Een ongekende weelde, deze week, voor de Vilvoordse ploegen. Een bloemlezing.
Beginnen doen we traditioneel met de A-ploeg. Niet alleen omdat ze de elite van de club zijn, maar vooral omdat ze hun eerste overwinning te pakken hebben. In en tegen Kobelco werd een nipte overwinning geboekt. 7-9 werd het daar. Goe gedaan jongens en nu zo voortdoen. De B-ploeg boekte een logische zege in Humbeek (5-11). Kristof had een mindere dag , maar dat is hem vergeven. Iedereen kan dat al eens hebben , nietwaar ... ? Ook de C-ploeg schreef, na de nederlaag van vorige week, een zege bij op het conto. Meerdaal D werd vakkundig terug naar Leuven gespeeld met een 12-4. De D-ploeg maakte kip-kap van de tegenstanders van Den Hoek. 0-16 is nooit gemakkelijk, maar dat dat nog eens IN Den Hoek gebeurt, geeft toch een extra dimensie aan de zege. Noteren we hier ook nog de zeer knappe prestatie van Steve, die voor het eerst in zijn pingpongcarrière een 4 op 4 liet optekenen. Goe bezig hè Stevie ... De E-ploeg liet een logische overwinning optekenen in en tegen Werchter C. 5-11 met een 4 op 4 voor Hans en Andy ! De F-ploeg won tegen datzelfde Werchter, maar dan de B-ploeg, zijn allereerste match van het seizoen. Hiermee komen ze dan ook van de laatste plaats weg. Die is nu voor Hurricane E. Zelf staan ze tiende. Werchter D, E en G waren dan weer de tegenstanders van onze G, H en I boys and girls. Onze G (12-4) en I-ploeg (5-11) kregen rammel van de festivalboys, maar de youngsters van de H-ploeg hielden de bordjes mooi in evenwicht, dankzij een sterke prestatie van Maxime en Robin, die samen 7 matchen wonnen. Proficiat gasten en zo verder doen hè. Tenslotte had Vilvo K weinig moeite met de buren uit Kortenberg. Tacko werd met 14-2 wandelen gestuurd. Onze K4 is dan ook één van de toonaangevende ploegen in de reeks.
Naar aanleiding van onze jaarlijkse Kaas- en Wijnavond zijn er een aantal wedstrijden verplaatst. Zo spelen er twee ploegen in tweede provinciale uitzonderlijk op woensdag. De D-ploeg ontvangt om 19.45u Werchter B, terwijl de F-ploeg naar VMS A reist. Met dank aan onze tegenstanders voor hun bereidwillige medewerking !
Een onverwacht sterke week voor de Vilvoordse ploegen, ondanks 2 rechtstreekse confrontaties. Een overzicht. De A-ploeg leed een pijnlijke nederlaag tegen het , tot voor deze match, nog puntenloze Bouillon. Op het einde van de avond stond 7-9 op het bord. Erg, maar niet noodlottig. De B-ploeg moest op hetzelfde moment de C-jongens in de ogen kijken. De favorieten haalden het dan ook tegen een verzwakte C-ploeg. 10-6 was het resultaat met een glansrol voor Erik Joos, die zijn 4 matchen won. De B-ploeg springt hiermee over de C naar de tweede plaats van het klassement , op 1 punt van het nog 'ongeslagen' Meerdaal B ! Eenzelfde uitslag werd genoteerd in de onderlinge confrontatie tussen Vilvo D en Vilvo F. Een totale off-day voor B.D.V. zorgde er voor dat de wedstrijd spannender was dan verwacht. Met deze overwinning blijft de D-ploeg met het maximum van de punten aan de leiding van het klassement prijken. Vilvo F, daarentegen, blijft met 0 punten wezenloos achter. Vilvo E haalde dan weer een mooie zege tegen een stevig weerwerk biedend Pingouin. 11-5 tegen C4,C6,C6 en D2 is zondermeer een mooi resultaat, waarmee de E zich in de subtop nestelt. De G-ploeg behaalde zijn eerste punten van het seizoen in Den Hoek. Versterkt met 2 D0'en (die samen 8 matchen wonnen) werd een 6-10 overwinning geboekt. Een opsteker in de race voor het behoud ! Tegen datzelfde Den Hoek noteerden de youngsters van de H-ploeg een tweede overwinning. En wat voor één ! 4-12 en boeken toe. Vilvo I won al even vlot van Tacko E met 13-3 en staat met een 6 op 8 mooi in de subtop te blinken. Tenslotte was er nog de K-ploeg. Ook zij boekten een tweede overwinning in het nog prille seizoen. Met 1-15 werd een uitermate vlot gewonnen in en tegen Pingouin. Met 4 op 6 houden zij ook voeling met de topploegen.
Inmiddels zijn ook de veteranen aan hun interclub begonnen. In week 1 waren de C- en D-ploeg bye. Zij komen pas in actie op de tweede speeldag. In 1e afdeling stonden de A en B tegenover elkaar. Het was een gelijkopgaande ontmoeting met de A-ploeg als logische winnaar. Met B6-B6-C6 tegenover C0-C2-C6 werd een nipte 6-4 overwinning behaald. Heel waarschijnlijk speelde het thuisvoordeel hier een grote rol ...
Het lijkt zo stilaan de gewoonte te worden voor de Vilvoordse ploegen om gezamelijk rond de 50% te scoren.
De A-ploeg kreeg , zoals verwacht, een zware pandoering te slikken tegen Palette Retinne. Volgende week treden ze thuis aan tegen Bouillon, dat nog puntenloos is. Is hier een eerste overwinning in de maak ? Laat het ons hopen. De volgende 4 ploegen zorgden voor evenveel overwinningen. Onze B-jongens deden dat op een vlotte manier in en tegen Diest (3-13) , terwijl de verplaatsing van de C-ploeg naar Groot Bijgaarden met een 5-11 overwinning werd opgefleurd. De D-ploeg won op een even vlotte manier als de twee vorige matchen, ook haar derde wedstrijd. Vakkundig werd Hurricane E wandelen gestuurd met een droge 14-2. De E-ploeg had weinig last van 3 Lubbekenaren (VMS). Ook hier was een 14-2 het resultaat. In dezelfde reeks als de D-ploeg liep Vilvo F tegen haar derde nederlaag aan. Essenbeek B kwam met 4-12 winnen. Volgende week staat de clash tussen Vilvo D en Vilvo F op het programma ! Een derde opeenvolgende nederlaag was ook het lot van de G-ploeg. In Halle werd een keiharde 13-3 genoteerd tegen Essenbeek D. De jeugd van Vilvo H leverde dan weer een hoopvol resultaat af. Er werd weliswaar met 10-6 in Humbeek verloren, maar het werd nooit onder de voet gelopen door de leiders. Dat biedt perspectieven. De I-ploeg dan weer tegen een spijtige en nipte nederlaag aan tegen TTGB F. 9-7 is dan ook het meest vervelende en ondankbare resultaat waarmee je in tafeltennis kan verliezen. Maar een 2 op 4 is een plaats in de middenmoot zeker op zijn plaats. Tenslotte kunnen we nog een overwinning noteren voor de K-ploeg. Met 7-9 werd een eerste overwinning genoteerd, het meest leuke resultaat waarmee je in tafeltennis kan winnen Ook hier staan onze jongens met een 2 op 4 net onder de topploegen.
Op vrijdag 24 en zaterdag 25 oktober 2008 vindt onze jaarlijkse Kaas- & Wijnavond plaats. Zoals gewoonlijk is er een ruime keuze aan kaassoorten en voor de niet-kaaseters onder jullie is er een assortiment vleessoorten voorzien. Ook de wijn zal weer van een uitstekende kwaliteit zijn. Koppel deze gegevens aan een gezellige babbel en de avond kan weer niet meer stuk. Leden die zich geroepen voelen om te komen helpen zijn uiteraard van harte welkom. Binnenkort zal er in het clublokaal een blad hangen waarop je je kan inschrijven. De K&W avond vindt plaats in ons clublokaal , Nijverheidslaan 115A , 1800 Vilvoorde. We hopen jullie allen te mogen begroeten !
De website van TTK Vilvo is aan een grondige opknapbeurt toe. Marc Bellings neemt die taak op zich. Het resultaat kan je zien op www.ttcvilvo.be In combinatie met deze blog zou iedereen up-to-date moeten zijn van resultaten en activiteiten van onze club.
De A-ploeg kon in week 2 een eerste puntje sprokkelen. Tegen Dour , dat daarmee ook zijn zijn eerste punt vastheeft. Ook de B-ploeg kon , na het puntverlies van vorige week, een eerste overwinning op het conto schrijven. De Bijgaardse noot bleek harder te kraken dan voorzien. 10-6 werd het daar. De C-ploeg deed dan weer, waar de B-ploeg vorige week niet in was geslaagd : winnen tegen Den Hoek. De Rodenaars uit of thuis, vrijdag of zaterdag ... het blijft een hemelsbreed verschil. Ook hier was 10-6 de uitslag. Na de 15-1 van vorige week tegen Diest, behaalde de D-ploeg een even vlotte overwinning in en tegen Humbeek. Er werd afgeklokt op 2-14, na een tumultueus matcheinde ! Met de voetjes op de grond blijven is hier de boodschap. Waar de E-ploeg vorige week nog won met 9-7 , werd er deze week met dezelfde cijfers verloren tegen Hurricane D. Tegen datzelfde Hurricane gingen ons F-jongens even kansloos als vorige week de boot in. En ook net als vorige week kon enkel Robby 2 matchen redden. De zwaarste pandoering was weggelegd voor de G-ploeg. 0-16 tegen Tacko ... snel vergeten en op naar de volgende match jongens. De H-ploeg kon , net als de B-ploeg, de punten thuishouden tegen de bezoekers van TTGB (13-3) en de I-ploeg deed hetzelfde tegen Meerdaal K ... 10-6 werd het daar. Tenslotte verloor de K-ploeg thuis van Hurricane K met 6-10. Al bij al een "licht-positieve" balans voor Vilvo deze week .
De eerste ontgoocheling van het nieuwe seizoen is al een feit. De B-ploeg, door iedere kenner getipt als kandidaat-kampioen nr1 , verliest onmiddellijk een pluim. Tegen het altijd moeilijk te bekampen Den Hoek A (zeker ginder) moesten alle zeilen bijgesteld worden om een punt uit de brand te slepen. Nochthans hebben onze jongens op geen enkel moment op achterstand gestaan. Bij een 6-8 stand gingen de laatste twee matchen verloren, met een puntendeling als gevolg. Iets beter verging het die andere ploeg in eerste provinciale. De C-jongens gingen vlot in en tegen Diest winnen. 3-13 werd het daar. De A-ploeg ging met 11-5 onderuit in en tegen Mapp Stegeta (Geel), terwijl ook de F- , G- en H-ploeg in het zand moesten bijten, tegen respectievelijk Meerdaal E (2-14) , Diest L (14-2) en VMS E (11-5). Volgende week beter jongens. De gemakkelijkste overwinning van de week werd behaald in vijfde provinciale, door de I-ploeg. In Lembeek werd geen spaander heel gelaten van de tegenstander en ze keerden zonder verliesmatch terug naar Vilvoorde : 0-16 ! Het feit dat lembeek forfait heeft gegeven zou wel eens de reden kunnen zijn ... De E-ploeg in tweede provinciale mocht de A-ploeg van datzelfde Lembeek partij geven in eigen huis. Na 4 wedstrijden stond er 3-1 op het blad en die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven, met een krappe 9-7 als resultaat. De D-ploeg tenslotte, ook met wat titelambities gestart, maakte brandhout van hun bezoekers uit Diest. Enkel Hilair moest een wedstrijd 'prijsgeven' , met een 15-1 als resultaat.
Een nieuw seizoen, een nieuw initiatief. Vanaf vandaag kunnen jullie terecht op de blog van TTK Vilvo. De bedoeling is om iedereen, maar vooral alle leden, up-to-date te houden met informatie uit de wandelgangen van de club. Alles wat normaal aan het prikbord komt te hangen, zal vanaf vandaag ook hier verschijnen. Als je door omstandigheden eens een tijdje niet naar het clublokaal kan komen, dan kan je in principe hier op de hoogte blijven van wat er zoal te gebeuren staat. Het is eveneens de bedoeling dat alle leden een beetje aktief meewerken aan deze blog. Je stuurt ons gewoon een mailtje met een mededeling of activiteit en dan zal het hier wel verschijnen. Ook suggesties zijn van harte welkom, uiteraard ! Wat er niet zal opkomen zijn gedetailleerde uitslagen van de competitiewedstrijden. Daarvoor bestaat er een veel beter site, die jullie allemaal wel kennen, maar waarvan we toch maar de link hebben geplaatst. Wèl zal er elke week een kort overzicht zijn van wat de Vilvoordse ploegen hebben gepresteerd. Verder wil ik iedereen héél véél succes toewensen voor het seizoen 2008-2009 !