Inhoud blog
  • We komen eraan !!!!
  • 6 april deel 1
  • 6 april deel 2
  • 5 april deel 1
  • 5 april deel 2
    Archief per dag
  • 07-04-2011
  • 06-04-2011
  • 05-04-2011
  • 04-04-2011
  • 03-04-2011
  • 02-04-2011
  • 01-04-2011
  • 31-03-2011
  • 21-03-2011
  • 01-03-2011
  • 28-02-2011
  • 20-02-2011
    Sneeuwklassen Saint-Luc 2011
    Basisschool Knipoog en De Boomgaard
    06-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6 april deel 1

    Beste allemaal

    Onze sneeuwklassen 2011 lopen stilaan ten einde.  Ondertussen zijn de Liedekerkse  koekjes en drankjes  verteerd en moesten onze kinderen de plaatselijke supermarkt bezoeken.  Maar … ook voor julllie is er goed nieuws.  We zijn namelijk op zoek naar een sportieve, sympathieke moni voor onze sneeuwklassen 2012.

    Onze  wedstrijdvraag :

    ‘Wie van de kinderen heeft het grootste gat in zijn hand? ‘ Bekijk snel de foto’s, doe een gok  en misschien kan jij wel mee ;-)!

    Groeten,

    meester Jan, juf Hilde en meester Marc























    06-04-2011 om 22:15 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6 april deel 2
























    06-04-2011 om 22:12 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    05-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 april deel 1

    Beste ouders en vrienden van onze sneeuwklassers

    Eindelijk kan ik ook meegenieten van de warme sfeer en vriendschap tussen de kinderen.  Het is een hechte groep die er samen een fantastische tijd van maakt. Met de zon ook op de afspraak kan het hier niet meer stuk.

    Lieve groeten,

    Juf Hilde 

     

     

    Hier zijn we terug!  Jullie schatten willen alvast een kort berichtje posten aan het thuisfront.

    Groeten en morgen zijn we er voor de laatste keer,

     

    de zesdeklassers, meester Jan en meester Marc

    P.S.:  Wie wil mee op sneeuwklassen in 2012 ;-) ???

     

    Sven: Het eten is hier lekker. Toch mis ik het Belgische eten. Groeten aan Clifford.

    Pieter Cobbaert: Met mij is alles goed. Het eten is hier superlekker!

    Kimberly: Het is hier superleuk! Ik mis  jullie wel erg. Het skiën gaat vlotjes. Tot vrijdag!

    Jana: Ik heb hier veel plezier en alle skilessen zijn tot nu toe goed verlopen. We hebben ook al een zware tocht gemaakt en een fakkeltocht. Daaaaaag.

    Astrid: Maandag heeft het gesneeuwd en alles was kletsnat. Ik heb mijn kaartje al verstuurd. Heb je het al gekregen? Ik heb al een brief gekregen van tante An en één van opa. We hebben een Franstalige skimoni. Ik ben blij met het fototoestel en ik heb er al heel mooie foto’s mee gemaakt.

    Saron: Het is hier heel leuk. Ik slaap samen met Luna, Robine en Shania op de kamer. Het skiën was simpel maar nu wordt het wel moeilijk. Het eten is lekker en we slapen goed. ’s Avonds spelen we leuke spelletjes. Het wandelen is wel vermoeiend. Met de meisjes van de kamer maken we een fotodagboek. Mijn kast is de properste van allemaal.

    Jens: Ik zou graag met jullie ook eens gaan skiën want dat is een echte belevenis. Het is echt leuk! Straks gaan we naar het winkeltje.

    Robine: Het eten is hier lekker. Ik kan al wat skiën. We gaan elke dag wandelen. We maken samen een videodagboek. Ik slaap heel goed en ik mis jullie. Groetjes.

    Freddy: De eerste skiles was heel leuk. Ik slaap hier goed en de wandelingen zijn heel tof. Ik mis jullie.

    Luna: Het is hier fijn en het eten is lekker. Het zijn hier goede bedden en leuke skipistes. We hebben de properste kamer van heel het hotel. Elke avond zingen we liedjes of spelen we spelletjes.  Groetjes.

    Jordy: Vandaag heeft het gesneeuwd en we zijn op de skilift geweest. Dat was keitof. Spijtig dat sommigen van ons niet op de ankerlift mochten. Vandaag hebben we bochten leren maken en dat vind ik superleuk. Straks gaan we naar het winkeltje. Tot ziens.

    Emmanuel: Maandag  heeft het hard gesneeuwd en er is 10 cm bijgevallen. Het was verse sneeuw en dat maakte het moeilijk om te sturen. We hebben nu voor het eerst een zetellift genomen. Veel plezier vanuit de bergen.

    Pieter-Jan: Het is hier superleuk en ik kan al heel goed skiën. Vandaag gingen we met de ankerlift naar boven en dan naar beneden. Tot ziens.

    Kjell: De eerste skiles was heel leuk en ondertussen zijn we al een paar lessen verder. Het eten is redelijk goed. Ook de groeten aan oma.

    Nico: Het skiën is hier echt leuk. Ondertussen mogen we al van de blauwe piste skiën. Vandaag hebben we leren slalommen. In de namiddag gaan we naar het winkeltje en morgen is het gala-avond. Donderdag gaan we terug de trein op naar huis. Ik mis jullie.

    Shania: Het is hier heel leuk. We hebben al veel gewandeld en dat is vermoeiend. Ik heb veel vrienden en ze zijn allemaal leuk en lief. Maar ik mis jullie heel erg. Groetjes.

    Kaat: Ik mis jullie heel erg maar ik amuseer mij en ik kan al goed skiën. Ik ben al van de rode piste geweest en dat was eng. Het eten is hier superlekker maar ik mis mijn bed. Het slapen gaat hier goed maar ik word wel snel wakker. De brieven en cadeautjes vind ik heel leuk en ik zal morgen een kaartje sturen.

    Cindy: Het is hier tof en ik amuseer me heel erg. Ik kan al ploegen en bochten nemen. Groetjes aan Carijn en Celine.

    Line: Het gaat hier prima en alles is oké! Dus geen zorgen maken

    Victorie: Ik amuseer me hier en alles gaat goed met mij. We hebben al veel gedaan en het skiën is supertof. Ik mis jullie. Tot gauw!

    Matthias: In Saint-Luc is het hier supertof. We kunnen al zeer goed skiën. Het eten is hier heel lekker. Ik mis jullie allemaal (een beetje).

    Femke: Ik heb ondertussen al veel post gekregen. Ik kan al redelijk goed skiën en ik heb een nieuwe vriendin, Jana. Morgen is het gala-avond. Alles is in orde met mij.

    Pieter De Wolf: Het is hier superleuk, maar de aankomst was slecht. Groeten aan meter, peter, papa, meter Ludwine, … 











    05-04-2011 om 21:50 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 april deel 2


















    05-04-2011 om 21:47 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 april deel 3


















    05-04-2011 om 21:44 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    04-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 april deel 1
    Dag Liedekerke en omstreken

    Hier nog een kort en laat berichtje uit de bergen. Vandaag was de zon niet van de partij maar we kregen wel een vers laagje sneeuw in de plaats. Na een vermoeiende dag hielden we het rustig: skiën, een korte wandeling, een knutselactiviteit en een intens lesmoment.
    De kok scoort bij onze kinderen hoge punten. Ze vinden het eten best wel lekker en eten hun buikjes rond. De foto's spreken voor zich.

    Sneeuwgroeten en tot morgen,

    de sneeuwklassers
















    04-04-2011 om 23:18 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 april deel 2


















    04-04-2011 om 22:53 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 april deel 3


















    04-04-2011 om 22:51 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    03-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 april deel 1

    Beste

    Onze foto’s zijn wat  later dan gepland maar we hadden vandaag dan ook een drukke maar fantastische dag voor de boeg.  Na een stevig ontbijt konden we vertrekken richting skipiste om er weer  tegenaan te gaan.  ’s Middags genoten  we op de skipiste  van een lekkere  barbecue en dat nog steeds onder een stralende zon.

    En dan … skischoenen uit en stapschoenen aan! We begonnen aan een stevige wandeling richting Weisshorn.  Iedereen gaf het beste van zichzelf om op eigen tempo toch zo ver mogelijk te geraken.  17 van onze leerlingen bereikten uiteindelijk ons einddoel.  De andere leerlingen hielden het bij een verkorte versie van deze tocht en keerden wat vroeger terug naar het hotel.  Alvast een dikke proficiat voor hun sportieve prestatie.  Meester Gert en juf Greta zullen tevreden zijn.  We sloten deze dag af met een rustige avondactiviteit nl. fakkeltocht.

    Jullie mogen gerust fier zijn op jullie zoon of dochter.  Dat zijn wij ook!

    Groeten en een dikke kus van jullie kapoenen,

    meester Jan en meester Marc

    ps: Jullie reacties op de blog vinden wij alvast zeer leuk !

























    03-04-2011 om 22:43 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 april deel 2
























    03-04-2011 om 22:39 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    02-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 april deel 2
























    02-04-2011 om 21:54 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 april deel 1

    Dag iedereen

    We zijn hier allemaal nog graag! Vandaag was het schitterend weer en geen wolkje aan de lucht.  De kinderen gingen voor de tweede maal skiën en alle beginnende skiërs namen reeds een klein liftje.  Onze gevorderde skiërs zitten in een klein groepje van zes wat echt wel tof is. Als dat geen fantastisch nieuws is!
    We hebben ook het voordeel dat we de eerste vier dagen skiën in de voormiddag. De pistes zijn dan het best van kwaliteit.  
    Tijdens de middag namen we voldoende tijd om even op adem te komen en 's namiddags deden we een wandeling richting Prilet.
    Alles gaat prima, geniet van de foto's en tot morgen.

    meester Jan en meester Marc























    02-04-2011 om 00:00 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    01-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31 maart & 1 april deel 2
























    01-04-2011 om 18:04 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31 maart & 1 april
    Hallo België

    Onze treinreis is verteerd en een zonnige eerste dag in de bergen verliep prima. Deze ochtend hebben we wat langer kunnen slapen en dat deed deugd. Na een stevig ontbijt maakten wij ons klaar voor de eerste skiles. De zon was van de partij en er is nog voldoende sneeuw om te skiën.Deze namiddag gingen we op stap in het dorp, schreven we kaartjes en genoten we van het vieruurtje.
    Momenteel maken onze kinderen zich klaar voor de zangstonde en de kok is ondertussen al bezig met het bakken van de frietjes!

    Groeten van ons allemaal en tot morgen.























    01-04-2011 om 18:00 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    31-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.We zijn er !!!!
    'Dat de trein altijd een beetje reizen is' daar kunnen wij ondertussen wel van meespreken!
    Via de media zijn jullie al goed op de hoogte van wat er met de trein gebeurde. Onze kinderen waren toch wel goed geschrokken. Volgens Pieter De Wolf is dit alvast een spannend verhaal om later te vertellen aan zijn kleinkinderen. Tijdens de lange treinrit konden de kinderen zich vrij goed amuseren maar waren toch erg tevreden toen we hier aankwamen.
    Na het avondmaal zijn we nog snel skischoenen gaan passen want morgen start de eerste skiles.  We starten wat later dan gepland zodat we wat langer kunnen slapen.
    Morgen start de skiles om 09.00 en in de namiddag houden wij het vrij rustig. Morgen mogen jullie zeker wat foto's verwachten ... slaapwel!



    31-03-2011 om 23:45 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het lang verwachte berichtje!

    Beste ouders

    In afwachting dat meester Jan en meester Marc nog een minuutje tijd vinden…

    Goed nieuws: veilig aangekomen!

    Nu aan tafel voor het avondmaal.

    Meer nieuws volgt zeker!

    De thuisblogdienst

    31-03-2011 om 21:10 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De treinreis is achter de rug!
    Beste ouders

    Net treinreis beëindigd. Hopelijk verloopt de busreis voorspoedig en kunnen onze meesters de slopende reis afsluiten met een kort maar postief berichtje op deze blog.

    Hartelijke groeten

    Hilde D'hoe

    31-03-2011 om 19:32 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sneeuwklassers bijna op eindbestemming
    Beste ouders

    Rond half drie hebben onze leerlingen een "lunchpakket" gekregen: sandwiches, fruit en water.
    Rond 19 uur wordt de trein in Sierre verwacht. Vandaar gaat het dan richting Saint-Luc. De aankomst in het hotel is voorzien rond 20 uur.
    Daar krijgen de leerlingen een warme maaltijd en wordt de skibedeling gedaan.
    Na een verfrissende douche kunnen ze dan onder de wol kruipen voor een welverdiende nachtrust.
    Hopelijk nemen ze morgen een mooie start van een fantastische sneeuwklasperiode.

    Met genegen groeten

    Hilde D'hoe

    31-03-2011 om 15:32 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een eerste bericht van onze dapppere sneeuwklassers.
    Beste ouders

    U hebt het wellicht al vernomen via de media.
    Na een breuk in de bovenleiding is die bovenleiding op de trein terecht gekomen en heeft de nodige materiële schade aangericht. Gelukkig zijn er geen gekwetsten en stellen onze kinderen, meesters en monitoren het goed.
    Uiteraard waren de kinderen onder de indruk van het gebeuren. Maar zij werden goed opgevangen door onze meesters en moni's.
    Dit voorval heeft het samenhorigheidsgevoel alleen nog maar versterkt. Natuurlijk was hun nachtrust eerder kort omdat zij pas om 5 uur in Leuven vertrokken zijn.
    Na contact met de directeur van de organisatie weten we dat er in Mannheim een bevoorrading van water voorzien is. Tussen 12 en 13 uur krijgen ze in Basel een lunchpakket.
    De aankomst is voorzien voor de late namiddag.

    Mocht u nog vragen hebben, kan u steeds contact opnemen op het nummer 053 64 57 60 (school) of 0477 31 51 73 (gsm directeur)

    We proberen in de loop van de dag nog een bericht met verdere informatie te posten.

    Met vriendelijke groeten

    Hilde D'hoe

    31-03-2011 om 09:37 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    21-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste richtlijnen

    LAATSTE RICHTLIJNEN

     

     

     

                   HEENNREIS

                        TERUGREIS

    Plaats

    Liedekerke : station

    Liedekerke : station

    Dag

    woensdag 30 maart

    Vrijdag 8 april

    Uur

    vertrek : 18.11uur

    aankomst : 11.46uur

     

    samenkomst : in het station van Liedekerke om 17.45  STIPT!

     

    De kinderen worden door de ouders afgehaald in het station van Liedekerke

     

    Aankomst  St.- Luc donderdag 31 maart: tussen 12.00 – 13.00 kan u telefonisch contact opnemen met onze directeur op het nummer  053/ 64.57.61.

     

    Reiskoffer

     

    §   Wordt langs de buitenkant voorzien van het  gele naamkaartje

    §   Inhoud : zie infobrochure voor de ouders

     

    Reistasje

     

    §   identiteitskaart of reispas

    §   wordt voorzien van het gele naamkaartje

    §   zakgeld: verdeel je geld over je koffer en handbagage

    §   ontbijt

    §   verfrissingen : fruit, drank en zeker een flesje water                                      

    §   papieren zakdoekjes                                                                                           

    §   plastieken zakjes                                                                                         

    §   pantoffels                                                                                                        

    §   medicatie tegen reisziekte voorzien                                       

        

    Schoolbenodigdheden (in de reiskoffer stoppen)                                      

     

    §   schaar, potloden en stiften, schrijfgerief, lat, lijmstift

    §   werkmap ‘ Op sneeuwklas in Zwitserland’ (enkel deel 2), zangboekje

    §   briefpapier en briefomslagen

    §   galakledij, 1 witte t-shirt om te beschilderen

     

     

    Varia

     

    §   snoep: zonder overdrijven

    §   geen chips

     

     

    Briefwisseling                                            Meer nieuws te vinden:

               

    INTERSOC HOTEL DU CERVIN                 www.bloggen.be/sneeuwklassen2011/

    St-Gabriël -  Liedekerke                                                

    NAAM: …………………..                                      

    CH  –  3961  ST.-LUC

    21-03-2011 om 11:09 geschreven door knipoogdeboomgaard  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 14/02-20/02 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    forum
  • buying viagra online
  • OP TV en dankwoord
  • Avond feestje
  • Gat in een hand,
  • Akke akke tuut tuut , (bijna) weg zijn jullie

    Druk op onderstaande knop om een boodschap te plaatsen op de blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs