WIPPELGEM - SKW 6 - 3
Onder een stralend lentezonnetje (in november!) gingen we richting Wippelgem, voor een vriendschappelijke wedstrijd.
De eerste helft was aangenaam om volgen met talrijke aanvallen en doelkansen voor beide ploegen.
De openingstreffer was wel voor de thuisploeg maar onze duiveltjes reageerden gevat.
Eerst was er een mooie combinatie tussen Seppe H en Ruben waar de doelman nog attent op kon reageren.
Maar een daaropvolgende gelijkaardige aanval werd prachtig afgewerkt door Ruben, toch kon Wippelgem terug vrij vlug op voorsprong komen met mooi combinatievoetbal.
SKW bleef goed meevoetballen en werd daarvoor beloond met de gelijkmaker van Ruben: ruststand 2-2.
In het begin van de tweede helft scoorden beide ploegjes nog eens: 3-3
Maar plots ging het licht uit bij de onzen, niets lukte nog, duels werden verloren en er werd uit positie gelopen.
De thuisploeg nam op dit moment de match helemaal in handen, en hun zeer sterk spelende laatste man kon 3 keer na elkaar scoren met harde afstandsschoten.
Op het einde trachtte de trainer de bakens nog te verzetten door enkele positiewissels door te voeren , maar verder dan enkele halve kansen kwam Wabeke niet meer.
Wedstrijd met 2 gezichten, een goede eerste helft en een zwakke tweede helft.
Volgende week wacht de zware verplaatsing naar Zaffelare.
SKW speelde met: Victor, Runar, Sam, Seppe H, Seppe DV, Ruben(3), Jesper, Landing en Gentil.
19-11-2011 om 22:22
geschreven door herman 
|