STORT NU UW SPONSORBIJDRAGE VOOR DE VRIENDEN DER BLINDEN OP BE34 0358 4867 7390
Inhoud blog
  • TERUGBLIK OP ONZE TOCHT
  • MAANDAG 9 SEPTEMBER 2013 FINISTERRA
  • FOTO S 9 SEPTEMBER 2013
  • FOTO S 8 SEPTEMBER 2013
  • ZONDAG 8 SEPTEMBER 2013 O PEDROUZO-SANTIAGO 21 KM
  • ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2013 ARZUA-O PEDROUZO 20 KM
  • VRIJDAG 6 SEPTEMBER 2013 PALAS DE REI-ARZUA 29 KM
  • DONDERDAG 5 SEPTEMBER 2013 PORTOMARIN-PALAS DE REI 23 KM
  • WOENSDAG 4 SEPTEMBER 2013 SARRIA-PORTOMARIN 21,5 KM
  • DINSDAG 3 SEPTEMBER 2013 TRIACASTEL-SARRIA 19 KM
    EEN TOCHT VAN 2300 KM BEGINT MET 1 STAP
    EEN SPONSORTOCHT VOOR DE VRIENDEN DER BLINDEN KOKSIJDE
    WELKOM OP HET DAGBOEK VAN THERESE EN SYLVAIN VAN HUN TOCHT VAN KOKSIJDE NAAR COMPOSTELA
    12-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 11 JULI LA COCQUILLE-THIVIERS 18.5 KM
    Gisteren op de blog lazen we dat Benedict ons ook volgt. Zijn einddoel was Limoges en hij zit ondertussen al terug op kantoor in Rotterdam. Hij zegt dat zijn teen met de ui zeker de meest bekeken blogteen in België moet zijn.
    Om 6.30 uur eten we op de kamer in het hotel ons gioeteren aangekochte ontbijt. We vertrekken om 7 uur, je weet wel ..... de hitte.Onderweg zelfde landschap als gisteren. Wat huizen in kleine gehuchtjes. Een man vertelt ons dat hij 25 jaar vrachtwagenchauffeur is geweest en Parijs beter kent dan de nabijgelegen gehuchtjes.
    "La marche, non non, j'ai une jambe en bois, enfin en plastic". Het lijkt wel een reportage voor "Man bijt hond"
    Uiteindelijk wenst hij ons "Courage, courage, courage"
    Even voor de middag komen we reeds aan in Thiviers. Juist op tijd om ditmaal Thérèse haar schoenen bij de cordonnier te brengen voor herstelling. Afhalen kan morgenvroeg om 9 u.
    We verblijven in een gîte bij een nederlands echtpaar, gelegen nabij de kerk.
    In het vorig weekend waren er ganzenfeesten en alle etalages waren versierd met leuke afbeeldingen van ganzen.
    Morgen richting Sorges 17.5 km






    12-07-2013 om 16:41 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    10-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 10 JULI 2013 CHALUS-LES COQUILLES 17.5 KM
    Om 7.30 uur vertrekken we. We zitten al direkt op onze route, tevens de route Richard Coeur de Lion, maar zij deden het te paard.
    Mooie landschappen met nog steeds de Limousinkoeien langs de weg. Al vlug duiken we het bos in om er vandaag bijna niet meer uit te komen.
    Spinnenwebben alom, waarschijnlijk zijn wij deze morgen de eerste pèlerins die hier langskomen.
    We verlaten de Haute Vienne en komen in de Dordogne ter hoogte van een kasteel.
    Op ongeveer 6 km van La Coquille staat een plaat 1240 km Compostelle.
    Om 12.45 uur komen we aan en verblijven in hotel des Voyageurs. Het hotel wordt in beslag genomen door Koksijdenaars. Rond 15.00 uur komt de wielergroep "Siska" uit Koksijde hier toe. Het wordt druk : Uitladen van fietsen, banden, materiaal, valiezen....
    Onze "sac à dos" lijkt ons ineens handiger.
    Morgen richting Thivers 18.5 km.










    10-07-2013 om 16:13 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    09-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 9 JULI 2013 SAINT MARTIN LE VIEUX-CHALUS 19.5 KM
    Deze morgen ontbijt in de koele "grange", daarna nog een positief woordje in het gastenboek en we zijn reeds op weg om 7.30 uur.
    De blaren, kniëen, schouders en rug, alles zit mee!
    In Flavignac doen we onze inkopen, compeed tegen de blaren, papieren zakdoekjes, water, bananen, brood en beleg.
    Om 10.30 uur wordt het al warm maar we hebben reeds 14 km afgelegd. Langs de ruines van Château de Châlus bereiken we ons einddoel.
    Om 12.30 uur eten we in "Auberge Richard Coeur de Lion". Kip met sla en frietjes en 1/4 liter wijn.
    Deze namiddag proberen we in het toerismebureau onze blog aan te vullen, wat ons bij deze is gelukt.
    Morgen richting La Coquille.








    09-07-2013 om 16:58 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 8 JULI 2013 LIMOGES-SAINT MARTIN LE VIEUX 21.5 KM
    Vertrekken om 7.15 uur omwille van de hitte. Limoges stad uitraken is niet simpel. Het duurt ruim 1 uur. Aangezien we onze drinkbussen wat willen sparen drinken we iets fris in Aixe-sur-Vienne. Naar de WC gaan is hier geen sinecure. "Viens avec" zegt de waardin tegen Thérèse. 3 Plaatsen doorkruisen met overal rommel en uiteindelijk tegen de lage opening van de wc-deur gebotst. 
    Verder in de volle zon op de asfalt en de voeten raken serieus verhit. Rond de middag een plekje onder een paar bomen gezocht en daar picknick.
    We eten al een paar dagen tomaat met brie en stokbrood, het valt ons in de smaak.
    Even verder komen we voorbij het "Chateau de la Judie". 
    Rond 14.30 uur komen we aan in Saint Martin Le Vieux.
    De gastheer ontvangt ons in zijn "grange", een mooi herbouwde schuur uit de jaren 1760. We krijgen direkt al een fles fruitsap en een fles water.
    Zien we er dan zo afgepeigerd uit?
    Morgen richting Chalus 19.5 Km. Hopelijk wat minder warm, want met deze hitte en onze rugzak halen we maar 4 km per uur.









    09-07-2013 om 16:50 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 7 JULI 2013 SAINT LEONARD DE NOBLAT-LIMOGES 21.5 KM
    Gisterenavond nog even een bezoek aan de middeleeuwse stad.
    Vanmorgen vertrekken we via Noblat, een mooi dorpje. Aan de kerk van Auriel nemen we ons ontbijt, aangezien we deze morgen vroeg zijn vertrokken om de grote hitte te mijden. (32 graden)   De kerk is open en wat vinden we in het gastenboek? Gerard, de pelgrim uit Maastricht, schrijft dat hij veel aan ons denkt. Het doet ons iets.
    Verder naar Feytrat, een voorstadje van Limoges, waar we in het park boterhammen eten. 
    6 Km voor Limoges houden we een halte. Hier hebben we 1000 Km. We drinken een slok van ons intussen warm geworden water en stappen verder. Op 5 km zien we Limoges reeds liggen, maar we krijgen nog een alternatieve route. Langs de oevers van de Vienne komen we in de buurt van de kathedraal en lopen over het 13 de eeuwse bruggetje Limoges binnen. Prachtig gedaan van de routeplanners van de "Voie de Vézelay".
    Rond 15 uur kompen we aan in Limoges en logeren in Hotel de la Paix.












    09-07-2013 om 16:40 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 6 JULI 2013 LES BILLANGES-SAINT LEONARD DE NOBLAT
    Gisterenavond "Chez Françoise" gegeten. Françoise is een "artieste". Haar hele boerderij hangt vol met schilderijenj door haar gemaakt. Ze heeft een apart atelier vast aan de boerderij.
    Vanmorgen vertrekken we om 8 uur. Heel mooi weer, veel zon.
    Weer door de streek van Ambazac, op en neer tot de brug over de Taurion. Verder door de bossen, veel bronnetjes dus heel drassig.
    Onderweg de"Tronc de pèlerin", versieringen van de pelgrims. Dan langs Châtenet en Dognon waar we de kerk bezoeken. Verder klimmen en sterk dalen tot Saint Leonard de Noblat, waar we rond 14.30 uur aankomen.
    Mooi "Logis de France" hotelletje met toepasselijke naam "Le Relais Saint Jacques"
    Morgen richting Limoges en de 1000 km.










    09-07-2013 om 16:30 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    05-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 5 JULI 2013 BENEVENT L'ABBAYE-LES BILLANGES 28.5 KM
    Gisterenavond na het eten hadden we nog een engelse babbel met de gastheer. Een rustig man die ons vertelt over de evenementen in zijn dorp en ons voor  een stevige wandeling waarschuwt, hij krijgt gelijk!
    Na een goede nachtrust en een gezond ontbijt vertrekken we reeds om 7.20 uur voor een lange tocht. 
    De zon schijnt en we hebben er zin in. Het landschap is mooi, veel bossen in tegenstelling met de voorbije dagen. Het wordt een zware tocht met een daling tot 300 meter en dan weer een helling tot 695 meter, langs smalle met rotsbedekte paden. Niet echt knievriendelijk! Het wordt één van onze mooiste dagtochten sinds ons vertrek.
    Om 13 uur in Chatelus-le-Marcheix eten we, waarna we nog 10 km langs een D-weg moeten afleggen met een paar scherpe beklimmingen. Hier verlaten we de Creuse en komen we in de Haute-Vienne.
    Om 16.00 uur komen we aan in Les Billanges, "Chez Françoise" op de boerderij.
    Morgen richting Saint Leonard de Noblat 20 km. 











    05-07-2013 om 00:00 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    04-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO 2 JULI 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    04-07-2013 om 17:49 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S 1 JULI 2013










    04-07-2013 om 17:48 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO's 30 JUNI 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    04-07-2013 om 17:47 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 4 JULI 2013 SAINT PRIEST LA FEUILLE-BENEVENT L'ABBAYE 15 KM
    Gisterenavond waren we met vijf, 2 Nederlanders (Maaike en Benedict, een Belg (Jean Marie) uit Chimay en wij.
    Benedict had last van een ontstoken dikke teen. De gastvrouw had hiertegen wel een remedie, een warme ui. (zie foto)
    Na de dag van gisteren was dit een hele fijne avond met lekker eten. Als afzakkertje nog een eau de vie van pruimen, een familierecept.
    Deze morgen om 9 uur van start voor 15 km. Via Chamborand met een 15de eeuwse kerk (zie foto) verder door de glooiende landschappen met balen hooi, limousins en schapen (zie foto's). Om 13 uur komen we reeds in Bénévent aan.
    Wij bezoeken de kerk (11 de eeuw) -zie foto- van St. Barthélémy met zijn 44 kapitelen. Daarna naar Mevr. Godson, een engelse dame, wonend in een mooi herenhuis. Zij verwacht vandaag nog een aantal pelgrims.
    Morgen een langere tocht (27 km) richting Las Billanges.










    04-07-2013 om 17:29 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    03-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 3 JULI 2013 SAINT GERMAIN BEAUPRE-SAINT PRIEST LA FEUILLE 18 KM
    Vanmorgen om 8.30 uur vertrekken we. Grijs, mistig en veel wind. Zijn we 3 november ???
    Al na een 3 tal km begint het te regenen en moeten we door een padje met hoog gras. Broeken nat tot aan de kont!
    Komen rond 11 uur aan in La Souterraine, waar een warme choco deugd doet.
    Verder in de regen, waar we 2 Franse dames ontmoeten die de omgekeerde route doen.
    Rond 14.00 uur komen we aan in de regen.
    Een dag om vlug te vergeten.
    We hopen morgen op beter weer.
    Richting Bénévent L' Abbaye 15 km

    03-07-2013 om 16:39 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    02-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 2 JULI 2013 EGUZON-SAINT GERMAIN BEAUPRE 22 KM
    Vertrekken uit onze mooie gîte om 8.30 uur. Nadat we Eguzon hebben verlaten lopen we richting Crozant met de ruïnes van een kasteel. (zie foto)
    Het is weer klimmen vandaag. In Crozant een koffie en dan naar de oevers van de Sedelle waar twee mooie oude molens langsstaan.
    Picknick in La Chapelle Baloue op een bankje aan de kerk. Plots komt er een pelgrim afgestapt uit de andere richting. In gebrekkig Frans doet hij ons de groeten van Gerard en Siegrid, de twee die we al eerder op onze route hebben ontmoet en waarmee hij vorige nacht heeft geslapen.
    Bizar verhaal. Hij is een Duitser, 81 jaar oud, heeft van Saarbrucken tot Porto (Portugal) het vliegtuig genomen. Vandaaruit is hij vertrokken richting Compostela. Hij maakt nu de route van Compostela in tegenovergestelde richting huiswaarts. Heeft ondertussen al 1800 km gestapt en heeft er nog een 1200 voor de boeg. Kranig mager kereltje!!
    Om 15 uur komen we aan in onze B & B in Saint Germain Beaupré. Deze is vuil en vies. Te mijden!!
    We eten 's avonds in het plaatselijk restaurantje, een aanrader.
    Morgen richting Saint Priest La Feuille 18 km

    02-07-2013 om 00:00 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    01-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 1 JULI 2013 ARGENTON-EGUZON 23 KM
    Vertrekken om 8.30 uur. Na 6 km in Le Menoux bezoeken we de kerk met moderne fresco's van Carasco. (zie foto)
    Verder via moeilijke bergpadjes, niet echt voor pelgrims met een zware rugzak, naar Gargilesse. (zie foto)
    Lopen verder naast de Creuse (zie foto) en Zoek ook de reiger (zie foto)
    In Gargilesse komt de noordelijke en zuidelijke tak van de route van Vézelay bij mekaar.
    In Les Chèrons, een klein mooi dorpje, eten we op het dorpsplein. Zo verder naar Cuzion, waar nog een moeilijke afdaling volgt naar de oevers van de Creuse. Even later volgt nog een kort stukje  door het kreupelhout ( 3 gevallen bomen) dus rugzak af, rugzak aan ...
    Heel moe komen we rond 16.30 uur in Eguzon aan. Onze gïte is werkelijk "heaven". Alles netjes en comfortabel. Een heel huis voor ons alleen.
    Thérèse doet dan ook alle was (zie foto). Ook nog wat nostalgie, want samen trekken we kersen (zoals vroeger bij onze grootouders) uit de grote boom.
    Nog gezellig samen gegeten en om 9 uur in bed.
    Morgen richting Saint Germain. 21 km

    (foto's komen later)

    01-07-2013 om 00:00 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    30-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 30 JUNI 2013 VELLES-ARGENTON 21,5 KM
    Gisterenavond pas om 10.45 uur gaan slapen. Heel gezellig bij het avondeten met een paar glazen wijn waarbij Colette en Jean Claude hun anekdotes vertellen over hun tocht naar Compostela in 2008. 
    Deze morgen om 9 uur vertrekken we nadat Colette ons nog 2 stukken taart van de zelfgebakken rabarbertaart meegeeft. Mooi zonnig weer.
    We stappen door bospaden (zie foto) tot Yvernand. Daarna langs het kasteel de la Chaise Saint Eloi (zie foto) en verder naar het kasteel van Mazières uit de 12 de eeuw met een mooie donjon. Via het middeleeuwse dorpje Saint Marcel, reeds in 1456 een doorgangspunt voor pelgrims,  naar Argenton waar we rond 14.30 uur aankomen.
    Met reeds 860 km in de benen starten we morgen een nieuwe maand richting Eguzon.

    Foto's volgen later (PC doet het hier niet)

    30-06-2013 om 00:00 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    29-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 29 JUNI 2013 CHATEAUROUX-VELLES 21 KM
    Sorry voor de foute foto van gisteren samen met Monique. Zie hierbij de juiste foto.

    Gisterenavond nog langs de kathedraal (zie foto) naar het centrum om wat te eten.
    Deze morgen een heerlijk Belgisch ontbijt, met eitjes, kaas, hesp .......
    Onze stapschoenen zijn nog nat van gisteren (zie foto) en alweer begint het na 500 m te regenen. Onze weg zou bij zonneschijn heel mooi zijn, door het fôret van Chateauroux, maar alles ligt er doornat bij. Hier komen we voorbij het kruispunt van de bedevaarders (zie foto).
    Op 2 km van onze aankomstplaats Velles ontmoeten we een herenboer, die zijn gewassen bekijkt. Hij werkte vroeger bij het Zweedse metaalbedrijf Scanwick. Hij wenst ons "Bonne route" en zegt "Mes yeux voient que vous êtes courageux".
    We stappen vandaag aan één stuk door, gezien de regen en komen al om 13 uur aan de kerk van Velles. Hier is ook een glasraam van St. Jacob (zie foto).
    We overnachten bij Colette en Jean Claude, mensen die vroeger ook naar Compostela gestapt zijn van hieruit.
    Morgen naar Argenton, 21.3 km.










    29-06-2013 om 17:38 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    28-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 28 JUNI 2013 NEUVY PAILLOUX-CHATEAUROUX 22 KM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Gisterenavond komt pelgrim 112 aan rond 18 uur. Het is Siegrid, een kranige dame van 68 jaar, uit Kontich. We eten samen met de gastvrouw en het wordt een leuke avond. We beslissen dan ook om deze morgen om 7.30 uur samen te ontbijten. Na het ontbijt bezoeken we samen met Monique  (zie foto) de plaatselijke kerk waarvan een gedeelte van de 12 de eeuw. Zij vertelt er ons alles over.
    Daarna gaan we met z'n drieën op pad. na een 5-tal km, regenvesten aan en rugzak afdekken, niets te beleven, niets te zien langs de grote weg.
    Om 13.30 uur staan we al in Déols, een voorstad van Chateauroux en besluiten samen hier een koffie te drinken.
    Om 14.30 uur komen we aan in Chateauroux en nemen afscheid van Siegrid, haar slaapplaats is verderop.
    Morgen richting Velles 18 km

    28-06-2013 om 17:47 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    27-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 27 JUNI 2013 ISSOUDUN-NEUVY PAILLOUX 15 KM
    Deze morgen vertrekken om 8.45 uur voor onze tweede semi-vakantiedag van 15 km. De lucht is bewolkt maar al vlug komt de zon te voorschijn en wordt het een mooie lentedag. We stappen richting Thizay en volgen de spoorlijn Parijs-Toulouse. Deze lijn kan men her en der oversteken op eigen risico via poortjes (zie foto). Op het pitoreske dorpspleintje van Thizay met een kerk, een Mairie en een kasteel (zie foto) picknicken we.
    Op de tafel vinden we een kleine medaille van Vézelay met St. Jacobsschelpje. Wie weet, misschien van Gerard, die deze morgen voor ons vertrokken is. Wij houden het bij. We komen rond 13.30 uur in Neuvy Pailloux aan maar onze gastvrouw Monique, tevens champetter van het dorp, blijkt nog niet thuis. We drinken een biertje bij haar buur, de dorpscafé. (zie foto)
    Wij zijn de 110 de en 111 de pelgrim die ze dit jaar ontvangt. Deze avond ontvangt ze ook nog nr 112.
    Morgen richting Chateauroux 22 km





    27-06-2013 om 00:00 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    26-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 26 JUNI 2013 CHAROST-ISSOUDUN 13.5 KM

    Wekker om 7.15 uur, wat een luxe want vandaag en morgen doen we het kalmer aan. We ontbijten in de plaatselijke bar-tabacco. Klokslag 9 uur een stempel bij de Mairie en klaar voor het vertrek.
    Gezien de wegbeschrijving melding maakt van "chiens méchants" nemen we daar een alternatieve weg.
    Met het mooie weer werken er veel mensen in hun tuin en slaan we her en der een praatje.
    Tussenstop in Avail (zie foto).
    Komen rond 13 uur aan de kerk van Sacré Coeur (zie foto). Binnen branden een hele krans lantaarntjes (zie foto) van pelgrims en leden van het H. Hart. Wij verblijven in het klooster ernaast. (zie foto)
    Hier ontmoeten we Gerard, de nederlander die ons pad sedert Wasigny (13 de dag) al enkele malen heeft gekruist.
    Altijd fijn om ervaringen met mekaar te wisselen.
    Morgen richting Neuvy Pailloux 15 km









    26-06-2013 om 00:00 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    25-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 25 JUNI 2013 BOURGES-CHAROST 26 KM
    Na het mooie ontbijtbuffet in Hotel Brit, om 7.30 uur vertrekken we voor alweer een langere tocht. Na een 5 km verlaten we Bourges en komen we op een veldweg in La Chapelle St. Ursin een jogger tegen. Hij stapt met ons mee tot aan zijn villa. Het is een Concordepiloot op rust. Vanhier naar Morthomiers waar we eten, du pain, du boursin maar pas du vin (wel water). Even door de uienvelden (worden verkocht aan Engelsen) en de zonnebloemen (die maar niet willen groeien door het koude weer) en dan naar Villeneuve sur Cher met een fraai kasteel. (zie foto)
    Van hieruit wordt het een saaie harde asfaltwg (12 km). Onze knieën en voeten hebbn er last van.
    Om 15 uur komen we aan in Charost.
    Morgen een luxe dag !!!
    13 km tot Issoudun.






    25-06-2013 om 18:52 geschreven door SYLVAIN EN THERESE  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)





    Foto

     Therese en Sylvain 
     Wij zijn 59 en 62 jaar jong en wonen sinds 2006 in Koksijde.
     Tom en Wendy, onze kinderen, zijn 36 jaar.
     Ook hebben wij 4 lieve kleinkinderen: Xander, Kasper, Britt en Mille
     
      
       

    Archief per week
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 04/02-10/02 2013

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • VRIENDEN DER BLINDEN
  • Genootschap Compostela
  • artikel HET LAATSTE NIEUWS

  • Gastenboek
  • Kevin Durant send fine passes Thompson follow-up single arm dunk
  • Duran for protect the warriors team willing to pay?One can easily be replaced off can kill two birds with one stone
  • LZM
  • jinlong
  • OZAO

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail ons

    KLIK HIERONDER



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs