Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

04-10-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : Andy De Koker (25-plussers).

 Aanstaande woensdag, 08 oktober, start de eerste liveshow van de tweede reeks van 'X Factor'. In deze liedjeswedstrijd gaat men op zoek naar de opvolg(st)er(s) van Udo die eind 2005 de eerste reeks op zijn naam mocht schrijven. Ook ditmaal zijn er drie categorieën zijnde, de jongeren (16- tot 24-jarigen), de 25-plussers en tot slot de groepen. Net als tijdens de eerste reeks strijden er twaalf kandidaten, vier in elke reeks, voor dat felbegeerde platencontract.

Gisteren, vandaag en morgen stellen we de twaalf kandidaten wat uitgebreider voor. Gisteren startten we met de jongeren, vandaag komen de 25-plussers aan de beurt en morgen sluiten we af met de vier groepen.

 De vijfde kandidaat en meteen ook de eerste uit de groep van 25-plussers is Andy. Sommigen kennen hem misschien reeds onder zijn artiestennaam Andy Marvin. Treedt regelmatig op tijdens privéfeesten, in tavernes en op campings. Waagde onder meer zijn kans om ons land te vertegenwoordigen in 2006 maar wist niet door te stoten tot de nationale selectie. 

Naam : Andy De Koker.
Leeftijd : 31.
Woonplaats : Booischot.
Studies : garage, zang en bedrijfsbeheer.
Beroep : zanger.
Burgerlijke staat : samenwonend.
Passie : muziek.


Leuke weetjes :

Ik blink uit in : zingen, auto mechanica en spuiten van auto's.
Ik bak echt helemaal niets van : tuinieren.
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is : mezelf met een vet platencontract aan de top zien staan.
Wat ik nooit meer wil meemaken is : een rugoperatie.
Ik ben een ochtend/nachtmens : ik heb niet snel een humeur. Ik ben het beide, denk ik.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij : ergens te lande waar ik kan genieten van picknicken en wandelen.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik... : mijn zangcarrière een flinke boost geven en de mensen om me heen eens ferm verwennen.
Mijn levensmotto is... : pluk de dag tik een eitje.
Mezelf in 3 woorden : spontaan, lolbroek, doorzetter.

X Factor :

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma ? Met de hoop mijn solocarrière een level hoger te brengen.
Wat was je eerste reactie toen je vernam dat je mocht deelnemen aan de liveshows ? Jeehaa, ik krijg een kans om me te bewijzen als artiest !! Ik kon het echt niet geloven !!
Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur ? Ik heb me vooral voorgenomen het rustig en kalm aan te pakken en vooral mezelf te zijn ten allen tijde.
Met welke ingesteldheid ben je naar de audities getrokken ? Ik wil dit zeer graag winnen !!!!
Wie is je coach ? Kris Wauters en Vincent Pierins.
Wat is het belangrijkste dat je tot nu toe hebt bijgeleerd ? Dat je alles uit de kast moet halen en flexibel moet zijn om je ding te kunnen doen.
Wat vind je zelf je sterkste punt als zanger/performer ? Dat ik mensen kan raken als ik mijn liedjes breng.
Wat is je favoriete muziekgenre ? (en waarom ?) Rock'n roll, ik vind dat enorm opzwepend en iedereen houdt ervan.
Wie is je favoriete artiest ? (en waarom ?) Ik hou van liedjes die me raken, dat kan van elke artiest zijn.
Welke cd zou je meenemen naar een onbewoond eiland ? Eentje van Marco Borsato.
  
'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm. (bron, logo en foto : vtm)

04-10-2008 om 00:21 geschreven door Redactie  


03-10-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 Op deze eerste vrijdag van de maand oktober krijg je weer een aflevering van onze rubriek 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden vinden bij ons zeker hun gading.

 Op zaterdag 06 en zondag 07 december eerstkomende wordt in Kortrijk Xpo de allereerste 'Nacht van de Schlagers' georganiseerd. Topact tijdens dat eerste weekend van de laatste maand van het jaar zijn niemand minder dan Nicole en Hugo (ESF 1971-1973, Eurosong 2004). Naast het duo staan onder meer ook Eddy Wally, Laura Lynn, Willy Sommers, Corry Konings, Christoff (Eurosong 1993-2002) en zijn zus Lindsay op het podium.

De organisatie heeft intussen al twaalf namen vastgelegd en er is nog plaats voor een special guest. De hele show wordt aan elkaar gepraat door Jacky Lafon (Eurosong 1981, Palmarès 1982) en na afloop verzorgt Sven Ornelis (Q-Music) een afterparty.

Op zaterdag 06 december start men om 20.00 (deuren gaan open om 18.00) en het einde van de show is voorzien omstreeks 23.30. Op zondagmiddag 07 december start men om 16.00 (deuren gaan open om 14.00) en het is voorzien omstreeks 19.30. Telkens is een pauze voorzien van 40 à 45 minuten.

Tickets voor één van beide optredens kunnen nu reeds aangekocht worden en dit via Ticket4U of telefonisch via 011 82 16 61, meer informatie krijg je ook op de website van het festival.

 Op uitzondering van 'vtm Live 2008' eind augustus, waar ze insprongen voor een zieke Marco Borsato, moesten we afgelopen zomer Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) missen op de Vlaamse podia. De broertjes Koen en Kris Wauters werken in alle stilte aan een nieuw album en later dit najaar beginnen ze met de voorbereidingen van hun concertreeks 'Clouseau Crescendo' die vanaf vrijdag 05 december van start zal gaan.

Ook de overgang van 2008 naar 2009 kunnen de fans dit jaar met hun favoriete groep meemaken want op woensdag 31 december gaat het 'Clouseau Party Concert' door. Net als de concertreeks 'Clouseau Crescendo' vindt dit optreden plaats in het Antwerpse Sportpaleis. Drie uur lang, van 22.30 tot 01.30, wisselen ze op het Sportpaleispodium de allergrootste hits van Clouseau af met zinderende partycovers. Tussendoor nodigen ze ook verschillende muzikale gasten uit om mee te vieren. Vlak vóór middernacht wordt afgeteld naar het nieuwe jaar 2009, dat uiteraard met geluksbubbels en vuurwerk zal worden ingezet. Alle aanwezigen krijgen gratis een parelend en sprankelend drankje aangeboden. Van 01.30 tot 07.00 gaat het uitbundige nieuwjaarsfeest verder met een partyset door top-dj's. Wie dat wil, kan de avond beginnen met een viparrangement met uitgebreid Silvesterdiner in het Hospitality Center van het Sportpaleis.

 Met 'Clouseau Crescendo' én 'Clouseau – Party Concert' wordt december meer dan ooit de Clouseaumaand ! Wie met Koen en Kris en hun vele gasten het nieuwe jaar wil inzetten, bestelt nu ook al kaartjes voor het spetterende Party Concert. Die kosten 26,00 - 28,00 - 34,00 - 39,00 en 44,00 €, inclusief nieuwjaarsbubbels.

Tickets kunnen dus nog steeds worden aangeschaft. Telefonisch kan dat via 070 34 53 45 (vanuit Nederland : 0900 45 000 45). Ook online kan je je ticekts bestellen en dat kan via de websites van het Sportpaleis en via Tele Ticket Service. Voor het viparrangement met Silvesterdiner kan je telefonisch bestellen via : PSE-Belgium 03 400 40 40 (PSE-Belgium) of online (klik hier).

 'Lord of the Dance' komt volgend voorjaar voor vijf voorstellingen naar ons land. Danser, performer, muzikant. Voor vele miljoenen fans in alle uithoeken van de wereld wordt Michael Flatley gezien als een genie van zijn kunst. Hij mag verantwoordelijk genoemd worden om het magische van de Ierse volksdans naar een internationaal niveau verheven te hebben. Samen met de precisie van de choreografie komt een intimiderend set design en de visuele coplexiteit van de dansen het geheel vervolledigen. Laat u betoveren door de magie van Michael Flatley's 'Lord of the Dance'.

Songfestivalliefhebbers kennen Flatley van het Eurovisie Songfestival in de Ierse hoofdstad Dublin in 1994 toen hij samen met danseres Jean Butler schitterde tijdens de intervalact van 'Riverdance'. Later startte hij met 'Lord of the Dance'.

We zetten alles netjes op een rijtje :

* donderdag 05 maart 2009 : Stadsschouwburg - Antwerpen (20.00).
* vrijdag 06 maart 2009 : Stadsschouwburg - Antwerpen (20.00).
* zondag 08 maart 2009 : Grenslandhallen - Hasselt (20.00).
* donderdag 12 maart 2009 : Capitole - Gent (20.00).
* vrijdag 13 maart 2009 : Capitole - Gent (20.00).

Kaartjes voor één van de voorstellingen kunnen nu reeds worden aangekocht en dat kan meteen via de website van Sherpa. Alle voorstellingen starten om 20.00 en kaartjes kosten tussen 59,00 en 74,00 €.

03-10-2008 om 23:55 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : ultratop week 40 - 04 oktober 2008.

Ultratop Lasgo, met de nieuwe zangeres Jelle, zakt van een elfde naar een vijftiende plaats deze week. Wim Soutaer, wiens nieuwe album "Dichterbij" vier plaatsen verlies boekt, is met "Heel de zomer lang" uit het overzicht verdwenen. Christoff daalt met zijn jongste single "Zeven zonden" naar een achtenveertigste plaats en het gelijknamige album daalt van een dertiende naar een vijftiende plaats. Natalia boekt met "Drop a little" vijf plaatsen verlies en klokt nu af op vijfentwintig. Haar album "Everything & more", dat onlangs opnieuw werd uitgebracht, is deze week niet meer terug te vinden. Kate Ryan stijgt met haar nieuwe single, "I surrender", naar een zevenentwintigste plaats. Oliver, die met "Shut up" ons land mag gaan vertegenwoordigen tijdens het Junior Eurovisie Songfestival, komt meteen de tipparade binnen op een derde plaats. De single komt pas op maandag 13 oktober in de winkels maar via de downloads kan hij al goede cijfers voorleggen. Het album "ABBA Gold - Greatest hits" daalt deze week in Vlaanderen naar tweeëndertig en in Wallonië staat het op een drieënveertigste plaats. Sinds vorige maand is 'Mamma Mia!' in de filmzalen te bekijken en de soundtrack van de film, naar de gelijknamige musical, is ook in ons land een hit, getuige daarvan een achtste plaats in Vlaanderen als in Wallonië. 'Eurosong'presentator Bart Peeters moet met "De hemel in het klad" ook deze week opnieuw wat terrein prijsgeven en staat nu op vijf maar zijn nieuwe single mogen we begroeten in de tipparade. Tot slot geven we nog mee dat het album "Junior Eurosong 2008" op een zevende plaats is terug te vinden, dat is meteen één plaatsje lager in vergelijking met vorige week.

VLAANDEREN


Ultratop 50 singles :

15. (11) "Out of my mind" - Lasgo (5 weken).
22. (18) "Take my love (Regi remix)" - Good Shape (4 weken).
23. (22) "Race" - Milk Inc. (3 weken)(met Regi Penxten, componist "My music' - Eurosong 2008).
25. (20) "Drop a little" - Natalia (13 weken)(Eurosong 2004).
27. (32) "I surrender" - Kate Ryan (3 weken)(ESF 2006).
34. (33) "Night & day" - Regi & Tom Helsen (16 weken).
48. (44) "Zeven zonden" - Christoff (14 weken)(Eurosong 1993-2002).

Verdwenen : "Heel de zomer lang" - Wim Soutaer (coach 'Junior Eurosong 2008') feat. Willy S. (6 weken) en "Forever" - Milk Inc. (15 weken)(met Regi Penxten, componist "My music' - Eurosong 2008).

Ultratip 30 singles :

03. (NW) "Shut up" - Oliver (JESF 2008).
23. (NW) "(Zo van die) Zomerdagen" - Bart Peeters (presentator 'Eurosong').

Ultratop 50 albums :

05. (04) "De hemel in het klad" - Bart Peeters (4 weken)(presentator 'Eurosong').
07. (06) "Junior Eurosong 2008" - Diversen (4 weken).
08. (05) "Mamma Mia!" - Soundtrack (4 weken).
10. (12) "Forever" - Milk Inc. (15 weken)(met Regi Penxten, componist "My music' - Eurosong 2008).
15. (13) "Zeven zonden" - Christoff (12 weken)(Eurosong 1993-2002).
16. (31) "Black symphony" - Within Temptation & The Metropole Orchestra (intervalact 1e HF ESF 2008)(2 weken).
25. (21) "Dichterbij" - Wim Soutaer (3 weken)(coach 'Junior Eurosong 2008').
26. (16) "Het beste van Bart Kaëll - 25 jaar hits" - Bart Kaëll (6 weken)(Eurosong 1983-1987).
28. (NW) "Paper plane" - Scala & Kolacny Brothers (met Stijn Kolacny, lid vakjury 'Junior Eurosong 2007-2008').
32. (23) "ABBA Gold - Greatest hits" - ABBA (43 weken)(MF 1973, ESF 1974).
39. (25) "Evolution" - Brahim (8 weken)(Eurosong 2006-2008).
43. (33) "REGIstrated" - Regi (35 weken).
48. (44) "Rendez-vous - 25 unieke covers uit 25 jaar Studio Brussel" - Various Artists (met onder meer Rendez-vous, ESF 1983)(15 weken).

Verdwenen : "Everything & more" - Natalia (55 weken)(Eurosong 2004).

Ultratop 10 DVD :

02. (07) "Black symphony" - Within Temptation & The Metropole Orchestra (intervalact 1e HF ESF 2008)(2 weken).
05. (03) "Samen met Dré - Live in Concert" - Diverse artiesten (3 weken).
06. (02) "Karaoké" - K3 (14 weken)(Eurosong 1999).

WALLONIE

Ultratip 30 singles :

14. (20) "Out of my mind" - Lasgo (3 weken).

Verdwenen : "Dance all night" - Brahim (3 weken)(Eurosong 2006-2008).

Ultratop 50 albums :

08. (12) "Mamma Mia!" - Soundtrack (4 weken).
24. (38) "Black symphony" - Within Temptation & The Metropole Orchestra (intervalact 1e HF ESF 2008)(2 weken).
43. (21) "ABBA Gold - Greatest hits" - ABBA (52 weken)(MF 1973, ESF 1974).

Ultratop 10 DVD :

08. (09) "Black symphony" - Within Temptation & The Metropole Orchestra (intervalact 1e HF ESF 2008)(2 weken).

Verdwenen : "Live in Vegas - A new day" - Céline Dion (41 weken)(ESF 1988).

(bron : Ultratop)

03-10-2008 om 16:22 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : één straat levert twee finalisten 'X Factor'.

 Aanstaande woensdag, 08 oktober, start de eerste liveshow van de tweede reeks van 'X Factor'. In deze liedjeswedstrijd gaat men op zoek naar de opvolg(st)er(s) van Udo die eind 2005 de eerste reeks op zijn naam mocht schrijven. Ook ditmaal zijn er drie categorieën zijnde, de jongeren (16- tot 24-jarigen), de 25-plussers en tot slot de groepen. Net als tijdens de eerste reeks strijden er twaalf kandidaten, vier in elke reeks, voor dat felbegeerde platencontract.

 En er zit muziek in de Grotesteenweg in Berchem : de straat levert twee finalisten voor de talentenjacht 'X Factor'.
Toch kenden Stefanie Schaekers (16) en Karim Lequenne (17) elkaar niet. "Ik heb Karim op de audities nooit gezien," zegt Stefanie vandaag in Het Nieuwsblad. "Ik kom wel uit Berchem, maar heb auditie gedaan in Hasselt. We beseften pas later dat we in dezelfde straat wonen."

 Stefanie en Karim behoren tot de jongste deelnemers. Omdat ze nog naar school gaan, mogen ze altijd iets vroeger naar de opnames komen. Karim heeft geen ervaring met talentenjachten, Stefanie wel. "Ik heb al meegedaan aan audities van Topradio en Studio 100. Ik heb in de musicals 'Doornroosje' en 'The Sound of Music' gespeeld en in de kinderkoren van Helmut Lotti en Will Tura gezongen."

'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm.
(logo en foto's : vtm)

03-10-2008 om 15:32 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : Stefanie Schaekers (16- tot 24-jarigen).

 Aanstaande woensdag, 08 oktober, start de eerste liveshow van de tweede reeks van 'X Factor'. In deze liedjeswedstrijd gaat men op zoek naar de opvolg(st)er(s) van Udo die eind 2005 de eerste reeks op zijn naam mocht schrijven. Ook ditmaal zijn er drie categorieën zijnde, de jongeren (16- tot 24-jarigen), de 25-plussers en tot slot de groepen. Net als tijdens de eerste reeks strijden er twaalf kandidaten, vier in elke reeks, voor dat felbegeerde platencontract.

Vandaag en de komende twee dagen stellen we de twaalf kandidaten wat uitgebreider voor. We starten vandaag met de jongeren, morgen komen de 25-plussers aan de beurt en zondag sluiten we af met de vier groepen.

 De vierde kandidaat en meteen ook de laatste uit de groep van de jongeren (16- tot 25-jarigen) is Stefanie. Heeft al heelwat ervaring : speelde in de musicals 'Doornroosje' en 'The Sound of Music' en zong al in het koor van Helmut Lotti, Will Tura en K3 (Eurosong 1999). Woont in dezelfde straat als Karim Lequenne, de Grotesteenweg in Berchem (Antwerpen), maar kenden elkaar niet. 

Naam : Stefanie Schaekers.
Geboortedatum : 7 november 1991.
Woonplaats : Berchem-Antwerpen.
Studies : menswetenschappen.
Beroep : studente.
Burgerlijke staat : single.
Passie : muziek.


Leuke weetjes :

Ik blink uit in : lachen, goed luisteren en praten.
Ik bak echt helemaal niets van : liegen, mijn stiptheid is soms ook een zwak punt.
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is : Dat mama en papa mij het 
Sportpaleis zien plat spelen.
Wat ik nooit meer wil meemaken is : mijn pap op de operatietafel.
Ik ben een ochtend/nachtmens : kan tegen allebei goed, heb niet echt een ochtendhumeur.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij : in de studio, uit met vrienden.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik... : veel reizen.
Mijn levensmotto is... : geniet van elke dag en wees goed voor jezelf en anderen.
Mezelf in 3 woorden : filosoferende, zingende tetterkous.

X Factor :

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma ? Omdat je soms je kans moet wagen en voor iets moet gaan. Vechten en proberen om te geraken waar je wil. Ik hoop dat ik een bijdrage zal kunnen leveren aan de muziekwereld.
Wat was je eerste reactie toen je vernam dat je mocht deelnemen aan de liveshows ? Geweldig !
Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur ? Mezelf openstellen voor nieuwe dingen een intensief bezig zijn met muziek.
Met welke ingesteldheid ben je naar de audities getrokken ? Open minded, nieuwsgierig en optimistisch.
Wie is je coach ? Maurice Engelen en Noi Pakon.
Wat is het belangrijkste dat je tot nu toe hebt bijgeleerd ? Blijf jezelf, geniet ervan en wees nuchter.
Wat vind je zelf je sterkste punt als zanger/performer ? Spontaniteit, mijn zin in muziek.
Wat is je favoriete muziekgenre ? (en waarom ?) Een combi van soul, jazz, r&b : veel ritme en gevoel.
Wie is je favoriete artiest ? Leona Lewis en Christina Aguilera.
W
elke cd zou je meenemen naar een onbewoond eiland ? Een zelf samengestelde cd.
  
'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm. (bron, logo en foto : vtm)

03-10-2008 om 15:27 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : Karim Lequenne (16- tot 24-jarigen).

 Aanstaande woensdag, 08 oktober, start de eerste liveshow van de tweede reeks van 'X Factor'. In deze liedjeswedstrijd gaat men op zoek naar de opvolg(st)er(s) van Udo die eind 2005 de eerste reeks op zijn naam mocht schrijven. Ook ditmaal zijn er drie categorieën zijnde, de jongeren (16- tot 24-jarigen), de 25-plussers en tot slot de groepen. Net als tijdens de eerste reeks strijden er twaalf kandidaten, vier in elke reeks, voor dat felbegeerde platencontract.

Vandaag en de komende twee dagen stellen we de twaalf kandidaten wat uitgebreider voor. We starten vandaag met de jongeren, morgen komen de 25-plussers aan de beurt en zondag sluiten we af met de vier groepen.

 De derde kandidaat is Karim. Klauterde al een paar keer op een podium maar nam nog nooit deel aan talentenjachten.

Naam : Karim Lequenne.
Leeftijd : 17.
Woonplaats : Antwerpen.
Studies : economie-talen.
Beroep : student.
Burgerlijke staat : -.
Passie : zingen.


Leuke weetjes :

Ik blink uit in : Zingen.
Ik bak echt helemaal niets van : schaken.
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is : een concert van mezelf.
Wat ik nooit meer wil meemaken is : Ik heb nog geen drama's meegemaakt (hout vasthouden).
Ik ben een ochtend/nachtmens : ochtendmens.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij : in de bioscoop, thuis of in de stad samen met vrienden.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik... : mezelf verwennen en dan veel doen aan liefdadigheid.
Mijn levensmotto is... : "If you can dream it, you can do it".
Mezelf in 3 woorden : vrolijk, geconcentreerd en optimistisch.

X Factor :

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma ? Omdat ik van zingen mijn leven wil maken.
Wat was je eerste reactie toen je vernam dat je mocht deelnemen aan de liveshows ? Verrast.
Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur ? Veel nagedacht.
Met welke ingesteldheid ben je naar de audities getrokken ? "Just do it".
Wie zijn je coaches ? Maurice Engelen en Noi Pakon.
Wat is het belangrijkste dat je tot nu toe hebt bijgeleerd ? Als je denkt dat je er bent, ben je al achteruit aan het bollen.
Wat vind je zelf je sterkste punt als zanger/performer ? Ik doe gewoon mijn ding.
Wat is je favoriete muziekgenre ? (en waarom ?) Rnb, Pop, Soul, Funk.
W
ie is je favoriete artiest ? (en waarom ?) Madonna. Ik bewonder haar vooral omdat ze zo creatief omspringt met haar muziek en alles wat er rond hangt. Ik denk dat iedereen wel iets van Madonna kan appreciëren.
Welke cd zou je meenemen naar een onbewoond eiland ? Ik zou mijn IPod meenemen.

'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm.
(bron, logo en foto : vtm)

03-10-2008 om 15:26 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : Tom Eeckhout (16- tot 24-jarigen).

 Aanstaande woensdag, 08 oktober, start de eerste liveshow van de tweede reeks van 'X Factor'. In deze liedjeswedstrijd gaat men op zoek naar de opvolg(st)er(s) van Udo die eind 2005 de eerste reeks op zijn naam mocht schrijven. Ook ditmaal zijn er drie categorieën zijnde, de jongeren (16- tot 24-jarigen), de 25-plussers en tot slot de groepen. Net als tijdens de eerste reeks strijden er twaalf kandidaten, vier in elke reeks, voor dat felbegeerde platencontract.

Vandaag en de komende twee dagen stellen we de twaalf kandidaten wat uitgebreider voor. We starten vandaag met de jongeren, morgen komen de 25-plussers aan de beurt en zondag sluiten we af met de vier groepen.

 De tweede kandidaat is Tom. Nam eerder al deel aan 'Idool 2007' en heeft al enkele optredens op zijn palmares staan met The Dice, de band waarin hij gitaar speelt en de zang voor zijn rekening neemt. Meer over deze groep kan je op hun MySpace terugvinden.

Naam : Tom Eeckhout.
Leeftijd : 18.
Woonplaats : Eeklo.
Studies : verzorging.
Beroep : student.
Burgerlijke staat : vrijgezel.
Passie : muziek.


Leuke weetjes :

Ik blink uit in : luisteren/muziek maken.
Ik bak echt helemaal niets van : nagels in een muur of hout slaan (onhandig!!).
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is : mensen leren kennen uit de muziekindustrie.
Wat ik nooit meer wil meemaken is : /.
Ik ben een ochtend/nachtmens : Ik ben het allebei, soms wisselt dat eens.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij : op mijn kamer met mijn gitaar of op stap met vrienden.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik... : geen zotte dingen doen en geld investeren in mijn muziek. (Ma toch eerst eens goed feesten om mijn winst van de lotto te vieren).
Mijn levensmotto is... : beter een gat in u broek, dan een broek in u gat !
Mezelf in 3 woorden : ambitieus, realistisch, humoristisch.

X Factor :

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma ? Een toekomst in de muziekwereld is mijn droom... .
Wat was je eerste reactie toen je vernam dat je mocht deelnemen aan de liveshows ? Ik besefte het nog niet goed en ik geloofde het eerst niet... maar vooral euforie ! Al uitte ik dat niet uitbundig.
Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur ? Veel gezongen, zoals ik al jaren doe.
Met welke ingesteldheid ben je naar de audities getrokken ? Ik droom al lang van een toekomst in de muziekwereld. Maar ik wist niet hoe goed ik was. Ik wist wel dat ik juist zong maar ik wou weten of ik meer was dan "alleen maar goed".
Wie is je coach ? Maurice Engelen en Noi Pakon.
Wat is het belangrijkste dat je tot nu toe hebt bijgeleerd ? Meer in de camera kijken, meer expressie.
Wat vind je zelf je sterkste punt als zanger/performer ? Ik zing er 'zelden' een halve toon naast. Ik zing niks volledig na, ik maak er altijd mijn versie van.
Wat is je favoriete muziekgenre ? (en waarom ?) Rock/Alternative => De gitaren, gitaarsolo's, muziek die goed in elkaar steekt.
Wie is je favoriete artiest ? (en waarom ?) Matthew Bellamy (zanger van Muse) => Hij gebruikt zijn stem ook als instrument.
Welke cd zou je meenemen naar een onbewoond eiland ? De meest foute cd 'ever' ! Om verveling te doorbreken !

'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm.
(bron, logo en foto : vtm)

03-10-2008 om 15:25 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : Rodwan Belkaïd (16- tot 24-jarigen).

 Aanstaande woensdag, 08 oktober, start de eerste liveshow van de tweede reeks van 'X Factor'. In deze liedjeswedstrijd gaat men op zoek naar de opvolg(st)er(s) van Udo die eind 2005 de eerste reeks op zijn naam mocht schrijven. Ook ditmaal zijn er drie categorieën zijnde, de jongeren (16- tot 24-jarigen), de 25-plussers en tot slot de groepen. Net als tijdens de eerste reeks strijden er twaalf kandidaten, vier in elke reeks, voor dat felbegeerde platencontract.

Vandaag en de komende twee dagen stellen we de twaalf kandidaten wat uitgebreider voor. We starten vandaag met de jongeren, morgen komen de 25-plussers aan de beurt en zondag sluiten we af met de vier groepen.

 De eerste kandidaat is Rodwan. Werkzoekende met moeilijke jeugd achter de rug, maar nu meer dan tijd zat om op te treden tijdens fuiven en in discotheken.

Naam : Belkaïd Rodwan.
Leeftijd : 24 (°16/12/1983).
Woonplaats : Bilzen.
Studies : schoolverlater.
Beroep : ober.
Burgerlijke staat : ongehuwd.
Passie : muziek.


Leuke weetjes :

Ik blink uit in : zingen.
Ik bak echt helemaal niets van : acteren.
Wat ik zeker nog zou willen meemaken is : in het buitenland optreden.
Wat ik nooit meer wil meemaken is : werkloos zijn.
Ik ben een ochtend/nachtmens : allebei een beetje, dat wisselt af.
Als ik enkele weken vrijaf heb dan vind je mij : Marokko, Spanje of Bilzen.
Als ik de lotto zou winnen dan zou ik... : kijken hoeveel ik gewonnen heb.
Mijn levensmotto is... : leven en laten leven.
Mezelf in 3 woorden : traditiegetrouw, sociaal en passievol.


X Factor :

Waarom heb je deelgenomen aan dit programma ? Om mezelf op de proef te stellen.
Wat was je eerste reactie toen je vernam dat je mocht deelnemen aan de liveshows ? Geluk en opluchting.
Hoe heb je je voorbereid op dit avontuur ? Zingen, zingen en zingen.
Met welke ingesteldheid ben je naar de audities getrokken ? We shall see.
Wie is je coach ? Maurice Engelen en Noi Pakon.
Wat is het belangrijkste dat je tot nu toe hebt bijgeleerd ? Dat ik mijn lichaamstaal moet leren beheersen.
Wat vind je zelf je sterkste punt als zanger/performer ? Don't know.
Wat is je favoriete muziekgenre ? (en waarom ?) R & B omdat het goed gezongen is, je kan er goed op dansen... .
Wie is je favoriete artiest ? BBD omdat ze elk liedje anders brengen. En hun niveau was hoog voor een groep begin de jaren '90.
Welke cd zou je meenemen naar een onbewoond eiland ? Best of r&b all times.

  
'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm. (bron, logo en foto : vtm)

03-10-2008 om 15:24 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.X Factor 2008 : voorstelling van de twaalf deelnemers aan de liveshows.

 Gisterenavond, tijdens de achtste aflevering van 'X Factor',  raakte bekend welke twaalf kandidaten vanaf aanstaande woensdag, 08 oktober, gaan strijden om de overwinning in de tweede reeks van deze liedjeswedstrijd.

* de jongeren (16- tot 25-jarigen) (coach Maurice Engelen) :

- Rodwan Belkaïd (Bilzen).
- Tom Eeckhout (Eeklo).
- Karim Lequenne (Berchem).
- Stefanie Schaekers (Berchem-Antwerpen).

* de 25-plussers (coach Kris Wauters) :

- Jurgen Dejaegher (Winksele-Herent).
- Andy De Koker (Booischot).
- Dirk De Smet (Brecht).
- Elien Roosen (Overijse).

* de groepen (coach Do) :

- Furia : bestaande uit Anke Van Krunkelsven (pendelt tussen Balen en Koersel), Charlotte aka 'Charly' (Brugge), Charlotte Dermul (Brugge), Leila Minten (Meerbeek) en Mandy Nijssen (Eigenbilzen).
- Ladies First : bestaande uit Liesbet Hermans (Lebbeke), Martine Max (Grote-Spouwen), Mieke Van den Broeck (Brugge) en Wendy Gillisjans (Ternat).
- Lester (Senior) en Abdou (El Haouari Abdelhakim) (Antwerpen/Borgerhout).
- MG zijnde Matthieu & Guillaume Engels (Antwerpen).

Vandaag en de komende twee dagen stellen we de twaalf kandidaten wat uitgebreider voor. We starten vandaag met de jongeren, morgen komen de 25-plussers aan de beurt en zondag sluiten we af met de vier groepen.

'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm.
(bron en logo : vtm)

03-10-2008 om 12:29 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 26 september 2008 : E.MD. neemt de fakkel van Lena en Orup over.

 Het bleef een tijdje stil rond Lena Philipsson maar daar is sinds vorige week verandering in gekomen.  Samen met Orup (Thomas Eriksson) kwam ze meteen de hitparade binnen op de eerste plaats maar deze week moet ze die al laten aan de drie kerels van E.M.D. (met Danny Saucedo, EDF 2008). Orup is ook de man achter "Det gör ont/It hurts", het nummer waarmee ze in 2004 voor Zweden een vijfde plaats behaalde tijdens het Eurovisie Songfestival. Voor E.M.D. is het meteen de derde single op rij die de eerste plaats van de Zweedse hitparade haalt. Onze Kate Ryan boekt met haar vorige single "Ella, elle l'a" opnieuw een paar plaatsen verlies en dit na bijna zes maanden notering. Het liedje van Maria Haukaas Storeng is na achttien weken notering uitgezongen. In de albumhitlijst daalt het jongste album van Christer Sjögren van een tweede naar een vierde plaats, zijn vorige album, "Jubileum 40 år med Christer Sjögren", boekt na een half jaar notering weer heelwat plaatsen winst. "ABBA Gold - Greatest hits", van ABBA stijgt elf plaatsen en staat op zevenentwintig. Het album, voor het eerst uitgebracht in 1992, kent in heelwat Europese landen opnieuw succes dankzij de verfilming van de musical 'Mamma Mia!'.

SINGLES TOP 60 :


01. (04) "Alone" - E.M.D. (5 weken)(met Danny Saucedo, EDF 2008).
03. (01) "Nu närr du gått" - Lena (2 weken)(MF 1986-1987-1988, ESF 2004, presentatrice MF 2000-2003-2006) + Orup.
22. (20) "Take my body close" - Velvet (5 weken)(MF 2006-2008).
40. (31) "Ella, elle l'a" - Kate Ryan (22 weken)(ESF 2006).
59. (59) "Jennie let me love you" - E.M.D. (24 weken)(met Danny Saucedo, EDF 2008).

Verdwenen : "Call me" - Deejay Jay feat. Pandora (MF 2003-2004)(8 weken), "Raise the banner" - The Poodles (7 weken)(MF 2006-2008), "Hold on be strong" - Maria Haukaas Storeng (18 weken)(ESF 2008) en "Hur svårt kan det va" - Linda Bengtzing (13 weken)(MF 2005-2006-2008).

ALBUMS TOP 60 :



04. (02) "Mitt sköna sextiotal" - Christer Sjögren (2 weken)(MF 2008).
15. (30) "A state of mind" - E.M.D. (20 weken)(met Danny Saucedo, EDF 2008).
19. (37) "Jubileum 40 år med Christer Sjögren" - Christer Sjögren (26 weken)(MF 2008).
25. (51) "10 år en snäll mans bekännelser" - Patrik Isaksson (13 weken)(MF 2006-2008).
27. (38) "ABBA Gold - Greatest hits" - ABBA (85 weken)(MF 1973, ESF 1974).
39. (RE) "Djävull eller gud" - Nordman (27 weken)(MF 2005-2008).

Verdwenen : "BAO 3" - Benny Anderssons Orkester (31 weken).

DVD TOP 20 :

01. (NW) "Black symphony" - Within Temptation & The Metropole Orchestra (intervalact 1e HF ESF 2008).
10. (RE) "Cornelis" - Cornelis Vreeswijk (13 weken)(MF 1972).

Verdwenen : "Ledin - just då!" - Tomas Ledin (MF 1972-1977-1978-1979, ESF 1980) en "Nu ska vi sjunga! - vol. 2" - Karaoke (met diverse ESF- en MF-bijdragen)(1 week).



(bron : Hitlistan, Swedish charts)

03-10-2008 om 11:37 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : vtm viert kerst in Blankenberge.

 Tussen donderdag 18 en zondag 28 december eerstkomende vestigt de commerciële zender vtm zich in Blankenberge in een kersthuis.

Het huis wordt ter plaatse opgebouwd en zal dienen voor signeersessies van bekende televisiegezichten.
De kerstparade met de vtm-vedetten zelf keert ook terug naar Blankenberge, op zaterdag 27 december vanaf 17.00. Dan zijn er sprookjesstoeten en praalwagens met meer dan honderd figuranten. De dag erna (zondag 28 december) trekt het bonte vtm-spektakel naar Genk. (bron en logo : vtm)

03-10-2008 om 11:10 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Justine Pelmelay ambassadrice voor Cystic Fibrosis.

 Justine Pelmelay (ESF 1988-1989, NSF 2005) wordt ambassadrice voor de Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting (NCFS). Dat heeft de organisatie gisteren bekendgemaakt. De zangeres wordt maandag officieel benoemd tijdens een lunch in het Palace Hotel in Noordwijk.

Pelmelay, die Nederland in 1989 vertegenwoordigde op het Eurovisie Songfestival met "Blijf zoals je bent", is betrokken geraakt bij de Cystic Fibrosis Stichting omdat een tijdlang werd gedacht dat haar nu 15-jarige zoon Quincy de levensbedreigende taaislijmziekte had. Inmiddels is de jongen echter weer helemaal gezond verklaard.

Op maandag 17 november viert Pelmelay in hetzelfde Palace Hotel haar 25-jarig jubileum als zangeres en haar vijftigste verjaardag. Diverse artiesten, zoals The Tramps en de Marinierskapel, treden op tijdens dit evenement, dat wordt gepresenteerd door Ivo Niehe (presentator NSF 1983-1996, jurylid NSF 1982). Ook vindt er een veiling plaats, waar onder meer een 'diner in the sky' met Joop Braakhekke onder de hamer gaat. De opbrengst van de gala-avond komt volledig ten goede aan de NCFS.
(bron : Novum)

03-10-2008 om 10:37 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : 'Rooie Sien' wordt musical.

 Producenten Ruud de Graaf en Hans Cornelissen komen met een musical over 'Rooie Sien'. Dat is vanochtend bekendgemaakt. Het verhaal over de Rotterdamse prostituee Sien en haar gelijknamige dochter, is vooral bekend van de filmversie uit 1975, waarin Willeke Alberti (ESF 1994) in de rol van Sien junior het bekende nummer "Telkens weer" zong.

De musicalversie wordt niet op deze film gebaseerd maar op het oorspronkelijk toneelscript uit 1917 van Marius Spree. De productie, die wordt geregisseerd door Paul Ewijk en gechoreografeerd door Barrie Stevens, wordt in het theaterseizoen 2010/2011 op de planken verwacht.

 Ruud Bos, die verantwoordelijk was voor de compositie van "Telkens weer" uit de film, heeft toegezegd de muziek voor de musical te schrijven. Het script komt van de hand van regisseur Ewijk en Frans Mulder. Wie de hoofdrollen gaan spelen in de musical is nog niet bekend. (
bron : Novum)

03-10-2008 om 10:18 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : groen licht voor tweede reeks 'Alles Moet Weg'.

 Afgelopen voorjaar presenteerde Koen Wauters (Eurosong 1989, ESF 1991) in totaal zes afleveringen van het nieuwe 'feel good'-programma 'Alles Moet Weg'. Na afloop van die eerste reeks doken er al berichten op dat er een tweede reeks zou volgen en volgens Het Laatste Nieuws werd hiervoor gisteren het licht op groen gezet.

Wanneer die nieuwe reeks op het scherm gaat komen is nog niet bekend maar het worden alvast drukke tijden voor zowel Koen als zijn broer Kris.

Aanstaande dinsdag start Koen met de presentatie van het nieuwe programma 'Moeders & Dochters' (vtm) en vanaf woensdag barst voor Kris in 'X Factor' de strijd echt los wanneer de eerste liveshow van start gaat.

Ook op muzikaal vlak staat er het één en het ander te gebeuren. Zo komt er een nieuwe single van Clouseau en zingen ze in de maand december de pannen van het dak in het Antwerpse Sportpaleis

Volgend voorjaar komt er een nieuw album en een daaraan gekoppelde tournee.
(bron : Het Laatste Nieuws ; logo : vtm)

03-10-2008 om 09:53 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Peter live' : eerste aflevering met Helmut Lotti, Milow, Kate Ryan, Katie Melua en Gotye.

 Vanavond gaat 'Peter live', de lang verwachte muziektalkshow van showbeest Peter Van de Veire, van start op Eén.

Van de Veire haalt voor zijn eerste 'Peter live' alvast schoon volk naar zijn studio. Helmut Lotti, Milow, Gotye, Kate Ryan (ESF 2006) en internationale, upcoming star Katie Melua. Ze praten met Peter en zingen natuurlijk ook, onder begeleiding van Miguel Wiels en zijn Live Band.

* Helmut Lotti stond de afgelopen weken vaak in de kijker met zijn steun aan het UNICEF-project om vier miljoen baby's te redden, maar de man heeft nog een leven naast UNICEF ook. Lotti heeft de wereld van de swing ontdekt en in 'Peter live' komt hij toelichten hoe dat precies in zijn werk ging.

* Aan de bar van Peter Van de Veire schuift Belgische Australiër Gotye mee aan. Gotwie ? horen we u denken, maar down under is de in België geboren singer-songwriter al goed voor meer dan 25.000 verkochte platen. Traag maar zeker veroverde Gotye – né Wouter De Backer – de Australische hitlijsten en in zijn geboorteland is hij binnenkort iets gelijkaardigs van plan. De onweerstaanbare single "Learnalilgivinanlovin" doet ongetwijfeld een belletje rinkelen.

* De derde gast is Milow, de Leuvense singer-songwriter die momenteel hoge ogen gooit met zijn originele bewerking van "Ayo technology". Het nummer, een cover van een single van 50 Cent, Justin Timberlake en Timbaland, is stevig op weg om een hit te worden. Vooraleer Milow in Nederland het mooie weer gaat maken, mag hij in 'Peter live' nog eerst het beste van zichzelf komen geven.

* Na al dat mannelijk muzikaal geweld verwelkomt 'Peter live' ook enkele straffe vrouwelijke artiesten. Kempense nachtegaal Kate Ryan (ESF 2006) vliegt momenteel in een rotvaart door Europa, maar voor 'Peter live' nestelt ze zich graag even in de zetel van Peter Van de Veire. Haar cover "Ella, elle l'a" deed het deze zomer uitstekend in de Europese hitlijsten en met "I surrender" lijkt de opvolging verzekerd.

* En met Katie Melua mag Peter Van de Veire een internationale artieste van formaat verwelkomen. De in Georgië opgegroeide Katie Melua baande zich sinds haar single "Nine million bicycles" een weg naar de absolute top van de Europese hitparades. In 2006 werden wereldwijd drie miljoen exemplaren van haar tweede album "Piece by piece" verkocht, zodat Melua de best verkopende Europese artiest ter wereld werd. En ook haar jongste worp "Pictures" is veelbelovend.

 Peter Van de Veires muzikale gasten worden op het podium begeleid door de uitstekende Peter live-band. Benieuwd of Peter Van de Veire zich staande houdt bij het horen en zien van zoveel schoons !

Wie dat wil kan één van de volgende weken live aanwezig zijn tijdens de uitzending. Goud, wierook en mirre mag je thuislaten, en zolang je onwezenlijk enthousiast, bloedmooi én ouder dan zestien bent, ben je van harte welkom ! Hetzelfde geldt voor je vrienden en familie die aan dezelfde criteria beantwoorden.

Het gebeurt allemaal in Lint. Het publiek wordt verwacht om 19.00, het einde is voorzien om 22.00.
Peter bedankt iedereen op gepaste wijze. Of niet...

Kaarten kan je gratis bestellen via de website van Eén en dat kan meteen via deze link.
(bron en logo : Eén ; foto Katewebsite Kate Ryan)

03-10-2008 om 00:12 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Peter live' : vanavond gaat Peter Van de Veire van start met zijn nieuwe muziektalkshow.

 Vanavond gaat 'Peter live', de lang verwachte muziektalkshow van showbeest Peter Van de Veire, van start op Eén. Knallende verrassingen, humor en exclusieve optredens. Bij 'Peter live' is er slechts één zekerheid : na een uurtje live tv heb je de werkweek volledig afgeschud.

All round entertainer Peter Van de Veire kreeg vrij spel om zijn chaotische universum op Vlaanderen los te laten. Het resultaat is 'Peter live', de eerste muziektalkshow in Vlaanderen.
Alles staat in het teken van Peter's grote liefde : muziek. 'Peter live' rockt en rollt en swingt en soult met minstens vijf artiesten van allerlei slag. Uiteraard voelt Peter zijn gasten op zijn volledig eigen wijze aan de tand. Primeurs worden ontfutseld in intieme setting, lang uitgerekt of aan de toog.

Artiesten steken hun grootste successen in een nieuw kleedje. Een onverwachte gast staat plots aan de deur. Nieuwe muzikale huwelijken worden gesmeed.  Een international op doorreis zit aan de bar. Je ontdekt in primeur het puur talent van de next hot thing. En Peter onderwerpt zich zelfs aan een muzikaal experiment… Of niet ?

Geen live muziekprogramma zonder live band. En geen live band op tv zonder Miguel Wiels. De beeldbuismuzikant bij uitstek brengt Vlaanderens coolste live muzikanten mee. De Live band staat centraal in het programma en kan op elk ogenblik invallen.

Sit back, fasten your seatbelt en de rollercoaster katapulteert je regelrecht het weekend in.

 Presentator Peter Van de Veire :

Stofzuigers verkopen was niet echt zijn roeping. Na twee weken huis-aan-huis demonstraties had Peter Van de Veire niet één exemplaar verkocht. In de media kon hij meer zijn ei kwijt.
Zonder ooit een radiostudio te hebben gezien, mocht Peter meteen StuBru's heilige lijst 'De Afrekening' presenteren. De radiomicrobe zou hem ongeneeslijk besmetten. Met succes : hij werd tweemaal verkozen tot radiopersoonlijheid van het jaar en won verschillende pop-poll medailles.

Tussendoor maakte de auteur van de fuck-me-botjes zowat elke fuifzaal onveilig met zijn 'Love Show'. Per dj set verliest ex-keurturner Peter twee kilo zweet al springend, paaldansend en roeiend boven de hoofden van de uitzinnige massa.

Op tv haalde hij het scherm tot in Hongarije. Op onze nationale tv flaneerde hij met roze pluimen in zijn gat, sneed hij kinderheld Samson in tweeën en presenteerde hij in Mega Mindy plunje. Dit voor een mens die zichzelf privé redelijk normaal noemt. Met als enige ambitie pater worden.

Vorig jaar werd Van de Veire voor het eerst in volle prime time op Eén losgelaten tijdens 'De provincieshow'. En ook nu leidt Peter je gezwind het weekend in. Voor het eerst kan Van de Veire zijn ongebreidelde zelf zijn in een programma volledig op zijn lijf geschreven.

 Peter Live Band :

De piano van Miguel Wiels, het is haast een vast decor element. Peter stelde de pianovirtuoos ditmaal voor een mission impossible. De band moet zowel internationale grootheden als jonge talenten van bij ons begeleiden. Ze moet op elk ogenblik kunnen invallen. En oh ja, ook sexy looks waren een must.

Miguel verzamelde een bont allegaartje professionals van de hoogste plank. Deze ijzersterke bezetting improviseert samen de spetterende soundtrack voor Peter's universum.

* Miguel Wiels : bandleider, toetsen (°1972).

"Doe me zacht, doe me heet, doe me goed", fluisterde Miguel de meiden van Opium toe. Zijn nummers bezorgden de drie vampen goud. Jaja, ideale schoonzoon Miguel is niet vies van een triootje. Toen ene rosse, een blonde en een zwarte kwamen aankloppen, was het hek helemaal van de dam. Op de tonen van Miguel Wiels verkocht K3 (Eurosong 1999) al meer dan twee miljoen platen.

Behalve superpianist, wordt Miguel ook songleverancier en producer van zowat heel zingend Vlaanderen. Als hij geen hits schrijft of luiers ververst van kleine Wolf, dan speelt Miguel Wiels de onmisbare chef d'orchestre op tv.

* Alain Bokken : drums (°1971).

Als je onze live band van naderbij bekijkt, dan merk je dat onze drummer lak heeft aan alle dress codes. Als je nog iets aandachtiger kijkt, merk je dat onze drummer veel gelijkenissen vertoont met onze bassist. Drummer Alain is immers de oudere broer van bassist Philippe. Beide broers delen dezelfde passie voor muziek.

Toen Alain Bokken amper vier jaar oud was, kon niemand hem van zijn junior drumstel houden. Drummen is ondertussen een uit de hand gelopen hobby. Met The Magical Flying Thunderbirds drumde hij ongeveer 120 optredens per jaar. Tussendoor geeft hij nog drumdemonstraties over heel de wereld. Ook nu zullen ze hem thuis elke vrijdag moeten missen.

Philippe Bokken : bassist (°1973).

The Bokken Brothers zijn meestal een onafscheidelijk muzikaal duo. Ook nu maken de gebroeders Bokken brokken bij het zeer luide rock trio Zeppos. En elke vrijdag natuurlijk bij Peter.

Toen K's Choice hem smeekte om mee op Europese tournee te gaan in 1995, kon Philippe dit aanbod niet laten liggen. Als bassist van The Magical Flying Thunderbirds zette hij vervolgens tien jaar lang Vlaanderens grootste festivals op zijn kop. Op een aanstekelijke en onevenaarbare stijl heeft Philippe bokken een uitgebreid repertoire van bestaande hits (ca. 500 nummers) bijeen gebast en van eigen interpretaties voorzien.

Pallieter Van Buggenhout : gitaar (°1975).

De riffs van de Live Band komen uit de gitaar van Pallieter Van Buggenhout. Hoewel hij de benjamin van de band is, legt ook deze topmuzikant een impressionant palmares voor. Sinds Pallieter een Master Degree in Music aan het Conservatorium van Brussel behaalde, kon zowat heel bekend Vlaanderen op zijn gitaarwerk rekenen. Ook televisiestudio's zijn hem niet onbekend.

Pallieter is ook de vaste gitarist bij zijn vriendin Sarah (Eurosong 1999) voor wie hij ook al tal van nummers heeft geproduceerd. Net vader geworden van dochter Jozefien kan hij tijdens de pauzes bij onze bandleider Miguel terecht voor het nodige vaderschapsadvies.

Kurt Lelièvre : percussie (°1971).

Muziek is zijn echte passie. Zelf spreekt hij over een aangeboren afwijking. Als kind is Kurt blijkbaar ergens gefascineerd blijven kijken naar één of andere drummer en toen is de microbe overgeslagen. Ook de Sint had dit opgemerkt. De goedheilige man gaf Kurt zijn eerste drumkitje. Drie jaar was hij amper. Sindsdien is hij blijven spelen.

Nadat hij de muziekacademie netjes had afgemaakt, is Kurt van het ene groepje in het andere gerold… Ondertussen heeft hij al in enkele zeer leuke projecten gespeeld. Hij stond ook al met een aantal straffe artiesten op het podium zoals Helmut Lotti en Natalia (Eurosong 2004).

Eva Smeenk : backings (°1979).

Eva kreeg de muziek met de paplepel ingegoten. Haar moeder was zangeres, haar vader zanger-gitarist en haar broer toetsenist. Sinds haar zestiende is Eva al professioneel actief in de muziek. Intussen zong ze als achtergrondzangeres bij diverse internationale artiesten. Voor ons is Eva ook een beetje een international, want elke week komt de Nederlandse nachtegaal speciaal naar België voor 'Peter live'.

Ibernice Macbean : backings (°1970).

Een exotische verschijning met een hemelse stem. Na haar studies als jazz- en popzangeres heeft ze zich verdiept in de wereldmuziek. Reden genoeg voor Zap Mama om haar mee te nemen door heel Europa. Intussen zocht ze naar haar Surinaams-Afrikaanse muzikale roots. Tussendoor heeft ze ook al een soultour achter de rug. Haar ervaring in al deze verschillende genres geeft ze zelf door als vocal coach van jonge zangtalenten. Van alle markten thuis is Ibernice de ideale vocaliste om al onze artiesten te begeleiden.
(bron en foto's : Eén)

03-10-2008 om 00:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Martin Stenmarck.

 Martin Stenmarck (03 oktober 1972) is geboren als Martin Martin Olof Jon Stenmarck in de Zweedse gemeente Täby, een voorstad van de hoofdstad Stockholm. Nadien groeide hij op in Örebro en hij is samen met zangeres Hanna Hedlund (MF 2000-2002) en samen heeft het koppel twee kinderen, Ida en Love.

In 2005 neemt hij deel aan de Zweedse selectie voor het Eurovisie Songfestival en met "Las Vegas" weet hij voor velen heel verrassend 'Melodifestivalen' te winnen. Voor het eerst sinds 1997 zal Zweden niet in de top tien eindigen tijdens het jaarlijkse liedjesfestival, Martin strandt op een teleurstellende negentiende plaats. In eigen land weet hij met "Las Vegas" wel de eerste plaats te bereiken van de hitparade.

In het najaar van 2006 bracht hij de single "7milakliv" en daarmee bereikte hij vanuit het niets de eerste plaats in de hitparade. In totaal stond hij zesentwintig weken in de Zweedse hitlijst waarvan maar liefst tien weken op het hoogste schavotje. Vorig najaar wist hij met "100 år från nu (Blundar)" ook de eerste plaats te bereiken van de hitparade alwaar hij het drie weken vol hield.

03-10-2008 om 00:00 geschreven door Redactie  


02-10-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : TMF blaast morgen, vrijdag 03 oktober, tien kaarsjes uit.

 The Music Factory (TMF) viert morgen, vrijdag 03 oktober, zijn tiende verjaardag. In die tien jaar is TMF uitgegroeid tot een volwaardige Vlaamse muziekzender en vandaag is TMF meer dan ooit een jongerenmerk.

Op 03 oktober 1998 ging TMF voor de eerste keer in de ether. Om 15.00 verscheen Stijn Smets als eerste TMF-veejay op het scherm. "Close your eyes" van de boysband Worlds Apart was de allereerste clip die op TMF te zien was.

TMF staat nog steeds voor een muzikale mix van rock, pop, dance en urban. De zender zorgde er in 1998 ook voor dat muziekclips hun weg vonden naar het jongerenpubliek.

Morgen blikt TMF de ganse dag terug op de eerste uitzenddag. In de 'TMF 10 jaar jong special' duiken de programmamakers in de archieven en brengen ze beelden uit de allereerste TMF shows. Verder brengt de zender de hele dag muziek uit zijn geboortejaar, waaronder nummers van Anouk, Boyzone (met o.a. Ronan Keating, presentator ESF 1997), Faithless, Robbie Williams, Vengaboys, Steps en dies meer.

TMF staat ook voor garant voor de ontdekking van nieuw talent. De voorbije tien jaar kregen veel presentatoren en presentatrices hun vuurdoop op TMF. Intussen zijn ze bijna allemaal uitgegroeid tot volwaardige tv- en/of radiogezichten. Het VJ-team van het eerste uur bestond onder meer uit Roos Van Acker, Inge Moerenhout, Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006'), David en Stephen Dewaele, Katja Retsin en Stijn Smets. In de daaropvolgende jaren passeerden ook Evi Hansen, Elke van Elderen, Tomas De Soete (coach 'Junior Eurosong 2007'), Gene Thomas, Leki, Saartje Vandendriessche (coach 'Junior Eurosong 2008'), Frank Molnar, Mathias Coppens en An Lemmens de revue.

Het verjaardagsfeest van TMF , de tiende 'TMF Awards', vindt volgende week zaterdag, 11 oktober, plaats in het Sportpaleis in Antwerpen. (bron : TMF, Belga)

02-10-2008 om 23:36 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moskou 2009 : zoektocht naar Bulgaarse inzending Eurovisie Songfestival is gestart.

 Vanavond is het 'Songfestivalseizoen 2009' officiëel van start gegaan. De Bulgaarse nationale omroep BNT startte als eerste met de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Tijdens 'Be a star' gaan de Bulgaren op zoek naar de kandidaat voor de komende editie van het liedjesfestival dat volgend jaar wordt gehouden in de Russische hoofdstad Moskou. Net als voor het festival van dit jaar gebeurt de selectie via diverse voorrondes, een halve finale en een finale.

De eerste inschrijvingsronde liep op vrijdag 19 september af en de nationale omroep ontving in totaal 54 inzendingen. Intussen is dat aantal op 46 gebracht daar acht nummers niet weerhouden werden voor de voorronde. De nummers werden geweigerd daar ze reeds voor 01 oktober openbaar waren gemaakt of omdat het geen originele inzendingen waren.

In eerste instantie zouden er net als vorig jaar in totaal negen voorstellingsrondes komen waarin alle weerhouden nummers zouden worden voorgesteld. Na drie voorstellingsrondes zou een voorronde volgen waarin de kijkers (via televoting) drie kandidaten zouden gaan aanduiden uit de drie voorgaande voorstellingsrondes. Die drie kandidaten zouden dan meteen doorgaan naar de halve finale en dit leverde in totaal reeds negen kandidaten op.

Maar te elfder ure heeft de omroep de selectieprocedure gewijzigd. De voorstellingsrondes worden afgeschaft en worden vervangen door voorrondes. Tijdens elke voorronde treden vijf kandidaten aan en drie kandidaten mogen doorgaan naar de volgende ronde, ééntje wordt aangeduid door een vakjury en de kijkers thuis duiden door televoting ook twee kandidaten aan. Zo komen er telkens drie voorrondes en na de derde voorronde komt er een grote voorronde met de negen kandidaten (drie maal drie) uit de voorbije voorrondes. Tijdens die vierde voorronde worden er drie kandidaten gekozen voor de halve finale. Uiteindelijk gaan er negen kandidaten door naar de halve finale.

Sinds gisterenwoensdag 01 oktober, is een tweede inschrijvingsronde van start gegaan en die eindigt op vrijdag 19 december. Alle nummers uit deze inschrijving alsook de niet weerhouden nummers uit de voorronde krijgen dan in januari volgend jaar een tweede kans wanneer een vakjury er nog eens negen zal aanduiden. Deze negen nemen samen met de negen nummers uit de voorronde deel aan de halve finale zodat die met achttien kandidaten zal doorgaan.

In de halve finale strijden die kandidaten dan voor negen plaatsen in de finale, de aanduiding gebeurt opnieuw door een vakjury en BNT voegt er dan nog drie wildcards aan toe zodat de finale later volgend voorjaar zal doorgaan met twaalf kandidaten en dan is het opnieuw aan het publiek (via televoting) om de Bulgaarse kandidaat voor Moskou aan te duiden.

* uitslag eerste voorronde :

01. "I won" door Monika Kirovska : 2,28% (vijfde plaats).
02. "Deystvitelnost ili izmama" door Emil Sokolov : 4,86% (vierde plaats).
03. "Ready for love" door I Velina. : 32,22% (tweede plaats).
04. "I promise" door Perfect Stranger : 38,60% (eerste plaats).
05. "Neka s pesen" door Venelina Milanova : 22,04% (derde plaats).

* geplaatst voor de volgende ronde :

01. "I promise" door Perfect Stranger : 38,60% (eerste plaats, eerste voorronde).
02. "Ready for love" door I Velina. : 32,22% (tweede plaats, eerste voorronde).
03. "Neka s pesen" door Venelina Milanova : 22,04% (derde plaats, eerste voorronde).

De tweede voorronde gaat volgende week donderdag 09 oktober door, ook dan start de uitzending om 20.40 plaatselijke tijd (19.40 Belgische tijd) en in tegenstelling tot vorig jaar is de uitzending buiten Bulgarije rechtstreeks via het internet te bekijken (link). (bron : BNT)

02-10-2008 om 23:13 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'X Factor 2008 : de twaalf deelnemers aan de liveshows zijn bekend.

 Eerder op de avond raakte bekend welke twaalf kandidaten vanaf aanstaande woensdag, 08 oktober, gaan strijden om de overwinning in de tweede reeks van 'X Factor'. Sinds het bootcamp bleven er in elke categorie – de jongeren, de 25-plussers en de groepen - nog zes kandidaten over. Zij waren de beste stemmen van Vlaanderen en wilden niets liever dan naar de liveshows gaan, maar in elke categorie was er slechts plaats voor vier.

De coaches moesten dus de ultieme selectie van zes naar vier maken en wilden hiervoor niet over één nacht ijs gaan. Zowel Kris Wauters (Eurosong 1989, ESF 1991, lid vakjury 'Eurosong 2008'), Do als Maurice Engelen gingen met hun zes solo-artiesten/groepen gedurende twee dagen op afzondering. Tijdens deze 'stage' gingen ze de kandidaten heel gericht begeleiden, de tijd nemen om mekaar beter te leren kennen én uitzoeken of het op alle vlakken klikte. In het beste geval moeten ze immers nog enkele maanden samenwerken.

Uiteindelijk viel het verdict en hieronder zetten we de twaalf kandidaten alvast op een rijtje :

* de jongeren (16- tot 25-jarigen) (coach Maurice Engelen) :

- Rodwan Belkaïd (Bilzen).
- Stefanie Schaekers (Berchem-Antwerpen).
- Tom Eeckhout (Eeklo).
- Karim Lequenne (Berchem).

* de 25-plussers (coach Kris Wauters ) :

- Andy De Koker (Booischot).
- Jurgen Dejaegher (Winksele-Herent).
- Elien Roosen (Overijse).
- Dirk De Smet (Brecht).

* de groepen (coach Do) :

- Lester (Senior) en Abdou (El Haouari Abdelhakim) (Antwerpen/Borgerhout).
- MG zijnde Matthieu & Guillaume Engels (Antwerpen).
- Ladies First : bestaande uit Liesbet Hermans (Lebbeke), Martine Max (Grote-Spouwen), Mieke Van den Broeck (Brugge) en Wendy Gillisjans (Ternat).
- Furia : bestaande uit Anke Van Krunkelsven (pendelt tussen Balen en Koersel), Charlotte aka 'Charly' (Brugge), Charlotte Dermul (Brugge), Leila Minten (Meerbeek) en Mandy Nijssen (Eigenbilzen). 

'X Factor 2008', de eerste liveshow : van 12 naar 11 kandidaten, aanstaande woensdag 08 oktober tussen 20.40 en 22.55 op vtm.
(bron en logo : vtm)

02-10-2008 om 22:54 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs