Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

13-07-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : ultratop week 28 - 15 juli 2006.

Ultratop "Je t'adore" van Kate Ryan daalt na meer dan vijf maanden in de 'Ultratop' naar een negenendertigste plaats. Meer dan waarschijnlijk is het één van haar laatste weken in de hitlijst. Over één maand komt haar nieuwe single op de markt. De winnaar van het Songfestival, de groep Lordi, blijft deze week op de derde plaats postvatten. Helena Paparizou stijgt met "Mambo" één plaatsje. Belle Perez stijgt met haar nieuwe "Ave Maria" opnieuw vijf plaatsen. Het nummer werd eerder al door de Spaanse zanger David Bisbal uitgebracht. Hij waagde in 2002 zijn kans om afgevaardigd te worden naar het Songfestival. Het album van Lordi stijgt in de vijfde week notering zeven plaatsen en strandt op een dertiende plaats.

Ultratop 50 singles :

03. (03) "Hard rock hallelujah" - Lordi (6 weken).
39. (36) "Je t'adore" - Kate Ryan (21 weken).

Ultratop 50 albums :

13. (20) "The Arockalypse" - Lordi (5 weken).

In de Waalse 'Ultratop 40' is stijgt "Le papa pingouin" opnieuw van de zestiende naar de twaalfde plaats. Het nummer werd in 1980 op het Songfestival gezongen door de zusjes Sophie en Magali. Voor Luxemburg haalden ze toen een negende plaats. Lordi zakt van de zesentwintigste naar de zesendertigste plaats en dit na vijf weken notering.

(bron : Ultratop)

13-07-2006 om 17:13 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Belle Perez geeft barbecue voor 500 fans.

Belle Perez Zangeres Belle Perez (Eurosong 1999-2006) verwelkomde gisteren al haar fans op de Wellington Renbaan in Oostende voor de grootste latino-barbecue ooit op Belgische bodem. "Om alle fans die naar mijn optreden in het Casino Kursaal van Oostende komen, én iedereen die mijn nieuwe single "Ave Maria" kocht, uit de grond van mijn hart te bedanken" zei ze. "Ik ben blij dat ik hen een pleziertje kan doen". Zo'n 500 fans kwamen smullen onder een stralend zonnetje en begeleid door zuiderse klanken van alle Belle-hits. Na een uitgebreide handtekeningensessie en een babbeltje met de fans, schoof La Perez zelf mee aan tafel voor een heerlijke saté met verse groentjes. Voorts raakte bekend dat Belle Perez zangeres Natalia (Eurosong 2004) zal vervangen op Suikerrock op zondag 30 juli. Zoals eerder gemeld zal de Oevelse zangeres dit jaar geen optredens meer verzorgen wegens stemproblemen (archief). Eerder deze week raakte al bekend dat de Limburgse schone Natalia aanstaande zondag (16 juli) zal vervangen op de Poekefeesten in het Oostvlaamse Aalter. (bron : Het Laatste Nieuws)

13-07-2006 om 14:18 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 13 juli 2006 : Kate Ryan opnieuw in de hitlijst.

 Ook deze zomerse donderdag in juli weerhoudt ons er niet van om de Zweedse 'Hitlistan' nog eens van naderbij te bekijken. De meeste artiesten stijgen of dalen enkele plaatsen. Zangeres Sandra Dahlberg stijgt opnieuw richting een plaatsje in de top tien. Carola, vijfde op het afgelopen Songfestival, blijft status quo met de Zweedse versie van haar festivalnummer. Met "Invincible" is ze opnieuw de hitparade binnengeduikeld op de zestigste plaats. Lordi, de winnaar van het 51e Eurovisie Songfestival, is waarschijnlijk (definitief) op de terugweg en daalt meteen tien plaatsen. Kate Ryan is na één weekje afwezigheid de hitparade terug binnen gekomen en strandt op de vijfenvijftigste plaats. De Griekse inzending "Everything" van de Cypriotische zangeres Anna Vissi komt de hitparade binnen op de eenenveertigste stek. In de albumhitlijst stijgt het jongste album van Carola naar een tiende plaats. Het album van Lordi daalt zes plaatsen en komt op de dertiende plaats terecht. De DVD van het 51e Eurovisie Songfestival daalt in de vijfde week notering naar de achtste plaats. De DVD van 'Melodifestivalen 2006' houdt het ondertussen al bijna vier maanden uit in de hitparade.

SINGLES TOP 60 :

14. (20) "Jag tar det jag vill ha" - Sandra Dahlberg (12 weken).
26. (26) "Evighet" - Carola (17 weken).
28. (32) "Jag ljuger så bra" - Linda Bengtzing (18 weken).
29. (19) "Hard rock hallelujah" - Lordi (7 weken).
31. (22) "Night of passion" - The Poodles (17 weken).
41. (NW) "Everything" - Anna Vissi.
43. (RE) "Mi amore" - Velvet (14 weken).
45. (41) "Temple of love" - BWO (17 weken).
55. (RE) "Je t'adore" - Kate Ryan (7 weken).
59. (45) "Mama take me home" - Rednex (18 weken).
60. (RE) "Invincible" - Carola (3 weken).

Verdwenen"Älskar du livet" - Björn Kjellman (16 weken) en "Sing for me" - Andreas Johnson (16 weken).



ALBUMS TOP 60 :



10. (22) "Från nu till evighet" - Carola (met "Evighet/Invincible") (8 weken).
13. (07) "The Arockalypse" - Lordi (met "Hard rock hallelujah") (10 weken).
20. (21) "Metal will stand tall" - The Poodles (met "Night of passion") (9 weken).
26. (54) "Ingenting att förlora" - Linda Bengtzing (met o.a. "Jag ljuger så bra" en "Alla flickor") (18 weken).
32. (25) "Halcyon days" - BWO (met "Temple of love") (12 weken).
33. (30) "Patrick Isaksson" - Patrick Isaksson (met "Faller du så faller jag") (9 weken).
51. (RE) "Mr. Johnson, your room is on fire" - Andreas Johnson (met "Sing for me") (11 weken).

DVD TOP 20 :

07. (06) "Melodifestivalen 2006" - Diversen (14 weken).
08. (05) "Eurovision Song Contest Athens 2006" - Diversen (5 weken).

Cover DVD 2006

(bron : Hitlistan,
Swedish charts)

13-07-2006 om 12:41 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Bart Peeters en het gordellied.

  Dat Bart Peeters (presentator Eurosong) dit jaar het Gordellied zal zingen kon U een aantal weken geleden reeds lezen (archief). Vandaag kunnen we U laten weten dat hij zal worden bijgestaan door een aantal straffe dames : Barbara Dex (ESF 1993, Eurosong 2004-2006), Belle Perez (Eurosong 1999-2006) en Sandrine (Idool) zijn op de single, die ter gelegenheid van het jaarlijkse wandel- en fietsfestijn wordt uitgebracht, te horen. In Het Nieuwsblad van vandaag (donderdag) vertelt Bart Peeters dat het nummer eigen een verhaaltje is. "Een gordeldier stuurt mij een mail om te vragen of we samen gaan sporten, maar ik ben te moe." Daarop zegt het beest : "Er kan nog altijd een tandje bij". "Later word ik gesms't door een wandelende tak die wil dat ik mee ga wandelen, en ga zo maar door. Een engelenkoor kan mij overtuigen." En het is dat koor dat dus uit de bovenvermelde dames bestaat. De 25e editie van 'De Gordel' gaat op zondag 3 september eerstkomende door. Alle informatie en hoe je kan inschrijven kan je op de website van 'De Gordel' vinden. 'De Gordel' is een samenwerking van BLOSO en Radio 2.

13-07-2006 om 09:26 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Papa Dee.

 Papa Dee (13 juli 1966) is geboren in het Zweedse Göteborg. Papa Dee is de artiestennaam van rap-, ragga- en dancehallmuzikant Daniel Wahlgren. In 1988 brengt hij zijn eerste single op de markt "Funky Raggamuffin/Let the music play", een mix van dancehall en hip hop. Even later vervoegt hij de groep Stonefunkers om nadien een aantal jaren te gaan samenwerken met Rob'n'Raz. In 1990 komt zijn album "Lettin' off steam" op de markt en dit betekent meteen zijn doorbraak. Een volgend album "One step ahead" bevat elementen van soul en reggae. Op zijn album "Original master" (1994) introduceert hij eurodisco in zijn muziek. Met "The first cut is the deepest" heeft hij commerciëel gezien een grote hit te pakken. Nadien volgen er nog heelwat albums, meestal in samenwerking met Desmond Foster. Ondertussen is hij een tijdje ook nog lid van The Brooklyn funk Essentials. In 2005 neemt hij deel aan de Zweedse selectie voor het Eurovisie Songfestival. Tijdens de eerste voorronde van 'Melodifestivalen' eindigt hij met "My no. 1" op een zesde plaats. Papa Dee blijkt naar het schijnt meer dan 10.000 reggae singles te hebben. Dit is wel heel handig als je DJ en presentator bij de Zweedse radio bent. Meer over Papa Dee kan je op zijn website vinden.

13-07-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


12-07-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Xandee (ESF 2004) stelt haar nieuwe single voor.

  Met heel veel power en kracht en vooral stralend zwanger, zo stond zangeres Xandee (ESF 2004) vorige week dinsdag op het podium van 'Tien om te zien' in Blankenberge. Xandee was te gast in het liedjesprogramma om haar nieuwe single "Conga" voor te stellen. Met veel dank aan Gloria Estefan en producers Lex De Groot & Kurt Verheyen die van "Conga" een prachtige eigentijdse versie hebben gemaakt. Voorts raakte bekend dat de zangeres haar stekje in de buurt van Leuven heeft verlaten voor een toffe flat in Sint-Truiden waar ze samen met haar vriend Gunther Boffin gaat wonen. In oktober verwacht het koppel hun eerste kindje. Met haar nieuwe zomersingle "Conga" is de zangeres vanavond te zien in het VTM-programma 'Tien om te Zien'. (bron : ARS Entertainment)

 

12-07-2006 om 11:23 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cyprus : Evridiki (1992-1994) opnieuw naar het Eurovisie Songfestival ?

Evridiki Volgens de krant Politis zou de Cypriotische kandidaat voor het 52e Eurovisie Songfestival reeds gekend zijn. Het is niemand minder dan zangeres Evridiki. De liedjeswedstrijd is voor haar zeker geen onbekend terrein. De nu achtendertigjarige zangeres nam reeds in 1992 deel aan het Eurovisie Songfestival met "Teriazoume". In de Zweedse stad Malmö eindigde ze toen net buiten de top tien op een elfde plaats. Twee jaar later, in Dublin, is ze opnieuw van de partij. Opnieuw is de elfde plaats voor haar weggelegd. Met "Ime anthropos ki ego" eindigt ze opnieuw net buiten de top tien. (bron : Politis, Oikotimes)

12-07-2006 om 09:14 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Luiz Ejlli.

 Luiz Ejlli (12 juli 1985) is geboren in Shkodra (Shkodër), een plaats in het noordwesten van Albanië. Tussen 1991 en 2001 gaat hij er naar school. Op tienjarige leeftijd wint hij tijdens het 'Child National Festival' de prijs voor de beste stem. In zijn thuisplaats neemt hij in 1998 deel aan het 'Gold Repertoire Chorus' en in 1999 zingt hij in het 'Prenk Jakovakoor'. In 2004 wint hij de Albanese versie van 'Idols' en zo krijgt hij net als Anjeza Shahini (een jaar eerder) meteen een ticket voor de nationale selectie van het Eurovisie Songfestival. In 2005 neemt hij dus deel aan de Albanese selectie maar hij moet Ledina Çelo laten voorgaan. Met zijn nummer "Hëna dhe yjet dashurojnë" eindigt hij op de tweede plaats. Dit jaar neemt hij opnieuw deel aan de selectie in zijn land en het lukt hem nu wel om te zegevieren en zo is hij de eerste Albanese zanger die zijn land zal vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. In tegenstelling tot de twee voorbije deelnames brengt hij zijn nummer "Zjarr e ftohtë" tijdens de halve finale op donderdag 18 mei in zijn moedertaal (het Albanees). Meer dan een veertiende plaats zit er voor hem niet in.

12-07-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


11-07-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : 12.000 mensen wonen slotfeest Gulden Ontsporing bij in Brussel.

 Ruim 12.000 mensen hebben vanavond op de Grote Markt in Brussel het slotfeest voor de 11 juliviering 'De Gulden Ontsporing' bijgewoond. Dat meldt Onthaal en Promotie Brussel (OPB). "Onthaal en Promotie Brussel (OPB) en Ancienne Belgique (AB), beide organisatoren van 'De Gulden Ontsporing', kunnen tevreden terugblikken op een succesvolle 11 juli", luidt het. Zesduizend mensen namen deel komen aan één van de middagactiviteiten en ruim 12.000 mensen woonden het slotfeest op de Grote Markt bij. "Al vanaf 10.00 werd de stad ingepalmd door mensen uit alle hoeken van het land die het feest van de Vlaamse Gemeenschap in de hoofdstad kwamen vieren. De vrolijke windmolentjes van 'Carrousel', het tiendaagse evenement dat aan 'De Gulden Ontsporing' vooraf ging, kleurden de straten." "Vanavond stak Bart Peeters samen met zijn muzikale gasten de Grote Markt in vuur en vlam. Met een denderend boombal sloot De Gulden Ontsporing zijn tiende editie in alle stijl af", aldus  nog OPB. (bron : Belga)

11-07-2006 om 23:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwitserland : volgend jaar opnieuw een interne selectie.

 Vanaf vandaag kunnen componisten en artiesten zich in Zwitserland kandidaat stellen voor het komende Eurovisie Songfestival. Dat nieuws staat te lezen op de website van SF (Schweizer Fernsehen). De 52e editie van het Eurovisie Songfestival vindt op donderdag 10 en zaterdag 12 mei 2007 plaats in de Finse hoofdstad Helsinki. In eerste instantie is het een open inschrijving maar de Zwitserse omroepen zullen ondertussen ook platenfirma's en componisten aanschrijven omdat het land op zoek is naar een sterke titel, een nummer met internationale uitstraling. De taal waarin het nummer gezongen wordt is vrij en ook de artiesten/componisten/tekstschrijvers hoeven geen Zwitserse nationaliteit te hebben. Wel wordt er van de artiesten verwacht dat ze al podiumervaring hebben, minstens al één videoclip hebben opgenomen en minstens met één CD in een internationale hitparade een top vijftig plaats bezet hebben. De inschrijvingsdatum is vastgesteld op 10 oktober aanstaande. Nadien zal een nationale jury zich buigen over alle ingezonden nummers en uitmaken welke artiest het land zal vertegenwoordigen tijdens de halve finale van het komende Eurovisie Songfestival. (bron : SF)

11-07-2006 om 22:51 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tsjechië : volgend jaar nieuwkomer - nationale finale begin maart.

 Tsjechië zal volgend jaar als nieuwkomer aantreden tijdens de halve finale van het 52e Eurovisie Songfestival in de Finse hoofdstad Helsinki. De nationale omroep (ČT) zal begin maart een nationale finale houden met een tiental kandidaten. Radim Smetana (hoofd muziek en dans bij de Tsjechische omroep) bevestigde het nieuws dat de zender bezig is met de voorbereidingen van een nationale selectie voor het liedjesfestival. Het publiek zal via televoting en mail de allereerste kandidaat kunnen kiezen die namens het land tijdens de halve finale op donderdag 10 mei 2007 mag aantreden. (bron : Esctoday)

11-07-2006 om 22:01 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eenzame uitvaart Rudi Carrell.

Rudi Carrell Een leven in de schijnwerpers , maar toen het licht uitging wilde Rudi Carrell (71) echt alleen zijn. Zoals hij dat wenste is 'der Rudi' gisterochtend dus in volle eenzaamheid gecremeerd. Alleen het personeel van het uitvaartcentrum was erbij. Echtgenote Simone, zijn kinderen, oudste broer en zus moesten wegblijven. Rudi, die zijn uitvaart tot de seconde had geregeld, wilde alleen vertrekken. Zijn overlijden moest pas wereldkundig worden als de as was afgekoeld....

Zijn neef André Kesselaar, Kesselaar was ook de echte achternaam van Rudi, was er zondagavond bij. Toen namen op initiatief van zijn oudste dochter Carolien een handjevol echte intimi afscheid van de televisielegende : "Roemloos was het. Hij stond opgebaard in een klein kamertje. Uitgemergeld, een schim van wat hij was. Ongelooflijk dat hij tot vorige week dinsdag nog gewoon voetbal had zitten kijken op zijn landgoed. De longkanker won het daarna definitief. Het einde kwam toch nog onverwacht". (bron :
De Telegraaf)

11-07-2006 om 14:16 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Eurosong-monsters van Lordi onthullen hun geheim achter het succes.

 De krant Het Nieuwsblad pakt in haar dinsdageditie uit met een interview met de winnaars van het 51e Eurovisie Songfestival, de Finse groep Lordi. Afgelopen donderdag, 6 juli, waren ze voor één dagje in ons land en hieronder vindt U het verslag van het interview dat journalist Kristof Bohez met de groep had.

Het verhaal van Lordi is er één van vallen en triomfantelijk weer opstaan. Neem nu de opper-Lordi, Mister Lordi himself. Gebuisd als Fins filmregisseur, maar via het hoogste podium van het Eurovisie Songfestival opgeklommen tot de top van zowat alle hitparades. Zelfs tot die van Zweden, nooit verwezenlijkt door de buren uit Finland. "Onze ouders zijn zo verdomd trots op ons", gromt een dertiger van achter zijn masker. "Hard rock hallelujah".

"Reigerkolonie, rustgebied", staat er op de bordjes rond het kasteel van Mesen te lezen. Nou, deze keer niet dan. Zodra de Eurosong-monsters van hardrockgroep Lordi zich op het afgesloten domein vertonen, verdringen horden fans elkaar voor de hekken om een glimp van de Finnen op te vangen. Gemaskerde monsters, die dezelfde dag van hun bezoek aan België nog een Leuvense platenzaak bestormd zagen om hun handtekeningen. Opvallend onder de fans : nogal wat kinderen. Begrijpelijk, ook voor ons zit een sympathieke mummie (Amen), een goedlachse alien (Kita), een aaibaar gedrocht (Awa) en een opgetogen Lordi-frontman. Al maken die onafscheidelijke maskers er hen niet minder lelijk op.

Hoeveel kleuters laten jullie zo gemiddeld in tranen uitbarsten tijdens het signeren ?

Amen : "Niet zo veel eigenlijk. Al valt het wel op dat het meestal jonge meisjes zijn."

Lordi : "Er zijn altijd wel kinderen die beginnen te trillen als ze ons zien. We zien eruit als hun speelgoedmonsters. Ik denk dat we de eigenschap hebben om jong én oud te fascineren. Bij de ouderen - als ze geestelijk tenminste niet te oud zijn - wekken we een gevoel van nostalgie op."

Het Franse dance-duo Daft Punk verklaarde het dragen van maskers al als een opzet om muzikaal helemaal afzonderlijk van hun privé-leven gezien te worden.

Lordi : "Zo werkt het niet per se bij ons. Het is gewoon ons imago. We willen bijvoorbeeld wel poseren in een spookkasteel of op een roetsjbaan in een pretpark, maar op het kindertreintje gaan we niet zitten. Dat zou het geheel niet langer leuk, maar belachelijk maken. Erover dus."

Amen : "Ach, Mister Lordi is gewoon dé professional op het vlak van kostuums ontwerpen. In Finland is hij de nummer één. Dat is gebleken van bij het ontstaan van onze band in de jaren negentig. Hij ontwierp zelfs al kostuums voor Finse films."

Horrorfilms dan, neem ik aan.

Lordi (ferm) : "In Finland is nog nooit één horrorfilm gemaakt. Ik ben afgestudeerd aan de filmschool en was nog professioneel make up-artiest. Voor een dvd van ons regisseerde ik al een videoclip. Een filmscenario dat ik eerder voor ogen had, werd afgebroken door de regisseur van dienst. Maar met mijn kennis wil ik zeker nog een Lordi-film maken. Die komt er, zonder twijfel."

Jullie nieuwe cd "The Arockalypse" werd in Zweden al meer dan 20.000 keer verkocht. Genoeg voor een nummer één. Dit moet zoet smaken na de jarenlange Scandinavische overheersing door de Zweden van ABBA.

Lordi : "It's so fucking cool. Dit is zo geweldig. Ook al volgde ik de hitparade in de jaren tachtig niet zo aandachtig. Ik luisterde naar groepen als The Twisted Sisters, Kiss of Alice Cooper. Groepen die gaandeweg hun stijl wijzigden en het publiek niet meer boden wat het wou. Daar schuilt de reden van ons succes, denk ik. Wij zijn doorgegaan waar Kiss eindigde. We hebben de traditie van onze idolen verdergezet, 110 procent recht uit het hart en misschien in een extreme vorm."

Kita : "Onze muziek is gewoon good old rock-'n- roll."

Wie van jullie kwam in godsnaam op het Eurosong-idee ?

Amen : "Ik was er geen fan van. Het idee strookte niet met mijn opvatting van rock. Toen heb ik er twee nachten over nagedacht : misschien is het toch iets dat ik echt eens wil doen."

Kita : "Het idee werd onze platenmaatschappij een paar maanden voor Eurosong, in oktober of november 2005, voorgesteld door de Finse publieke omroep."

Lordi : "Grappig dat we met Eurosong plots haast allemaal 12 punten kregen van onze buurlanden, want we zijn altijd al de buitenbeentjes geweest. Tien jaar lang konden we geen platencontract krijgen. Ofwel zeiden ze ons : de muziek is leuk maar jullie imago is idioot, ofwel jullie moeten nu maar eens echte black metal gaan spelen."

Insiders vertelden me dat het metalwereldje niet enkel lacht met Lordi. Sommigen vinden "Hard rock hallelujah" zowaar een leuke meezinger !?

Lordi : "Maar wij hebben helemaal niks met black metal te maken ! Voor ons is dat gewoon lawaai. Natuurlijk hebben we nijdige reacties gekregen toen men ons verwarde met de metalband Children of Bodom, al denk ik dat die reacties vooral van 14-jarigen kwamen. Sinds Eurosong duiken we trouwens overal op. Plots is daar dan een zogezegde foto van onze drummer in een homodiscotheek in Athene."

Awa : "Sinds Eurosong bellen mijn ouders mij iets vaker op om te vragen hoe het met me gaat."

Amen : "Mijn moeder is zo fier op mij. En mijn vader ook."

Lordi : "Onze ouders zijn zo verdomd trots. In Finland is het vroegere Central Square van onze gemeente gewoon omgedoopt tot Lordi Square."

Slotvraagje : namens België was Kate Ryan weer niks op het Songfestival. Enig advies ?

Amen : "Laat die gewone kleren voor wat ze zijn. Verschijn zeker niet op het podium in jeans en T-shirt. Ons succes is dat we anders dan alle anderen zijn."

Bedankt. Amen.

(bron : Het Nieuwsblad, foto : YLE)

11-07-2006 om 10:26 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Bart Peeters nog vier jaar bij VRT.

 Het exclusiviteitscontract tussen Bart Peeters (presentator 'Eurosong 1999-2006') en de VRT is verlengd met vier jaar. Kapers op de kust waren de Duitse en de Nederlandse televisie. "ZDF-Sat1-ARD had zelfs reeds een idee klaar waar ik als stand-up zou aantreden met interventies van Jos Bosmans en co", zegt Peeters. Maar de grote afstand hield hem tegen. Peeters zei ook neen tegen Nederland. (bron : Het Laatste Nieuws)

11-07-2006 om 09:50 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Tessa.

 Tessa (11 juli 1982) is geboren in de Spaanse stad Valencia. Eind 2002 neemt ze deel aan de tweede editie van 'Operación Triunfo', de talentenjacht met als hoofdprijs een ticket voor deelname aan het Eurovisie Songfestival. Tijdens deze tweede editie nemen zeventien kandidaten deel en zangeres Tessa eindigt uiteindelijk op een twaalfde plaats. Samen met Elena Gadel (elfde) en Marey (dertiende) vormt ze nadien de groep Lunea.

11-07-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


10-07-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Overlijden Rudi Carrell : aangepaste programmering op de Nederlandse zenders.

Rudi Carrell Naar aanleiding van het overlijden afgelopen vrijdag van de Nederlandse zanger/presentator Rudi Carrell wordt er op Nederland 1, 2 en 3 vanavond hulde gebracht aan deze grote man.

Een overzicht :

Nederland 1 :

21.00-22.00 : Rudi Carrell - afscheid van een showmaster
: MAX zendt ivm het overlijden van Rudi Carrell een ingrijpende documentaire uit over het leven en werk van deze immens populaire showmaster.  Unieke laatste beelden van Carrell die zich liet filmen op zijn landgoed in Duitsland, terwijl hij met zijn kleindochter de geitjes voert. Aan de hand van herinneringen en  anekdotes van bekenden uit Carrell's naaste omgeving,wordt een beeld geschetst van zijn leven en carrière.

Nederland 2 :

21.40-22.45 : 
TROS Tv show
: In verband met het overlijden van Rudi Carrell een herhaling van de Tv Show waarin Ivo Niehe Carrell bezoekt. Over de invloed van zijn ouders : "Mijn vader was tegen mijn vertrek naar Duitsland; die Duitsers kon je nooit vertrouwen". Over het feit dat hij als 16-jarige van school ging : "Ik kon daar niets meer leren en ben op de fiets naar Parijs gegaan. Heel leerzaam". Andere gespreksonderwerpen zijn de Nederlandse televisie en zijn onverwachte (derde) huwelijk met de 36 jaar jongere Simone Felischak.

Nederland 3 : 

22.45-23.30 : De Rudi Carrell Show - de Zilveren Roos van Montreux 1964 (
VARA) : Naar aanleiding van het overlijden van showmaster Rudi Carrell, een herhaling van de prijswinnende 'Rudi Carrell Show' uit 1964. Deze aflevering van de 'Rudi Carrell Show' werd op het Gouden Roos Festival in Montreux in 1964 bekroond met een Zilveren Roos. Met onder meer een optreden van Esther Ofarim (ESF 1963) als zeemeermin.



(bron :
Teletekst NOS)

10-07-2006 om 16:17 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : laatste zomershow Caals & Van Vooren.

Patrick Onzia Vakantie in Blankenberge was de voorbije negen jaren voor vele Vlamingen synoniem met een avondje lachen en ongecompliceerd ontspannen dankzij de zomershow van Caals & Van Vooren. Deze zomer kunnen de liefhebbers in het Blankenbergse casino genieten van een the best of-show want Luc Caals en Dirk Van Vooren zetten een punt achter hun samenwerking. "Maar dat wil niet zeggen dat wij in de toekomst nooit meer samen op het toneel zullen staan", zeggen de komieken. Voor hun laatste zomershow grijpen Caals en Van Vooren gedeeltelijk terug naar de beste sketches van de afgelopen tien jaar. "Wij willen de mensen nog eens goed doen lachen. Het wordt nochtans geen compilatie van de voorbije jaren want we hebben slechts vier 'oude' sketches opgenomen in de twaalf die wij brengen. Acht sketches zijn wel gloednieuw en zullen ons kennerspubliek bekoren. Dit jaar hebben wij ook bewust gekozen om geen gasten uit de showbizz op te nemen in de show, op uitzondering van Patrick Onzia (Eurosong 1993) en Daisy Thijs. Het wordt dus bijna puur Caals en Van Vooren deze keer. Live orkest en ballet behoren wel tot de vaste ingrediënten", vertelt Luc Caals.

Hoewel ze niet langer gaan samenwerken, zijn Caals en Van Vooren niet uitgekeken op mekaar. "Al tien jaar voelen wij mekaar goed aan op het vlak van humor. Wanneer Luc teksten schrijft, weet hij al hoe mijn reactie zal zijn", zegt Dirk Van Vooren. "Maar met een zomer- én wintershow wordt de druk te groot om steeds een hoogstaande revue te brengen. Het is het moeilijkste vak dat er bestaat en grappen rollen niet zomaar uit je mouw. Je moet inspelen op het publiek en dat is niet altijd evident. Wij hebben jaren kunnen werken met een goed productiehuis waardoor wij ons konden concentreren op de show. In ons kleine land kan je niet twee jaar met dezelfde show toeren en dat weegt zwaar door. Maar wij sluiten niet uit dat wij binnen een aantal jaren opnieuw samen op de planken staan."

Tien jaar Caals en Van Vooren nog tot 30 augustus in het Blankenbergs casino. Tickets kosten 20, 25 en 30 euro. Tel. 070/22.32.33. (bron :
Het Nieuwsblad)

10-07-2006 om 11:41 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rudi Carrell overleden : enkele citaten.

Rudi Carrell Over zichzelf en de tv-business deed de entertainer in de loop van zijn carrière onder meer volgende uitspraken :

"Als iemand het Kruis in de Orde van Verdienste van de Bondsrepubliek verdient, dan ben ik het, want ik heb bewezen dat de Duitsers humor hebben".

"Grappen kan je alleen maar uit je mouw schudden, als je ze er vooraf hebt ingestopt".

"Nieuwslezers beginnen steeds met 'Goede avond' en hebben dan vijftien minuten nodig om uit te leggen dat het geen goede avond is".

(bron :
Belga)

10-07-2006 om 11:25 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rudi Carrell overleden : humoristische bruggenbouwer met Duitsland.

Rudi Carrell Bijna vier decennia lang heeft Rudi Carrell zijn stempel op de Duitse televisie gedrukt. Voor zijn tv-carrière in Duitsland kreeg hij begin februari dit jaar nog de prestigieuze prijs 'Die Goldene Kamera'. Rudolf Wijbrand Kesselaar, die in november 2005 liet weten dat hij longkanker had, werd op 19 december 1934 geboren in Alkmaar. Zijn vader was een kleinkunstenaar die optrad onder de artiestennaam André Carrell, de naam die de zoon later overnam. Rudi Carrell trad voor het eerst op op 17 oktober 1953, toen hij van zijn vader een avondje voor ambtenaren in Arnhem overnam. Twee jaar later mocht hij wekelijks optreden in het populaire  radioprogramma 'De Bonte Dinsdagavondtrein'. Vader en zoon namen samen enkele plaatjes op. In 1960 deed hij mee aan het Songfestival in Londen waar hij de voorlaatste plaats behaalde met het nummer "Wat een geluk". Eind jaren vijftig, in 1957, maakte Carrell zijn televisiedebuut. Het bekendst werd de 'Rudi Carrell Show', een door de VARA uitgezonden reeks programma's dat miljoenen aan de buis kluisterde en vier seizoenen duurde. Reeds in 1964 stapte Carrell over naar Duitsland, waar hij scoorde met shows als 'Am Laufenden Band'. Ook daar vermaakte hij een miljoenenpubliek. "Met humor heb ik een brug geslagen tussen Nederland en Duitsland. Dat zie ik als één van de hoogtepunten in mijn loopbaan", zei hij. In 1983 keerde Carrell kort terug op de Nederlandse televisie met de '1-2-3-Show'. Eind 2002 zette hij een punt achter zijn carrière voor de buis. Zijn laatste optreden op tv was in de door hemzelf geproduceerde show '7 Tage, 7 Köpfe'. Bij dat programma bleef hij, tot het einde daarvan in 2005, als producent nog wel actief. Hoewel hij sinds 1964 in Duitsland woonde, bleef Carrell, tot vermaak van zijn kijkers, altijd Duits met een zware Nederlandse tongval spreken. Toch bestreed hij dat dat zijn handelsmerk was. Hij won in 1964 een Zilveren Roos voor de Nederlandse 'Rudi Carrell Show'. Later volgden onder meer een Gouden Roos, een Ere-Roos en de Duitse Comedy-Prijs. In 2001 werd hij benoemd tot ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. De entertainer, die in de Duitse plaats Syke woonde, trouwde in 2001 met Simone. Zij was de derde vrouw van Carrell, zijn tweede vrouw Anke stierf in 2000. Carrell had vijf kinderen. Volgens de familie is Rudi Carrell vrijdag "vreedzaam ingeslapen". Een officiële rouwdienst zal er op zijn eigen vraag niet zijn. Een dienst in intieme kring met de kleinkinderen en verwanten uit Nederland heeft gisteren al plaatsgehad. "Wij waren sedert anderhalf jaar van de ziekte op de hoogte en waren voorbereid op het afscheid", zo zei Carrells schoonzoon Dieter Klar vanochtend. (bron : Belga)

10-07-2006 om 11:17 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In memoriam : Rudi Carrell (1934-2006).

Rudi Carrell De in Nederland geboren entertainer/showmaster en in Duitsland zeer populaire Rudi Carrell is reeds vorige week vrijdag op 71-jarige leeftijd in het Duitse Bremen overleden aan de gevolgen van longkanker. Dit hebben zijn behandelende artsen vanochtend bekendgemaakt. Rudi werd op 19 december 1934 in het Nederlandse Alkmaar als Rudolf Wijbrand Kesselaar geboren. In 1960 nam hij voor Nederland deel aan het Eurovisie Songfestival. De nationale finale werd op dinsdag 9 februari gehouden in de televisiestudio's van de AVRO. Er waren in totaal acht liedjes die streden voor de overwinning en elk nummer werd door twee artiesten gezongen. De jury koos voor "Wat een geluk" en verkoos Rudi Carrell boven Annie Palmen. Deze laatste zou Nederland in 1963 vertegenwoordigen met "Een speeldoos". Rudi Carrell eindigde in de Britse hoofdstad Londen met het nummer op een twaalfde en voorlaatste plaats met twee puntjes. In 1965 belandde hij bij de Duitse televisie waar hij vooral furore maakte met zijn zaterdagavondshow 'Am laufenden Band'. Dat programma liep tussen 1974 en 1979. Ook maakte hij voor RTL de comedyshow '7 Tage - 7 Köpfe' waarvan de laatste aflevering op 30 december jongstleden werd uitgezonden. In de lente van vorig jaar werd Carrell getroffen door longkanker, sindsdien leefde hij teruggetrokken op zijn landgoed in Syke bij Bremen. (bron : Belga, eigen berichtgeving)

10-07-2006 om 10:05 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs