club een kleine bijdrage van 3.
In ruil krijgt u hiervoor bij aankomst een gratis Sangria cadeau. Ook bij de weergoden werd een zomers avondje aangevraagd en we hopen er dus op dat die bestelling goed is doorgekomen.
Wij kijken ernaar uit u op deze afsluitparty - net voor de examens en de zomervakantie - te mogen begroeten!