Inhoud blog
  • The magic six
  • The real rise of STORMBRINGER !
  • The rise of STORMBRINGER !
  • Dringend gezocht: zanger voor STORMBRINGER.
  • Motortreffen te Axel 16/05/2009.
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Stormbringer Newsblog

    11-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jingle fuckin' bells! Aaaaaaaarhh!
    Here we go again.... weer het zoveelste jaar met hetzelfde gezeik als anders voor de maand december: Sinterklaas, Kerstmis en Nieuwjaar. Consumeren is de boodschap...tot vervelens toe. Ik denk niet dat ik de enige ben die niet al te hoog oploopt met deze 'days of joy'.
    Het enige nut van deze dagen is het rijker maken van de rijken en wij maar in onze door reclame en tradities verdoofde hersenen als kuddedieren blijven meedoen aan deze hysterische dagen.
    We leven in een saaie en voorspelbare wereld waar het materiĆ«le en het repetitieve blijkbaar de enige uitweg geworden zijn uit onze problemen: koop dit product en dan ben je pas iemand.  Hebben is belangrijker geworden dan zijn dus leve de consumptiemaatschappij!
    Pfff, wat een rotboel. Soms heb ik het gevoel dat ik beter met een vlammenwerper de straat op zou gaan om al die onnozele kerstversieringen van alle daken en voortuinen weg te branden! Buren, jullie zijn hiermede gewaarschuwd!
    Trouwens, waar dienen deze hoogdagen van materialisme voor? Om de mensen wijs te maken dat ze nog minder betrokken hoeven te zijn bij de ander dan ze al waren???
    Maar ja, we wilden vrij zijn. Los van 't paternalisme van staat en kerk. Los van het betuttelende controleergedrag van onze naasten en buren. Welnu, kijk maar allen eens goed om je heen...dit is wat je krijgt als je volledig vrij wil zijn.
    Wat is vrijheid als je elke dag moet gaan werken om je vrijheid te betalen? Neen, beste vrienden...in mei '68 waren we al niet vrij en dat zijn we nog steeds niet en zullen we ook nooit zijn! Geld is de enige graadmeter voor vrijheid geworden, geld is onze 'gemunte' vrijheid, zonder dat niks, totaal niks...laten we niet vergeten dat onze goedkope elektronica en alle toebehoren gemaakt zijn door kinderen en minderbedeelden die elke dag slavenarbeid moeten verrichten opdat wij ons hier in het illusoire rijk van 'les nouveaux riches' zouden kunnen wanen.

    P.S.
    Prettig eindejaars en al dat ander gedoe. Gelieve a.u.b. geen elektronische wenskaarten naar me te versturen of ik kom misschien eens langs met de vlammenwerper.

    Dirk


    11-12-2008 om 00:00 geschreven door Stormbringer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 12/04-18/04 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 12/10-18/10 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 17/11-23/11 2008

    Foto

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs