Tijdens het thema muziek maakten we mooie muziekinstrumenten. Vandaag trokken we met onze fanfare door de school. Iedereen kon meegenieten van onze mooie muziek! Kijk maar mee!
Maandag was het feest in de klas, want dan was Ylana jarig. Ylana haar mama kwam samen met tante pannekoeken bakken in de klas. Dat was smullen! We kregen ook nog een leuk klascadeau, een memory van Jules.
Wat hebben we deze week al veel plezier gemaakt in de sneeuw. We mochten met de schepjes en emmers buiten. Zo maakten we sneeuwkastelen i.p.v. zandkastelen.
Maandag kwamen er 4 nieuwe kleuters nieuwsgierig naar onze klas. Welkom aan Juliette, Matteo, Finn en Stan. Het afscheid nemen lukt al prima en ze voelen zich al goed thuis bij ons in de klas!
De laatste dag voor de vakantie vierden we Massimo zijn verjaardag. Het was ook zijn laatste dag bij ons op school, want ze verhuizen binnenkort. We zullen je missen Massimo, veel plezier op je nieuwe school!