Schrijfertje schreef: Ik erger me weer eens aan die benedenbuurman.
Terwijl ik herstellend ben van ziekenhuisopname presteert die rotvent het om me ongeveer het huis uit te pesten met z'n vals getoeter op z'n saxofoon of zo ...
Echt erg, die vervelende vent. Gisteren weer, en vandaag ...
Gisteren in café zei ik: "Ik had geen tijd om me te scheren, ik werd m'n huis uit gejaagd door die vervelende buurman met z'n valse saxofoon. En zoveelste keer, het lijkt wel alsof ie het expres doet." "Dan moet je bij de woningbouw zijn," zei een stamgast. "Dat gaat niet zomaar," zei ik: "Die vent is van de woningbouw, of zo." "O, dan wordt het moeilijker."
En vandaag, ik kom uit de stad, weer ongeveer 14 uur, die vervelende buurman met weer dat valse geluid, echt erg.
Terwijl ik herstellend ben van ziekenhuisopname presteert die rotvent het om me ongeveer het huis uit te pesten met z'n vals getoeter op z'n saxofoon of zo ...
Ik heb last van slapeloosheid, en morgenochtend (hoe laat?) komt er weer Wijkverpleging.
Soms schrik ik van hun telefoontjes als ze in m'n etage zijn en een tijdje geleden wist ene M me toch weer twee handtekeningen te ontfutselen. "Jaarlijkse evaluatie ..." Had ze die formulieren niet op tafel kunnen leggen om een paar dagen later, evt ondertekend, weer mee te nemen?
Gisterochtend was er Nelson van de Wijkverpleging, om tien over negen. Iedereen zegt dat het goed gaat met de enkelwond, maar 's nachts kan ik er ongeveer niet van slapen. Als ik de wond zie wordt ik depressief (het gaat dan wel steeds beter, maar o wat langzaam) maar daar heb ik overdag niet teveel last van.
Die Nelson kan nogal enthousiast praten en vond dat de wond mooi rose was. Mooi rose?
Komende donderdag weer naar wondcontrole in ziekenhuis en dat zal wel goed gaan, denk ik.
"Als ik ga slapen dan ben ik bang dat ik niet wakker wordt ..."
Zoiets heet dan een onredelijke angst.
Wijkverpleegkundige M stelde me gerust, maar ik heb al een tijdje last van slapeloosheid.
07-11-2013, 22:19
Geschreven door RonKreike
Categorie:Gezondheid
Eerlijk ruzie
Onlangs maakte ik deze collage (die via dit linkje ook in het groot te zien is) en als ik dat af en toe aan iemand laat zien, zeg ik dat ik dat kan gebruiken als briefpapier.
Ik kan er niets aan doen, maar volgens mij heb ik eerlijk ruzie.
Vorige week was er een bijeenkomst in Werktheater ivm Energierekening, zoveelste keer over dit onderwerp.
Ik had weg kunnen blijven, maar ik ging er toch even naar toe.
Ik had 't boekje over 't buurtje in m'n handen, en een juffrouw zei: "Dat boekje heb ik geschreven." "Goed boekje," zei ik: "Duidelijk geschreven, leuke illustraties en in kleur, mooi papier ..." Maar ook, wijzend naar de voorkant van dat boekje: "Daar heb ik 10 jaar gewoond, en kijk, de straatnaam is ook te zien." "Echt waar?" vroeg ze.
En intussen een dame van de WBV. Ik werd weer boos.
Bijeenkomst ivm te hoge energierekening, zoveelste keer, ik heb te maken met een renovatie die vanaf begin vervelend is voor mij en ... "Maar dat is nu toch verleden tijd?" vroeg ze, en ik zei:
Ik heb niet alleen te maken met een renovatie die vanaf begin voor mij vervelend is (en er is de veel te hoge energierekening) maar ook te maken met een aantal tamelijke vervelende buren. En één van die buren staat daar."
Z'n initialen zijn HP en stond hij vanaf een afstandje mee te luisteren?
Boos ging ik weg en riep nog een beetje: "Mijn schuld is het niet dat ik eerlijk ruzie heb."
Volgens mij kan ik hun oa verwijten dat mij onvolledig informatie werd verstrekt, terwijl ook de betreffende website interactief tamelijk slecht in elkaar zit.
Ik kan er niets aan doen, maar volgens mij heb ik eerlijk ruzie.
Gisterochtend deed ik de benedendeur open om naar buiten te gaan, en er stonden twee heren in een blauw jasje. Ik kan weer een beetje lopen, zei ik, steunend op de kruk aan mn rechterhand. Bent u van de Alliantie? vroeg ik, en dat beaamden ze. O, dacht ik, en: Ik irriteer me nogal aan de bakfiets aan het begin van de straat, zei ik: Met die vervelende reclame er op.
Verder zei ik: Ik heb daar verderop 10 jaar gewoond. Ik kreeg ene Petra de Vries over de vloer ivm herhuisvesting, en ik heb gewoon reden om toch wel ontevreden te zijn." Dan moet je bij de WBV zijn, zei de ene heer, wat hij wel vaker zou zeggen. Ik dacht dat ik recht had op vergelijkbare woning . Daar verderop heb ik zon 10 jaar gewoond en voor tijdelijke huisvesting heb ik daar gewoond, op de 2e etage. Vanuit de deuropening kon ik die etage aanwijzen. Die woning was kleiner en donkerder dan de etage waar ik 10 jaar woonde, en dat terwijl er ook nog eens veel lawaai en stof was vanwege de renovatie.
Ook kon ik wat zeggen ivm de benedenbuurman. Ik wist nauwelijks wie hij was. Ik zei dat ik vanaf begin te maken had met een vervelende renovatie en ook vanwege het (3 jaar durend) renovatielawaai vind ik min of meer mishandeld te zijn door de renovatie. Die buurman reageerde daar nogal vervelend op en ik vroeg hem: Heb je soms aandelen bij de renovatie? maar daar gaf hij geen antwoord op. En toen ik uit het ziekenhuis kwam heb ik s nachts gekermd van de pijn (Ik had te weinig pijnstilling) en die buurman overdag ontzettend vals met zn saxofoon. Tamelijk vervelend en dat terwijl het wonen in die etage toch al niet zo prettig was, wat mij betreft is die benedenbuurman een bijzonder vervelende vent. En tijdje geleden bij Werktheater, ivm bestemmingsplan, dat die buurman expres liep te treiteren bij de ingang.
Weer werd me gezegd dat ik bij de WBV moest zijn, dat kon ook via email. Ik heb slechte ervaringen met emailen met de WBV, zei ik. Toen ik destijds van tijdelijke huisvesting moest verhuizen naar huidige woning, had ik per email gevraagd of ik misschien gordijnen en vloerbedekking mee mocht nemen, en ik kreeg -ontkennend- antwoord in tamelijk gebrekkig Nederlands.
En ook nog: En dan die website van jullie, ivm de renovatie. Die website is gewoon een verlengstuk van de WBV-belangen en wat mij betreft ook een reden om te beweren dat een aantal mensen verkeerd bezig zijn met mn renovatie.
En ongeveer tot slot: En ook, vorige week zouden er mensen langskomen voor een inspectie of zo. Ik was in de woning maar er kwam niemand.
Er werd me gezegd dat ik contact zou moeten opnemen met de WBV en de heren liepen door. Ik riep nog een beetje: Jullie zijn bezig met een dictatuur en gemene censuur. Dictatuur van de zogenaamd niet vervelende renovatie met censuur tegen vervelende ervaringen.
Ik was blij met het gesprekje omdat ik daardoor dit zou kunnen schrijven, en ik hoop dat dit kan bijdragen tot beter begrip.
30-10-2013, 14:41
Geschreven door RonKreike
Categorie:Gezondheid
Geplaatst: zo 20 okt 2013 18:19Onderwerp:
M'n dank voor vorige reactie, en ik ben er eh blij mee dat ik in dit forum kan communiceren over de ruzie in m'n woonstraat.
Die brief begint er mee dat ik ruzie kreeg met een juffrouw van de WBV, en dat ik naar een advocaat moest ivm de renovatie, tijdelijke huisvesting en herhuisvesting.
Ik kan er niets aan doen, maar die renovatie is van begin af aan tamelijk vervelend voor mij. Dat zou ik toch gewoon eerlijk moeten kunnen zeggen?
30-10-2013, 14:39
Geschreven door RonKreike
Categorie:Gezondheid
Geen verwensingen
Geplaatst: di 15 okt 2013 19:46Onderwerp:
Het is beter als u uw buurman geen verwensingen naar het hoofd slingert. En u kunt helaas niets doen aan de bakfiets van de woningcorporatie. Ik heb overigens met veel (antropologisch) plezier naar uw 'gesproken berichten' geluisterd (hier en hier).
Helaas nog steeds ruzie met die benedenbuurman, en erger dan dat ...
Die brief begint er mee dat ik ruzie kreeg met een juffrouw van de WBV, en dat ik naar een advocaat moest ivm de renovatie, tijdelijke huisvesting en herhuisvesting.
Ik kan er niets aan doen, maar die renovatie is van begin af aan tamelijk vervelend voor mij. Dat zou ik toch gewoon eerlijk moeten kunnen zeggen?
Helaas nog steeds ruzie met die benedenbuurman, en erger dan dat. Herhaaldelijk gebeurde het intussen alsof hij expres vervelend aanwezig is als ik de deur in- of uitga, en ik riep hem een aantal keer toe: Wat ben jij een ontzettende schoft.
Vorige week was er bijeenkomst in Werktheater ivm bestemmingsplan of zo, en daar kwam weer die buurman, expres in de weg staand bij de voordeur, me aankijkend met een valse grijns op z'n nare gezicht. En weer riep ik: Ik vind dat jij een ontzettend schoft bent!
Sinds een tijdje staat er een bakfiets aan het begin van de woonstraat, met daarop de naam van de WBV, (Alliantie) en ik vind die reclame bijzonder irritant.
Wat mij betreft is die reclame afkomstig van mensen die willens en wetens slecht bezig zijn, en ik neem het ze gewoon tamelijk kwalijk dat ze zo onsympathiek zijn ...
Ik heb eerder behoefte aan insparatie, want zoals u kunt zien via m'n Startpagina: ronkr.goedbegin.nl , ben ik bezig met allerlei creativiteit, en wetenschap.
Vandaag zette ik volgend liedje op Internet, en ik hoop toch ook 'ns aardige inspiratie te vinden.
Kan het zijn dat er gemene speculatie heeft plaatsgevonden ivm renovatie in m'n woonomgeving?
De verhuizing ivm renovatie was voor mij tamelijk vervelend, en intussen is er ook een website ivm die renovatie die ongeveer verlengstuk is van de WBV-belangen ...
Je leest wel 'ns over 'n WBV die expres vervelend is tegen (sommige) bewoners, omdat dat meer winst oplevert. Deden ze dat ook met mij?
Kunnen jullie evt een onderzoekje doen naar huurverhoging van de gerenoveerde etages in m'n woonomgeving, want daar gaat het om, toch?
Als jullie positief reageren op deze vraag, dan geef ik jullie graag meer informatie ...
Schrijfertje schreef: De balie van gezondheidscentrum?
... en helaas, bij die apotheker is het soms ook best wel tamelijk vervelend.
Op 30 aug was ik daar weer. Lang wachten, kan gebeuren ... Er werd gevraagd of ik handtekening wou zetten ivm informatie van de apotheker. Dat zou handig zijn als ik naar een andere apotheker zou gaan, die kan dan makkelijker informatie vinden.
Ik had er geen zin in. Weer gedoe met m'n handtekening en zo te zien zou ik geen kopie meekrijgen van het ondertekende. Dan zetten we nee, zei de apotheekster, die een kruisje in een hokje zette, en alsnog m'n handtekening wist te ontfutselen.
Ik zei nog: Juffrouw, ik woon daar verderop en kom nauwelijks verder dan 3 kilometer, ik ga helemaal niet naar een andere apotheker. En ook: Juffrouw, ik heb er geen zin in. Er gaat informatie van de ene specialist naar de andere specialist, ik ben wantrouwend tav die informatie, en dan is er ook nog de huisarts.
Ze gaf me een uitdraai mee van de informatie op haar computerscherm, en dat betrof gewone informatie als pijnstillers en gaasjes, maar:
Op dat formulier staat de naam van een huisarts en ik heb geen idee wie dat is. Is dat erg of is dat niet erg? Wat mij betreft in ieder geval wel ergerlijk en ik vraag me af of ik dit binnenkort in het GHC ter sprake wil brengen.
Vorige zondag eindelijk 'ns met 0 krukken de deur uit. Even een beetje wiet halen met de fiets.
Bij de koffieshop aangekomen krijg ik een lekke band. Best wel pech, toch? Zonder krukken weer terug naar huis.
Ik zette m'n fiets bij Eik en Linde en volgende dag bleek dat dichtsbijzijnde fietsreparatie op maandag dicht is. Volgende dag naar fietsreparatie ergens op 'n Kadijk, en zojuist bleek de reparatie niet klaar te zijn. Niet zomaar een lekke band maar er moet een nieuwe band in. Nou hoop dat zodadelijk om 5 uur de fiets wel klaar is ...
Schrijfertje schreef:Tijdens het gesprek werd ik weer te boos. Met stemverheffing riep ik: Huisvredebreuk en schending van privacy en bewaking werd geroepen.
Ik werd te boos omdat die reïntegratieconsulente opeens het clubhuis noemde waar ik na een afwezigheid van zo'n 8 jaar intussen sinds sept 2012 weer kom.
Vanwege bovenstaand "incident" bleef ik misschien wel een paar weken weg uit het clubhuis, en de eerste paar keer vroeg ik me af of de regels waren veranderd, en ... In het clubhuis wou J. even met me praten en dat was weer vriendelijk van haar. Ze was (dezefde dag?) gebeld door die consulente, die bezorgd klonk en of alles wel helemaal goed met me ging.
Een paar dagen geleden sprak ik J. alsnog aan ivm met dat DWI-incident. Ik vroeg me af hoe die consulente aan het clubhuis kwam. J. zei dat het clubhuis niet zomaar aan derden informatie geeft, en zeker niet zonder duidelijke toestemming.
Ze zei ook iets als dat in 2014 nieuwe regelingen komen en dat daarom cliënten van DWI worden uitgenodigd voor een gesprek, waarbij het ook zou gaan om hulp en ondersteuning.
Sinds dat DWI-incident had ik weer een tijdje tamelijk hoofdpijn en ik herhaalde: "Hulp en ondersteuning?"
Schrijfertje schreef:De balie van gezondheidscentrum?
...en bij apotheek zag ik dat het recept was voor verkeerd gaas. Vervelend toch? (Ook omdat ik sinds kort weer met maar 1 kruk loop, en zuinig ben met m'n voetstappen ...)
Sorry, maar het is wel vaker niet zo prettig bij die balie![/quote]
Vorige woensdag voor wekelijkse injectienaald naar apotheek en meteen ook herhaalrecept voor gaasjes. Ik werd snel geholpen door die Surinaamse juffrouw. Ik gaf haar de oude verpakking van de gaasjes met ook etiketje met m'n naam.
Het duurde weer even en vroeg later of ik de verpakking terug wou hebben of zou ze het weggooien, in de prullenbak? Gewoon weggooien, toch?
De apotheker vroeg nog hoeveel gaasjes ik per dag gebruikte en ik zei 1 of 2 per dag ... Thuis bleken het de verkeerde gaasjes te zijn. Echt erg toch? Voor de zoveelste keer dat die juffrouw een vergissing maakt.
Nou had ik vanmorgen eigenlijk weer naar die balie moeten gaan voor de goede gaasjes, maar ik had er weinig zin in ... Nou ga ik komende dagen dan maar de duurdere gaasjes gebruiken ...
Het wachten op wijkverpleegkunde duurde lang vandaag. "Goedemiddag," zei ik toen ik de huiskamerdeur opendeed en even later vroeg ze hoe laat het was.
Die juffrouw leek weggelopen uit een van m'n tekenschriften (die ik kwijt ben?) "leuke oorbellen heb je in," zei ik ook nog en ze informeerde naar 't wondje. Het was ongeveer half elf en ik liet m'n enkel zien, die ik avond eerder zelf had voorzien van nieuwe gaasjes.
Ze droeg opvallend paarse schoenen en ik zei: "Mooie schoenen heb je aan. Vorige keer toen ik in het ziekenhuis was zat er even iemand naast me met ongeveer zulke schoenen en ik zei nog: "Sportief en zomers.""
Dag eerder had ik een visitekaartje bij m'n voordeurbel geprikt met op de achterkant de tekst dat ik reeds de deur uit was.
Dat had ze gelezen. Ik zei dat ik naar de markt was geweest en dat ik zin heb om weer 'ns de deur uit te gaan, en dit weekend is er Uitmarkt, 3 weken geleden was ik ook al de markt weer overgelopen, maar dat had best wel een inspanning betekend voor m'n voet.
En: "Hoe gaat het met die voet?" Vorige week had ik gebeld met ziekenhuis en kon meteen al volgende ochtend, dinsdag, terecht voor wondcontrole. Volgende afspraak werd gemaakt voor 11 september 11 uur (allemaal elfjes, zei ik nog, ik woon ook op nummer 11) en met die wond aan m'n enkel gaat het steeds beter, maar wel langzaam.
Maar m'n voet is tussen de twee enkels te dik "Er is me geadviseerd om niet teveel te fietsen en ook geen trappenlopen."
Ik heb wel zin om een kijkje te nemen bij de Uitmarkt, maar het Leidseplein is best wel ver weg, met m'n gewonde enkel ...
Gisteren ging ik naar een inloop waar ik al maanden niet was geweest (omdat ik ziek was) voor een avondmaaltijd.
Er leek niet veel veranderd, dat is ook niet de reden dat ik dit schrijf, maar er was een juffrouw aan wie ik op een gegeven moment vroeg: "Heb ik jou al eens eerder ontmoet? Ben jij Mirjam?" "Nee," zei ze.
Ik erger me er aan dat ik niet zeker weet of dat nou wel of niet die Mirjam is.
Schrijfertje schreef:De balie van gezondheidscentrum?
Ik met twee lege doosjes voor herhaalrecept. En het klopte toch echt niet, zoals die juffrouw reageerde, volgens mij ...
Ze vroeg me verschillende keren of ik het eerder via deze balie had verkregen en wanneer en ...
Gisterochtend herhaling van bovenstaand, met een andere assistente.
Zodoende duurde het een tijdje dat ik eindelijk recept kreeg, en bij apotheek zag ik dat het recept was voor verkeerd gaas. Vervelend toch? (Ook omdat ik sinds kort weer met maar 1 kruk loop, en zuinig ben met m'n voetstappen ...)
Ik terug naar die balie, zei dat er een vergissing was gemaakt en huisarts i.o. kwam er ook bij. O, die heet Pim en ze wees naar computerscherm: Is dat de goeie? of zoiets...
Sorry, maar het is wel vaker niet zo prettig bij die balie!
Ik met twee lege doosjes voor herhaalrecept, 1 voor zalfgaas en 1 voor pijnstillertjes. En het klopte toch echt niet, zoals die juffrouw reageerde, volgens mij ... (En ik moest tamelijk lang wachten.)
Ze vroeg me verschillende keren of ik dat zalfgaas eerder via deze balie had verkregen en het antwoord was ja, wel drie keer. De vorige keer was zo'n 10 dagen geleden want het doosje van 10 stuks is bijna leeg ... Of had ik het via het ziekenhuis,vroeg ze.
Na 1e ziekenhuisopname kreeg ik via machtiging een hoeveelheid verbandmiddelen, ook dat zalfgaas. Daarna gewoon via hier dit venster nog 2 keer.
Ze bleef me wazig aankijken en ik zei nog: Op dat etiket van die verpakking staat m'n naam en ... Ze zei dat de naam van de huisarts ook op dat etiket zou moeten staan en dat was niet het geval. Ook dat klopte niet. Op het doosje van de pijnstillers staat die naam ook niet, en ook dat reeds meerdere malen via dat venster.
En ook nog: Even later met die verpakkinkjes door poortje van de apotheek, begint dat poortje te piepen ...