Inhoud blog
  • Terug in België
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Sofie in Suriname
    Sofie op stage in Suriname
    28-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.boe boe boe!!!

    Hey hey…

    Mijn stage zit er bijna op! nog een dagje te gaan… En dan volgende week stage in het buitengewoon onderwijs.

    Het is echt met pijn in het hart want de vriendschapsband met de kinderen en de juffen is enorm. Vandaag hebben Gwen en ik van onze juf een set juwelen gekregen (oorbellen + ketting) echt heel mooi, en van de kindjes hebben we beiden een dromenvanger gekregen. Ik kreeg het er helemaal warm van binnenin. Dat je op zo een korte tijd zo een intens gevoel kan opbouwen is echt enorm…het voelt echt zo goed.

    Dit is echt al één grote ervaring geweest met ups en downs maar de gedachte dat dit de tijd van mijn leven is kan niemand me nog afnemen.

    Ik ben hier morgen net een maand, niet te geloven bijna… ik kan alleen maar zeggen dat de tijd hier vliegt. Ik hunker enorm naar het terug zien van iedereen maar het zal enorm veel pijn doen ook om alles hier te moeten achter laten.

    Maar geen paniek ik kom zeker nog terug naar hier en dan neem ik gewoon iedereen die ik lief heb mee… Want hier moet je echt eens geweest zijn. We hebben ook ons adressen geruild met de juffen zodat we zeker contact kunnen houden.

    Tof tof tof!!!

    We hebben nog steeds geen brievenbus en onze post is nog steeds niet toegekomen.

    Dus was ik heel boos woensdag omdat we hier dan net een maandje waren. Gelukkig was er mijn lieve Gwennetje die mij een verassing heeft bezorgd! Er lag een super mooi briefje op ons bedje voor mij!

    T’is echt raar hoe goed we het met elkaar kunnen vinden. We kenden elkaar bijna niet voor we vertrokken en nu zijn we al twee handen op één buik. Ik weet echt niet wat ik zonder haar hier zou doen hoor.

    We gaan proberen volgende week een bezoek te brengen aan het postkantoor om na te gaan of het daar soms niet ligt dus hopelijk ligt er dan échte post voor ons!

     

     Knuffelkes van mij xxx

     

    PS: Ik heb vandaag Lotus speculoos gevonden in de winkel! Dus speciaal voor Karel, deze foto!

    En de tweede foto is mijn mooie briefje van Gwen!





    28-02-2008 om 23:03 geschreven door Sofie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    25-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hallo iedereen,

    Eerst en vooral wil ik even vertellen dat ik het super leuk vind om al die leuke reacties en mailtjes te lezen. Het zorgt er echt wel voor dat de tijd hier nog vlugger voorbij vliegt. Dus super bedankt hiervoor en doe zo verder ;-)!

    Woensdag zijn we hier een maandje en de tijd is echt al vooruit gevlogen. Ook deze week ging het opnieuw allemaal heel snel.

    Ik heb gewerkt rond het thema " de vrachtwagen" met mijn kinderen.

    De thema-uitwerking zelf is natuurlijk totaal niet vergelijkbaar als die van ons maar we proberen toch om met de kinderen zoveel mogelijk leuke activiteitjes te doen die passend zijn.

    Ik begin eigenlijk steeds meer en meer aan de kinderen te wennen ( en zij aan mij) en de juffen zijn echt zo’n schatten.

    Elke dag krijgen we hier wel iets typisch van eten om te proeven of worden we uitgenodigd om bij iemand thuis te gaan eten ofzo.

    Woensdag zijn we zo uitgenodigd bij één van de kleuterjuffen om lasagne te gaan eten bij haar thuis. Eerst hebben we samen inkopen gedaan in de grootste supermarkt die we hier reeds hadden gezien. En daarna zijn we dan aan de slag gegaan om de lasagne te maken. Ze maakten hem wel anders en eenvoudiger dan dat ik hem thuis maak dus ik ga dit recept denk ik zeker thuis nog een keertje overdoen!

    Dan daarna hebben we ook nog typische "Bakabana’s" leren maken. Dit zijn een soort bakbananen in een gefrituurd. Heel lekker en zeker een aanrader om op kot ook keertje te proberen.

    Maar we doen natuurlijk ook nog een heleboel buitenschoolse activiteiten. Zaterdag scheen de zon hier heel hard en hebben we besloten om hiervan optimaal gebruik te maken door een dagje te gaan zwemmen. We voelden ons even helemaal terug de westerse meisjes die toch wel hard kunnen genieten van even luxe.

    ‘S avonds zijn we dan gaan dansen in de ZAZAZOU samen met de andere Belgische stagiaires die we hier hebben leren kennen. Daar bleek dat dit echt wel dé plaats is voor alle blanke stagairs om samen te komen. Dus het werd opnieuw een vrij blank dansfeestje.

    Vandaag, zondag, staat er vooral werken voor school op het programma. Deze week is de laatste week dat wij in onze gewone stageklasjes lesgeven. Vanaf volgende week staan we in het bijzondere onderwijs en daarna trekken we naar het binnenland.

    Ohja voor ik het vergeet, normaal kan je als je wil ook enkele foto’s bekijken op de link die hier links staat. Het heet " mijn fotosite" site. Het zijn wel nog niet zoveel foto’s maar dit is omdat het internet hier ongelofelijk traag werkt. Als ik terug ben moeten jullie allemaal maar eens komen kijken naar de vele foto’s die ik reeds genomen heb.

    Vele groetjes

    Sofie

    25-02-2008 om 14:49 geschreven door Sofie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Wanneer je mij een persoonlijk e-mailtje wil sturen... klik dan hier!


    Gastenboek

    Het zou super zijn mocht je af en toe een berichtje achterlaten in dit gastenboek! Ik zal jullie nu wel al hard genoeg missen!


    Blog als favoriet !

    Foto

    links naar andere blogs van medestudenten
  • Link naar mijn fotosite
  • de blog van Lisa uit Zuid Afrika
  • de blog van Joyca uit ...


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs