Looking for motivation

14-01-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe gaan we dit doen?
Nu is de vraag: hoe gaan we dit doen?

Gewicht verliezen kan je natuurlijk doen met een crashdieet. Been there, done that. Werkt even, maar daarna herval je. Ik ga hier geen wetenschappelijke uitleg voor geven, hell, ik weet misschien zelfs niet wat ik aan het doen ben. Maar ik ga er voor proberen gaan.

Bijkomende moeilijkheid: Ik ben recent gestopt met roken. Voor de zoveelste keer wel. Maar de prijs, het ongezonde en vooral het feit dat Karen niet rookt, maakt het voor mij makkelijker dit keer lijkt me. Hout vasthouden dus. 

Nu heb ik nog niet de neiging gehad om meer te eten dus dat is wel al een serieus voordeel. 

Zelfs zondag na een nachtje stappen had ik een goeie reflex: zondag voormiddag ben ik een twintigtal minuten gaan lopen. Nog verre van indrukwekkend maar ik was momenteel daarmee al blij. Dit ga ik drie tot vier keer per week proberen doen.

Natuurlijk ga ik ook proberen eten om op te letten voor het eten. Af en toe eens zondigen mag (anders hou je het niet je hele leven vol) maar eten afhalen is niet de meest gezonde oplossing. Mijn beslissing om afgelopen september te beginnen met kooklessen is nu dan ook een verrijking. Hiermee kan ik zelf redelijk snel en makkelijk een goed gerecht op tafel zetten.

Dan die andere boosdoener: alcohol. Dit is iets dat ik moeilijk kan laten. Ik drink niet elke dag maar een weekend begint op donderdag als je begrijpt wat ik bedoel. Dit ga ik proberen aanpassen maar dat is nog het moeilijkste van al.

Ik ga hier regelmatig een stand van zaken proberen posten, zelfmotivatie mag.

Vandaag is het dus 107, een streefgewicht durf ik er nog niet opplakken maar het moet beteren!

14-01-2014 om 07:36 geschreven door Sven Dehauwere  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
Tags:gewicht


Inhoud blog
  • Moeilijk begin, heel goed mee aan het vallen...
  • Een woordje uitleg
  • Hoe gaan we dit doen?
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Archief per week
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs