In een evenwichtige wedstrijd tussen 2 ploegen, die voluit gingen voor de winst, namen beide teams die elk één speelhelft voor hun rekening. Matchwinnaar werd de ploeg, die de het evenredige aantal kansen wel wist te benutten.
Vooral in het aanvallende compartiment bleek de thuisploeg sterker. Zottegem echter, dat zich na de 2-0 achterstand opnieuw in de match knokte en er in slaagde de 2-2 te scoren, probeerde op zijn elan door te gaan. Spijtig genoeg werden ze daarbij enkele keren koudweg gepakt op counter, met een eindscore 4-2 als logisch gevolg.
Hieronder een overzicht van de belangrijkste fases:
3' Een schot van Jarne wordt uit doel gekopt.
5' De lokale goalie brengt redding op een afstandsschot van Yentl.
6' Een kopbal na een corner van Lede belandt op de deklat.
8' Jarne besluit naast op voorzet van Simon DV.
10' Cobe besluit nipt naast na een mooie actie van op rechts door Simon DV.
16' Lede komt tegen de gang van het spel in op voorsprong na een vlot uitgevoerde counter. 17' Thomas trapt op de keeper na een actie van Cobe op links.
18' Lede bestraft de onbezonnen aanvalslust van de geel-blauwen en countert gevat: 2-0.
23' Thomas weet de aansluitingstreffer te netten na een assist van Simon DV.
30' Doelman Quinten toont zich superieur in een man tegen man situatie.
31 Simon DV komt een voetje tekort na een gemeten voorzet van Joachim.
32 Een uitbraak van Lede loopt opnieuw stuk op Quinten, die de bal met een ultieme reflex uit de verste hoek weet te halen.
35. Nadat de verdediging van KsvS compleet uit verband gespeeld werd, slaagt Ines er in extremis in de bal op de lijn te keren.
37 Joachim slaagt er in de gelijkmaker te scoren.
38 KsvS krijgt het deksel op de neus, andermaal op counter. (3-2)
41 Quinten pareert gevat met een mooie reflex. 42 Quinten brengt redding op een corner, maar de rebound gaat naast.
45 De geelblauwe verdediging gaat in de fout: 4-2.
49 Simon DV besluit voorlangs.
Appelterre - KsvS u11 Bijzondere
In deze midweek bekerwedstrijd bleek de thuisploeg met voornamelijk éérstejaars preminiemen een maatje te klein. Gedurende de ganse wedstrijd serveerde KsvS éénrichtingsvoetbal. Wat onze ploeg sierde was het feit dat zij steeds bleven voetballen van op hun positie en dat steeds de combinatie bleven zoeken. Enkel op het einde van elke periode verzwakte de aandacht, toen men onbewust op zoek ging naar eigen succes. Zo viel de enige kans voor de thuisploeg net voor het eindsignaal. De mooi uitgevoerde tegenaanval suisde echter langs de verkeerde kant van de paal.
Alle kansen opsommen is onbegonnen werk, daarom hieronder slechts de doelpunten en de mooiste acties.
Na een korte studieronde soorde Joachim als eerste. Onmiddellijk gevolgd door Adriano die een gemeten voorzet van Cobe tegen de netten knalde. Na een tiental minuten zag Aiko zijn volley buiten bereik van de lokale doelman in doel verdwijnen. Rond het kwartier scoorde Andres in de kluts voor het doel, nadat Cobe tegen de paal schoot. Tussendoor spatte een afstandsschot van Adriano op de deklat uiteen. Net voor de rust zette Yentl een forfaitscore op het bord, toen hij van op links tot in de zone van de waarheid wist te infiltreren en de bal mooi in de verste hoek plaatste.
De 2de helft was amper op gang gefloten, of Briek scoorde op aangeven van Adriano. Eén minuut later verstuurde Adriano een pegel pal in de kruising. In de 3 en 4 scoorde Briek; eerst op voorzet van Andres, vervolgens na een assist van Adriano na samenspel met Andres. Vooral de 0-9 was een actie uit het boekje!
Geelblauw ging op zijn elan verder en nadat Cobe een persoonlijke actie wist af te ronden met een mooi doelpunt, diepte Aiko de score verder uit met een magistraal afstandsschot. (0-11) Rond het kwartier verschalkte opnieuw Aiko de doelman met een knappe lob. En de fase daarop wist laatstgenoemde op corner Joachim te bereiken, die de van dichtbij voorbij de doelman werkte.
De mooiste voetbalacties vielen vijf minuten voor het eindsignaal te noteren, toen eerst Yentl met een sublieme doorsteekpas tussen de lijnen Cobe wist te bereiken en Joachim de keeper het nakijken gaf. Vervolgens zette Aiko de eindscore op het bord, na een combinatie over de volledige breedte van het veld, die ingeleid werd door Joachim en Adriano.
In de slotfase van wedstrijd viel overigens de enige kans van de thuisploeg te noteren. Na mooi uitgevoerde tegenaanval plaatste de lokale spits de bal langs de verkeerde kant van het doelhout. Jammer, want zoveel inzet en de positieve ingesteldheid van de tegenstander verdiende een eerreddend doelpunt.