Zet je masker maar op... en verberg uwe kop. Zodat niemand kan zien of je Jan bent of Fien.
Woensdag vierden we carnaval. Eens onze jassen uit waren, begonnen we aan onze "modeshow". We demonstreerden maar wat graag onze mooie verkleedkledij! Wat vinden jullie van deze ridder met zijn prinses?
We hadden nog 4 roze prinsessen. Mooi hé?!
"Ja!" Zei ridder Quinten. Hij houdt van alle prinsessen! Hij ging voor ze alle vier!
Dank je, tante Ine, voor mijn mooi Minnie-Mousse pakje!
Ook dit berenpakje is een cadeautje van een tante. Maar haar naam ben ik vergeten.
Beestjes, beestjes, allemaal beestjes!
Anna was wel een fiere piraat. Maar ze stond niet zo graag op het hoge "podium". Zelfs tussen de twee andere stoere piraten, voelde ze zich nog niet zo veilig.
Mega mindy was ook van de partij!
Zeg roodkapje, waar ga jij heen?!
Hier is buurman! Van buurman en buurman.
Ik hou van dansen en plezier!
Alle kindjes hebben eens op "ons podium" gestaan. We lachten, dansten, zongen, "showden",... Maar sommige foto's waren wat donker/mislukt door mijn reflecterende kledij... En dan was het 9.10u en mochten ook de kleuters van de tweede- en derde kleuterklas naar onze klas komen. Want bij ons ging het toneeltje door.
Eerst was er Jean! "Joe, de manne. Ik ben Jean!" Zeg eens: "Joe, Jean". ... "Ik zen nogal ne kerel hé?!" ...
Carnaval! Vervolg:
Van veel graven, krijg je veel honger. Je moet je spieren immers bevoorraden! En dan nog veel drinken. Maar oei, als je veel moet drinken...dan moet je daarna ook veel...
De werkman vergeet kegels rond z'n put te zetten. Hij moet van al dat drinken immers dringend... Nu rijdt er een fietser in de put!
De clown zoekt een manier om de fietser eruit te halen...
De werkman wilde nog wel helpen met zijn schop. Maar nu zakt de fietser nog dieper.
Misschien kan de fietser eruit met de broek van de clown? Maar wat een gekke onderbroek heeft de clown!
Oef, de fietser is gered! Maar de clown z'n onderbroek is van het trekken gescheurd! (Het hartje is eraf...) Gelukkig is de fietser zijn vrouw verpleegster en kan ze goed naaien... Zij kan de arm goed verzorgen en de broek naaien!
De clown trekt terug z'n broek aan.
De clown en de fietser vertrekken samen op de fiets. De fietser mag achterop. Samen gaan ze naar de vrouw van de fietser... Ja kindjes, warm jullie handjes maar op. Want wij verdienen een daverend applaus... (En wij kregen een oorverdovend applaus ;-) )
Na het toneeltje was het speeltijd. En daarna...tijd voor pannenkoeken!
carnaval: Vervolg 2:
Nadat we pannenkoeken gegeten hadden, mochten we naar het "filmzaaltje" in de klas van juf Hilde. We keken naar Dobus en de taart en vervolgens naar Dobus en het spook.
Dobus en het spook was op aanvraag van verschillende kleuters. Maar vooral ook op vraag van Tessa. Toch was ze zelf een beetje bang...Hihi
Hier zie je ons allemaal staan. En ja, jullie tellen goed. We staan er met 26 kindjes op. Rufus kon er helaas niet bij zijn op ons carnavalsfeest! Hij was ziek!
Nell heeft een broertje gekregen. LOU!
En wij...wij hadden weer geluk. Want Nell trakteerde ons met veel plezier! Proficiat mama en papa!
Kijk, wij zijn geschminckt!
We zijn bezig rond het thema: carnaval: En wat vraagt Emiel? Ja! Zwarte Piet!
Juf Sarah van de derde kleuterklas nam deel aan een wedstrijd. En wat had ze gewonnen? Een bezoekje van de enige echte kapitein Winokio met zijn vrienden!!! Donderdag 2 februari kwam hij bij ons op school. We kwamen er zelfs mee op ROB-T.V.! Willen jullie toch nog meer zien? Neem dan vlug een kijkje op de blog van juf Sarah!
1 februari stapte Arwen in.
Ook 1 februari is een "instap-datum". Arwen kwam toen bij. Hier zie je dat flink meisje!
13-02-2012
Slaap kindje slaap,...
Opstaan, slapengaan, bedrituelen, nachtlampjes, knuffels... Wij kennen er intussen alles van!
Met Pyjama naar school. Wat grappig en fijn! We kijken en vergelijken.
Als we onze ogen toe doen, zal juf haar pyjama ook aandoen. Zou ze een pyjama of een nachtkleed hebben?
We zijn die dag veel gaan slapen en terug opgestaan... Wat vind je van ons king-size bed?
We krijgen ons verhaaltje in pyjama op bed. Leuk!
Onze slaapknuffel mag eens mee naar school. Nadat we hem getoond hebben, verstopt de juf ze in de klas. Kunnen we hem terug vinden?
Kijk wat wij allemaal kunnen met onze knuffel! (Tussen de benen, omhoog gooien en vangen,...)
Slaap kindje slaap,... Vervolg
Ja, ik kan mijn knuffeltje op m'n rug dragen!
Onze knuffels mochten voor één dagje met ons meespelen. We speelden samen met de lego-familie, met de torentjes,...
Onze knuffel mocht natuurlijk ook mee naar het verhaaltje luisteren.
Onze twee neefjes kunnen toch zo mooi samen spelen...
Met zak- en nachtlampjes in de donkere tent.
We spelen nog een tik-spelletje op het plafond van onze klas. Wie kan de juf tikken met z'n lamp?