Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Sev in Zuid-Afrika, mooier as ek ooit gehad durven drome...
    Twee maanden op buitenlandse stage,ek wil nog nie na huis nie!!
    28-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hallo iedereen!!

     

    Het is even geleden en er is veel gebeurd… J ! Ik heb mijn laatste week gynaecologie er op zitten en kan ik maandag vertrekken naar Garden Route! Joepie! De afgelopen weken waren weer zwaar werken geweest, maar ik heb ook veel geleerd. Veel interessante zaken gezien en mijn Engels wordt ook met de dag beter. De afdeling was ook zeer tevreden over mij.  Over het algemeen ben ik zeer tevreden over deze stage. Het heeft me verder gebracht dan ik oorspronkelijk dacht. Niet alleen qua kennis, maar ook op vlak van handelen sta ik nu enkele grote stappen verder dan toen ik hier arriveerde. Ik heb meer klinisch leren redeneren door hun praktische manier van leren. Daar ben ik dus zeer tevreden over.


    Op cultureel vlak heb ik ook veel gedaan. Ik men met andere studenten een township gaan bezoeken. Dat zijn de lokale dorpen hier en berucht voor de rivaliserende bendes…. Het was heel aangenaam. De gids was heel enthousiast en dat doet veel. Ik heb veel geleerd over de apartheid die nog steeds heerst, over het subject economie waar nog  lang niet iedereen van kan genieten en de plaatselijke keuken !

    Ook was het weer goed om Devil’s Peak te beklimmen. Een heel aangename wandeling die soms ook wat klimmen vraagt, maar het uitzicht beloont je harde arbeid. Het was ontzettend mooi op de top. Vrijdag is ook een andere studente van Antwerpen aangekomen en we hebben zaterdag Cape Point bezocht en Boulders Beach, waar er Afrikaanse pinguïns zijn!  Super schattig die beestjes! Cape Point was ook fantastisch mooi. Daar hebben we ook een aardige wandeling gedaan en overal sta je versteld van de mooiheid van de natuur.

    Morgen vertrekken we dus op reis via de Garden Route. Onze eerste spot is Hermanus en we hopen daar walvissen te zien. Het is immers de beste tijd van het jaar hiervoor en enkele vrienden zijn vandaag al geweest en hebben er vele gezien! Toppie dus!

     

    Groetjes, Sévérine

    28-06-2015 om 19:04 geschreven door Sévérine  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 27/07-02/08 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 04/05-10/05 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs