U11 SC-Zonnebeke
Officiële website van de Preminiemen U11 van SC-Zonnebeke
Foto
U11 SC-Zonnebeke

Inhoud blog
  • Seizoen 2012 - 2013
  • Einde seizoen planning
  • Wedstrijden van zaterdag 28/04/2012
    Categorieën
  • Algemene berichten (74)
  • Wedstrijdverslagen (77)
  • Weetjes (8)
  • Zoeken in blog

    Gew. U11 E & U11 F:

    K.SC Menen (0056)
    SK Vlamertinge (1955)
    S.E. Winkel Sp. (4408)
    FC Houthem (8122)
    KFC Izegem (0935)
    Archief per maand
  • 08-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 11--0001
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    27-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiewedstrijden tegen KSK Vlamertinge van 26/11/2011

    Geselecteerde spelers: Glenn N., Jasper, Elian, Laurens, Tony, Jonathan, Jason, Karel, Aaron, Robin en Jonas

    SC-Zonnebeke Barca – KSK Vlamertinge A: 5 - 0

    Knappe wedstrijd van de Barca's tegen de U11-A van Vlamertinge. Van bij de start nam SC-Zonnebeke het initiatief om dat gedurende de ganse eerste helft niet meer af te staan. De druk gedurende de eerste 10 minuten leverde drie hoekschoppen op waarop weer veel te weinig werd klaargemaakt . Na 15 minuten was het dan toch raak als een goed ingevallen Jonathan (positie 4) na balrecuperatie kalm en knap inspeelde op Tony (10) die onmiddelijk doorstak tot bij de vrijlopende Jason (11) en Jason werkte knap af met de logische 1 - 0 voorsprong tot gevolg . Dit gaf onze preminiemen een boost en 5 minuten later zagen we opnieuw een zeer prima aanval die starte bij Jonathan die knap inspeelde op Laurens (7), Laurens zette een één-tweetje op met een goed afhakende Elian (9) en haalde de achterlijn alvorens zeer strak voor doel te zetten waar een slim infiltrerende Jason (aan de eerste paal) zijn tweede van de dag kon binnenleggen en de score op 2 - 0 brengen , wat tevens de russtand werd. Keeper Glenn had hoop en al 5 ballen gezien gedurende die eerste helft wat onze voorsprong meer dan rechtvaardigde. Tweede helft startte (zoals zo vaak) iets minder scherp van Zonnebeke kant. De U11 van Vlamertinge waren nu de betere ploeg en konden een aantal keer hun neus aan het venster steken, maar verdediging en doelman van SC-Zonnebeke voorkwamen de aansluitingstreffer waardoor de druk van Vlamertinge langzaam aan wegviel. Onze jongens konden hierdoor het evenwicht in de wedstrijd herstellen en het werd een open tweede helft met nog een aantal kansjes aan beide kanten tot 6 minuten voor tijd Jasper de verlossende 3 - 0 kon scoren  na assist van Jason. Deze tegentreffer deed de veer nu volledig breken bij een moedig strijdend Vlamertinge en Aaron kon in minuut 46 en minuut 47 nog tweemaal de netten doen trillen na twee knappe doelpunten . Het eerste na een zeer knappe centrale doorsteekpas van Karel , het tweede na opnieuw een knappe infiltratie van Jason op de linkerflank en dito voorzet . Daardoor konden onze jongens deze wedstrijd afsluiten met een knap bevochten 5 - 0 overwinning . Iedere speler was vandaag op niveau en sommige zelf nog iets straffer, maar vooral Jason stak er vandaag boven uit en verdiend hiervoor de "man van de match" trofee , omwille van zijn constante druk op de linkerflank, zeer goed defensief werk in balverlies en de twee knappe doelpunten. Een dikke PROFICIAT aan alle spelers voor deze knappe wedstrijd en het schitterende resultaat.


    Geselecteerde spelers
    : Yentl, Amber, Jori, Arne, Ruben, Gianni, Tony, Elian, Aeron, Robin, Aaron en Glenn B.

    SC-Zonnebeke Real -  KSK Vlamertinge B: 4 - 2

    Ook onze Real's waren vandaag goed bij de les en speelden een degelijke wedstrijd. Vlamertinge was gedurende de ganse wedstrijd de iets betere ploeg, maar onze verdediging stond goed opgesteld en Vlamertinge kon ondanks wat voetballend overwicht niet al te vaak tot bij onze keeper doorkomen. Na 11 minuten lukte het hen wel een keer na iets te weinig doortast verdedigen centraal en het stond 0 - 1 . Maar ook onze preminiemen voetbalden wat kansen bij elkaar en 5 minuten voor tijd kreeg Glenn (9) de bal centraal ingespeeld en legde hij die zeer subtiel af  in de loop van de infiltrerende Aaron die er 1 - 1 van maakte . Op slag van rust (minuut 23)  werd het zelfs nog leuker voor SC-Zonnebeke als Gianni vanop de rechterflank richting doel infiltreerde en knap overhoeks in doel besloot . Een goed gevolgde Glenn trapte de bal (die al over de lijn was) nog eens extra hard tegen de netten om zeker te zijn dat de bal erin zat , met de gevleide 2 - 1 ruststand tot gevolg. De tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld als de eerste, namelijk twee ploegen die aan elkaar gewaagd waren met ietwat meer balbezit voor Vlamertinge maar zonder al te veel doelgevaar. Toch kwam Vlamertinge al na 2 minuten in de tweede helft langszij na een voorzet-schot dat ongelukkig over doelman Yentl in doel werdween, met de 2 - 2 tot gevolg. De rest van de tweede helft kregen we veel middenveldspel met heel veel inzet van beide kanten. SC-Zonnebeke kwam er van tijd tot tijd goed door maar ook de verdediging van Vlamertinge hield stand. Tot 4 minuten voor tijd de ingevallen Aaron de bal centraal mooi vrijkapte en knap in laag in de hoek in doel besloot , wat de stand op 3 - 2 bracht . En Vlamertinge moest de kelk tot op de bodem ledigen want net voor affluiten kon de net ingevallen Elian de bal op rechts bijhouden, kaptte hij de opzittende tegenstander knap uit en besloot in één tijd overhoeks in doel , met een duur bevochten 4 - 2 eindstand tot gevolg . Ook de Real's waren vandaag goed op dreef, en hiervoor verdienen alle spelers een pluim, maar vooral Ruben (op positie 4 en 2) zorgde ervoor dat we achterin nooit in de problemen kwamen door zijn knap en secuur defensieve werk. Hiervoor verdiend Ruben de "man van de match" trofee. Eveneens een dikke PROFICIAT aan alle spelers voor de goede wedstrijd en het mooie resultaat.


    Twee uiterst tevreden Trainers Philippe en Rik .



    Categorie:Wedstrijdverslagen
    27-11-2011, 15:46 geschreven door Philippe Barbry  
    25-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijden van zaterdag 26/11/2011
    Beste Preminiemen,

    Zaterdag 26/11 spelen we thuis tegen de U11 van KSK Vlamertinge. Eerste wedstrijd start om 09u00, tweede wedstrijd start om 10u45.

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijd tegen KSK Vlamertinge A op zaterdag 26/11 om 09u00 zijn:
    Jason, Aaron, Elian, Jasper, Tony, Laurens, Jonas, Karel, Jonathan, Robin en Glenn N.
    Wedstrijd start om 09u00, aanwezig in kleedkamer tegen ten laatste 08u15!

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijd tegen KSK Vlamertinge B op zaterdag 26/11 om 10u45 zijn:
    Jori, Yentel, Arne, Ruben, Glenn B., Elian, Tony, Jasper, Aeron, Gianni, en Amber.
    Wedstrijd start om 10u45, aanwezig in kleedkamer tegen 10u15.

    Quinten en Manu zijn onbeschikbaar.

    Sportieve groeten,

    Trainers Philippe en Rik.

    Categorie:Algemene berichten
    25-11-2011, 11:08 geschreven door Philippe Barbry  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd tegen Davo Westende (JeugdCup v/h Nieuwsblad)

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke: Glenn N., Jasper, Elian, Laurens, Tony, Jason, Jonathan, Aaron, Robin en Amber

    SC-Zonnebeke – Davo Westende: 2 - 3

    Eerste wedstrijd in het kader van de JeugdCup van het Nieuwsblad, en iedere speler stond op scherp, dat was vooral te merken tijdens de opwarming voor de wedstrijd. SC-Zonnebeke startte dan ook verschroeiend en drukte Westende de eerste 10 minuten continu op hun eigen speelhelft terug. Kans na kans werd bijeengevoetbald over de bedrijvige rechterflank maar we mistten scherpte in de afwerking. Ook op de drie hoekschopen in de eerste vijf minuten werd niets gehaald, jammer . Bij de eerste tegenprik van Westende bleek dat ze heel veel snelheid voorin hadden en kregen we bijna het deksel op de neus. Maar niet getreurd, op een zoveelste hoekschop van Jasper kon Jason uit de kluts voor doel scoren, met de dik verdiende 1 - 0 op het bord na 10 minuten . De daaropvolgende minuten hadden onze jongens nog een aantal knappe kansen op de score verder uit te diepen, maar dat gebeurde jammer genoeg niet. Stilaan werd de wedstrijd wat evenwichtiger en kregen we een eerste heet standje voor ons doel te noteren, echter zonder erg. Maar dit was maar uitstel, 5 minuten voor rust ontzetten Jasper en Robin iets te ondoordacht achterin  en kon de spits van Westende met de bal aan de haal en stond het 1 - 1. Toch wel een domper na onze dominante eerste helft. Maar onze preminiemen bleven er voor gaan en drie minuten later kon Jason op hoekschop met het hoofd scoren en stonden we opnieuw 2 - 1 voor . Trainer dacht met een kleine voorsprong te kunnen gaan rusten, maar op slag van het rustsignaal waren we achterin opnieuw iets te weinig doortastend (balbehandeling centraal achterin van Robin moest zelfzekerder en sneller), en opnieuw kon de spits van Westende hiervan profiteren en scoorde hij knap in de rechterhoek de 2 - 2 wat tevens de ruststand werd. Een ruststand waar men bij Westende niet ontevreden mee was, maar waar onze preminiemen helemaal geen loon naar werken mee hadden gekregen. De tweede helft startte dan ook hoopvol aan SC-Zonnebeke kant want met het voetbal uit de eerste helft moesten we deze wedstrijd in ons voordeel kunnen doen kantelen. Alleen was er die tweede helft niet veel voetbal meer te zien. Een aantal spelers presteerden die tweede helft onherkenbaar zwak , waardoor we geen veldoverwicht meer konden realiseren. Ook Westende kreeg niet echt veel klaar in die tweede helft, tot 5 minuten voor tijd hun spits nog maar eens de maat van Robin kon nemen en alleen op de keeper kon afgaan. Glenn kwam gevat uit, maar de spits van Westende maakte het knap af met de 2 - 3 eindstand tot gevolg. Eindstand smaakt wat zuur want onze preminiemen waren zeker niet de mindere van dit Westende, maar efficientie voor doel is een vaardigheid die we nog altijd niet voldoende beheersen waardoor we dit soort wedstrijden laten kantelen in plaats van de wedstrijd in de eerste helft al te beslissen. Maar niet getreurd, het leuke aan de JeugdCup is dat we volgende week een herkansing krijgen op het veld van Davo Westende. Aan onze preminiemen om te bewijzen dat we over twee wedstrijden bekeken de betere zijn van deze tegenstander (en niet alleen voetballend, maar ook qua resultaat ).

    Sportieve groeten,

    Trainer Philippe.



    Categorie:Wedstrijdverslagen
    25-11-2011, 00:53 geschreven door Philippe Barbry  
    22-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U11 JeugdCup het Nieuwsblad
    Beste Preminiemen,

    Ook dit jaar doen onze tweede jaars preminiemen opnieuw mee aan de 'JeugdCup het Nieuwsblad'. Onze eerste tegenstander (en hopelijk niet onze laatste ) hierin is de U11 van Davo Westende. Een ploeg waarvan we niets weten, maar traditiegetrouw mag je ervan uitgaan dat die kustjongens altijd wel een aardig potje kunnen voetballen . Heenwedstrijd is op woensdag 23/11/2011 om 18u00 in Zonnebeke, terugwedstrijd is één week later, zelfde uur in Westende. Gezien we maar met één ploeg aantreden zullen niet alle U11 spelers geselecteerd worden voor deze midweek tornooiwedstrijden.   

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijd tegen Davo Westende op woensdag 23/11 zijn:
    Tony, Jason, Elian, Jasper, Karel, Laurens, Jonathan, Aaron, Robin, Glenn N., en Amber.
    Wedstrijd start om 18u00, spelers aanwezig in kleedkamer tegen 17u15.
    Supporters op post, want het beloofd een leuke uitdaging te worden voor onze preminiemen en alle hulp is welkom .

    Sportieve groeten,

    Trainer Philippe en Rik.

    Categorie:Algemene berichten
    22-11-2011, 22:26 geschreven door Philippe Barbry  
    20-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiewedstrijden tegen KSC Menen van 19/11/2011

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke Barca: Glenn N., Jasper, Elian, Laurens, Tony, Karel, Jason, Robin en Quinten

    KSC Menen A – SC-Zonnebeke Barca: 4 - 0

    Prima wedstrijd van onze U11 tegen de sterkste tegenstander van onze reeks. Thuiswedstrijd werd een droge 2 - 10 nederlaag en onze jongens waren gebrand op een betere prestatie in deze terugwedstrijd, zeker na ons knappe resultaat tegen FCE Kuurne van vorige zaterdag. De wedstrijd startte gelijkopgaand en het werd meteen duidelijk dat onze preminiemen hun vel duur gingen verkopen vandaag . Organisatie stond goed, inzet was perfect en van tijd tot tijd zagen we wat combinerende omschakelingen zoals Trainer ze graag ziet . Maar het moet gezegd, KSC Menen bezit een sterke U11 ploeg met op elke positie een sterke speler, en het was dan ook KSC Menen dat de eerste helft domineerde zonder ons echt weg te spelen. Na 9 minuten stond de 1 - 0 op het bord na een knappe aanvallende actie. SC-Zonnebeke verweerde zich kranig maar kwam zeer zelden tot echt doelgevaar in die eerste helft . Iets over halfweg de eerste helft kan KSC Menen een tweede keer scoren nadat een bal door keeper Glenn knap gered werd, maar er sneller gereageerd werd op de afvallende bal door KSC Menen , met de 2 - 0 ruststand tot gevolg. Trainer vroeg zijn spelers om het spel van de eerste helft te blijven aanhouden (kort op de man, ruimte compact houden en duels niet verliezen) , maar ditmaal iets sneller uit te voetballen via de flanken wanneer we de bal veroverden; en onze U11 hebben dat de tweede helft perfect gedaan . Jammer wel dat we na 2 minuten in de tweede helft op een knullige manier de 3 - 0 weggaven, want dit was werkelijk te simpel . Maar de rest van de tweede helft was een evenwichtige partij met een SC-Zonnebeke dat nu geregeld voor doel kwam en meerdere kansen had op de (intussen verdiende) eerredder. Tweemaal op de paal  en Jason (11) tweemaal voor een open doel over de lat afgewerkt was het bilan van een fantastische 2de helft van onze jongens. KSC Menen lukte wel nog 10 minuten voor tijd de 4 - 0 na een zeer knappe voetballende actie, en ook keeper Glenn had zich nog maar eens getoond aan de wereld met een aantal sublieme tussenkomsten , maar dit nam niet weg dat onze preminiemen zeker ook hun doelpuntje(s) verdiend hadden in die tweede helft. Wedstrijd eindigde echter op een droge 4 - 0 na een goede wedstrijd van onze jongens. Ik kan vandaag niet anders dan trots zijn op onze Barca's die 2 x 25 minuten het beste van zichzelf gegeven hebben (zonder één zwakke schakel) tegen een voetbal-technisch betere tegenstander. Daarom opnieuw een dikke PROFICIAT aan alle spelers voor de knappe wedstrijd en de schitterende inzet tegen deze voetbaltechnisch betere tegenstander.

     

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke Real: Yentl, Amber, Jori, Manu, Arne, Ruben, Jonathan, Aeron en Aaron.

    KSC Menen B – SC-Zonnebeke Real: 4 - 1

    Onze Real-mannen (en vrouwtje ) moesten dit keer niet jaloers zijn op de prestatie van de Barça's want ook zij hadden een puike wedstrijd gespeeld tegen een KSC Menen . Menen was over de ganse wedstrijd gezien wel de iets betere ploeg, maar echt weg gespeeld werden onze preminiemen niet. De tegendoelpunten die we slikten kwamen allemaal voort na geharrewar voor ons eigen doel en slecht ontzetten van de bal . Het probleem van de Real-tjes bleef echter de snelheid van handelen voorin. Indien we hier over een aantal snellere benen hadden kunnen beschikken dan konden we zeker twee à drie doelpunten méér gescoord hebben. Maar zoals al gesteld, iedere speler was goed tot zeer goed bezig vandaag, met als uitschieter Manu (op positie 5). Wat een BERE-sterke wedstrijd was me dat van Manu . Niet één duel verloren, continue inzet, hij was vandaag gewoon niet te passeren . Laten we daarnaast het doelpunt van Jori niet vergeten. Op assist van Aaron, waarop de Menense defensie zich volledig verkijkt, ziet Jori vanuit zijn ooghoek de keeper ietwat ver uit zijn goal staan. Een mooie lobbal had Jori hiervoor in petto , en de 4-1 was een feit, dikke goal Ik kan met andere woorden enkel heel tevreden zijn over de collectieve inzet van onze jongens (en meisje) vandaag, FANTASTISCHE prestatie. Daarom een dikke PROFICIAT aan alle Real-tjes voor de knappe wedstrijd wedstrijd. DOE ZO VOORT.

    Sportieve groeten,

    Trainers Philippe en Rik



    Categorie:Wedstrijdverslagen
    20-11-2011, 00:00 geschreven door Philippe Barbry  
    17-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijden van zaterdag 19/11/2011
    Beste Preminiemen,

    Goede trainingsweek achter de rug deze week, al zeg ik het zelf . Heel veel inzet tijdens de oefenvormen en ook tijdens de wedstrijdvormen ging het er geregeld zeer overtuigend aan toe . Het verdedigend blok werd deze week op punt gezet, benieuwd of we dit nu zaterdag in de wedstrijden tegen KSC Menen zullen kunnen doen renderen Preminiemen van de week zijn Laurens en Arne geworden omwille van hun stevige inzet op training deze week. Laurens was deze week enorm vinnig in de afwerking op training en ook Arne deed me stilaan terugdenken aan de Arne van weleer, toen hij zijn linkerflank in zijn broekzak kon steken. Dat belooft dus voor de komende wedstrijden . Laurens (Barca's) en Arne (Real's) worden daarom nu zaterdag ploegkapitein in de wedstrijden tegen KSC Menen.  

    Zaterdag 19/11 spelen we dus uit bij de U11 van KSC Menen, de sterkste U11 ploeg uit onze reeks. Heenwedstrijd van de Barca's in Zonnebeke eindigde op een zware 2 - 10 nederlaag, de Reals konden wel de zege thuis houden met een 3 - 2 overwinning. Beide wedstrijden starten in Menen om 09u00, wat maakt dat we met alle beschikbare spelers afspreken ten laatste om 07u50 aan het voetbalveld in Zonnebeke.

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijden tegen KSC Menen op zaterdag 19/11 zijn:
    Tony, Manu, Jason, Quinten, Elian, Jasper, Karel, Laurens, Jori, Yentel, Arne, Jonathan, Aaron, Robin, Ruben, Glenn N., Aeron en Amber.
    Gianni en Glenn B. zijn onbeschikbaar, Jonas is gekwetst.

    Sportieve groeten,

    Trainer Philippe.


    Categorie:Algemene berichten
    17-11-2011, 22:17 geschreven door Philippe Barbry  
    13-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiewedstrijden tegen FCE Kuurne van 12/11/2011

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke Barca: Glenn N., Jasper, Elian, Laurens, Tony, Karel, Aeron, Aaron, Robin en Jonas
    SC-Zonnebeke Barca – FCE Kuurne A: 3 - 2

    Vandaag moesten onze Barca's de wei in tegen de U11 van FCE Kuurne. De heenwedstrijd had ons geleerd dat dit een zeer sterke ploeg was (heenwedstrijd werd met 5 - 1 verloren ) met vooral heel veel infiltratie via hun voetbaltechnisch sterke flanken (7 en 11). Het zou dus zaak zijn om onze twee flankverdedigers scherp te krijgen en met heel veel duelkracht en inzet de flanken zogoed mogelijk af te sluiten. En of Jasper en Jonas daar in geslaagd zijn ....... Wedstrijd startte gelijkopgaand met een SC-Zonnebeke dat goed meevoetbalde al kwam FCE Kuurne almaar dreigender opzetten. Jasper, Jonas en Robin hielden achterin alles compact en konden echte kansen voor Kuurne verhinderen, tot in de 8ste minuut onze linkerflank toch werd opgerold, Robin en Jasper kantelen perfect zoals gevraagd, maar Kuurne kan in twee tijden de volledig vrijstaande man op onze rechterflank vinden en het staat 0 - 1, knap doelpunt, weinig tegen te beginnen. Onze tweedejaars preminiemen waren echter niet aangeslagen en bleven goed meevoetballen en sprokkelden op die manier ook een aantal kansjes bij elkaar, echter zonder direct doelgevaar. Wel aan te stippen was de sterke invalbeurt van Karel op de 10 (speelden vandaag met dubbele 10) die met een aantal zeer knappe passes in de rug van de verdediging van Kuurne uithaalde en ons op die manier bijna de gelijkmaker bezorgde. 5 minuten voor rust kon FCE Kuurne de 0 - 2 aantekenen wat tevens de ruststand werd. In de rust werd gevraagd om de ruimtes zeer kort te blijven houden zoals we dit de eerste helft goed hadden gedaan, maar om ditmaal toch iets sneller om te schakelen bij balrecuperatie zodat we wat meer doelgevaar konden creeren. Karel bleef de ganse tweede helft op de vooruitgeschoven 10 spelen en deed dat voortreffelijk (voor mij één van de mannen van de match) en ook Jasper en Jonas bleven de flanken domineren wat ons heel veel balrecuperatie opleverde in die tweede helft. Die tweede helft startte voortreffelijk voor ons want al na 5 minuten noteren we in de zone van de waarheid een knappe dubbele één-twee tussen Karel en Laurens  en laatstgenoemde scoorde de aansluitingstreffer, 1 - 2 . SC-Zonnebeke putte moed uit die aansluitingstreffer en speelde de daaropvolgende 10 minuten in overdrive waardoor de U11 van FCE Kuurne even niet wisten wat hun overkwam. Onze tweede jaarspreminiemen zijn nu dus de betere ploeg en komen er geregeld heel gevaarlijk uit (snelle omschakelingen, weet je wel ) met een zeer bedrijvige Laurens op de 11 die heel veel ballen via Karel en Tony aangespeeld kreeg en zogoed als altijd zijn directe tegenstander kon passeren met een aantal mooie kansen tot gevolg. Op één van de vele hoekschoppen die daaruit voortvloeiden (minuut 38) kon Laurens de afgeweken bal opvangen en in één tijd in doel deponeren met de onverhoopte, maar inmiddels verdiende 2 - 2 tot gevolg . En nog was het niet gedaan, exact 2 minuten na de aansluitingstreffer kon Tony zich centraal mooi vrijkappen en (eindelijk eens ) op doel uithalen, keeper blokkeerde het schot waardoor de bal voor de voeten van een goed gevolgde Aeron kwam en die aarzelde niet en poeierde de 3 - 2 tegen de netten . SC-Zonnebeke had in de minuten daarna nog twee keer de kans om tot 4 - 2 uit te lopen tegen een intussen onherkenbaar FCE Kuurne, maar vergat dit te doen. De laatste 5 minuten werd het dan wel nog nagelbijten want Kuurne was intussen terug op koers en voetbalde weer zoals in de eerste helft, waardoor ze nog een aantal heel goede kansen kregen op de gelijkmaker, maar keeper Glenn stond wederom paraat. Ook Robin (4) speelde vandaag een dijk van een wedstrijd (misschien wel zijn beste tot nu toe ) en zorgde zelf met een aantal professionele tussenkomstjes  in die laatste minuten dat we van verder onheil gespaard bleven. Onze jongens hielden dus hun krappe marge vast tot aan het eindsignaal (iets waar FC Brugge al een tijdje niet meer in slaagt, maar zij hebben natuurlijk ook geen Robin achterin lopen ) waardoor we totaal onverhoopt (zeker na de ruststand) de verrasing van de speeldag zijn met een knappe 3 - 2 overwinning tegen FCE Kuurne. Opnieuw een dikke PROFICIAT aan alle spelers voor deze knappe wedstrijd en het schitterende resultaat.

     

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke Real: Yentl, Amber, Jori, Manu, Arne, Ruben, Quinten, Gianni, Jonathan, Elian, Laurens, Jasper en Glenn B.

    SC-Zonnebeke Real – FCE Kuurne B: 2 - 4

    Onze Real's startten goed aan deze wedstrijd al kwamen ze na 4 minuten al direct 0 - 1 achter na zwak verdedigen . Maar lang werd daar niet over getreurd want twee minuten na de openingstreffer konden onze Real's al gelijkstellen na voorzet van Elian en knappe afwerking van Quinten 1 - 1 . De rest van de eerste helft bleef SC-Zonnebeke de betere ploeg maar verzuimden ze het af te maken . Net voor rust mocht Laurens een hoekschop trappen en was er opnieuw een quicke Quinten die in één tijd de bal in doel devieerde met de verdiende 2 - 1 ruststand tot gevolg . De tweede helft was voetballend van een bijzonder laag niveau, het was intussen een partijtje balletje stamp geworden , alle ballen werden door onze preminiemen zonder overzicht en zonder overleg ingespeeld want continu tot balverlies leed. Probleem voor onze Real's in de ganse tweede helft was dat men er voorin niet in slaagde van ook maar één bal vast te houden . Een aantal spelertjes zal echt wat meer inzet en grinta moeten gaan tonen willen ze volgend jaar op een miniemenveld overleven. Jezelf eens pijn doen door te blijven jagen op een bal, slimmer opgesteld staan in balbezit en balverlies, dueltje aangaan met je rechtsreekse tegenstander voor de bal en niet telkens vijf volle seconden te laat komen op iedere ingespeelde bal, ..... Ook FCE Kuurne zette daar weinig tegenover wat maakte dat we de 2 - 1 voorsprong tot 5 minuten voor tijd konden vasthouden, mede doordat keeper Yentl een aantal keer zeer gevat was tussengekomen . Maar feit was dat je dit als ploeg natuurlijk niet kon blijven volhouden (als alle vooruit ingespeelde ballen direct terug voor je eigen doel kwamen). In de laatste vijf minuten kregen we dan ook nog drie tegendoelpunten te verwerken en verloren we deze wedstrijd (enigzins terecht) met 2 - 4. Jammer want met wat meer inzet en duelkracht van een aantal spelers had hier veel meer ingezeten.

    Trainers Philippe en Rik.



    Categorie:Wedstrijdverslagen
    13-11-2011, 11:42 geschreven door Philippe Barbry  
    10-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijden van zaterdag 12/11/2011
    Beste Preminiemen,

    Zaterdag 12/11 spelen we thuis tegen de U11 van FCE Kuurne. Eerste wedstrijd start om 09u00, tweede wedstrijd start om 10u30.

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijd tegen FCE Kuurne A op zaterdag 12/11 om 09u00 zijn:
    Jason, Elian, Jasper, Tony, Laurens, Jonas, Karel, Aeron, Aaron, Robin en Glenn N.
    Wedstrijd start om 09u00, aanwezig in kleedkamer tegen ten laatste 08u15!

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijd tegen FCE Kuurne B op zaterdag 12/11 om 10u30 zijn:
    Manu, Jori, Yentel, Arne, Ruben, Glenn B., Jonathan, Gianni, Quinten en Amber.
    Wedstrijd start om 10u30, aanwezig in kleedkamer tegen 10u00.

    Sportieve groeten,

    Trainer Philippe.

    Categorie:Algemene berichten
    10-11-2011, 23:18 geschreven door Philippe Barbry  
    06-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiewedstrijden tegen FC Houthem van 5/11/2011

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke Barca: Glenn N., Jasper, Elian, Laurens, Jonathan, Tony, Jason, Robin en Jonas

    FC Houthem A – SC-Zonnebeke Barca: 3 - 3

    Degelijke wedstrijd van onze Barca's tegen een goed voetballend FC Houthem. Eerste helft was SC-Zonnebeke de betere ploeg met een aantal knap uitgespeelde kansen, maar geen goalgetter om ze af te werken  (al moet gezegd dat de keeper van FC Houthem zeer alert stond te keepen). Erger nog, eerste keer dat FC Houthem over de middenlijn kwam was het meteen 1 - 0  (na drie minuten). Jasper (gestart op de 7) werd dan terug op de 2 geposteerd en Elian kwam op de 7 plaatsnemen wat iets meer balbezit opleverde. Na 15 minuten degelijk voetbal (niet evident op het zware veld in Houthem) konden onze tweede jaars preminiemen dan eindelijk de dik verdiende gelijkmakker netten via Laurens die knap afhaakte op hoekschop en mooi hoog gekruist in doel besloot , 1 - 1. Onze jongens kregen in de laatste 10 minuten van die eerste helft nog een aantal degelijke kansen om de intussen verdiende voorsprong op te tekenen, maar in plaats daarvan kregen we net voor rust opnieuw het deksel op de neus als Robin (die overigens een dikke wedstrijd speelde op de 4) iets te lang talmde met uitverdedigen en dan uiteindelijk koos om breed centraal in te spelen , met een interceptie en tegendoelpunt tot gevolg. Daardoor gingen we rustten met een 2 - 1 achterstand. Tweede helft was iets minder van SC-Zonnebeke. FC Houthem stond goed opgesteld en hun spelers haalden stilaan de bovenhand in de onderlinge duels (vermoeidheid bij enkel van onze jongens ). 5 minuten in de tweede helft werd een hoekschop van FC Houthem zeer slecht weggewerkt (bal lag stil aan de eerste paal voor het oprapen voor keeper Glenn, maar in plaats daarvan besloot men wild vooruit te trappen door het centrum ) met een nieuwe te makkelijke bal-onderschepping en doelpunt tot gevolg, 3 - 1. Eventjes zag het ernaar uit dat dit de veer kon doen breken bij onze jongens, maar toch werd er met heel veel inzet verder gevochten voor iedere bal en voor iedere morzel grond. We kwamen op die manier nog twee keer dicht bij de aansluitingstreffer, maar de keeper van FC Houthem bleef het uitstekend doen. En net wanneer Trainer zich stilaan bij de feiten wilde neerleggen schoot Laurens vanuit de tweede lijn opnieuw hoog gekruist in doel  (werkelijk zeer knap doelpunt) en met nog 4 minuten te gaan stonden we zowaar terug in de wedstrijd, 3 - 2. SC-Zonnebeke geloofde er nu weer volop in en in de allerlaatste seconden (scheidrechter had even daarvoor al aangegeven dat we de laatste minuut ingegaan waren) kregen onze jongens nog een laatste hoekschop. Trainer besliste om iedereen in de box te droppen, inclusief keeper Glenn . En wat even daarvoor niemand meer had kunnen denken gebeurde zowaar, Jonas trapte de hoekschop gevaarlijk scherp (eigenlijk iets te scherp om goed te zijn, en had die in het zijnet gezetten dan had Trainer al het haar van Jonas afgeschoren  ), maar soit, corner was strak hard en scherp getrapt en keeper van FC Houthem kon niet anders dan aan de eerste paal in eigen doel te deviëren, met de onverhoopte 3 - 3 eindstand tot gevolg . Een correcte uitslag over de ganse wedstrijd bekeken, maar het zal wellicht wat zuur gesmaakt hebben bij de spelers en Trainer van FC Houthem. Anderzijds is het ook eens leuk van een achterstand in de laatste minuten nog om te buigen in een gelijkspel. Dit is trouwens de verdienste van alle spelers die er tot de laatste minuut voor blijven gaan zijn . Het is leuk dat dit dan ditmaal ook nog iets opgeleverd heeft. Daarom opnieuw een dikke PROFICIAT aan alle spelers voor de niet aflatende inzet vandaag en voor het nog onverhoopte resultaat.

     

    Geselecteerde spelers SC-Zonnebeke Real: Yentl, Aaron, Amber, Jori, Manu, Arne, Karel, Aeron en Glenn B.

    FC Houthem B – SC-Zonnebeke Real: 12 - 1

    Behalve de eerste 10 minuten, toen we bijna permanent op de helft van de tegenstander kampeerden, maar slechts hier en daar een half kansje creëerden, is deze wedstrijd er één om zo snel mogelijk te vergeten. Een complete off-day van de meeste van onze U11 Real's, met daarbij nog deze bedenking: sommige spelers willen zich pas inzetten als ze op de plaats staan waar zij verkiezen, en dit kan NIET . De eerste 10 minuten was er dus nog wat combinatievoetbal van SC-Zonnebeke, met mooi samenspel tussen Arne en Aaron enerzijds en tussen Amber en Aaron anderzijds. In die periode vielen een tweetal halve kansjes te noteren, waarvan zowel Arne als Amber bijna konden profiteren. Maar na die hoopvolle eerste tien minuten was het over en uit. In de twee daaropvolgende minuten krijgen we 2 tegendoelpunten na evenveel lukrake ballen op doel waar onze goalie zich op verkijkt  (door de handen laten glippen). De moed zonk direct in ieders' schoenen, iedereen begon zomaar uit zijn positie te lopen en sommigen die dachten van alles alleen te kunnen oplossen. Naar het einde van de eerste helft toe, toen het reeds 5 - 0 was , werd Arne op de 11 zwaar onderuitgeschoffeld door een thuisspeler  (een verwijdering van die speler zou hier op zijn plaats geweest zijn) waarbij onze U11 zowaar een vrije trap kregen. Karel nestelde zich achter de bal, en na een pasje van Aaron joeg hij de bal( die nog lichtjes afweek) hoog tegen de netten met de 5 - 1 tot gevolg . In diezelfde laatste minuut minuut van de eerste helft werd het dan nog 6 - 1 ook , wat tevens de ruststand werd. De tweede helft werd een afstraffing (ondanks het feit dat we afgesproken hadden van te spelen alsof we terug met 0 - 0 begonnen aan de tweede helft), jammer . Zo goed als geen enkele speler luisterde nog naar de richtlijnen die langs de zijkant gegeven werden, met uitzondering van een drietal spelers. We kregen er daardoor dan ook nog eens 6 om de oren, wat de eindstand op een zware 12 - 1 bracht . Laten we ons vooral de eerste tien minuten van de wedstrijd herinneren, en vooral de rest vergeten, want het was echt niet goed. FC Houthem was nu ook wel niet de tegenstander waarvan er verwacht werd dat we vlot gingen winnen (2de ploeg van FC Houthem heeft dit seizoen nog geen enkele wedstrijd verloren), maar zo afgaan was ook niet nodig. Wellicht woog de onbeschikbaarheid van Quinten en Ruben bij de Real's hard door, twee spelers die de laatste tijd goed bezig waren. Volgende week moet het beter!
     
    Sportieve groeten,

    Trainers Philippe en Rik.



    Categorie:Wedstrijdverslagen
    06-11-2011, 00:00 geschreven door Philippe Barbry  
    03-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijden van nu zaterdag 05/11/2011

    Beste Preminiemen,

    Zaterdag 5/11 spelen we uit bij de U11 van FC Houtem. Beide wedstrijden starten in Houtem om 09u30, wat maakt dat we met alle beschikbare spelers afspreken om 08u15 aan het voetbalveld in Zonnebeke.

    Geselecteerde 2de jaars Preminiemen voor de wedstrijden tegen FC Houtem op zaterdag 5/11 zijn:
    Tony, Manu, Jason, Quinten, Elian, Jasper, Karel, Laurens, Jori, Jonas, Yentel, Arne, Jonathan, Aaron, Robin, Glenn B., Glenn N., Gianni, Aeron en Amber.
    Ruben is onbeschikbaar.

    Sportieve groeten,

    Trainers Philippe en Rik.



    Categorie:Algemene berichten
    03-11-2011, 22:48 geschreven door Philippe Barbry  
    Training elke dinsdag en donderdag van 18u00 tot 19u30

    Trainers U11:
     Philippe Barbry
    0479/75.99.37
    Rik Dewagter
    0494/84.21.75
     
    Afgevaardigden U11:
    Wim Deraedt
    0474/38.44.42
    Jessica Masure
    0477/48.37.12
    Steven Verschaeve
    0477/37.51.64

    Mail naar de Trainer

    Foto

    Spelers U11
    SC-Zonnebeke:


    Quinten Verhelst
    Elian Cools
    Jason De Poorter
    Tony Grimmonprez
    Jasper Barbry
    Karel Descheemaker
    Laurens Deraedt
    Jori Verbrugghe
    Jonas Butstraen
    Yentl Hoornaert
    Glenn Bol
    Arne Verschaeve
    Jonathan Perin
    Aaron Callens
    Amber Dewilde
    Robin Lemahieu
    Ruben Top
    Glenn Notredame
    Manu Huyghe
    Gianni Laveyne
    Aeron Lijnneel

    Blog als favoriet !

    Aanwezigheden
    op Training

     Jasper

    61

     Aaron

    59

     Robin

    58

     Jonas

    56

     Jori

    54

     Elian

    54

     Jason

    53

     Aeron

    52

     Laurens

    52

     Manu

    51

     Amber

    51

     Tony

    51

     Gianni

    50

     Arne

    49

     Quinten

    48

     Ruben

    46

     Glenn N.

    45

     Glenn B.

    45

     Yentl

    37

     Jonathan

    37

     Karel

    22



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs