Inhoud blog
  • Geef me nog even.
  • Morgen op ziekenbezoek bij Nina.
  • Ik heb het weer gedaan.
  • Drammen.
  • Een mooie dag.
    Zoeken in blog

    Foto
    Turen av livet ditt
    De tour van je leven
    22-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dank je Nina.
    Zou ik vandaag de benen terug vinden van voorheen? Met de positieve woorden van moed en doorzettingsvermogen van nooit opgeven zal dat zeker lukken. Er zijn mensen die het slechter hebben dan ik. Mensen die ziek zijn,  kanker hebben, met één long moeten leven. En met deze warme weer zal het er niet makkelijker zijn.
    De start deze morgen was met 14,2°, en bewolkt.  
    Met dank aan Nina zou ik vandaag langs Åna-Sira passeren. Waar ligt dat hoor ik je zeggen. Awel, na dat je langs een hobbelig parcour hebt gefietst, waar de rotsen bollen van crème zijn, waar het mos bijna de straat raakt, dan kom je in Åna-Sira. Een streling voor onze ogen. Een romantisch dorpje, kortom, ik zag het vanop hoogte en daalde langs de kronkelende wegen er naartoe. 
    Daar, bij dat bruggetje, sprak een man mij aan, het bleek een Nederlander te zijn die op doortocht was met vrienden. Veel lof kreeg ik van die man en respect. 
    Verder door de bollen crème van rotsen kwam ik opeens het bordje Jøssingfjort tegen, neen, het kan toch niet waar zijn, Nina heeft me er over gesproken.  Ben ik er reeds? Ja hoor, ongelooflijk mooi, meer kon ik niet zeggen. Mijn ogen rolde uit mijn hoofd, dank je Nina.
    Een must voor de fietsliefhebbers. Bijna boven heb je 2 wegen, een nieuwe,  voor auto's en een oude, voor fietsers en voetgangers.  Er zitten ramen in de rotsen, voor mij was dit fenomenaal.  Daar was ook een stenen tafel, waar ik mijn pistoletje met stabbur-kaviaar gegeten heb, een ere moment, dank je Nina.
    Verder gereden kwam ik een fietser tegen die met dezelfde kar reeds of ik. Het was een Noor, Bjornav Svenning. Een sterke Noor met veel zin voor humor. Zo vertelde hij dat de vliegjes die rondom ons kwamen moest opeten, vol proteïne hahaha.
    Geland ben ik in Egersund. 
    Voor foto's,  kijk op mijn Facebook aub. 
    Happy feeling Peter.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs