De 23-jarige Fransman Fabien Bacquet heeft woensdag de vierde etappe in de veertiende editie van de Ronde van Normandië gewonnen. Na 76 kilometer van Grand Couronne naar Elbeuf sur Seine liet Bacquet in de spurt van het peloton drie Belgen achter zic
Nieuw stadion AA Gent: "2010 haalbaar, maar scherp"
Om de zoveel tijd steekt ze wel eens de kop op, de vraag hoe het nog zou zijn met het nieuwe stadion van AA Gent. Zeker als de geruchtenmolen op gang komt. Ex-SP.A-politicus Luc Van den Bossche van de CVBA Arteveldestadion ontkent dat er ernstige problemen zijn.
Zo zouden de werken stil liggen omdat er problemen zijn met de aanleg van de op- en afritten met het oog op een goede ontsluiting voor het nabijgelegen UZ. Ook zouden er problemen zijn met de betonbestellingen.
Over een en ander zou daarom binnenkort worden samen gezeten, klinkt het. "We (de betrokken partijen, nvdr) ontmoeten elkaar veel, maar daarom niet altijd in grote samenstelling", zegt ex-SP.A-politicus Luc Van den Bossche van de CVBA Arteveldestadion in Sport/Voetbalmagazine.
Dat er ernstige problemen zouden zijn, ontkent Van den Bossche.
"In een eerste fase werden de heipalen al in de grond geslagen en in een tweede fase beginnen straks de betonwerken in de fundering en worden de staalelementen aangebracht. Het nadeel van grondwerken is dat je niets ziet, pas daarna wordt het geestig, daarvóór is het ploeteren."
Dus een speelklaar stadion tegen 2010 blijft haalbaar? "2010 is haalbaar, maar scherp. Ik hou met bouwwerken van deze omvang een slag om de arm, maar er is geen reden om te zeggen dat 2010 niet haalbaar zou zijn", aldus Van den Bossche.