Onze fotos zijn wat later dan gepland maar we hadden vandaag dan ook een drukke maar fantastische dag voor de boeg.Na een stevig ontbijt konden we vertrekken richting skipiste om er weertegenaan te gaan.s Middags genoten we op de skipiste van een lekkere barbecue en dat nog steeds onder een stralende zon.
En dan skischoenen uit en stapschoenen aan! We begonnen aan een stevige wandeling richting Weisshorn.Iedereen gaf het beste van zichzelf om op eigen tempo toch zo ver mogelijk te geraken.17 van onze leerlingen bereikten uiteindelijk ons einddoel.De andere leerlingen hielden het bij een verkorte versie van deze tocht en keerden wat vroeger terug naar het hotel.Alvast een dikke proficiat voor hun sportieve prestatie.Meester Gert en juf Greta zullen tevreden zijn. We sloten deze dag af met een rustige avondactiviteit nl. fakkeltocht.
Jullie mogen gerust fier zijn op jullie zoon of dochter.Dat zijn wij ook!
Groeten en een dikke kus van jullie kapoenen,
meester Jan en meester Marc
ps: Jullie reacties op de blog vinden wij alvast zeer leuk !
We zijn hier allemaal nog graag! Vandaag was het schitterend weer en geen wolkje aan de lucht. De kinderen gingen voor de tweede maal skiën en alle beginnende skiërs namen reeds een klein liftje. Onze gevorderde skiërs zitten in een klein groepje van zes wat echt wel tof is. Als dat geen fantastisch nieuws is! We hebben ook het voordeel dat we de eerste vier dagen skiën in de voormiddag. De pistes zijn dan het best van kwaliteit. Tijdens de middag namen we voldoende tijd om even op adem te komen en 's namiddags deden we een wandeling richting Prilet. Alles gaat prima, geniet van de foto's en tot morgen.
Onze treinreis is verteerd en een zonnige eerste dag in de bergen verliep prima. Deze ochtend hebben we wat langer kunnen slapen en dat deed deugd. Na een stevig ontbijt maakten wij ons klaar voor de eerste skiles. De zon was van de partij en er is nog voldoende sneeuw om te skiën.Deze namiddag gingen we op stap in het dorp, schreven we kaartjes en genoten we van het vieruurtje. Momenteel maken onze kinderen zich klaar voor de zangstonde en de kok is ondertussen al bezig met het bakken van de frietjes!
'Dat de trein altijd een beetje reizen is' daar kunnen wij ondertussen wel van meespreken! Via de media zijn jullie al goed op de hoogte van wat er met de trein gebeurde. Onze kinderen waren toch wel goed geschrokken. Volgens Pieter De Wolf is dit alvast een spannend verhaal om later te vertellen aan zijn kleinkinderen. Tijdens de lange treinrit konden de kinderen zich vrij goed amuseren maar waren toch erg tevreden toen we hier aankwamen. Na het avondmaal zijn we nog snel skischoenen gaan passen want morgen start de eerste skiles. We starten wat later dan gepland zodat we wat langer kunnen slapen. Morgen start de skiles om 09.00 en in de namiddag houden wij het vrij rustig. Morgen mogen jullie zeker wat foto's verwachten ... slaapwel!
Net treinreis beëindigd. Hopelijk verloopt de busreis voorspoedig en kunnen onze meesters de slopende reis afsluiten met een kort maar postief berichtje op deze blog.
Rond half drie hebben onze leerlingen een "lunchpakket" gekregen: sandwiches, fruit en water. Rond 19 uur wordt de trein in Sierre verwacht. Vandaar gaat het dan richting Saint-Luc. De aankomst in het hotel is voorzien rond 20 uur. Daar krijgen de leerlingen een warme maaltijd en wordt de skibedeling gedaan. Na een verfrissende douche kunnen ze dan onder de wol kruipen voor een welverdiende nachtrust. Hopelijk nemen ze morgen een mooie start van een fantastische sneeuwklasperiode.
Een eerste bericht van onze dapppere sneeuwklassers.
Beste ouders
U hebt het wellicht al vernomen via de media. Na een breuk in de bovenleiding is die bovenleiding op de trein terecht gekomen en heeft de nodige materiële schade aangericht. Gelukkig zijn er geen gekwetsten en stellen onze kinderen, meesters en monitoren het goed. Uiteraard waren de kinderen onder de indruk van het gebeuren. Maar zij werden goed opgevangen door onze meesters en moni's. Dit voorval heeft het samenhorigheidsgevoel alleen nog maar versterkt. Natuurlijk was hun nachtrust eerder kort omdat zij pas om 5 uur in Leuven vertrokken zijn. Na contact met de directeur van de organisatie weten we dat er in Mannheim een bevoorrading van water voorzien is. Tussen 12 en 13 uur krijgen ze in Basel een lunchpakket. De aankomst is voorzien voor de late namiddag.
Mocht u nog vragen hebben, kan u steeds contact opnemen op het nummer 053 64 57 60 (school) of 0477 31 51 73 (gsm directeur)
We proberen in de loop van de dag nog een bericht met verdere informatie te posten.