Ik ben Sandra Van Belle
Ik ben een vrouw en woon in Opdorp (België) en mijn beroep is Studente Handelswetenschappen.
Ik ben geboren op 24/07/1988 en ben nu dus 37 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: reizen, kazou, klarinet, muziek beluisteren, fanfare, kajak, koken ....
Laat je leiden door het POSITIEVE in jezelf!!
Le Havre - Normandie
08-03-2009
un beau dimanche!
Coucou!!
Deze morgen ben ik naar de mis geweest in l'Eglise Saint Vincent. Ondanks de vele kerken die Le Havre rijk is, waren er toch nog veel parochianen. Volgende week is het de viering van het 50 jarig bestaan van de l'église Saint Joseph. Wat me opviel was dat het er nog zeer strikt en klassiek aan toeging, wat niet negatief bedoeld is. Integendeel zelfs, ik vond de manier waarop de misdienaars "hun werk" deden geweldig. Net voor de communie bvb gingen er twee jonge misdienaartjes naar achter met twee kaarsen elk langs één kant. Daarna namen ze de middengang en de parochianen volgden hen om te communie te gaan. Prachtig vond ik dat.
Van de namiddag ben ik met een paar mensen naar het strand gegaan, want het was prachtig weer!! Toen ik terug aant afkomen was, regende het natuurlijk al... Typisch le Havre!
Gelukkig heeft men zoiets uitgevonden als een weekend
Salut!
Donderdagavond op onze Soirée Erasmus heb ik me weer goed geamuseerd. Er was wel niet zoveel volk als de vorige keer (M1 hebben zeer veel werk en de avond ervoor was er een andere soirée), maar het plezier maak je zelf natuurlijk. Gisteren ben ik naar Rémi geweest, iemand van U3, waar we ook wat gefeest hebben, en zo ontdek je elke keer weer wat nieuwe mensen, die je daarvoor nog niet kende.
Vandaag heb ik geslapen tot 10h30, en daarna een beetje gegeten en tv gekeken. In de namiddag heb ik wat Duits gemaakt en dan heb ik een tourke met mijn fiets gedaan tot aan het strand. Vanavond heb ik terug wat gegeten en tv gekeken (zoals een normale mens dus ) Nu ga ik nog een klein half uurtje werken voor ons rockconcert en dan ga ik gaan slapen. Volgende week ga ik er een rustige week van maken en vooral veel werken voor tschool. De week daarna moet ik namelijk in topvorm zijn want ik krijg Vlekhobezoek. Twee schoolkameraden komen dan naar hier (Gerty en Ann).
Ik wens jullie een aangename nachtrust.
Bisous, xx
P.S.: onderaan een paar foto's van de soirée erasmus
Hejla! Gelukkige verjaardag Senne Van Belle; onze jongste Van Belle! En amuseer jullie zaterdag op het feestje, jammer dat ik er niet kan bij zijn, maar ik zal hier een feestje bouwen op jullie gezondheid. Doen jullie dat daar dan ook op mijn gezondheid hé?!
Ondertussen is het weer een hele tijd geleden. Ik ben ondertussen ook al een weekje naar België geweest zelfs! Daarvoor hadden we twee weken les. Tijdens de laatste donderdag hebben we ook voor Rock'EM School een kleine verkoop van cocktails gedaan in de Rue Couverte van onze campus. De woensdag ervoor was het Soirée Spring Break; velen waren dus verkleed als strandgangers. Echt een super feestje! Voor de rest herinner ik me niet zoveel meer van de 3 weken die gepasseerd zijn, het is dan ook al zo lang geleden. Ik kan jullie wel zeggen dat het hier qua temperatuur en weer vrij afwisslend is met een overgewicht naar de waterige kant. In België was het vorige week trouwens niet anders...
Deze week hebben we de lessen dus terug hernomen. Vanavond komen er nog enkele mensen naar hier; ik ben weer veel te goed voor deze wereld, mja er moet toch iemand de mensen ontvangen die willen uitgaan, want niemand anders was bereid. Morgen organiseren we een Soirée Erasmus. Er zal dus weer een pakje volk zijn en de vrijdag zal het hier dus niet al te proper bijliggen. Gelieve dan even thuis te blijven!
Volgende week geven we tijdens de Rue Couverte van de Art'iks (één van de BDA's waarvoor we later zullen kunnen stemmen) gratis cocktails en pannekoeken met Rock'EM School. Zo maken we een beetje publiciteit in onze school voor ons project en zij geven ons ongeveer 40 in ruil omdat we hen hiermee wat geholpen hebben met een beetje ambiance te brengen en om onze tijd.
Voor de rest terug veel werkjes, maar beetje bij beetje en we komen er wel zeker. Voor de rest heb ik niet zoveel meer te zeggen, 'k vind het jammer dat mijn geheugen niet meer werkt tot 3 weken terug. Ik heb me allesins wel geamuseerd, dat weet ik wel nog.
Hieronder vinden jullie nog een beetje foto's van onze verkoop met Rock'EM School van voor de vakantie. Veel kijkplezier!