Na de zware, doch zeer technische zaaltraining van vrijdag, moesten we op deze "vuile" zaterdagochtend aan de bak op een drassig veld. Al de bijgeleerde technische hoogstandjes van de zaaltraining en de voetbalstages konden dus weer even opgeborgen worden. In ruil daarvoor konden de preminiemen weer eens vol aan de bak gaan en werken voor een overwinning! Opstelling: Klaas - Youness, Bram, Eunock (die deze maand terecht de beker van verdienstelijkste speler kreeg, hij was er altijd, goed op en naast het veld!) - Jens, Yan, Gilles - Willem. Op de bank zat Dimi, die er zeer op gebrand was een goede invalbeurt te maken. Benjamin kwam een uurtje later toe dan de rest... Vlak voor de match raakte ook bekend dat er geen scheidsrechter was, deze eer vielmij dan maar te beurt.
Een hele korte samenvatting over de wedstrijd zou kunnen zijn. De eerste 10 minuten een studieronde met veel middenveldspel, de bal ging vlot heen en weer zonder echte doelkansen. De volgende 10 minuten vloog de bal meer en meer richting het Auderghemse doel. De eerste goal viel dan ook.Gilles trapt een magistrale corner naar de eerste paal en Willem pointeert met de tip van de voet de bal in doel! Mooi ingestudeerd nummer. Jens kreeg last aan de heup en Dimi kwam er op. De laatste 5 minuten werden gekenmerkt door hard voetbal, duwen, trekken, slidings,... desondanks bleef het fair, mede dankzij het kordaat optreden van de ref
De tweede helft begon zoals de eerste, er werd zeer hard gewerkt. De bal ging over en weer, enkele kansjes voor de bezoekers werden mooi geblokt door de verdedigers of door Klaas. Deze 4 speelden zaterdag een berematch! De duels werden bijna allemaal gewonnen, juist het uitvoetballen zou nog een beetje beter moeten lukken. Naar gelang de wedstrijd vorderde werd het steeds grimmiger, ook de toeschouwers begonnen een paar zaken te roepen (die ik toch niet verstond!). Vlak voor tijd scoorde Jens een mooi doelpunt in de kruising, waardoor de hoofdjes van Auderghem allemaal naar beneden gingen en waarmee de boeken gesloten werden.
Stevige match met een goede inzet en een verdiende winnaar! Laat de volgende maar komen!