't Vlindertje ook op Facebook klik 'vind ik leuk' en win kortingsbon!
Opgelet: Elke zondag open van 13u tot 18u!!! Kom gezellig genieten van een lekker ijsje, frisdrankje, koffietje, speeltuin en diertjes
Openingsuren: ma-di-woe: gesloten don tot vrij: 13u tot 18u30 zat: 10u tot 17u30 zon: 13u tot 18u
Er is ook bancontact en payconic beschikbaar!!!
Kinderen kunnen hier heel leuk spelen op Schommel, glijbaan, klimmuur, zandbak, tractors, step, kinderfietsje,... springtouwen, kegels met bowlingballen,...). En kijken naar de pony's Suzy en Prinses, de geit Stefanie, de konijntjes en de kippetjes...
Wij zijn gelegen op de wandelroute van het Stiltepad Dender-Mark, Stiltepad-West. Afstanden van 6 - 7,5 - 12 km. Niet ver van de Helix en het Raspaillebos met de bekende bosberg!
Voor kerst kunnen wij u kerststronken, kerstman, sneeuwman, kerststal, iglo,... aanbieden. Ook individuele ijstaartjes in allerlei vormen en smaken, ook ijspralines!!!
Voor oudejaar of nieuwjaar zijn er ook ijsstronken, nieuwjaarsharten, sneeuwlandschappen,... Ook individuele ijstaartjes in allerlei vormen en smaken, ook ijspralines!!
We hebben ook een ruime keuze aan sorbets als dessert of tussengerecht. Nieuw is nu ook de champagnesorbet voor de feestdagen of speciale gelegenheden!
Voor de diabetici of personen die op de lijn wensen te letten, zijn er suikervrije sorbets en suikervrij vanille-ijs ter beschikking!
Wij verkopen nu ook de beste advokaat ter wereld van "De Klok"!!! ECHTE, ambachtelijke advocaat, bereid volgens een aloud recept ... ja, die bestaat nog! "De Klok" bereidt al twee generaties lang een 100% natuurlijke, dikvloeibare advocaat met de onovertrefbare smaak van vroeger. Dit in potjes van 4cl en 20cl. Deze heeft 22% alcohol en advokaat in de supermarkt heeft maar 14% alcohol.
Ook hebben we hun heel lekkere chocoladejenever in flessen van 0,5l en van 4cl. Een roomlikeur van 17% vol bereid met Belgische chocolade. Lekker ijskoud of opgewarmd en afgewerkt met slagroom en chocoladeschilfers. Een heel aparte en fijne smaak; zeker een aanrader en een enorm succes.
Een 3e produkt is de chocohoning %%%FOTO4%%%
Al deze produkten kunnen mooi verpakt worden tot ideaal kerst- of eindejaarsgeschenk samen met pralines of andere chocolade!