Nu de Kerstperiode gepasseerd is, moet ik wel zeggen dat m'n vorige uitlatingen hierover wel een beetje te cynisch waren. Ik keek er wat tegenop om weer die heisa door te moeten maken waarschijnlijk vanwege het besef dat m'n ouders beiden overleden zijn en dat deze periode me daaraan herinnert... Ondanks de economische, politieke en financiële crisis viel dit jaar eigenlijk best wel mee! We hebben toffe optredens met de band gedaan en telkens als we samenkomen hebben we een goed gevoel...meer moet dat niet zijn. Ik mag mezelf gelukkig prijzen van met zo'n toffe vrienden en goeie muzikanten samen te werken. Het komt niet dikwijls voor dat er zo'n goede combinatie is tussen de groepsleden als bij ons 't geval is.
Dus vooraleer 't doek valt over 2008 wil ik langs deze weg aan alle leden m'n beste wensen en bedankingen overmaken:
Christophe: bedankt, voor je gastvrijheid en doorzettingsvermogen om je zangteksten in te studeren. Tom: bedankt, voor de inspirerende rust die je uitstraalt en je motivatie (wel letten op je fouten hé?Stay focust!). René: bedankt, voor 't geweldige slagwerk en de droge humor waarmee je zowel live als op de repetities uitpakt. Peter: bedankt, voor een geweldige en loyale vriendschap die nu al meer dan 30 jaar duurt en waar ik me nog geen moment in heb verveeld, sheers mate en let's Rock on dude!
Maar vooral ook veel dank aan al onze fans, kenissen en vrienden die ons hebben geholpen en/of bijgestaan in 't jaar 2008: Bart Thomas, Phillipe Goddé, Gerdi, Beast, etc, etc. Moge jullie allen een voorspoedig en gezond 2009 doormaken!