Jullie hadden nog een overzicht tegoed van de heenronde van de ploegen G, H & I Bij deze
Vilvo G Maar liefst 13 verschillende spelers maakten deel uit van deze ploeg, die na de heenronde op een 8e plaats staat, door dat 2 van de laatste 3 matchen werden gewonnen. Voorzichtigheid is hier echter ook geboden , aangezien de derdelaatste in de stand op slechts 2 punten volgt. Christian speelde 8 van de 11 wedstrijden en won daarbij een kleine 60% van zijn matchen. Kris en Roland zijn de andere habituees van de ploeg.
Vilvo H In vierde provinciale maakt de H-ploeg een moeilijk seizoen door. Met slechts 2 overwinningen en evenveel gelijke spelen staan ze op de allerlaatste plaats. Maar de hoop op een verlengd verblijf in vierde hoeft daardoor niet vervlogen te zijn. De matchen van de waarheid komen op het einde van het seizoen en het komt er dus op aan om onderweg de schade te beperken. Ayrton, Kobe en Anton mogen uit hun pijp kruipen en tonen wat ze in huis hebben.
Vilvo I Na 2 zeges in de laatste 3 matchen belandde onze I-ploeg toch nog op een 5e plaats (op 7 ploegen). In deze ploeg haalt Sam als E6 hooguit het beste rendement, met een kleine 70% De laagst geklasseerden van onze club hadden dus blijkbaar wat tijd nodig om te roderen In de play-offs zal duidelijk worden of dit ook daadwerkelijk het geval is, als Sam zijn ploegmaats op sleeptouw neemt.
Vilvo D Je moet niet gestudeerd hebben om te beseffen dat op het einde van het seizoen VIlvo D een afdeling lager zal spelen. Alle 13 matchen werden verloren, waarvan liefst 6 met 13-3. Individueel haalt Bart R het hoogste rendement, nl 31%. Door het feit dat degradatie nu reeds een feit is (behoudens een wereldwonder) kan de terugronde gebruikt worden om een aantal spelers wat ervaring te laten opdoen op een hoger niveau. Het kan de club misschien nog ten goede komen in de toekomst.
Vilvo E Vilvo E deed net als Vilvo D een beroep op 10 spelers, waaronder jongeren Maxime en Robin. Na de heenronde staat de ploeg op een 10e plaats. Om niet te degraderen klimt het best nog minstens één plaatsje in het klassement. Er werd 3 keer gewonnen en 8 keer verloren. De resultaten van de spelers individueel is heel wisselvallig, met links en rechts een uitschieter. Als de resultaten in de terugronde constanter zijn zou deze ploeg zich zeker moeten redden.
Vilvo F Maar liefst 14 verschillende spelers werden voor de F-ploeg geselecteerd. Maar al bij al kan men stellen dat slechts 4 spelers/speelsters de F-ploeg bevolkten. Daarin maakte Alan Ooms tot dusver de beste indruk met 65%, wat zeer knap is. Verder schommelen Dries en Robin rond de 50%. Na de heenronde staat Vilvo F op een gedeelde negende plaats op één punt van de achtste in de stand. Ook hier is dus de redding mogelijk, maar dan moeten er best nog wat matchen gewonnen worden.
Het bestuur en alle spelers van TTK Vilvo willen iedereen langs deze weg een vreugdevol en sportief 2010 toewensen , met veel "nettekes" en "boordekes" !
Wegens de feesten is er weinig tijd geweest voor een update van de laatste 2 speeldagen van de heenronde. Daarom beginnen we het nieuwe jaar met een overzicht van de heenronde, per ploeg. Te beginnen met A, B & C.
Vilvo A Buiten de eerste match van het seizoen speelden zij met dezelfde 4 spelers. Hans (75%) en Tom (65%) kunnen terugblikken op een heel sterke eerste ronde. Na een moeizame start met slechts één gelijkspel uit 5 matchen, kwam in week 6 de trein op gang met een eerste overwinning. De laatste 3 matchen werden ook gewonnen, waardoor ze de heenronde afsluiten op een knappe zesde plaats. De voorsprong op de tiende in de stand bedraagt echter slechts 3 punten waardoor ze op hun hoede moeten blijven. De trots van Vilvo heeft echter al lang bewezen dat ze hun plaats in tweede nationale meer dan waard zijn.
Vilvo B Dat Vilvo B een moeilijk seizoen tegemoet ging was vooraf geweten. En jammer genoeg werden de vermoedens ook bewaarheid. Het was tot week 4 wachten op een eerste gelijkspel en tot week 9 voor een eerste overwinning. In week 10 volgde er zowaar een tweede overwinning, waardoor de schade in het klassement enigszins beperkt blijft en de hoop op behoud niet vervlogen is. Met 16 punten volgen ze op twee punten van de tiende en op drie punten van de negende. Vilvo B deed beroep op 6 spelers, waarvan Nicolas tot dusver het hoogste percentage overwinningen laat noteren (42.5%).
Vilvo C Niemand wist vooraf wat Vilvo C ging uitsteken in eerste provinciale. Na de heenronde kunnen we gerust zeggen : heel wat ! In week 1 werd nog noodgedwongen forfait gegeven , waardoor er zelfs geen punt gekregen werd. Onderweg werden er enkel nog punten verloren tegen Diest F (10-6) en VMS (8-8), maar al de rest werd gewonnen, waardoor ze halfweg op een zeer knappe tweede plaats prijken. In deze reeks kan, op een paar ploegen na, iedereen van iedereen winnen, waardoor in de terugronde nog vanalles mogelijk is. Er werd beroep gedaan op 11 verschillende spelers, waarvan Jean Paul en Andy de meeste voor hun rekening namen.