We werden om 6u30 gewekt om weer te gaan trainen. LSVZ had een super zware training, OZV moest broken zwemmen. Daarna kwam het lekker ontbijt. Na het ontbijt had OZV een droogtraining, LSVZ moest stabilisatieoefeningen doen zoals elke dag.
Toen kwam het lekkere middagmaal. Van 13u tot 15u hadden de zwemmers van Overpelt en de kleinere van Landen platte rust. De kern van Landen gingen relaxatieoefeningen doen op de pier. Daarna krijgen ook zij platte rust.
s Avonds had OZV geen training en LSVZ een zelfgemaakte rustige training. Nu naar de voetbal kijken en hopen dat de Belgen winnen!
De dag begon weer zoals gewoonlijk, de trainers kwamen ons wekken om 6u30. Eerst loszwaaien voor de dagelijkse plons in het koude zwembad. Na twee uurtjes afzien gingen de zwemmers zich volsteken in het hotel.
Hierna volgde de droogtraining waarna iedereen kon rusten. Dan was het weer tijd om te eten en welverdiend te rusten. Na effe te pitten gingen we weer een trainingske placeren en dan weer eten, de winnende ploeg van de quiz van gisteren kreeg hun overwinning hun stukje pizza. Hierna ging iedereen slapen.
Het zwembad was s morgens lekker koud. Voor het middag eten hadden we nog even droogtraining. Na het middag eten hadden we platte rust. De namiddag was het water gelukkig warmer. We hadden vrije tijd en bijna iedereen ging naar de pier!
Vandaag had de jeugd van Landen geen ochtend training, het was dus heel leuk voor hen. Daarentegen had de jeugd van OZV wel training, niet zo leuk! Het water was heel koud maar het was wel geen zware training. OZV had daarna een droogtraining en de kern van Landen ook.
Vanmiddag was het echt heel mooi weer dus zijn we gaan zonnen! Daarna had iedereen weer tr...aining. De trainingen van de jeugd van OZV en LSVZ waren niet zo zwaar, leuk!
Tijdens het avondeten was er een leuke verrassing! Een ijsje! Vandaag had Koen aan OZV beloofd dat wie een vis kon pakken, een ijsje kreeg. Maar niemand kon er een te pakken krijgen, dus zal dat voor morgen zijn.
s Morgens in de vroege ochtend werden we weer gewekt om te gaan zwemmen. Eens aangekomen in het zwembad merkte we dat Toon een badpak aan had maar hij hield het niet lang vol.
Nadat we ontbeten hadden, kregen de meeste droogtraining. Daarna kregen we middageten en nadat we dat verorbert hadden, deed Koen een kleine mededeling en was het tijd voor onze platte rust.
Zin of niet, het was weer tijd om te trainen. Toen we s avonds aan het eten waren na de training vertelde Koen dat we een ijsje mochten eten!
Na de 2-1 match van de Rode Duivels kroop iedereen zijn bed in. Het was dan wel laat geworden de avond voordien, maar koen kent geen medelijden en wekte iedereen van OVZ en de kleintjes van LSVZ om te gaan trainen. De kern van Landen mocht uitslapen.
Na de training was het eten voor iedereen. Terwijl OZV ging shoppen, deed LSVZ aan droogtraining. Vervolgens begaven we o...ns naar de eetzaal voor het middageten. Daarna was het zoals gewoonlijk platte rust.
s Avonds moesten de zwemmers van LSVZ trainen en kon OZV genieten van de zon aan de pier. Hierna was het tijd voor het avondeten, waarna er een leuke quiz volgde, de winnaars krijgen een klein stukje pizza.
Daarna hadden we wat vrije tijd en hadden sommige het idee om te gaan zwemmen voor we terug gingen om te slapen.
De tweede dag van stage zit er weer bijna op. Gelukkig was het vandaag al wat beter, de zon scheen en het was heel warm (29°). Toch was het water van het zwembad in de ochtend zoals steeds koud. Na het ontbijt hadden zowel OZV als LSVZ droogtraining. De zeeduivels van Landen hadden geen droogtraining, zij gingen met een pedaloboot de zee op.
Zoals gisteren trainde Overpelt van 16u tot 18u en Landen van 17u tot 19u. Daarna was het tijd voor het avondeten. Er waren frietjes die sommige mochten eten, andere niet. Om kwart voor 22u gaan we verzamelen om samen te kijken hoe België de VS afdroogt.
Het was een leuke dag en hopelijk komen er nog veel leuke dagen!
Deze morgen heeft de Jeugd van LSVZ niet moeten zwemmen. OZV wel. Maar de training was niet te vermoeiend. Het eten was lekker. OZV en de kern van LSVZ heeft droogtraining gehad. Het was veel te veel lopen!
In de avond was de training niet te zwaar. Het was dus een kleine rustdagje voor de jeugd van LSVZ.
Deze avond gaan we naar de voetbal kijken. Hopelijk gaan de Rode Duivels winnen!!
s Morgens in de vroegte lagen we al weer in het zwembad en keken we uit naar het ontbijt. Ongerust keken we uit naar het naderende onweer. Sommige van ons hoopten dat we door de onweerswolken in de verte niet zouden moeten trainen. Maar gelukkig trokken de wolken gewoon voorbij.
Na de ochtendtraining hadden de zwemmers van Landen nog een halfuurtje droogtr...aining van hun trainers in de tombe.
We waren allemaal braaf en stil tijdens de platte rust. Er werd ons gisteren namelijk beloofd dat we bij goed gedrag morgen naar de voetbal mogen kijken. GO BELGIUM!!
Er staat ons nu nog een lange training te wachten, maar daarna kunnen we lekker aan tafel en dan ons bedje in.
Elke dag zullen er op deze pagina twee verslagen terug te vinden zijn. De zwemmers schrijven deze verslagen zelf. Het ene verslag wordt geschreven door de kleinste van beide clubs, het andere is dan weer gemaakt door de grootste.
Op deze manier kan iedereen zien hoe zowel de kleinste als de grootste de stage beleven.
Vandaag was het de beurt aan Paulien & Tim voor de kleinste en Gwendolien & Thijs voor de grotere.