Aan alle papa's een dikke proficiat! Geniet van jullie dagje! Wij maakten een leuk lieveheersbeestje om balpennen in te steken. En ook een houder voor papiertjes. We leerden een leuk versje:
Met mijn handjes kan ik klappen, met mijn voetjes kan ik stappen, en weet je wat ik met mijn mond kan doen? Je krijgt van mij een dikke zoen SMAK
Vrijdag vertrokken we verkleed als papa naar huis!
Aan alle papa's een dikke proficiat! Geniet van jullie dagje! Wij maakten een leuk lieveheersbeestje om balpennen in te steken. En ook een houder voor papiertjes. We leerden een leuk versje:
Met mijn handjes kan ik klappen, met mijn voetjes kan ik stappen, en weet je wat ik met mijn mond kan doen? Je krijgt van mij een dikke zoen SMAK
Vrijdag vertrokken we verkleed als papa naar huis!
Op een zonnige dag in mei ging onze jaarlijkse sportdag door! We startten onze dag met een heuse aërobic! We kregen het al vlug warm van al dat springen en dansen! Nadien was het tijd om onze fiets uit te halen. Juf maakte een fietsparcour en we konden naar hartelust met de fietsen rijden. Na al dat fietsen kregen we honger. We mochten buiten genieten van onze lekkere picknick. In de namiddag deden we allerlei spelletjes. Alle kleuters deden super hun best dus kregen ze allemaal een gouden medaille. Proficiat aan alle kleuters!
Wij maakten voor moederdag een leuk schilderij en een mooie portemonnee. Ik hoop dat de mama's genoten hebben van hun dagje! We mochten ook nog ons mama schilderen. Mama lief ik heb een brief want het is vandaag jouw dag daarom doe ik nu voor jou een dansje als ik mag klap klap klap tikken op de knie draaien in het rond van je 1,2,3
Een tijdje geleden leerden we wat meer over de lente. We deden een lentewandeling in ons schoolbos en gingen ook op zoek naar kriebeldiertjes. We maakten een rupsje naar aanleiding van het prentenboek 'rupsje nooitgenoeg' We schilderden bloesems en bloemen en maakten een mooie vlinder.
Voor de vakantie werkten we rond het thema de kip. Alle kleuters brachten een eitje mee. Hiermee maakten we super lekkere eitjes klaar. We maakten een roerei, een spiegelei en een hardgekookt eitje. Dat was smullen!
We werkten twee weken rond het thema de brandweer. In de klas maakten we een brandweerhelm en brandweerslang. We mochten de branden blussen met de brandweerwagen! Taa toe taa toe..... We brachten ook een bezoekje aan de brandweerkazerne. Bedankt aan de brandweermannen en aan de mama van Timo om mee te helpen begeleiden!
We werkten twee weken rond het thema kleuren. De boze tovenaar had in het kasteel van koning kleurrijk alle kleuren weggetoverd! Dus moesten de kleuters meehelpen om alle kleuren terug te brengen, en dat deden ze supergoed! 2 dagen werkten we rond het kleur geel, blauw, groen, rood en oranje. De kleuters mochten telkens spullen in die bepaalde kleur meebrengen en mochten kleren aantrekken in die bepaalde kleur. Proficiat aan de mama's en papa's! We knutselden telkens in een bepaalde kleur. Op het einde van de week kregen de kleuters een kleurenboekje mee naar huis, zo kunnen de kleuters thuis nog wat verder oefenen met de kleuren.