Voorafgaand: Klaas moest thuis opgepikt worden, wegens ouders opweekend. De woensdagtraining was goed, ik denk door het weer, de vrijdagtraining was eerder slordig. Ik kon beschikken over mijn sterkste 9 spelers met uitzondering van Bram. Die mochtde volle 50 minuten meespelen met de 2de jaars. Ik zie dit eerder als een cadeau voor Bram, hij verdient het echt om eens te mogen proeven van een reeksje hoger. Ik hoorde trouwens dat hijook daar een echte muur gemetseld heeft!
Basisopstelling: Klaas in doel, achteraan: Zico, Yan en Eunock (in de eerste helft acteerden ze zeer onzeker, lieten niets van hun klasse zien, ze stonden als het ware te bibberen op hun benen telkens als Ronald(diene lange) de balkreeg.; middenveld: Dimi, Jensen Gilles (geen echt blok om alles op te vangen, voetballend niet slecht vandaag, maar in de eerste helft ontbrak de vechtlust) Vooraan: Willem (woonde 25 minuten op een eiland!)
Minutenverslag: 1ste helft: 1' 0-1 misverstand tussen Klaas en Yan, communicatie is alles, deze keer werd dit nog maar eens duidelijk. Ronald - SK: 0-1 Toen kregen we 5 corners in 5 minuten, waaruit we niets wisten te puren. 8' 1-1 Willy verlengt de bal met de tip vande schoen tot bij Dimi, die wist te verlengen in doel! 15' 1-2 Gilles met een lage droge knal die de keeper niet wist vast te houden, Yan tikt simpel binnen. 18' 2-2 Mooie plaatsbal van Ronald (Ronald - SK: 2-2) 20' Yan past subliem op Willem, die de bal nipt naast plaatst. 25' conclusie 1 ste helft te plat!
2de helft: 3' slechte uittrap Klaas Ronald - SK: 3-2 positionele wissels: Yan centraal in midden, Youness laatste man. 10' nog te plat, Jens gaat op Ronald spelen 14' Jens begint goed werk te leveren tegen Ronald, hij raakt geen bal meer. 17' 3-3 Dimi met een mooie retro 20' Yan doet een mooie steal op een uittrap van de keeper, mossel binnen: 3-4 21' 3-5 mooiste goal van het seizoen. Eunock rukt op, speelt in opWillem, hijdraait open past kort op Zico, in1 tijd voorgegeven. Yan kopt aan de 2de paal heerlijk binnen. 25'Klasse komt steeds boven drijven! Het collectief is meer dan de individuen!
Zwaar bevochten wedstrijd,verdiende winnaar.
|