ik ben dus zelf gezegend met de ziekte fibromyalgie. Ik heb die ziekte ook al héél dikwijls vervloekt omdat zij mij weerhoudt om dingen te doen die ik graag zou willen/kunnen doen.... Maar ik heb ook héle fijne, lieve mensen leren kennen door deze aandoening.... Er is wetenschappelijk nog niet heel veel geweten over het ontstaan enzo van fibro.... het enige dat ik probeer te doen is, te luisteren naar mijn lichaam en voldoende rust te nemen!!! Er is een periode geweest dat fibro mijn leven beheerste maar nu probeer ik toch terug van t leven te genieten.... en daar hoort 'af en toe uit de bol gaan' ook bij hé ;-) en daar heb ik dan weer mijn vrienden voor!!! ;-)
WAT IS VRIENDSCHAP?
Vriendschap is zo heel bijzonder. Vriendschap daar versta ik onder Samen praten, samen luisteren Samen lachen, samen fluisteren. Elkaar steunen bij verdriet Met een bos "vergeet-mij-niet" Opgaan in elkaars geluk Dat is vriendschap uit één stuk
Beoordeel dit blog
Zoeken in blog
De ochtendgloren, is geboren. De zon reeds aan de hemel, wat een vliegengewemel. t Word een mooie dag vandaag, dat wilen we maar al te graag, want op donkere dagen, hoor je de mensen alleen maar klagen. Want de zon is een medicijn, voor groot en klein.
mijn ventje is een ook al een schatje zenne... ;-)
steekt hier thuis veel de handen uit de mouwen omdat ikzelf geveld ben met fibromyalgie en niet alles meer kan doen wat ik zou willen kunnen.... en hij staat dan altijd klaar!!
(misschien zeg ik dat wel te weinig... bij deze dus gebeurt ;-) )
zoet ik zie u graaaaaaag!!!!!!
Hij speelt dus in een groepke... bluefever.... en speelt gitaar!! Maar eigenlijk kan hij ook wel wat zingen zenne, maar geeft dat niet graag toe ;-)
En dan onze Yannick.... ne speelvogel eerste klas!!! Speelt keigraag djembé, kan zich daar eens goed in laten gaan!! Ondertussen heeft hij er al twee, eentje gekregen van Anneke en Guyke en eentje van tante Patricia!! Voor de rest is het al 'pc', 'nintendo', 'play station' en 'game boy' wat de klok slaat!!! ;-)
Nen hevige vogel maar ook een echt schatje zenne!!!
ze speelt piano.... maakt zelf onze verjaardagskaarten.... heeft gekke vriendinnen (hé Lynn ;-) )... doet zo wat van alles en nog wat.... en maakt een grote puinhoop van haar kamer!!!!
Ze is stapelgek van onze poes 'bolleke' en is ook zot van kleine kinderen!!!
Zij en yannick vliegen mekaar al eens in de haren maar eigenlijk kunnen ze mekaar niet missen.......
Op deze foto staat ze samen met Lio'tje.... mijn zonneke dat ik soms bij houd en waar shana ook zo gek op is!
Mijn naam is Sandra. Ik ben getrouwd met Erwin en we hebben samen twee kids, Shana en Yannick
ook hebben we een héél zotte kat!!
Mijn ventje speelt gitaar in een groepke, Shana speelt al een paar jaar piano en Yannick die speelt sinds kort djembé, die kan zich daar helemaal in uitleven!! En ik houd mij bezig met juweeltjes maken!!
We hebben ook een aantal hééél gekke vrienden hoor... maar die kom je hier ook nog wel ergens tegen!! ;-)