We maken een mooi sprongetje in het klassement. Oepidus en Deportivo deden een goede zaak in de strijd om de derde plaats. Allstars en De Krijte dropen puntenloos af. Verder was Clubke geen partij voor Tolhuis. Maandag moeten we strijden voor de drie punten om nog meer te klimmen.
Skipterip trad slechts met vijf man aan tegen Divine, dus was het belangrijk om georganiseerd en doordacht te spelen. En dat deden de rood-zwarten ook: Bart was in zijn element, en via mooi combinatiespel bezorgde hij met een zuivere hattrick een mooie 0 - 3 voorsprong. Toen liet Skipterip de teugels wat vieren, ook om Gianni geen hartaanval te bezorgen. Divine kon voor de rust daardoor nog twee keer prikken en gaan rusten met 2 - 3.
Na de rust stelde Skipterip snel orde op zaken: Thomas doelde vrijwel onmiddellijk de 2 - 4, niet heel veel later Tim de 2 -5. Divine counterde nog eenmaal met succes naar 3 - 5, maar verder werd de deur goed dicht gehouden. Carl bezorgde uiteindelijk de geruststellende 3 - 6.
Missie volbracht, maandag wordt het weer knokken tegen Clubke Gent.
Doelpunten: Bart (3), Thomas (1), Tim (1), Carl (1)
We deden er goed aan om te winnen van Oepidus. Clubke ging serieus de boot in bij Jong Gent, net als Divine bij Tolhuis. Ook Gentbrugge kreeg een pakske slaag van De Krijte.
De overwinning was broodnodig tegen Oepidus, dat toch wel mooi meedraait in de subtop. Skipterip trok meteen fel van leer en kon in geen tijd een 2 - 0 voorsprong uitbouwen via mooi combinatiespel. Oepidus was echter niet uit het lood geslagen, en kon terugkomen naar 2 - 1. Via een snoeiharde corner en idem afwerking kon Skipterip terug geruster zijn, ware het niet dat even later Oepidus terecht een penalty kreeg en deze ook afwerkte. Skipterip even het noorden kwijt en Oepidus profiteerde maximaal en kwam 3 - 3 gelijk. Skipterip centerde, tikte drie passen en meteen stond het terug 4 - 3. Een eerste helft met reeds veel animo, maar we stonden voor.
In de tweede helft een meer teruggetrokken Skipterip, dat steeds feller belaagd werd door Oepidus. Toch konden de rood-zwarten via een counter uitbreken en uitlopen naar 5 - 3. Oepidus bleef echter beuken en 6 minuten voor tijd kwam de gevreesde aansluitingstreffer: 5 - 4. Het werden nog 6 zware minuten voor Skipterip, dat zich nu compleet had ingegraven. Na een fel potje pompen of verzuipen konden de drie punten toch in het Tolhuis gehouden worden!
Doelpunten: Thomas (2), Bart (1), Carl (1), Tim (1)
Gentbrugge haalt een mooi gelijkspel tegen Tolhuis, dat wat in een dipje zit. Clubke kreeg slaag van Cercle, en Oepidus won van Jong Gent. Arfa wint van Divine en andermaal een rammeling voor Vitesse tegen JOB...
Drie weken niet spelen is niet plezant, daarom nu de aanmeldingspost voor onze volgende wedstrijd, om de goesting wat op te wekken. Ondertussen heeft het bestuur niet stil gezeten op de transfermarkt. We verwelkomen een nieuwe speler, zijnde Thomas Symons.
We spelen op vrijdag 13 november 2009 op verplaatsing bij Gentbrugge Allstars om 20u. Verzamelen om 19u30 in de HIPSO-sporthal (Sint-Denijslaan, achterkant station Gent-St-Pieters). Graag aanmelden wie meespeelt:
Skipterip moest weer langs de kant toekijken deze week hoe Clubke langszij komt en Vitesse Landegem de rammeling van hun leven kreeg tegen Cercle Gent. Onze volgende tegenstander, Gentbrugge Allstars, verloor thuis tegen Jong Gent. JOB Oostakker won de topper thuis tegen Deportivo en ook Oepidus won makkelijk tegen Arfa. Nog één weekje op droog zaad zitten, en daarna kunnen we er weer tegenaan!
Aanwezig: Gianni, Tom, Bart, Bert, Birger, Wannes, Tim
Vorige week bewees Skipterip dat zij via organisatie ook de deur goed dicht konden houden. Dit lukte ook aardig deze wedstrijd tegen Jong Gent. De groen-zwarten kwamen er de eerste helft eigenlijk nooit door. Het was integendeel Skipterip dat kans na kans creëerde. Skipterip stuitte daarbij echter op een keeper in form, want open doelkans na doelkans werden door de keeper van Jong Gent gepareerd. Tot frustrerens toe ging Skipterip rusten met - net zoals vorige week - een 0 - 0 op het bord.
Tijdens de tweede helft meer van dat: weer de Jong Gent-goalie in de hoofdrol, die weer enkele gemaakte goals pakte. Skipterip verloor de moed niet, en kon uiteindelijk van uit een moeilijke hoek toch scoren! Jong Gent diende alles in de schaal te gooien en ongeveer 5 minuten voor tijd konden zij met enige meeval toch de gelijkmaker scoren. Gefoeter alom, maar twee minuten later kon Skipterip alweer langszij komen. De overige minuten kon Skipterip met overwegend balbezit vervolledigen en de drie punten waren binnen. Skipterip incasseerde de voorbije 2 wedstrijden 3 doelpunten, en dat mag gerust historisch laag genoemd worden. En nu die nul nog houden...
We spelen maandag opnieuw thuis: Jong Gent is onze tegenstander. Tijd om te bevestigen. Maandag 19 oktober om 20u aftrap, aanwezig om 19u30.
Omdat onze lappenmand maar niet leeg geraakt: gelieve aan te melden en al meteen te melden welke wedstrijden zeker niet meegedaan kunnen worden, zodat we aan voldoende spelers geraken.
Aanmelden voor Jong Gent:
1 Tim 2 Gianni 3 Wannes 4 Tom 5 Bert 6 Birger 7 Bart
Andere wedstrijden:
Vrijdag 13/11/2009 om 20u: UIT tegen Gentbrugge Allstars Kunnen niet: Tim, Carl
Maandag 16/11/2009 om 20u: THUIS tegen Oepidus Gent Kunnen niet:
Vrijdag 27/11/2009 om 19u: UIT tegen Divine Gent Kunnen niet: Gianni, Tom
Maandag 30/11/2009 om 20u: THUIS tegen Clubke Gent Kunnen niet:
Woensdag 16/12/2009 om 21u: UIT tegen Arfa Gent Kunnen niet: Wannes