De vloer beneden is bijna af. De laatste 2 rijen moeten nog gelegd worden en dan nog de pastegels aan het grote raam en de deur vanachteren. In de hal, berging en wc is er al gevoegd, dus de trap kan komen. Ook de keuken mag komen, hiervoor is ook al gevoegd.
Deze nacht heel veel last gehad van de hagel, de auto's in de straat zijn allemaal grotere versies van golfballen, met beschadigde of kapotte ruiten. De verandas en veluxen bij de buren zijn allemaal gesneuveld, dit is niet zo een leuke sfeer nu. Ik vanmorgen in allereil, na de schade thuis opgemeten te hebben, naar ons huisje in Berendrecht en .... hier was helemaal niets te zien van de hagel, precies of het heeft alleen maar goed geregend daar. De rolluiken bij de buren stonden nog naar beneden, niets beschadigd ook de ramen niets aan.
De stapel met zwarte aarde staat al helemaal onder het onkruid. De kleur groen wint het van de zwarte kleur. Maar de gele bergen hierrond hebben ook last van het onkruid. Blijkbaar is dit ook relatief vruchtbaar. Al een geluk dat ik dan van een kleine berg geel zand aan de voorzijde van het complex zand heb genomen voor ons terras en niet van die grote gele aan de achterzijde want wie weet welke buren ik dan ook nog zeer vriendelijk hoor.
Onze buren (i-blok) hebben heel veel geluk. De garages zijn nog steeds niet volledig om met de E-blok te starten. Vrijdag zijn de balken bekist. Dirk heeft hiervan foto's genomen. Dus nu Georges de 2 woningen van de D-blok klaar heeft is hij gestart met 1 woning van de I-blok. Het huis naast de 2 dames gaat er momenteel niet komen.
DEZE BOUWGROND STAAT TERUG TE KOOP, voor de geïnteresseerden het is een gesloten woning zie site www.abric.be voor verdere info.
De dames moesten vorige 2 weken snel naar Abric gaan om de keuken en de badkamer te kiezen en hun vloer ed. zodat dit besteld kon worden en dat het er binne de korste keren ook staat, George kennende. Hopelijk gaat het al wat beter met zijn rug. Sterkte toegewenst aan hem.
Cois Brouwers, vloerder uit Stabroek, doet bij ons schitterend werk. Als kleine zelfstandige is hij bij ons zaterdag de tegels komen leveren en is beginnen plaatsen. Hij is gestart met de hal, wc, tellerkast en begin van de berging. Hij heeft dit ook nog gevoegd 's avond. Zondag is hij ook komen werken. Tot een uur of 5 is hij bezig geweest. Nu is de rest van de berging ook gevloerd en de ruimte waar de keuken komt staan tot voorbij de deur naar de hal (2stenen voorbij). Deze week is hij op een andere bouw bezig en dit weekend komt hij bij ons verder doen. Dan is de leefruimte helemaal klaar en gevoegd.
Ik heb gisteren telefoon gekregen van Stevens Houttechniek met de mededeling of ze vandaag de trap konden komen plaatsen. Dit is moeilijk aangezien onze vloerder zijn vader eind vorige week is overleden en die vandaag begraven wordt. Het werk in tussentijd is met vertraging geplaatst en wij zijn een week vooruit geschoven. Cois gaat deze zaterdag de stenen leveren en hopelijk, dit is afhankelijk van de verwerking van de begrafenis en deels het weer, gaat hij de gang en de berging al plaatsen. En dan de laatste week van mei komt hij de rest van het gelijkvloers plaatsen. Dan gaan we nu Stevens trap bellen.
Gisteren zijn ze niet meer kunnen langskomen. Blijkbaar was er iemand ziek gevallen en heeft een ander zijn ronde erbij moeten nemen. Dus ik ben gisteren gebeld rond 14.00 uur met de vraag of het deze ochtend kon. Ik had Greet gevraagd of zij van 8 tot 9 er kon zijn en ik was er dan van half 8 tot 8. Blijkbaar was meneer iets vroeger want ik kreeg al telefoon om 7.20 i.v.m. het terugvinden van het huis.
Ook heb ik Verheyen gebeld, zodat deze zijn technieker iets later, pas vanaf 9.00 uur. Als alles goed verloopt hebben wij vanavond de chauffage aanstaan.
Minder goed nieuw, onze vloerder zijn vader is vorige week donderdag overleden. Onverwacht is het niet, maar het is nooit aangenaam. Hij ging eind deze week de tegels in onze woning plaatsen en begin volgende week starten. Dit zal nu iets trager verlopen. Maar hij ging wel zorgen dat de keuken eind mei geplaatst kon worden. Hopelijk volgt de berging er kort na, zodat de trap begin juni kan komen.
Bolle is vrijdag een vrachtje grond komen kappen in de tuin, prijsje viel mee. Dirk komt zaterdag naar mijn werk met het fototoestel. Hij was de motor van ons ventilatiesysteem gaan bekijken en een foto van gaan trekken. Hij liet deze foto's zien en ineens liet hij een foto zien van een radiator in de badkamer. Blijkt dat Verheyen zaterdag al kwam omdat 1 van de 2 ziek was, kwam de ene al de chauffage-elementen plaatsen en dan komen ze vandaag (maandag) de ketel plaatsen en het keuringsattest plaatsen.
Deze namiddag komen ze van EANDIS of andere instantie, keuren zodat de technieker van Verheyen dinsdag de installatie kan aanzetten.
Woensdag is VERADA de gordijnkasten komen plaatsen in de woning. Ik heb gevraagd om ook eens te kijken naar de voordeur die thv het slot schuurt en dit zorgt ervoor dat de laklaag van de deur er op die punten al af is. En de achterdeur kan, als je ze normaal wilt sluiten, niet dicht. De rolluik van de badkamer blijft ook met 3 spleten open staan. Hij ging hier allemaal naar kijken en proberen op te lossen.
Zoals jullie op de foto's kunnen (als jullie moeite doen) Is de stapel grond waar wij van aan het scheppen zijn de kleine berg grond die aan de voorzijde van de garage ligt !!!!!! Als je het Ganzenerf komt oprijden ligt deze berg vlak naast de plaats waar de grondpomp het water uitspuwd in de riolering. Dus de beschuldigingen moeten denk ik, ingetrokken worden. De bergen met zwarte aarde waar jullie zo over zagen liggen aan de achterzijde van de garage. En moest dit vruchtbare grond zijn, zouden we die dan plaatsen daar waar er terras gaat komen?? Ik dacht het ook niet, dan zou ik die plaatsen daar waar ik planten en gras wil zetten.
Misschien zijn dan enige verontschuldigingen op zijn plaats?
Ik heb een sms gekregen van Frank David dat morgen, woensdag 6 mei, de gordijnkasten geplaats worden. Ook worden ineens de kleine mankementen aan oa de deur en de rolluiken verholpen.
Hier kan je zien dat mijn broers toch goed kunnen werken. Ook Dirk heeft vandaag mee gekruid. Vorige zondag heeft die op de zolder gezeten, maar vandaag heeft hij goed verzet.
Gisteren ons heel goed geammuseerd met de broers en schoonmoeder. De foto's vertellen dat we goed en hard gewerkt hebben gisteren. Zelf Joy heeft een kruiwagen of 8 gedaan. Ik denk dat er gisteren een kruiwagen of 100 is verzet. De ruimte voor de terrastegels is aanwezig. Nu het zand voor de rest van de tuin nog.