Over mijzelf
Ik ben Sem Janssens
Ik ben een man en woon in Balen (België) en mijn beroep is trendwatcher/student.
Ik ben geboren op 08/08/1986 en ben nu dus 39 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: toerisme.
Foto
Inhoud blog
  • Reisje naar de ruimte ?
  • Het kamperen kent een boom !
  • Nieuw uniek concept: toeristen vertrekken met schone kleren !
  • Mexicaanse griep versus toerisme
  • Shanghai 2010: Beter City, Better life
  • Terracottaleger te Maaseik blijkt een gigantisch succes !
  • Brussels Travel Expo
  • Is criminaliteit nefast voor het toerisme
  • Reizen worden goedkoper ! Tijd om te boeken !
  • Meer klachten over vliegtuiglawaai
  • Sextoerisme. Bron van inkomsten of taboe ?
  • dilemma's teisteren de toeristische sector van vandaag en van de toekomst.
  • The Olympic games ! Goed of slecht voor het toerisme ?
  • Toerisme lijdt onder financiële crisis. G-20 gaat de strijd aan en biedt hoop !
  • Ryanair beloont Belgïe. Nederland wordt afgestraft !
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    travelocity

    De laatste jaren gaan de Belgen meer en meer hun vakantie reserveren via reisbureau of touroperator. We gaan vaker op reis. Het toerisme van vandaag staat voor authenticiteit, originaliteit en belevenissen of unieke ‘once in a lifetime’-ervaringen. De actualiteit en de toeristische trends beginnen hier !
    13-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussels Travel Expo

    Een dag in het teken van Brussels Travel Expo of BTE. Allen te samen vertrokken in Hasselt met de trein. Na een klein uurtje aangekomen in Brussel en vervolgens te voet naar BTE. Op het eerste gezicht was het klein van opstelling, maar langs de andere kant een zeer leerrijke ervaring. BTexpo is een dynamische vakbeurs voor zeer veel verschillende netwerken. Het is een vakbeurs om nieuwe professionele kennis te verwerven en om nieuwe inzichten in het beroep en de zaken te verwerven.

    xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> 

    Meteen bij het binnenkomen kreeg ieder van ons een persoonlijke badge waar onze naam opstond. En dan het moment suprème. De hal was totaal omgetoverd tot een gigantisch toeristisch informatiekantoor met een honderdtal standen. Het betreft tour operators, airlines companies, car rentals, toeristische diensten, hotels, cruises, verzekeringen, enzovoorts.

     

    Wat mij vooral opviel was dat alles tot in de puntjes verzorgt was. Catering, vestiaire, service, ligging en vriendelijkheid (en de aanwezigheid van onze Miss België) waren in orde. Zeer merkwaardig waren de pendelbusjes. Dit had ikzelf nog nooit eerder meegemaakt op een dergelijke tentoonstelling.

     

    Op het einde werden met onze gehele klas uitgenodigd om een persconferentie bij te wonen. Dit was in de late namiddag. Deze persconferentie werd geopend door John Pot en Ruddy Vinck. Daarna werd het woord doorgegeven aan de heer Jan Peeters, (tevens onze lector toeristische actua) woordvoerder van Travelcoop. Travelcoop is een samenwerkingsverband van onafhankelijke en artisanale reisbureaus. Ze zijn niet verbonden aan of met een touroperator. De Heer Peeters had het vooral over het doel en de visie van Travelcoop. Hij vertelde ons dat we op dit moment in het midden van een “perfect storm” zitten door de huidige economische en politieke crisis. Deze cyclusbeweging heeft nog niet het laagste punt bereikt maar zal terug opnieuw stijgen. Voor het jaar 2009 voorziet Jan Peeters een "dromedarismarkt".



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs